TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 09.10.2010, Einsiedeln K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomas Zmoray Słowacja 321  
2 Fredrik Balkasen Szwecja 255 -66
3 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 223 -98
4 Ilmir Hazetdinov Rosja 208 -113
5 Anssi Koivuranta Finlandia 200 -121
  Lukas Mueller Austria 200 -121
7 Marco Grigoli Szwajcaria 180 -141
  Peter Frenette USA 180 -141
9 Carl Nordin Szwecja 168 -153
10 Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -161
11 Adrian Schuler Szwajcaria 150 -171
12 Lauri Asikainen Finlandia 140 -181
13 David Winkler Niemcy 135 -186
14 Vital Anken Szwajcaria 125 -196
  Markus Eggenhofer Austria 125 -196
16 Oldrik van der Aalst Holandia 107 -214
17 Remus Tudor Rumunia 103 -218
18 Cestmir Kozisek Czechy 102 -219
19 Isak Grimholm Szwecja 101 -220
20 Thomas Diethart Austria 100 -221
  Anders Johnson USA 100 -221
22 Stefan Thurnbichler Austria 95 -226
23 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 90 -231
  Pascal Egloff Szwajcaria 90 -231
25 Mikhail Maksimochkin Rosja 89 -232
26 Stefan Hayboeck Austria 86 -235
27 Josef Larsson Szwecja 85 -236
28 Egor Usachev Rosja 82 -239
29 Eric Mitchell Kanada 81 -240
30 Michael Lunardi Włochy 80 -241
31 Chris Lamb USA 76 -245
  Sami Heiskanen Finlandia 76 -245
33 David Viry Francja 72 -249
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 72 -249
  Markus Schiffner Austria 72 -249
  Pius Paschke Niemcy 72 -249
37 Sebastian Klinga Finlandia 71 -250
38 Patrik Lichy Słowacja 69 -252
39 Sigmund Hagehaugen Norwegia 68 -253
40 Milos Kadlec Czechy 65 -256
41 Nicholas Fairall USA 60 -261
42 Faik Yuksel Turcja 59 -262
  Vojtech Stursa Czechy 59 -262
44 Nico Hermann Niemcy 57 -264
45 Robert Kuban Czechy 55 -266
46 Alexey Romashov Rosja 54 -267
47 Antti Määttä Finlandia 52 -269
48 Ondrej Vaculik Czechy 51 -270
49 Marius Fredrik Johansen Norwegia 50 -271
50 Arthur Pauli Austria 48 -273
51 Ramil Zarifullin Rosja 47 -274
52 Gregor Deschwanden Szwajcaria 46 -275
53 Thomas Thurnbichler Austria 45 -276
54 Davide Bresadola Włochy 44 -277
  Johannes Obermayr Austria 44 -277
56 Andrey Pachin Rosja 43 -278
57 Stian Andre Skinnes Norwegia 42 -279
  Roberto Dellasega Włochy 42 -279
59 Ronan Lamy Chappuis Francja 40 -281
  Pascal Sommer Szwajcaria 40 -281
  Remi Francais Szwajcaria 40 -281
62 Martti Nomme Estonia 38 -283
63 Veit Glaser Niemcy 36 -285
64 Manuel Poppinger Austria 35 -286
  Anze Lanisek Słowenia 35 -286
66 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 33 -288
  Jere Kykkänen Finlandia 33 -288
68 Anssi Ylipulli Finlandia 32 -289
  Anders Stensloekken Norwegia 32 -289
  Oddvar Ystgaard Norwegia 32 -289
71 Roman Kuryavskiv Kazachstan 31 -290
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 31 -290
73 Mathias Ristad Norwegia 30 -291
  Sergey Bychkov Rosja 30 -291
  Jan Jeske Niemcy 30 -291
76 Christian Fendt Niemcy 29 -292
  Clemens Aigner Austria 29 -292
  Martin Kvernberg Norwegia 29 -292
  Yukon de Leeuw Kanada 29 -292
80 Vladislav Persiyancev Rosja 27 -294
  Sondre Skeie Norwegia 27 -294
  Pascal Kaelin Szwajcaria 27 -294
  Alexander Haupt USA 27 -294
84 Stian Tillung Norwegia 26 -295
  Tommy Lianes Norwegia 26 -295
86 Mats Piho Estonia 25 -296
87 Tommy Schmid Szwajcaria 24 -297
88 Alexander Mitz Szwecja 23 -298
  Niklas Wangler Niemcy 23 -298
  Janne Nordman Finlandia 23 -298
91 Tomas Friedrich Czechy 22 -299
92 Harri Hintsala Finlandia 19 -302
93 Sondre Myhre Norwegia 18 -303
94 Federico Cecon Włochy 17 -304
95 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 16 -305
  Mario Innauer Austria 16 -305
  Michael Glasder USA 16 -305
98 Hans Erik Torgersen Norwegia 14 -307
99 Yaroslav Dysko Ukraina 13 -308
  Nico Faller Niemcy 13 -308
  Szilvester Kozma Rumunia 13 -308
  Aliaksei Muravitski Białoru¶ 13 -308
  Rauno Loit Estonia 13 -308
104 Marat Zhaparov Kazachstan 12 -309
  Thomas Ortner Austria 12 -309
  Jussi Kaerkkinen Finlandia 12 -309
  Lukas Dilitz Austria 12 -309
  Lars Grossen Szwajcaria 12 -309
  Matej Likar Słowenia 12 -309
110 Klemen Omladic Słowenia 11 -310
  Killian Peier Szwajcaria 11 -310
  Robert Valentin Tatu Rumunia 11 -310
  Mojmir Nosal Słowacja 11 -310
114 Olivier Anken Szwajcaria 10 -311
  Andrey Sintsov Rosja 10 -311
116 Patrick Kaiser Niemcy 9 -312
  Szilvester Fulop Rumunia 9 -312
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -312
  Rok Justin Słowenia 9 -312
120 Vit Hacek Czechy 8 -313
  Daniel Weiss Niemcy 8 -313
  David Fallmann Austria 8 -313
  Jaka Debelak Słowenia 8 -313
124 Sebastian Ekman Szwecja 7 -314
  Espen Roee Norwegia 7 -314
126 Thomas Juffinger Austria 6 -315
  Urban Zamernik Chorwacja 6 -315
  William Rhoads USA 6 -315
  Alexander Shuvalov Rosja 6 -315
  Fredrik Aalien Norwegia 6 -315
131 Gasper Klinec Słowenia 5 -316
132 Benjamin Raffort Francja 4 -317
  Martin Gundersson Szwecja 4 -317
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 4 -317
  Samet Karta Turcja 4 -317
136 Benjamin Larsson Szwecja 3 -318
  Assymzhan Khashirov Kazachstan 3 -318
  Jesper Daun Szwecja 3 -318
139 Jonas Faller Niemcy 2 -319
  Deyan Funtarov Bułgaria 2 -319
  Simon Eriksson Szwecja 2 -319
142 Denis Veselov Rosja 1 -320
  Marco Aberger Austria 1 -320
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 934  
2 Szwajcaria Szwajcaria 755 -179
3 Norwegia Norwegia 690 -244
4 Finlandia Finlandia 658 -276
5 Szwecja Szwecja 651 -283
6 Rosja Rosja 597 -337
7 USA USA 465 -469
8 Niemcy Niemcy 414 -520
9 Słowacja Słowacja 410 -524
10 Czechy Czechy 362 -572
11 Kanada Kanada 333 -601
12 Włochy Włochy 183 -751
13 Kazachstan Kazachstan 153 -781
14 Rumunia Rumunia 136 -798
15 Francja Francja 116 -818
16 Holandia Holandia 107 -827
17 Słowenia Słowenia 80 -854
18 Estonia Estonia 76 -858
19 Turcja Turcja 63 -871
20 Ukraina Ukraina 29 -905
21 Białoru¶ Białoru¶ 13 -921
22 Chorwacja Chorwacja 6 -928
23 Bułgaria Bułgaria 2 -932

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »