Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 12.12.2007, Notodden K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Eggenhofer Austria 305  
2 Kenneth Gangnes Norwegia 300 -5
3 Thomas Thurnbichler Austria 250 -55
4 Andreas Strolz Austria 220 -85
5 Terje Hilde Norwegia 200 -105
6 Daniel Lackner Austria 180 -125
7 Ivan Chumyshev Rosja 175 -130
8 Gerald Wambacher Austria 162 -143
9 Atle Pedersen Roensen Norwegia 160 -145
10 Robert Johansson Norwegia 142 -163
11 Anders Johnson USA 138 -167
12 Nicolas Fettner Austria 134 -171
13 Johan Erikson Szwecja 129 -176
14 Andre Wesch Niemcy 113 -192
15 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 100 -205
  Alessio Bolognani Włochy 100 -205
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 100 -205
18 Felix Brodauf Niemcy 90 -215
  Nico Polichronidis Niemcy 90 -215
20 Ilmir Hazetdinov Rosja 88 -217
  Andre Fredheim Norwegia 88 -217
  Kamil Kowal Polska 88 -217
23 Martin Plhal Czechy 84 -221
24 Jens Salumäe Estonia 81 -224
  Benedikt Wider Niemcy 81 -224
26 Johan Martin Brandt Norwegia 80 -225
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 80 -225
  Danny Queck Niemcy 80 -225
  Stefan Thurnbichler Austria 80 -225
30 Jakob Grimholm Szwecja 79 -226
31 David Fallmann Austria 76 -229
32 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 72 -233
33 Alexey Korolev Kazachstan 71 -234
  Carl Nordin Szwecja 71 -234
35 Stig Rud Sorensen Norwegia 68 -237
36 Rozle Zagar Słowenia 66 -239
37 Marco Beltrame Włochy 64 -241
38 Christoffer Nygaard Norwegia 61 -244
39 Pascal Egloff Szwajcaria 60 -245
  Florian Schabereiter Austria 60 -245
  Rok Zima Słowenia 60 -245
42 Krzysztof Miętus Polska 57 -248
43 Niko Petjala Finlandia 51 -254
  Dawid Kubacki Polska 51 -254
45 Rok Mandl Słowenia 50 -255
  Michael Hollenstein Szwajcaria 50 -255
47 Vladimir Struhar Czechy 49 -256
  Jiri Mazoch Czechy 49 -256
49 Fredrik Balkasen Szwecja 48 -257
  Alexander Mitz Szwecja 48 -257
  Morten Oegar Rastad Norwegia 48 -257
52 Ronny Heer Szwajcaria 47 -258
53 Jan Fuhre Norwegia 46 -259
54 David Unterberger Austria 45 -260
55 Blake Hughes USA 44 -261
  Stefan Innerwinkler Austria 44 -261
  Tim Hug Szwajcaria 44 -261
58 Sebastian Toczek Polska 42 -263
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 42 -263
  Adam Cie¶lar Polska 42 -263
61 Kim-Arild Tandberg Norwegia 40 -265
  Sebastian Cala Szwajcaria 40 -265
63 Oddvar Ystgaard Norwegia 38 -267
  Maximilian Mechler Niemcy 38 -267
  Joachim Hauer Norwegia 38 -267
  Andre Wolfram Niemcy 38 -267
67 Erik Lycke Solheim Norwegia 36 -269
68 Dawid Kowal Polska 35 -270
69 Tom-Eirik Bergholt Norwegia 34 -271
70 Kyle Lockhart USA 33 -272
71 Martin Mesik Słowacja 32 -273
  Buck Bailey USA 32 -273
73 Evan Bliss USA 31 -274
74 Rune Velta Norwegia 30 -275
  Sindre Trana Norwegia 30 -275
76 Olli Muotka Finlandia 29 -276
77 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 28 -277
78 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 27 -278
  Isak Lunde Norwegia 27 -278
80 Remi Francais Szwajcaria 26 -279
81 Simone Morassi Włochy 25 -280
82 Stefan Lang Niemcy 24 -281
  Branko Iskra Słowenia 24 -281
  Dmitry Sporynin Rosja 24 -281
85 Jan Ziobro Polska 23 -282
86 Trond Hagehaugen Norwegia 22 -283
  Bastian Sell Niemcy 22 -283
88 Michele Liva Włochy 20 -285
  Josef Larsson Szwecja 20 -285
  Adrian Schuler Szwajcaria 20 -285
91 Toenis Kartau Estonia 19 -286
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 19 -286
  Oskar Englund Szwecja 19 -286
  Tomas Zmoray Słowacja 19 -286
95 Nicholas Fairall USA 18 -287
  Morten Gjesvold Norwegia 18 -287
  Jan Jeske Niemcy 18 -287
  Nico Hermann Niemcy 18 -287
99 Andraz Pograjc Słowenia 17 -288
  Illimar Paern Estonia 17 -288
101 Jiri Parma jr. Czechy 16 -289
  Daniel Nigl Niemcy 16 -289
  Marc Krauspenhaar Niemcy 16 -289
  Michael Hayboeck Austria 16 -289
  Sebastian Ekman Szwecja 16 -289
106 Stephan Leyhe Niemcy 15 -290
  Tomasz Byrt Polska 15 -290
  Luka Leban Słowenia 15 -290
  Tommy Schmid Szwajcaria 15 -290
  Stefan Hayboeck Austria 15 -290
  David Winkler Niemcy 15 -290
112 Espen Enger Halvorsen Norwegia 14 -291
113 Niklas Eriksson Szwecja 13 -292
  Kai Kovaljeff Finlandia 13 -292
  Nico Faller Niemcy 13 -292
  Kristian Kind Olsen Norwegia 13 -292
  Jeremy Baig Kanada 13 -292
  Sergej Kozhevnikov Rosja 13 -292
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 13 -292
120 Matjaz Pungertar Słowenia 12 -293
  Klemens Murańka Polska 12 -293
  Primoz Zupan Słowenia 12 -293
123 Mihai Damian Rumunia 11 -294
  Szilvester Kozma Rumunia 11 -294
  Grzegorz Miętus Polska 11 -294
126 Lukas Kuban Czechy 10 -295
  Anssi Ylipulli Finlandia 10 -295
128 Roberto Dellasega Włochy 9 -296
  Remus Tudor Rumunia 9 -296
  Peter Prevc Słowenia 9 -296
  Robert Kuban Czechy 9 -296
  Gunnar Olsen Nimmons Norwegia 9 -296
133 Tomaz Naglic Słowenia 8 -297
  Ronny Huebner Niemcy 8 -297
135 Johnny Lyons USA 7 -298
136 Ivan Savvateev Rosja 6 -299
  Jonas Faller Niemcy 6 -299
  Vladimir Rosko Słowacja 6 -299
  Mats Piho Estonia 6 -299
  Felix Klaesi Szwajcaria 6 -299
141 Christoph Leyhe Niemcy 5 -300
  Andrzej Zapotoczny Polska 5 -300
  Jere Kykkänen Finlandia 5 -300
  Jens Kratzel Niemcy 5 -300
145 Simen Olsen Norwegia 4 -301
  Baris Demirci Turcja 4 -301
  Richard Freitag Niemcy 4 -301
  Cestmir Kozisek Czechy 4 -301
149 Luka Grobljar Słowenia 3 -302
  Trevor Morrice Kanada 3 -302
151 Thomas de Wit Holandia 2 -303
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 2 -303
153 Alexey Buyvolov Rosja 1 -304
  Anders Fannemel Norwegia 1 -304
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1869  
2 Austria Austria 1587 -282
3 Niemcy Niemcy 715 -1154
4 Polska Polska 453 -1416
5 Szwecja Szwecja 443 -1426
6 Rosja Rosja 334 -1535
7 Szwajcaria Szwajcaria 310 -1559
8 USA USA 303 -1566
9 Słowenia Słowenia 276 -1593
10 Czechy Czechy 221 -1648
11 Włochy Włochy 218 -1651
12 Estonia Estonia 123 -1746
13 Finlandia Finlandia 108 -1761
14 Kazachstan Kazachstan 103 -1766
15 Słowacja Słowacja 57 -1812
16 Kanada Kanada 44 -1825
17 Rumunia Rumunia 31 -1838
18 Turcja Turcja 4 -1865
19 Holandia Holandia 2 -1867

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2007/2008

FIS Cup 2007/2008

Kalendarium
Christian Ulmer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich