Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 02.03.2006, Zao K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mario Innauer Austria 500  
2 Wojciech Skupień Polska 310 -190
3 Christoph Strickner Austria 295 -205
4 Saso Tadic Słowenia 268 -232
5 Emmanuel Chedal Francja 260 -240
6 Gregor Schlierenzauer Austria 200 -300
  Rafał ¦liż Polska 200 -300
8 Roman Koudelka Czechy 186 -314
9 Jan Mazoch Czechy 180 -320
  Petr Chaadaev Białoru¶ 180 -320
11 Jan Ottar Andersen Norwegia 169 -331
12 Kenshiro Ito Japonia 160 -340
  Terje Hilde Norwegia 160 -340
14 Marco Steinauer Szwajcaria 156 -344
15 Antti Lehtinen Finlandia 153 -347
16 Łukasz Rutkowski Polska 152 -348
17 Maksim Anisimov Białoru¶ 140 -360
  Anze Damjan Słowenia 140 -360
  Andraz Pograjc Słowenia 140 -360
20 Stefan Becker Austria 139 -361
21 David Fallmann Austria 133 -367
22 Lukas Hlava Czechy 130 -370
  Andreas Vilberg Norwegia 130 -370
  Damien Maitre Francja 130 -370
25 Luka Bardorfer Słowenia 127 -373
26 Yoshihiko Osanai Japonia 126 -374
27 Tobias Bogner Niemcy 125 -375
  Arttu Lappi Finlandia 125 -375
29 Mika Kauhanen Finlandia 123 -377
30 Kenneth Gangnes Norwegia 121 -379
31 Anton Kalinitschenko Rosja 120 -380
  Dawid Kowal Polska 120 -380
  Vincent Descombes Sevoie Francja 120 -380
34 Naoya Toyama Japonia 117 -383
  Thomas Thurnbichler Austria 117 -383
36 Mitja Meznar Słowenia 112 -388
37 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 111 -389
  Nicolas Dessum Francja 111 -389
39 Michal Dolezal Czechy 110 -390
  Tomasz Pochwała Polska 110 -390
41 Rok Mandl Słowenia 108 -392
42 Pierre Emanuel Robe Francja 104 -396
43 Stefan Innerwinkler Austria 102 -398
44 Anssi Koivuranta Finlandia 100 -400
  Kevin Horlacher Niemcy 100 -400
  Shohei Tochimoto Japonia 100 -400
  David Lazzaroni Francja 100 -400
48 Stefan Nyffeler Szwajcaria 98 -402
49 Anders Jacobsen Norwegia 95 -405
  Matic Kramarsic Słowenia 95 -405
51 Wojciech Tajner Polska 89 -411
  Markus Lechner Austria 89 -411
53 Remi Santiago Francja 87 -413
  Nicolas Fettner Austria 87 -413
55 Tommy Egeberg Norwegia 86 -414
  Manuel Poppinger Austria 86 -414
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 86 -414
  Ziga Mandl Słowenia 86 -414
59 Piotr Żyła Polska 85 -415
  Lauri Hakola Finlandia 85 -415
  Jan Vacula Czechy 85 -415
62 Vincent Lechner Austria 83 -417
63 Christoph Lenz Austria 82 -418
64 Petr Ermis Czechy 80 -420
  Hideharu Miyahira Japonia 80 -420
66 Andreas Stjernen Norwegia 77 -423
67 Yuhei Sasaki Japonia 72 -428
68 Pavel Fizek Czechy 69 -431
69 Uros Peterka Słowenia 68 -432
  Eirik Ulimoen Norwegia 68 -432
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 68 -432
  Jarkko Heikkonen Finlandia 68 -432
  Paweł Urbański Polska 68 -432
74 Erik Lycke Solheim Norwegia 66 -434
75 Eirik Kjelstrup Norwegia 65 -435
76 Patrick Bodmer Niemcy 64 -436
77 Antoine Guignard Szwajcaria 62 -438
78 Atle Pedersen Roensen Norwegia 61 -439
  Primoz Zupan Słowenia 61 -439
80 Jan Tomazin Słowenia 60 -440
  Matevz Sparovec Słowenia 60 -440
  Kota Endo Japonia 60 -440
83 Jiri Mazoch Czechy 59 -441
  Markus Eggenhofer Austria 59 -441
85 Jernej Kosnjek Słowenia 58 -442
  Christian Ulmer Niemcy 58 -442
87 Herman Huczkowski Finlandia 56 -444
88 Trond-Arild Evensen Norwegia 55 -445
89 Stefan Rupp Niemcy 52 -448
  Haakon Helgesen Norwegia 52 -448
  Robert Hrgota Słowenia 52 -448
92 Sami Niemi Finlandia 51 -449
93 Patrick Kaltenbach Niemcy 50 -450
  Kazuya Yoshioka Japonia 50 -450
  Patric Wurzrainer Austria 50 -450
  Ildar Fatchullin Rosja 50 -450
97 Yukio Sakano Japonia 49 -451
  Johannes Peer Austria 49 -451
99 Rozle Zagar Słowenia 48 -452
100 Benjamin Bourqui Francja 47 -453
  Sebastian Wider Niemcy 47 -453
102 Shingo Ueno Japonia 45 -455
  Felix Schoft Niemcy 45 -455
  Arthur Pauli Austria 45 -455
105 Marek Michniak Polska 42 -458
106 Andreas Strolz Austria 41 -459
107 Martin Cikl Czechy 40 -460
  Matjaz Pungertar Słowenia 40 -460
  Teemu Summanen Finlandia 40 -460
  Andraz Kern Słowenia 40 -460
111 Yuta Funato Japonia 39 -461
  Ronny Huebner Niemcy 39 -461
  Kou Yoshida Japonia 39 -461
  Nicholas Fairall USA 39 -461
115 Miran Zupancic Słowenia 38 -462
  Shuji Endo Japonia 38 -462
117 Lukas Tschuschnig Austria 37 -463
118 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 36 -464
  Olli Pekkala Finlandia 36 -464
120 Maxim Tsubina Rosja 35 -465
  Daniel Moder Austria 35 -465
  Frantisek Vaculik Czechy 35 -465
  Borge Gelein Blikeng Norwegia 35 -465
124 Shuuta Hirabayashi Japonia 34 -466
  Sandro Steiner Szwajcaria 34 -466
  Stefan Hula Polska 34 -466
  Yoann Morel Francja 34 -466
  Florian Lorenz Niemcy 34 -466
129 Pekka Salminen Finlandia 33 -467
  Benedikt V. Ascheraden Niemcy 33 -467
  Trevor Morrice Kanada 33 -467
132 Kevin Arnould Francja 32 -468
  Shunji Ikeda Japonia 32 -468
  Yuya Chida Japonia 32 -468
  Janne Ryynaenen Finlandia 32 -468
136 Fredrik Balkasen Szwecja 31 -469
  David Unterberger Austria 31 -469
  Jere Kykkänen Finlandia 31 -469
139 Skyler Keate USA 30 -470
  Tsubasa Chonan Japonia 30 -470
141 Jari Saastamoinen Finlandia 29 -471
  Daniel Lackner Austria 29 -471
  Michael Nagiller Austria 29 -471
144 Benjamin Brunner Niemcy 28 -472
145 Christoph Haenel Niemcy 27 -473
146 Jaka Rus Słowenia 26 -474
  Kazuki Nishishita Japonia 26 -474
148 Tord Markussen Hammer Norwegia 25 -475
149 Stefan Hayboeck Austria 24 -476
  Tomas Kyncl Czechy 24 -476
  Gasper Juvan Słowenia 24 -476
  Christoffer Nygaard Norwegia 24 -476
153 Erik Renmaelmo Norwegia 23 -477
  Daniel Karrer Austria 23 -477
  Andre Wolfram Niemcy 23 -477
156 Alexey Korolev Kazachstan 22 -478
  Ziga Pelko Słowenia 22 -478
  Peter Kurbus Słowenia 22 -478
159 Shunhei Kikuchi Japonia 20 -480
  Anders Stensloekken Norwegia 20 -480
161 Primoz Kozar Słowenia 19 -481
162 Gorazd Robnik Słowenia 18 -482
  Kohei Tateoka Japonia 18 -482
  Riku Huttunen Finlandia 18 -482
  Christian Perischa Austria 18 -482
  Mathias Bourdel Francja 18 -482
  Tomas Benes Czechy 18 -482
168 Tommi Ikonen Finlandia 17 -483
  Olli Muotka Finlandia 17 -483
170 Alexandre Mabboux Francja 16 -484
  Felix Brodauf Niemcy 16 -484
  Marco Beltrame Włochy 16 -484
173 Tomoaki Endo Japonia 15 -485
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 15 -485
  Remi Francais Szwajcaria 15 -485
  Andrei Balazs Rumunia 15 -485
  Vladimir Struhar Czechy 15 -485
  Simone Morassi Włochy 15 -485
  Matevz Kotnik Słowenia 15 -485
180 Nico Polichronidis Niemcy 14 -486
  Stefan Pieper Niemcy 14 -486
  Jonathan Felisaz Francja 14 -486
  Anze Martinc Słowenia 14 -486
  Shohhei Yamada Japonia 14 -486
185 Cestmir Kozisek Czechy 13 -487
  Sivert Bjoernaas Norwegia 13 -487
  Yuto Toiya Japonia 13 -487
  Jesper Ruuth Finlandia 13 -487
  Ilja Rosliakov Rosja 13 -487
190 Thomas Lacroix Francja 12 -488
  Tomas Slavik Czechy 12 -488
  Dawid Kubacki Polska 12 -488
  Uros Smolej Słowenia 12 -488
  Tetsuro Sanuki Japonia 12 -488
  Hyung Ku Hyun Korea Pd. 12 -488
196 Yumu Harada Japonia 11 -489
  Kristjan Eljand Estonia 11 -489
  Florian Knaus Austria 11 -489
  Yuzo Sawaya Japonia 11 -489
  Oleksander Lazarovych Ukraina 11 -489
201 Chingiz Nabiev Kazachstan 10 -490
  Yoshimitsu Wada Japonia 10 -490
  Ziga Urleb Słowenia 10 -490
204 Fumihisa Yumoto Japonia 9 -491
  Mickael Chapuis Francja 9 -491
  Florian Enders Niemcy 9 -491
  Christoph Menz Niemcy 9 -491
  Sebastien Lacroix Francja 9 -491
  Shota Miyashita Japonia 9 -491
210 Mikko Taskkila Finlandia 8 -492
  Sven Rauber Szwajcaria 8 -492
  Pascal Bodmer Niemcy 8 -492
  Daniel Katzian Austria 8 -492
  Bernd Heinzmann Niemcy 8 -492
  Saso Trpin Słowenia 8 -492
  Igor Medved Słowenia 8 -492
  Yukihiro Sakurai Japonia 8 -492
218 Mika Kulmala Finlandia 7 -493
  Billy Chedal Francja 7 -493
  Matthias Kappes Niemcy 7 -493
  Shingo Sanuki Japonia 7 -493
  Maxime Boillot Francja 7 -493
  Morten Rostad Norwegia 7 -493
  Petr Kutal Czechy 7 -493
  Jianxun Wang Chiny 7 -493
226 Marek Kypet Czechy 6 -494
  Takanori Sato Japonia 6 -494
  Dimitri Afanasenko Białoru¶ 6 -494
  Ryohma Nishimura Japonia 6 -494
  Jordan Taillard Francja 6 -494
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -494
  Benedikt Wider Niemcy 6 -494
233 Simone Lepre Włochy 5 -495
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -495
  Illimar Paern Estonia 5 -495
  Christian Nagiller Austria 5 -495
  Jean Baptiste Grangeon Francja 5 -495
  Chris Francis USA 5 -495
239 Samuel Burke USA 4 -496
  Mats Piho Estonia 4 -496
  Yoann Taillard Francja 4 -496
  Wojciech Topór Polska 4 -496
  Sebastian Toczek Polska 4 -496
244 Janez Voglar Słowenia 3 -497
  Alessio de Crignis Włochy 3 -497
  Johnathan Martin Francja 3 -497
  Matija Druml Austria 3 -497
  Guang Yang Chiny 3 -497
  Christian Vogt Niemcy 3 -497
  Tomas Zmoray Słowacja 3 -497
251 Anssi Ylipulli Finlandia 2 -498
  Rok Kvas Słowenia 2 -498
  Ales Vodseldalek Czechy 2 -498
  Michele Liva Włochy 2 -498
255 Morgan Benoit Francja 1 -499
  Dominik Naepel Niemcy 1 -499
  Evan Bliss USA 1 -499
  Maxime Tolosa Francja 1 -499
  Tadej Mestek Słowenia 1 -499
  Kalle Huusari Finlandia 1 -499
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2410  
2 Słowenia Słowenia 1805 -605
3 Norwegia Norwegia 1617 -793
4 Japonia Japonia 1298 -1112
5 Polska Polska 1230 -1180
6 Francja Francja 1137 -1273
7 Czechy Czechy 1071 -1339
8 Finlandia Finlandia 1045 -1365
9 Niemcy Niemcy 820 -1590
10 Szwajcaria Szwajcaria 373 -2037
11 Białoru¶ Białoru¶ 326 -2084
12 Rosja Rosja 218 -2192
13 USA USA 84 -2326
14 Korea Pd. Korea Pd. 48 -2362
15 Kazachstan Kazachstan 47 -2363
16 Włochy Włochy 41 -2369
17 Kanada Kanada 33 -2377
18 Szwecja Szwecja 31 -2379
19 Estonia Estonia 20 -2390
20 Ukraina Ukraina 17 -2393
21 Rumunia Rumunia 15 -2395
22 Chiny Chiny 10 -2400
23 Słowacja Słowacja 3 -2407

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2005/2006

FIS Cup 2005/2006

Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich