TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 20.01.2013, Rasnov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Schiffner Austria 300  
2 Vladislav Boyarintsev Rosja 221 -79
  Mikhail Maksimochkin Rosja 221 -79
4 Radik Zhaparov Kazachstan 209 -91
5 Remus Tudor Rumunia 201 -99
6 Janne Happonen Finlandia 200 -100
7 Daniel Althaus Niemcy 198 -102
8 Sorin Iulian Pitea Rumunia 195 -105
  Volodymyr Veredyuk Ukraina 195 -105
10 David Unterberger Austria 180 -120
11 Cestmir Kozisek Czechy 170 -130
12 Olli Muotka Finlandia 160 -140
13 Felix Schoft Niemcy 150 -150
  Felix Brodauf Niemcy 150 -150
15 Pascal Kaelin Szwajcaria 132 -168
16 Artur Kukuła Polska 130 -170
17 Thomas Diethart Austria 125 -175
18 Markus Eggenhofer Austria 120 -180
  Florian Horst Niemcy 120 -180
20 Tobias Bogner Niemcy 119 -181
21 Eduard Torok Rumunia 114 -186
22 Andrii Klymchuk Ukraina 112 -188
23 Chil-Ku Kang Korea Pd. 110 -190
24 Robert Valentin Tatu Rumunia 108 -192
25 Pascal Egloff Szwajcaria 105 -195
  Johannes Obermayr Austria 105 -195
  Sami Niemi Finlandia 105 -195
28 Sacha Gardet Francja 104 -196
29 Matej Dobovsek Słowenia 101 -199
30 Jure Sinkovec Słowenia 100 -200
31 Przemysław Kantyka Polska 96 -204
32 Michael Lunardi Włochy 94 -206
  Pascal Sommer Szwajcaria 94 -206
34 Vojtech Stursa Czechy 93 -207
  Ruben de Wit Holandia 93 -207
36 Mika Kulmala Finlandia 90 -210
37 Łukasz Podżorski Polska 83 -217
38 Andraz Pograjc Słowenia 80 -220
  Rafał ¦liż Polska 80 -220
  Lukas Hlava Czechy 80 -220
41 Yuhei Sasaki Japonia 79 -221
  Guillaume Berney Szwajcaria 79 -221
43 Oldrik van der Aalst Holandia 77 -223
  Luca Egloff Szwajcaria 77 -223
  Lauri Asikainen Finlandia 77 -223
46 Filip Sakala Czechy 74 -226
47 Stefan Hayboeck Austria 72 -228
  Christoph Stauder Austria 72 -228
49 Tomas Friedrich Czechy 67 -233
50 Matti Herola Finlandia 66 -234
  Eric Mitchell Kanada 66 -234
  Clemens Aigner Austria 66 -234
53 Adam Ruda Polska 65 -235
54 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 64 -236
55 Krzysztof Leja Polska 63 -237
56 Milos Kadlec Czechy 62 -238
57 Bjoern Koch Austria 61 -239
  Sergey Shulaev Rosja 61 -239
  Ziga Mandl Słowenia 61 -239
60 Takashi Sawara Japonia 60 -240
  Robert Kranjec Słowenia 60 -240
62 Miika Ylipulli Finlandia 58 -242
  Jiri Mazoch Czechy 58 -242
  David Winkler Niemcy 58 -242
65 Dawid Kanik Polska 55 -245
66 Joakim Aune Norwegia 52 -248
67 Jarkko Määttä Finlandia 51 -249
68 Brian Wallace USA 50 -250
  Thomas Morgenstern Austria 50 -250
70 Patrik Lichy Słowacja 48 -252
71 Tord Markussen Hammer Norwegia 47 -253
72 Marat Zhaparov Kazachstan 46 -254
73 Philipp Aschenwald Austria 45 -255
74 Shota Tanaka Japonia 44 -256
  Maksim Migachev Rosja 44 -256
  Andreas Schuler Szwajcaria 44 -256
77 Miha Kveder Słowenia 43 -257
78 Dusty Korek Kanada 42 -258
  Morten Oegar Rastad Norwegia 42 -258
  Sebastian Okas Polska 42 -258
81 Sebastian Klinga Finlandia 40 -260
  Olivier Anken Szwajcaria 40 -260
83 Alexander Haupt USA 37 -263
84 Pascal Bodmer Niemcy 36 -264
  Thomas Juffinger Austria 36 -264
  Alessio de Crignis Włochy 36 -264
  Simon Greiderer Austria 36 -264
  David Ripper Czechy 36 -264
89 Jere Kykkänen Finlandia 35 -265
  Sami Heiskanen Finlandia 35 -265
  Kevin Horlacher Niemcy 35 -265
92 Sami Saapunki Finlandia 34 -266
  Elias Tollinger Austria 34 -266
  Benjamin Raffort Francja 34 -266
95 Pius Paschke Niemcy 33 -267
96 Michael Herrmann Niemcy 32 -268
  Roman Koudelka Czechy 32 -268
  Antti Aalto Finlandia 32 -268
99 Gabriel Karlen Szwajcaria 31 -269
100 Denis Veselov Rosja 29 -271
  Ville Larinto Finlandia 29 -271
  Nejc Dezman Słowenia 29 -271
103 Sebastian Reuschel Niemcy 28 -272
  Vladislav Skachilov Rosja 28 -272
105 Alexander Hayboeck Austria 25 -275
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 25 -275
107 Konstantin Reshetnikov Rosja 24 -276
  Stefan Valentin Blega Rumunia 24 -276
  Alex Insam Włochy 24 -276
110 Samuel Wiget Szwajcaria 22 -278
  Michał Milczanowski Polska 22 -278
  Andreas Strolz Austria 22 -278
113 Sebastian Bradatsch Niemcy 20 -280
  Nejc Seretinek Słowenia 20 -280
  Heung Chul Choi Korea Pd. 20 -280
116 Konrad Janota Polska 19 -281
  Lars Antonissen Holandia 19 -281
  Sergey Pyzhov Rosja 19 -281
119 Thomas Ortner Austria 18 -282
  Szilvester Kozma Rumunia 18 -282
121 Tim Babnik Słowenia 16 -284
  Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 16 -284
123 Roberto Dellasega Włochy 15 -285
  Jakub Wolny Polska 15 -285
  Franz Roeder Niemcy 15 -285
126 Florian Gugg Austria 14 -286
  Deyan Funtarov Bułgaria 14 -286
128 Mateusz Kojzar Polska 13 -287
  Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 13 -287
  Sergei Kulikov Rosja 13 -287
  Vit Hacek Czechy 13 -287
132 Pavel Kolmakov Kazachstan 12 -288
133 Ildar Valitov Rosja 11 -289
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 11 -289
  Daniel Fudel Niemcy 11 -289
  Kristjan Ilves Estonia 11 -289
137 Roman Gornostaev Rosja 10 -290
  Rico de Jong Holandia 10 -290
139 Julien Faivre Rampant Francja 9 -291
  Jakob Grimholm Szwecja 9 -291
  Stanisław Biela Polska 9 -291
  David Bartos Czechy 9 -291
  Jan Soucek Czechy 9 -291
144 Shyngys Kalykov Kazachstan 8 -292
  Vadym Mulyk Ukraina 8 -292
  Jakub Kot Polska 8 -292
  Alexandru Mocanita Rumunia 8 -292
  Dominik Maylaender Niemcy 8 -292
149 Juho Ojala Finlandia 7 -293
  Nicholas Alexander USA 7 -293
  Alexander Khalezov Rosja 7 -293
  Artem Utev Rosja 7 -293
  Tobias Lugert Niemcy 7 -293
  Andryi Kalinchuk Ukraina 7 -293
  Illimar Paern Estonia 7 -293
156 Henrik Heinz Niemcy 6 -294
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 6 -294
158 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 5 -295
  Riku Taehkaevuori Finlandia 5 -295
  Christian Heim Niemcy 5 -295
161 Adrian Vornicu Rumunia 4 -296
  Antti Määttä Finlandia 4 -296
  Diego Dellasega Włochy 4 -296
  Roman Sukhomenyuk Ukraina 4 -296
  Tobias Birchler Szwajcaria 4 -296
  Akram Adilov Kazachstan 4 -296
167 Aapo Lehtinen Finlandia 3 -297
  Dominik Leischker Niemcy 3 -297
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 3 -297
  Martti Nomme Estonia 3 -297
  Serhiy Drozdov Ukraina 3 -297
172 Tim Heinrich Niemcy 2 -298
  Ulrich Wohlgenannt Austria 2 -298
  Akos Szilagyi Węgry 2 -298
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 2 -298
176 Jan Zięba Polska 1 -299
  Maximilian Piater Niemcy 1 -299
  Zeno di Lenardo Włochy 1 -299
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1383  
2 Finlandia Finlandia 1042 -341
3 Niemcy Niemcy 977 -406
4 Polska Polska 765 -618
5 Rosja Rosja 755 -628
6 Czechy Czechy 703 -680
7 Rumunia Rumunia 690 -693
8 Szwajcaria Szwajcaria 628 -755
9 Słowenia Słowenia 510 -873
10 Ukraina Ukraina 356 -1027
11 Kazachstan Kazachstan 282 -1101
12 Holandia Holandia 199 -1184
13 Japonia Japonia 183 -1200
14 Włochy Włochy 174 -1209
15 Norwegia Norwegia 147 -1236
  Francja Francja 147 -1236
17 Korea Pd. Korea Pd. 130 -1253
18 Kanada Kanada 108 -1275
19 USA USA 94 -1289
20 Słowacja Słowacja 48 -1335
21 Estonia Estonia 21 -1362
22 Białoru¶ Białoru¶ 16 -1367
23 Bułgaria Bułgaria 14 -1369
24 Szwecja Szwecja 9 -1374
25 Węgry Węgry 2 -1381

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2012/2013

FIS Cup 2012/2013

Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »