Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 19.01.2008, Eisenerz K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Eggenhofer Austria 329  
2 Kenneth Gangnes Norwegia 300 -29
3 Thomas Thurnbichler Austria 250 -79
4 Nicolas Fettner Austria 234 -95
5 Gerald Wambacher Austria 222 -107
6 Andreas Strolz Austria 220 -109
7 Terje Hilde Norwegia 200 -129
  Antonin Hajek Czechy 200 -129
9 Ivan Chumyshev Rosja 190 -139
10 Cestmir Kozisek Czechy 188 -141
11 Łukasz Rutkowski Polska 180 -149
  Daniel Lackner Austria 180 -149
13 Dawid Kubacki Polska 164 -165
14 Atle Pedersen Roensen Norwegia 160 -169
  Ondrej Vaculik Czechy 160 -169
16 Martin Plhal Czechy 158 -171
17 Lukas Kuban Czechy 147 -182
18 Robert Johansson Norwegia 142 -187
19 Anders Johnson USA 138 -191
20 Johan Erikson Szwecja 129 -200
21 Ilmir Hazetdinov Rosja 127 -202
22 Michael Hayboeck Austria 126 -203
  Alexey Buyvolov Rosja 126 -203
  Nejc Frank Słowenia 126 -203
25 Maciej Kot Polska 125 -204
  Jakub Kot Polska 125 -204
27 Jan Maylaender Niemcy 120 -209
28 Andre Wesch Niemcy 113 -216
29 Rok Mandl Słowenia 112 -217
30 David Fallmann Austria 105 -224
31 Primoz Zupan Słowenia 102 -227
32 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 100 -229
  Alessio Bolognani Włochy 100 -229
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 100 -229
35 Kamil Kowal Polska 98 -231
36 Dawid Kowal Polska 94 -235
37 Rok Zima Słowenia 91 -238
  Marco Beltrame Włochy 91 -238
  Sebastian Toczek Polska 91 -238
40 Felix Brodauf Niemcy 90 -239
  Nico Polichronidis Niemcy 90 -239
42 Andre Fredheim Norwegia 88 -241
43 Florian Schabereiter Austria 87 -242
44 Maximilian Mechler Niemcy 86 -243
  Petar Fartunov Bułgaria 86 -243
46 Klemens Murańka Polska 84 -245
47 Jens Salumäe Estonia 81 -248
  Benedikt Wider Niemcy 81 -248
49 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 80 -249
  Danny Queck Niemcy 80 -249
  Stefan Thurnbichler Austria 80 -249
  Johan Martin Brandt Norwegia 80 -249
53 Jakob Grimholm Szwecja 79 -250
54 Dmitry Sporynin Rosja 74 -255
55 Stefan Hayboeck Austria 73 -256
56 Manuel Poppinger Austria 72 -257
  Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 72 -257
58 Carl Nordin Szwecja 71 -258
  Alexey Korolev Kazachstan 71 -258
60 Stig Rud Sorensen Norwegia 68 -261
61 Rozle Zagar Słowenia 66 -263
62 Christoffer Nygaard Norwegia 61 -268
63 Pascal Egloff Szwajcaria 60 -269
64 Robert Hrgota Słowenia 58 -271
65 Nicholas Fairall USA 57 -272
  Krzysztof Miętus Polska 57 -272
67 Blake Hughes USA 55 -274
68 Vladimir Struhar Czechy 51 -278
  Niko Petjala Finlandia 51 -278
70 Michael Hollenstein Szwajcaria 50 -279
  Klemen Omladic Słowenia 50 -279
72 Jiri Mazoch Czechy 49 -280
73 Alexander Mitz Szwecja 48 -281
  Morten Oegar Rastad Norwegia 48 -281
  Fredrik Balkasen Szwecja 48 -281
76 Saso Tadic Słowenia 47 -282
  Ronny Heer Szwajcaria 47 -282
78 Jan Fuhre Norwegia 46 -283
79 David Unterberger Austria 45 -284
  Michael Brandner Austria 45 -284
81 Stefan Innerwinkler Austria 44 -285
  Tim Hug Szwajcaria 44 -285
83 Marius Fredrik Johansen Norwegia 42 -287
  Adam Cie¶lar Polska 42 -287
  Anton Kalinitschenko Rosja 42 -287
86 Andraz Pograjc Słowenia 41 -288
87 Pierre Emanuel Robe Francja 40 -289
  Sebastian Cala Szwajcaria 40 -289
  Jernej Kosnjek Słowenia 40 -289
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 40 -289
91 Joachim Hauer Norwegia 38 -291
  Tomas Zmoray Słowacja 38 -291
  Buck Bailey USA 38 -291
  Andre Wolfram Niemcy 38 -291
  Oddvar Ystgaard Norwegia 38 -291
96 Erik Lycke Solheim Norwegia 36 -293
97 Ivan Savvateev Rosja 35 -294
98 Tom-Eirik Bergholt Norwegia 34 -295
  Alexander Sardyko Rosja 34 -295
100 Kyle Lockhart USA 33 -296
101 Martin Mesik Słowacja 32 -297
102 Evan Bliss USA 31 -298
103 Rune Velta Norwegia 30 -299
  Sindre Trana Norwegia 30 -299
105 Olli Muotka Finlandia 29 -300
106 Simone Morassi Włochy 28 -301
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 28 -301
108 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 27 -302
  Isak Lunde Norwegia 27 -302
110 Alexey Vostretsov Rosja 26 -303
  Remi Francais Szwajcaria 26 -303
112 Stefan Lang Niemcy 24 -305
  Branko Iskra Słowenia 24 -305
  Martin Machreich Austria 24 -305
115 Jens Kratzel Niemcy 23 -306
  Jan Ziobro Polska 23 -306
117 Trond Hagehaugen Norwegia 22 -307
  Bastian Sell Niemcy 22 -307
  Jaka Oblak Słowenia 22 -307
120 Florian Horst Niemcy 20 -309
  Michele Liva Włochy 20 -309
  Sergej Kozhevnikov Rosja 20 -309
  Josef Larsson Szwecja 20 -309
  Gasper Bartol Słowenia 20 -309
  Adrian Schuler Szwajcaria 20 -309
  Thomas Diethart Austria 20 -309
127 Alexey Pchelintsev Kazachstan 19 -310
  Mojmir Nosal Słowacja 19 -310
  Oskar Englund Szwecja 19 -310
  Toenis Kartau Estonia 19 -310
131 Morten Gjesvold Norwegia 18 -311
  Jan Jeske Niemcy 18 -311
  Nico Hermann Niemcy 18 -311
134 Illimar Paern Estonia 17 -312
  Jan Tomazin Słowenia 17 -312
136 Daniel Nigl Niemcy 16 -313
  Marc Krauspenhaar Niemcy 16 -313
  Mateusz Cie¶lar Polska 16 -313
  Sebastian Ekman Szwecja 16 -313
  Chris Lamb USA 16 -313
  Jiri Parma jr. Czechy 16 -313
142 Tomasz Byrt Polska 15 -314
  Luka Leban Słowenia 15 -314
  Tommy Schmid Szwajcaria 15 -314
  Szilvester Kozma Rumunia 15 -314
  Johnny Lyons USA 15 -314
  David Winkler Niemcy 15 -314
  Stephan Leyhe Niemcy 15 -314
149 Anze Martinc Słowenia 14 -315
  Johannes Lenz Austria 14 -315
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 14 -315
152 Kristian Kind Olsen Norwegia 13 -316
  Jeremy Baig Kanada 13 -316
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 13 -316
  Mihai Damian Rumunia 13 -316
  Niklas Eriksson Szwecja 13 -316
  Kai Kovaljeff Finlandia 13 -316
  Nico Faller Niemcy 13 -316
  Markus Lechner Austria 13 -316
160 Christian Reiter Austria 12 -317
  Elias Pfannenstill Austria 12 -317
  Alessio de Crignis Włochy 12 -317
  Matjaz Pungertar Słowenia 12 -317
164 Grzegorz Miętus Polska 11 -318
165 Anssi Ylipulli Finlandia 10 -319
  Andraz Kern Słowenia 10 -319
167 Peter Prevc Słowenia 9 -320
  Robert Kuban Czechy 9 -320
  Gunnar Olsen Nimmons Norwegia 9 -320
  Andrei Balazs Rumunia 9 -320
  Lukas Bergmann Austria 9 -320
  Roberto Dellasega Włochy 9 -320
  Remus Tudor Rumunia 9 -320
174 Ronny Huebner Niemcy 8 -321
  Sebastian Sperl Austria 8 -321
  Tomaz Naglic Słowenia 8 -321
  Luka Brnot Słowenia 8 -321
178 Vladimir Zografski Bułgaria 7 -322
179 Vladimir Rosko Słowacja 6 -323
  Leon Grobljar Słowenia 6 -323
  Mats Piho Estonia 6 -323
  Felix Klaesi Szwajcaria 6 -323
  Jonas Faller Niemcy 6 -323
184 Andrzej Zapotoczny Polska 5 -324
  Jere Kykkänen Finlandia 5 -324
  Martin Sutor Słowacja 5 -324
  Christoph Leyhe Niemcy 5 -324
188 Richard Freitag Niemcy 4 -325
  Simen Olsen Norwegia 4 -325
  Baris Demirci Turcja 4 -325
191 Hubert Blaha Czechy 3 -326
  Trevor Morrice Kanada 3 -326
  Luka Grobljar Słowenia 3 -326
194 Thomas de Wit Holandia 2 -327
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 2 -327
196 Lukas Dilitz Austria 1 -328
  Anders Fannemel Norwegia 1 -328
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2225  
2 Norwegia Norwegia 1869 -356
3 Polska Polska 1202 -1023
4 Czechy Czechy 981 -1244
5 Niemcy Niemcy 921 -1304
6 Słowenia Słowenia 901 -1324
7 Rosja Rosja 701 -1524
8 Szwecja Szwecja 443 -1782
9 USA USA 383 -1842
10 Szwajcaria Szwajcaria 310 -1915
11 Włochy Włochy 260 -1965
12 Estonia Estonia 123 -2102
13 Finlandia Finlandia 108 -2117
14 Kazachstan Kazachstan 103 -2122
15 Słowacja Słowacja 100 -2125
16 Bułgaria Bułgaria 93 -2132
17 Rumunia Rumunia 46 -2179
18 Kanada Kanada 44 -2181
19 Francja Francja 40 -2185
20 Turcja Turcja 4 -2221
21 Holandia Holandia 2 -2223

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2007/2008

FIS Cup 2007/2008

Kalendarium
Alexander Stöckl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Stöckl (1973)
Najbliższe zawody
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
17:30
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich