TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
Klasyfikacja po konkursie: 24.07.2010, Strbske Pleso K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Lukas Mueller Austria 200  
2 Tomas Zmoray Słowacja 172 -28
3 Markus Eggenhofer Austria 125 -75
4 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 123 -77
5 Cestmir Kozisek Czechy 102 -98
6 Thomas Diethart Austria 100 -100
7 Stefan Thurnbichler Austria 95 -105
8 Stefan Hayboeck Austria 86 -114
9 Ilmir Hazetdinov Rosja 80 -120
10 Markus Schiffner Austria 72 -128
11 Eric Mitchell Kanada 52 -148
12 Ondrej Vaculik Czechy 51 -149
13 David Winkler Niemcy 50 -150
  Egor Usachev Rosja 50 -150
15 Arthur Pauli Austria 48 -152
16 Thomas Thurnbichler Austria 45 -155
17 Johannes Obermayr Austria 44 -156
18 Michael Lunardi Włochy 40 -160
19 Oldrik van der Aalst Holandia 36 -164
20 Manuel Poppinger Austria 35 -165
  Patrik Lichy Słowacja 35 -165
22 Ramil Zarifullin Rosja 32 -168
23 Clemens Aigner Austria 29 -171
  Yukon de Leeuw Kanada 29 -171
  Alexey Romashov Rosja 29 -171
26 Nico Hermann Niemcy 28 -172
27 Davide Bresadola Włochy 26 -174
28 Roberto Dellasega Włochy 20 -180
  Jan Jeske Niemcy 20 -180
30 Vojtech Stursa Czechy 19 -181
  Christian Fendt Niemcy 19 -181
32 Pius Paschke Niemcy 18 -182
  Sergey Bychkov Rosja 18 -182
34 Mario Innauer Austria 16 -184
35 Anze Lanisek Słowenia 15 -185
  Milos Kadlec Czechy 15 -185
  Tomas Friedrich Czechy 15 -185
38 Lukas Dilitz Austria 12 -188
  Matej Likar Słowenia 12 -188
  Andrey Pachin Rosja 12 -188
  Thomas Ortner Austria 12 -188
42 Mojmir Nosal Słowacja 11 -189
  Klemen Omladic Słowenia 11 -189
44 Robert Kuban Czechy 10 -190
45 Szilvester Fulop Rumunia 9 -191
  Rok Justin Słowenia 9 -191
47 Federico Cecon Włochy 8 -192
  David Fallmann Austria 8 -192
  Jaka Debelak Słowenia 8 -192
50 Yaroslav Dysko Ukraina 7 -193
51 Vit Hacek Czechy 6 -194
  Thomas Juffinger Austria 6 -194
  Urban Zamernik Chorwacja 6 -194
54 Alexey Pchelintsev Kazachstan 5 -195
  Andrey Sintsov Rosja 5 -195
  Gasper Klinec Słowenia 5 -195
57 Samet Karta Turcja 4 -196
58 Roman Kuryavskiv Kazachstan 3 -197
  Faik Yuksel Turcja 3 -197
60 Deyan Funtarov Bułgaria 2 -198
61 Marco Aberger Austria 1 -199
  Denis Veselov Rosja 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 934  
2 Rosja Rosja 227 -707
3 Słowacja Słowacja 218 -716
  Czechy Czechy 218 -716
5 Kanada Kanada 204 -730
6 Niemcy Niemcy 135 -799
7 Włochy Włochy 94 -840
8 Słowenia Słowenia 60 -874
9 Holandia Holandia 36 -898
10 Rumunia Rumunia 9 -925
11 Kazachstan Kazachstan 8 -926
12 Turcja Turcja 7 -927
  Ukraina Ukraina 7 -927
14 Chorwacja Chorwacja 6 -928
15 Bułgaria Bułgaria 2 -932

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »