Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 19.01.2008, Eisenerz K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Eggenhofer Austria 329  
2 Kenneth Gangnes Norwegia 300 -29
3 Thomas Thurnbichler Austria 250 -79
4 Nicolas Fettner Austria 234 -95
5 Gerald Wambacher Austria 222 -107
6 Andreas Strolz Austria 220 -109
7 Antonin Hajek Czechy 200 -129
  Terje Hilde Norwegia 200 -129
9 Ivan Chumyshev Rosja 190 -139
10 Cestmir Kozisek Czechy 188 -141
11 Łukasz Rutkowski Polska 180 -149
  Daniel Lackner Austria 180 -149
13 Dawid Kubacki Polska 164 -165
14 Atle Pedersen Roensen Norwegia 160 -169
  Ondrej Vaculik Czechy 160 -169
16 Martin Plhal Czechy 158 -171
17 Lukas Kuban Czechy 147 -182
18 Robert Johansson Norwegia 142 -187
19 Anders Johnson USA 138 -191
20 Johan Erikson Szwecja 129 -200
21 Ilmir Hazetdinov Rosja 127 -202
22 Nejc Frank Słowenia 126 -203
  Michael Hayboeck Austria 126 -203
  Alexey Buyvolov Rosja 126 -203
25 Maciej Kot Polska 125 -204
  Jakub Kot Polska 125 -204
27 Jan Maylaender Niemcy 120 -209
28 Andre Wesch Niemcy 113 -216
29 Rok Mandl Słowenia 112 -217
30 David Fallmann Austria 105 -224
31 Primoz Zupan Słowenia 102 -227
32 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 100 -229
  Alessio Bolognani Włochy 100 -229
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 100 -229
35 Kamil Kowal Polska 98 -231
36 Dawid Kowal Polska 94 -235
37 Sebastian Toczek Polska 91 -238
  Rok Zima Słowenia 91 -238
  Marco Beltrame Włochy 91 -238
40 Nico Polichronidis Niemcy 90 -239
  Felix Brodauf Niemcy 90 -239
42 Andre Fredheim Norwegia 88 -241
43 Florian Schabereiter Austria 87 -242
44 Maximilian Mechler Niemcy 86 -243
  Petar Fartunov Bułgaria 86 -243
46 Klemens Murańka Polska 84 -245
47 Jens Salumäe Estonia 81 -248
  Benedikt Wider Niemcy 81 -248
49 Johan Martin Brandt Norwegia 80 -249
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 80 -249
  Danny Queck Niemcy 80 -249
  Stefan Thurnbichler Austria 80 -249
53 Jakob Grimholm Szwecja 79 -250
54 Dmitry Sporynin Rosja 74 -255
55 Stefan Hayboeck Austria 73 -256
56 Manuel Poppinger Austria 72 -257
  Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 72 -257
58 Carl Nordin Szwecja 71 -258
  Alexey Korolev Kazachstan 71 -258
60 Stig Rud Sorensen Norwegia 68 -261
61 Rozle Zagar Słowenia 66 -263
62 Christoffer Nygaard Norwegia 61 -268
63 Pascal Egloff Szwajcaria 60 -269
64 Robert Hrgota Słowenia 58 -271
65 Krzysztof Miętus Polska 57 -272
  Nicholas Fairall USA 57 -272
67 Blake Hughes USA 55 -274
68 Niko Petjala Finlandia 51 -278
  Vladimir Struhar Czechy 51 -278
70 Michael Hollenstein Szwajcaria 50 -279
  Klemen Omladic Słowenia 50 -279
72 Jiri Mazoch Czechy 49 -280
73 Fredrik Balkasen Szwecja 48 -281
  Alexander Mitz Szwecja 48 -281
  Morten Oegar Rastad Norwegia 48 -281
76 Saso Tadic Słowenia 47 -282
  Ronny Heer Szwajcaria 47 -282
78 Jan Fuhre Norwegia 46 -283
79 David Unterberger Austria 45 -284
  Michael Brandner Austria 45 -284
81 Stefan Innerwinkler Austria 44 -285
  Tim Hug Szwajcaria 44 -285
83 Anton Kalinitschenko Rosja 42 -287
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 42 -287
  Adam Cie¶lar Polska 42 -287
86 Andraz Pograjc Słowenia 41 -288
87 Pierre Emanuel Robe Francja 40 -289
  Sebastian Cala Szwajcaria 40 -289
  Jernej Kosnjek Słowenia 40 -289
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 40 -289
91 Oddvar Ystgaard Norwegia 38 -291
  Joachim Hauer Norwegia 38 -291
  Tomas Zmoray Słowacja 38 -291
  Buck Bailey USA 38 -291
  Andre Wolfram Niemcy 38 -291
96 Erik Lycke Solheim Norwegia 36 -293
97 Ivan Savvateev Rosja 35 -294
98 Alexander Sardyko Rosja 34 -295
  Tom-Eirik Bergholt Norwegia 34 -295
100 Kyle Lockhart USA 33 -296
101 Martin Mesik Słowacja 32 -297
102 Evan Bliss USA 31 -298
103 Rune Velta Norwegia 30 -299
  Sindre Trana Norwegia 30 -299
105 Olli Muotka Finlandia 29 -300
106 Simone Morassi Włochy 28 -301
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 28 -301
108 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 27 -302
  Isak Lunde Norwegia 27 -302
110 Alexey Vostretsov Rosja 26 -303
  Remi Francais Szwajcaria 26 -303
112 Stefan Lang Niemcy 24 -305
  Martin Machreich Austria 24 -305
  Branko Iskra Słowenia 24 -305
115 Jan Ziobro Polska 23 -306
  Jens Kratzel Niemcy 23 -306
117 Jaka Oblak Słowenia 22 -307
  Trond Hagehaugen Norwegia 22 -307
  Bastian Sell Niemcy 22 -307
120 Florian Horst Niemcy 20 -309
  Michele Liva Włochy 20 -309
  Sergej Kozhevnikov Rosja 20 -309
  Josef Larsson Szwecja 20 -309
  Gasper Bartol Słowenia 20 -309
  Adrian Schuler Szwajcaria 20 -309
  Thomas Diethart Austria 20 -309
127 Toenis Kartau Estonia 19 -310
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 19 -310
  Mojmir Nosal Słowacja 19 -310
  Oskar Englund Szwecja 19 -310
131 Morten Gjesvold Norwegia 18 -311
  Jan Jeske Niemcy 18 -311
  Nico Hermann Niemcy 18 -311
134 Illimar Paern Estonia 17 -312
  Jan Tomazin Słowenia 17 -312
136 Jiri Parma jr. Czechy 16 -313
  Daniel Nigl Niemcy 16 -313
  Marc Krauspenhaar Niemcy 16 -313
  Mateusz Cie¶lar Polska 16 -313
  Sebastian Ekman Szwecja 16 -313
  Chris Lamb USA 16 -313
142 Tommy Schmid Szwajcaria 15 -314
  Tomasz Byrt Polska 15 -314
  Luka Leban Słowenia 15 -314
  Szilvester Kozma Rumunia 15 -314
  Johnny Lyons USA 15 -314
  David Winkler Niemcy 15 -314
  Stephan Leyhe Niemcy 15 -314
149 Anze Martinc Słowenia 14 -315
  Johannes Lenz Austria 14 -315
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 14 -315
152 Kai Kovaljeff Finlandia 13 -316
  Markus Lechner Austria 13 -316
  Nico Faller Niemcy 13 -316
  Kristian Kind Olsen Norwegia 13 -316
  Jeremy Baig Kanada 13 -316
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 13 -316
  Mihai Damian Rumunia 13 -316
  Niklas Eriksson Szwecja 13 -316
160 Matjaz Pungertar Słowenia 12 -317
  Christian Reiter Austria 12 -317
  Elias Pfannenstill Austria 12 -317
  Alessio de Crignis Włochy 12 -317
164 Grzegorz Miętus Polska 11 -318
165 Andraz Kern Słowenia 10 -319
  Anssi Ylipulli Finlandia 10 -319
167 Remus Tudor Rumunia 9 -320
  Roberto Dellasega Włochy 9 -320
  Peter Prevc Słowenia 9 -320
  Robert Kuban Czechy 9 -320
  Gunnar Olsen Nimmons Norwegia 9 -320
  Andrei Balazs Rumunia 9 -320
  Lukas Bergmann Austria 9 -320
174 Luka Brnot Słowenia 8 -321
  Ronny Huebner Niemcy 8 -321
  Sebastian Sperl Austria 8 -321
  Tomaz Naglic Słowenia 8 -321
178 Vladimir Zografski Bułgaria 7 -322
179 Jonas Faller Niemcy 6 -323
  Leon Grobljar Słowenia 6 -323
  Vladimir Rosko Słowacja 6 -323
  Mats Piho Estonia 6 -323
  Felix Klaesi Szwajcaria 6 -323
184 Christoph Leyhe Niemcy 5 -324
  Andrzej Zapotoczny Polska 5 -324
  Jere Kykkänen Finlandia 5 -324
  Martin Sutor Słowacja 5 -324
188 Simen Olsen Norwegia 4 -325
  Baris Demirci Turcja 4 -325
  Richard Freitag Niemcy 4 -325
191 Hubert Blaha Czechy 3 -326
  Trevor Morrice Kanada 3 -326
  Luka Grobljar Słowenia 3 -326
194 Thomas de Wit Holandia 2 -327
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 2 -327
196 Anders Fannemel Norwegia 1 -328
  Lukas Dilitz Austria 1 -328
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2225  
2 Norwegia Norwegia 1869 -356
3 Polska Polska 1202 -1023
4 Czechy Czechy 981 -1244
5 Niemcy Niemcy 921 -1304
6 Słowenia Słowenia 901 -1324
7 Rosja Rosja 701 -1524
8 Szwecja Szwecja 443 -1782
9 USA USA 383 -1842
10 Szwajcaria Szwajcaria 310 -1915
11 Włochy Włochy 260 -1965
12 Estonia Estonia 123 -2102
13 Finlandia Finlandia 108 -2117
14 Kazachstan Kazachstan 103 -2122
15 Słowacja Słowacja 100 -2125
16 Bułgaria Bułgaria 93 -2132
17 Rumunia Rumunia 46 -2179
18 Kanada Kanada 44 -2181
19 Francja Francja 40 -2185
20 Turcja Turcja 4 -2221
21 Holandia Holandia 2 -2223

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2007/2008

FIS Cup 2007/2008

Kalendarium
Daniel Klausmann
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich