Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 15.01.2006, Harrachov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wojciech Skupień Polska 310  
2 Mario Innauer Austria 300 -10
3 Rafał ¦liż Polska 200 -110
4 Christoph Strickner Austria 195 -115
5 Roman Koudelka Czechy 186 -124
6 Petr Chaadaev Białoru¶ 180 -130
  Jan Mazoch Czechy 180 -130
8 Terje Hilde Norwegia 160 -150
  Kenshiro Ito Japonia 160 -150
10 Marco Steinauer Szwajcaria 156 -154
11 Anze Damjan Słowenia 140 -170
  Maksim Anisimov Białoru¶ 140 -170
13 Andreas Vilberg Norwegia 130 -180
  Lukas Hlava Czechy 130 -180
15 Arttu Lappi Finlandia 125 -185
  Tobias Bogner Niemcy 125 -185
17 Mika Kauhanen Finlandia 123 -187
18 Kenneth Gangnes Norwegia 121 -189
19 Anton Kalinitschenko Rosja 120 -190
20 Thomas Thurnbichler Austria 117 -193
21 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 111 -199
22 Michal Dolezal Czechy 110 -200
  Tomasz Pochwała Polska 110 -200
24 Rok Mandl Słowenia 108 -202
25 Kevin Horlacher Niemcy 100 -210
  Shohei Tochimoto Japonia 100 -210
  David Lazzaroni Francja 100 -210
28 Stefan Nyffeler Szwajcaria 98 -212
29 Matic Kramarsic Słowenia 95 -215
  Anders Jacobsen Norwegia 95 -215
31 David Fallmann Austria 93 -217
32 Yoshihiko Osanai Japonia 90 -220
33 Wojciech Tajner Polska 89 -221
34 Nicolas Fettner Austria 87 -223
35 Antti Lehtinen Finlandia 86 -224
  Tommy Egeberg Norwegia 86 -224
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 86 -224
38 Jan Vacula Czechy 85 -225
  Piotr Żyła Polska 85 -225
  Lauri Hakola Finlandia 85 -225
41 Christoph Lenz Austria 82 -228
42 Emmanuel Chedal Francja 80 -230
  Gregor Schlierenzauer Austria 80 -230
  Petr Ermis Czechy 80 -230
45 Łukasz Rutkowski Polska 78 -232
46 Andreas Stjernen Norwegia 77 -233
47 Luka Bardorfer Słowenia 71 -239
48 Jan Ottar Andersen Norwegia 69 -241
  Pavel Fizek Czechy 69 -241
50 Kim-Arild Tandberg Norwegia 68 -242
  Eirik Ulimoen Norwegia 68 -242
  Jarkko Heikkonen Finlandia 68 -242
  Paweł Urbański Polska 68 -242
54 Vincent Lechner Austria 66 -244
  Erik Lycke Solheim Norwegia 66 -244
56 Eirik Kjelstrup Norwegia 65 -245
  Stefan Innerwinkler Austria 65 -245
58 Patrick Bodmer Niemcy 64 -246
59 Atle Pedersen Roensen Norwegia 61 -249
  Primoz Zupan Słowenia 61 -249
61 Matevz Sparovec Słowenia 60 -250
  Jan Tomazin Słowenia 60 -250
63 Jiri Mazoch Czechy 59 -251
  Markus Eggenhofer Austria 59 -251
65 Jernej Kosnjek Słowenia 58 -252
  Markus Lechner Austria 58 -252
  Christian Ulmer Niemcy 58 -252
  Remi Santiago Francja 58 -252
69 Herman Huczkowski Finlandia 56 -254
70 Trond-Arild Evensen Norwegia 55 -255
71 Naoya Toyama Japonia 53 -257
72 Haakon Helgesen Norwegia 52 -258
  Stefan Rupp Niemcy 52 -258
  Dawid Kowal Polska 52 -258
  Robert Hrgota Słowenia 52 -258
76 Sami Niemi Finlandia 51 -259
77 Ildar Fatchullin Rosja 50 -260
78 Arthur Pauli Austria 45 -265
79 Marek Michniak Polska 42 -268
80 Andreas Strolz Austria 41 -269
81 Martin Cikl Czechy 40 -270
  Teemu Summanen Finlandia 40 -270
  Andraz Kern Słowenia 40 -270
  Johannes Peer Austria 40 -270
85 Nicholas Fairall USA 39 -271
86 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 36 -274
  Olli Pekkala Finlandia 36 -274
88 Maxim Tsubina Rosja 35 -275
  Borge Gelein Blikeng Norwegia 35 -275
  Frantisek Vaculik Czechy 35 -275
91 Florian Lorenz Niemcy 34 -276
  Stefan Hula Polska 34 -276
  Sandro Steiner Szwajcaria 34 -276
94 Trevor Morrice Kanada 33 -277
  Pekka Salminen Finlandia 33 -277
96 Fredrik Balkasen Szwecja 31 -279
  Jere Kykkänen Finlandia 31 -279
98 Skyler Keate USA 30 -280
99 Yukio Sakano Japonia 29 -281
  Jari Saastamoinen Finlandia 29 -281
  Michael Nagiller Austria 29 -281
  Daniel Lackner Austria 29 -281
103 Pierre Emanuel Robe Francja 28 -282
  Stefan Becker Austria 28 -282
  Benjamin Brunner Niemcy 28 -282
106 Benjamin Bourqui Francja 25 -285
  Tord Markussen Hammer Norwegia 25 -285
108 Christoffer Nygaard Norwegia 24 -286
  Tomas Kyncl Czechy 24 -286
110 David Unterberger Austria 23 -287
  Erik Renmaelmo Norwegia 23 -287
112 Alexey Korolev Kazachstan 22 -288
  Peter Kurbus Słowenia 22 -288
  Ziga Pelko Słowenia 22 -288
115 Anders Stensloekken Norwegia 20 -290
116 Saso Tadic Słowenia 18 -292
  Riku Huttunen Finlandia 18 -292
  Christian Perischa Austria 18 -292
  Tomas Benes Czechy 18 -292
  Gorazd Robnik Słowenia 18 -292
121 Olli Muotka Finlandia 17 -293
  Tsubasa Chonan Japonia 17 -293
  Tommi Ikonen Finlandia 17 -293
124 Nicolas Dessum Francja 16 -294
  Marco Beltrame Włochy 16 -294
126 Andrei Balazs Rumunia 15 -295
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 15 -295
  Vladimir Struhar Czechy 15 -295
  Simone Morassi Włochy 15 -295
  Remi Francais Szwajcaria 15 -295
131 Stefan Pieper Niemcy 14 -296
132 Felix Schoft Niemcy 13 -297
  Cestmir Kozisek Czechy 13 -297
  Jesper Ruuth Finlandia 13 -297
  Ilja Rosliakov Rosja 13 -297
  Sivert Bjoernaas Norwegia 13 -297
137 Mitja Meznar Słowenia 12 -298
  Tomas Slavik Czechy 12 -298
  Uros Smolej Słowenia 12 -298
  Hyung Ku Hyun Korea Pd. 12 -298
141 Kristjan Eljand Estonia 11 -299
  Florian Knaus Austria 11 -299
  Oleksander Lazarovych Ukraina 11 -299
144 Lukas Tschuschnig Austria 10 -300
  Chingiz Nabiev Kazachstan 10 -300
146 Rozle Zagar Słowenia 9 -301
  Dawid Kubacki Polska 9 -301
  Patrick Kaltenbach Niemcy 9 -301
  Florian Enders Niemcy 9 -301
  Christoph Menz Niemcy 9 -301
151 Pascal Bodmer Niemcy 8 -302
  Sven Rauber Szwajcaria 8 -302
  Bernd Heinzmann Niemcy 8 -302
  Mikko Taskkila Finlandia 8 -302
  Saso Trpin Słowenia 8 -302
156 Matthias Kappes Niemcy 7 -303
  Jianxun Wang Chiny 7 -303
  Morten Rostad Norwegia 7 -303
  Sebastian Wider Niemcy 7 -303
  Mika Kulmala Finlandia 7 -303
  Petr Kutal Czechy 7 -303
162 Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -304
  Marek Kypet Czechy 6 -304
  Dimitri Afanasenko Białoru¶ 6 -304
  Yoann Morel Francja 6 -304
166 Illimar Paern Estonia 5 -305
  Simone Lepre Włochy 5 -305
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -305
  Christian Nagiller Austria 5 -305
  Chris Francis USA 5 -305
171 Samuel Burke USA 4 -306
  Wojciech Topór Polska 4 -306
  Mats Piho Estonia 4 -306
174 Matija Druml Austria 3 -307
  Guang Yang Chiny 3 -307
  Christian Vogt Niemcy 3 -307
  Tomas Zmoray Słowacja 3 -307
178 Rok Kvas Słowenia 2 -308
  Ales Vodseldalek Czechy 2 -308
  Michele Liva Włochy 2 -308
  Anssi Ylipulli Finlandia 2 -308
182 Billy Chedal Francja 1 -309
  Dominik Naepel Niemcy 1 -309
  Kalle Huusari Finlandia 1 -309
  Evan Bliss USA 1 -309
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1517  
2 Austria Austria 1484 -33
3 Polska Polska 1081 -436
4 Czechy Czechy 1071 -446
5 Słowenia Słowenia 868 -649
6 Finlandia Finlandia 846 -671
7 Niemcy Niemcy 549 -968
8 Japonia Japonia 449 -1068
9 Białoru¶ Białoru¶ 326 -1191
10 Francja Francja 314 -1203
11 Szwajcaria Szwajcaria 311 -1206
12 Rosja Rosja 218 -1299
13 USA USA 84 -1433
14 Korea Pd. Korea Pd. 48 -1469
15 Kazachstan Kazachstan 47 -1470
16 Włochy Włochy 38 -1479
17 Kanada Kanada 33 -1484
18 Szwecja Szwecja 31 -1486
19 Estonia Estonia 20 -1497
20 Ukraina Ukraina 17 -1500
21 Rumunia Rumunia 15 -1502
22 Chiny Chiny 10 -1507
23 Słowacja Słowacja 3 -1514

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2005/2006

FIS Cup 2005/2006

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
17:30
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich