TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 16.01.2011, Szczyrk K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomas Zmoray Słowacja 609  
2 Ilmir Hazetdinov Rosja 325 -284
3 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 290 -319
4 Fredrik Balkasen Szwecja 255 -354
5 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 223 -386
6 Anssi Koivuranta Finlandia 200 -409
  Lukas Mueller Austria 200 -409
8 Marco Grigoli Szwajcaria 180 -429
  Peter Frenette USA 180 -429
10 Ondrej Vaculik Czechy 176 -433
11 Carl Nordin Szwecja 168 -441
12 Vitaliy Shumbarets Ukraina 166 -443
  Tommy Lianes Norwegia 166 -443
14 Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -449
15 Alexey Romashov Rosja 152 -457
16 Adrian Schuler Szwajcaria 150 -459
17 Milos Kadlec Czechy 149 -460
18 Remus Tudor Rumunia 145 -464
19 Lauri Asikainen Finlandia 140 -469
  Ziga Mandl Słowenia 140 -469
21 David Winkler Niemcy 135 -474
22 Pius Paschke Niemcy 132 -477
  Sigmund Hagehaugen Norwegia 132 -477
24 Antti Määttä Finlandia 129 -480
25 Vital Anken Szwajcaria 125 -484
  Markus Eggenhofer Austria 125 -484
27 Martin Cikl Czechy 122 -487
28 Volodymyr Boshchuk Ukraina 120 -489
29 Denis Veselov Rosja 118 -491
30 Jan Jeske Niemcy 115 -494
31 Cestmir Kozisek Czechy 114 -495
32 Oldrik van der Aalst Holandia 111 -498
  Robert Kuban Czechy 111 -498
34 Klaus Ovlien Engen Norwegia 110 -499
35 Patrik Lichy Słowacja 109 -500
36 Roberto Dellasega Włochy 107 -502
37 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 106 -503
38 Jan Ziobro Polska 103 -506
39 Egor Usachev Rosja 102 -507
40 Andrey Pachin Rosja 101 -508
  Isak Grimholm Szwecja 101 -508
42 Thomas Diethart Austria 100 -509
  Sergey Bychkov Rosja 100 -509
  Anders Johnson USA 100 -509
45 Mikhail Maksimochkin Rosja 98 -511
46 Sebastian Klinga Finlandia 95 -514
  Stefan Thurnbichler Austria 95 -514
48 Dawid Kowal Polska 91 -518
49 Pascal Egloff Szwajcaria 90 -519
50 Nicholas Fairall USA 88 -521
51 Davide Bresadola Włochy 87 -522
52 Stefan Hayboeck Austria 86 -523
  Michael Lunardi Włochy 86 -523
54 Josef Larsson Szwecja 85 -524
55 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 83 -526
56 Eric Mitchell Kanada 81 -528
57 Maciej Kot Polska 80 -529
58 Joachim Hauer Norwegia 79 -530
  Stian Andre Skinnes Norwegia 79 -530
60 Chris Lamb USA 76 -533
  Sami Heiskanen Finlandia 76 -533
62 David Viry Francja 72 -537
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 72 -537
  Simen Key Grimsrud Norwegia 72 -537
  Florian Horst Niemcy 72 -537
  Markus Schiffner Austria 72 -537
67 Pavel Farkas Czechy 70 -539
  Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 70 -539
69 Nico Faller Niemcy 69 -540
70 Alessio de Crignis Włochy 68 -541
71 Nico Hermann Niemcy 67 -542
72 Vojtech Stursa Czechy 63 -546
  Rozle Zagar Słowenia 63 -546
74 Daniel Andre Tande Norwegia 60 -549
75 Faik Yuksel Turcja 59 -550
76 Luka Brnot Słowenia 58 -551
77 Alexey Pchelintsev Kazachstan 53 -556
78 Jere Kykkänen Finlandia 52 -557
79 Marius Fredrik Johansen Norwegia 50 -559
  Janne Nordman Finlandia 50 -559
81 Primoz Peterka Słowenia 49 -560
82 Arthur Pauli Austria 48 -561
83 Aleksander Zniszczoł Polska 47 -562
  Ramil Zarifullin Rosja 47 -562
85 Gregor Deschwanden Szwajcaria 46 -563
86 Thomas Thurnbichler Austria 45 -564
87 Roman Kuryavskiv Kazachstan 44 -565
  Johannes Obermayr Austria 44 -565
89 Sondre Myhre Norwegia 40 -569
  Ronan Lamy Chappuis Francja 40 -569
  Pascal Sommer Szwajcaria 40 -569
  Remi Francais Szwajcaria 40 -569
  Bogomil Pavlov Bułgaria 40 -569
94 Martti Nomme Estonia 38 -571
95 Erik Simon Niemcy 36 -573
  Veit Glaser Niemcy 36 -573
  Federico Cecon Włochy 36 -573
98 Manuel Poppinger Austria 35 -574
  Anze Lanisek Słowenia 35 -574
100 Anssi Ylipulli Finlandia 32 -577
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 32 -577
  Vladislav Persiyancev Rosja 32 -577
  Anders Stensloekken Norwegia 32 -577
  Oddvar Ystgaard Norwegia 32 -577
105 Ole Fredrik Gyth-Delhi Norwegia 31 -578
106 Mathias Ristad Norwegia 30 -579
  Tomas Friedrich Czechy 30 -579
108 Christian Fendt Niemcy 29 -580
  Clemens Aigner Austria 29 -580
  Martin Kvernberg Norwegia 29 -580
  Yukon de Leeuw Kanada 29 -580
  Rok Mandl Słowenia 29 -580
113 Sondre Skeie Norwegia 27 -582
  Pascal Kaelin Szwajcaria 27 -582
  Alexander Haupt USA 27 -582
116 Stian Tillung Norwegia 26 -583
  Hans Petter Bergquist Norwegia 26 -583
118 Mats Piho Estonia 25 -584
  Marat Zhaparov Kazachstan 25 -584
120 Tommy Schmid Szwajcaria 24 -585
121 Alexander Mitz Szwecja 23 -586
  Niklas Wangler Niemcy 23 -586
123 Harri Hintsala Finlandia 19 -590
124 Mateusz Kojzar Polska 17 -592
  Yaroslav Dysko Ukraina 17 -592
126 Mario Innauer Austria 16 -593
  Michael Glasder USA 16 -593
  Miika Ylipulli Finlandia 16 -593
129 Stanisław Biela Polska 14 -595
  Hans Erik Torgersen Norwegia 14 -595
  Primoz Roglic Słowenia 14 -595
  Szilvester Kozma Rumunia 14 -595
133 Marc Krauspenhaar Niemcy 13 -596
  Aliaksei Muravitski Białoru¶ 13 -596
  Artur Kukuła Polska 13 -596
  Rauno Loit Estonia 13 -596
137 Alexander Henningsen Norwegia 12 -597
  Dawid Kanik Polska 12 -597
  Thomas Ortner Austria 12 -597
  Jussi Kaerkkinen Finlandia 12 -597
  Piotr Czyż Polska 12 -597
  Lukas Dilitz Austria 12 -597
  David Grm Słowenia 12 -597
  Lars Grossen Szwajcaria 12 -597
  Matej Likar Słowenia 12 -597
146 Klemen Omladic Słowenia 11 -598
  Killian Peier Szwajcaria 11 -598
  Robert Valentin Tatu Rumunia 11 -598
  Mojmir Nosal Słowacja 11 -598
150 Trevor Wert USA 10 -599
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 10 -599
  Olivier Anken Szwajcaria 10 -599
  Andrey Sintsov Rosja 10 -599
154 Nico Polichronidis Niemcy 9 -600
  Patrick Kaiser Niemcy 9 -600
  Szilvester Fulop Rumunia 9 -600
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -600
  Rok Justin Słowenia 9 -600
159 Vit Hacek Czechy 8 -601
  Daniel Weiss Niemcy 8 -601
  David Fallmann Austria 8 -601
  Jaka Debelak Słowenia 8 -601
163 Sebastian Ekman Szwecja 7 -602
  Phillip Sjoeen Norwegia 7 -602
  Lars Antonissen Holandia 7 -602
  Espen Roee Norwegia 7 -602
167 Thomas Juffinger Austria 6 -603
  Urban Zamernik Chorwacja 6 -603
  William Rhoads USA 6 -603
  Alexander Shuvalov Rosja 6 -603
  Fredrik Aalien Norwegia 6 -603
172 Jonas Faller Niemcy 5 -604
  Anton Kankenov Kazachstan 5 -604
  Gasper Klinec Słowenia 5 -604
175 Benjamin Raffort Francja 4 -605
  Martin Gundersson Szwecja 4 -605
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 4 -605
  Samet Karta Turcja 4 -605
179 Benjamin Larsson Szwecja 3 -606
  Szymon Szostok Polska 3 -606
  Assymzhan Khashirov Kazachstan 3 -606
  Jesper Daun Szwecja 3 -606
183 Oleksander Lazarovych Ukraina 2 -607
  Jonas Schoien Oevregaard Norwegia 2 -607
  Deyan Funtarov Bułgaria 2 -607
  Simon Eriksson Szwecja 2 -607
187 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 1 -608
  Je-Un Park Korea Pd. 1 -608
  Marco Aberger Austria 1 -608
  Krzysztof Biegun Polska 1 -608
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1708  
2 Rosja Rosja 1091 -617
3 Austria Austria 934 -774
4 Czechy Czechy 843 -865
5 Finlandia Finlandia 821 -887
6 Niemcy Niemcy 758 -950
7 Szwajcaria Szwajcaria 755 -953
8 Słowacja Słowacja 738 -970
9 Szwecja Szwecja 651 -1057
10 USA USA 503 -1205
11 Polska Polska 474 -1234
12 Słowenia Słowenia 445 -1263
13 Włochy Włochy 384 -1324
14 Ukraina Ukraina 337 -1371
15 Kanada Kanada 333 -1375
16 Kazachstan Kazachstan 206 -1502
17 Rumunia Rumunia 179 -1529
18 Holandia Holandia 118 -1590
19 Francja Francja 116 -1592
20 Estonia Estonia 76 -1632
21 Turcja Turcja 63 -1645
22 Bułgaria Bułgaria 42 -1666
23 Białoru¶ Białoru¶ 13 -1695
24 Chorwacja Chorwacja 6 -1702
25 Korea Pd. Korea Pd. 1 -1707

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »