Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 17.01.2010, Szczyrk K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nico Hermann Niemcy 603  
2 Jörg Ritzerfeld Niemcy 586 -17
3 Felix Brodauf Niemcy 502 -101
4 Stefan Lang Niemcy 366 -237
5 David Winkler Niemcy 340 -263
6 Maximilian Mechler Niemcy 310 -293
7 Tomas Zmoray Słowacja 305 -298
8 Jan Ziobro Polska 292 -311
9 Jakub Kot Polska 242 -361
10 Balthasar Schneider Austria 238 -365
11 Klemens Murańka Polska 218 -385
12 Grzegorz Miętus Polska 213 -390
13 Erik Simon Niemcy 207 -396
14 Roland Mueller Austria 180 -423
15 Andrzej Zapotoczny Polska 171 -432
16 Anders Fannemel Norwegia 170 -433
17 Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -443
  Christoph Haenel Niemcy 160 -443
  Cestmir Kozisek Czechy 160 -443
20 Daniel Wenig Niemcy 150 -453
21 Thomas Lackner Austria 137 -466
22 Tomasz Byrt Polska 132 -471
23 Tomaz Naglic Słowenia 130 -473
24 Marc Krauspenhaar Niemcy 127 -476
25 Fredrik Balkasen Szwecja 125 -478
  Jonas Faller Niemcy 125 -478
27 Dawid Kubacki Polska 120 -483
  Danny Queck Niemcy 120 -483
29 Nico Polichronidis Niemcy 116 -487
30 Arthur Pauli Austria 110 -493
31 Alexander Sardyko Rosja 109 -494
32 Antoine Guignard Szwajcaria 107 -496
33 Roman Gornostaev Rosja 103 -500
34 Jure Bogataj Słowenia 100 -503
  Denis Kornilov Rosja 100 -503
  Heung Chul Choi Korea Pd. 100 -503
37 Kamil Kowal Polska 99 -504
38 Mikhail Maksimochkin Rosja 95 -508
  Kamil Skrobot Polska 95 -508
40 Dawid Kowal Polska 94 -509
41 Espen Enger Halvorsen Norwegia 92 -511
42 Rok Zima Słowenia 90 -513
43 Chris Lamb USA 86 -517
44 Andrea Morassi Włochy 85 -518
45 Ilmir Hazetdinov Rosja 82 -521
46 Florian Schabereiter Austria 80 -523
47 Kento Sakuyama Japonia 79 -524
48 Jan Jeske Niemcy 77 -526
  Johan Erikson Szwecja 77 -526
  Mario Innauer Austria 77 -526
51 Michael Glasder USA 75 -528
52 Pavel Farkas Czechy 74 -529
53 Chil-Ku Kang Korea Pd. 72 -531
54 Jan Fuhre Norwegia 71 -532
55 Marco Grigoli Szwajcaria 70 -533
  Bartłomiej Kłusek Polska 70 -533
57 Borge Gelein Blikeng Norwegia 69 -534
  Yusuke Narita Japonia 69 -534
59 Aleksander Zniszczoł Polska 68 -535
60 Joachim Hauer Norwegia 67 -536
61 Simen Key Grimsrud Norwegia 65 -538
62 Lukas Dilitz Austria 61 -542
63 Ivan Karaulov Kazachstan 60 -543
  Tobias Bogner Niemcy 60 -543
  Dimitry Vassiliev Rosja 60 -543
  Dejan Judez Słowenia 60 -543
  Michael Lunardi Włochy 60 -543
68 Jens Kratzel Niemcy 58 -545
69 Illimar Paern Estonia 53 -550
70 Pascal Egloff Szwajcaria 52 -551
71 Jarkko Määttä Finlandia 51 -552
72 Dimitry Ipatov Rosja 50 -553
  Richard Freitag Niemcy 50 -553
  Maksim Anisimov Białoru¶ 50 -553
75 Jiri Mazoch Czechy 48 -555
76 Denis Sindler Słowacja 47 -556
77 Markus Eisenbichler Niemcy 46 -557
78 Nicholas Alexander USA 45 -558
  Miran Zupancic Słowenia 45 -558
80 Ronan Lamy Chappuis Francja 44 -559
81 Oldrik van der Aalst Holandia 43 -560
82 Johan Martin Brandt Norwegia 42 -561
  Nico Faller Niemcy 42 -561
84 Dmitry Sporynin Rosja 41 -562
85 Klaus Ovlien Engen Norwegia 40 -563
  Trevor Wert USA 40 -563
87 Ryota Yokokawa Japonia 38 -565
88 Johannes Lenz Austria 37 -566
89 Trevor Morrice Kanada 35 -568
90 Primoz Peterka Słowenia 33 -570
  Robert Johansson Norwegia 33 -570
92 Kevin Horlacher Niemcy 32 -571
  Vincent Descombes Sevoie Francja 32 -571
94 Andrew Bliss USA 31 -572
95 Marinus Kraus Niemcy 30 -573
  Carl Nordin Szwecja 30 -573
  Vital Anken Szwajcaria 30 -573
98 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 29 -574
  Andreas Wank Niemcy 29 -574
100 Mateusz Cie¶lar Polska 28 -575
  Aleksandr Hancharou Białoru¶ 28 -575
102 Stanislav Oshepkov Rosja 27 -576
  Remus Tudor Rumunia 27 -576
  Josef Larsson Szwecja 27 -576
105 Artur Kukuła Polska 26 -577
  Jere Kykkänen Finlandia 26 -577
  Stefan Kraft Austria 26 -577
  Niklas Eriksson Szwecja 26 -577
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 26 -577
  Primoz Roglic Słowenia 26 -577
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 26 -577
112 Diego Dellasega Włochy 24 -579
  Thomas Thurnbichler Austria 24 -579
  Per Sannes Heger Norwegia 24 -579
115 Nick Johnson USA 23 -580
  Ruben de Wit Holandia 23 -580
117 Nikolay Karpenko Kazachstan 22 -581
  Yoann Morel Francja 22 -581
  Mika Kulmala Finlandia 22 -581
  Shohtaroh Hosoda Japonia 22 -581
  Anton Kalinitschenko Rosja 22 -581
122 Hiroaki Watanabe Japonia 21 -582
  Daniel Weiss Niemcy 21 -582
124 Matus Mistrik Słowacja 20 -583
  Vit Hacek Czechy 20 -583
126 Robert Kuban Czechy 19 -584
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 19 -584
  Stephan Leyhe Niemcy 19 -584
129 Oddvar Ystgaard Norwegia 17 -586
  Vladimir Rosko Słowacja 17 -586
131 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 16 -587
  Peter Frenette USA 16 -587
  Rafał Polinkiewicz Polska 16 -587
  Samet Karta Turcja 16 -587
  Daniel Huber Austria 16 -587
136 Marius Fredrik Johansen Norwegia 15 -588
  Yukon de Leeuw Kanada 15 -588
  Ondrej Vaculik Czechy 15 -588
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 15 -588
  Eirik-Andre Hansen Norwegia 15 -588
  Mojmir Nosal Słowacja 15 -588
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 15 -588
143 Bjoern Koch Austria 14 -589
  David Zauner Austria 14 -589
145 Manuel Resch sen. Austria 13 -590
  Alexey Buyvolov Rosja 13 -590
  Milos Kadlec Czechy 13 -590
  Pasi Ahonen Finlandia 13 -590
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 13 -590
150 Andrey Pachin Rosja 12 -591
  Marko Malkamäki Finlandia 12 -591
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 12 -591
  Aliaksei Muravitski Białoru¶ 12 -591
  Jure Sinkovec Słowenia 12 -591
155 Erik Eghammar Szwecja 11 -592
  Kacper Skrobot Polska 11 -592
  Ramil Zarifullin Rosja 11 -592
158 Jakub Przybyła Polska 10 -593
  Faik Yuksel Turcja 10 -593
160 Adrian Schuler Szwajcaria 9 -594
  Yaroslav Dysko Ukraina 9 -594
  Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 9 -594
  Alexey Vostretsov Rosja 9 -594
164 Davide Bresadola Włochy 8 -595
165 Ilja Rosliakov Rosja 7 -596
  Szilvester Kozma Rumunia 7 -596
  Sondre Skeie Norwegia 7 -596
  Alexey Romashov Rosja 7 -596
  Jan Maylaender Niemcy 7 -596
  Volodymyr Veredyuk Ukraina 7 -596
  Daniel Kuehn Niemcy 7 -596
172 Vladislav Persiyancev Rosja 6 -597
  Alexander Haupt USA 6 -597
  Tomas Friedrich Czechy 6 -597
  Pascal Kaelin Szwajcaria 6 -597
  Georgiy Chervyakov Rosja 6 -597
177 Primoz Zupan Słowenia 5 -598
  Dawid Kanik Polska 5 -598
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 5 -598
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 5 -598
  Stian Andre Skinnes Norwegia 5 -598
182 Benedikt Wider Niemcy 4 -599
  Jesper Daun Szwecja 4 -599
  Jeremy Baig Kanada 4 -599
185 Antonin Hajek Czechy 3 -600
  Florian Altenburger Austria 3 -600
  Rozle Zagar Słowenia 3 -600
188 Simon Eriksson Szwecja 2 -601
  Hans Petter Bergquist Norwegia 2 -601
  Ziga Mandl Słowenia 2 -601
191 Pascal Sommer Szwajcaria 1 -602
  Bogomil Pavlov Bułgaria 1 -602
  Antti Määttä Finlandia 1 -602
  Krzysztof Kowalczyk USA 1 -602
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 4194  
2 Polska Polska 1925 -2269
3 Austria Austria 1030 -3164
4 Norwegia Norwegia 956 -3238
5 Rosja Rosja 786 -3408
6 Słowenia Słowenia 506 -3688
7 Słowacja Słowacja 404 -3790
8 Czechy Czechy 358 -3836
9 USA USA 323 -3871
10 Szwecja Szwecja 302 -3892
11 Szwajcaria Szwajcaria 287 -3907
12 Japonia Japonia 229 -3965
13 Korea Pd. Korea Pd. 185 -4009
14 Włochy Włochy 177 -4017
15 Finlandia Finlandia 151 -4043
16 Francja Francja 98 -4096
17 Białoru¶ Białoru¶ 90 -4104
18 Kazachstan Kazachstan 82 -4112
19 Kanada Kanada 70 -4124
20 Estonia Estonia 68 -4126
21 Holandia Holandia 66 -4128
22 Rumunia Rumunia 34 -4160
23 Turcja Turcja 26 -4168
24 Ukraina Ukraina 21 -4173
25 Bułgaria Bułgaria 1 -4193

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2009/2010

FIS Cup 2009/2010

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich