Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 15.01.2006, Harrachov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wojciech Skupień Polska 310  
2 Mario Innauer Austria 300 -10
3 Rafał ¦liż Polska 200 -110
4 Christoph Strickner Austria 195 -115
5 Roman Koudelka Czechy 186 -124
6 Jan Mazoch Czechy 180 -130
  Petr Chaadaev Białoru¶ 180 -130
8 Kenshiro Ito Japonia 160 -150
  Terje Hilde Norwegia 160 -150
10 Marco Steinauer Szwajcaria 156 -154
11 Maksim Anisimov Białoru¶ 140 -170
  Anze Damjan Słowenia 140 -170
13 Andreas Vilberg Norwegia 130 -180
  Lukas Hlava Czechy 130 -180
15 Arttu Lappi Finlandia 125 -185
  Tobias Bogner Niemcy 125 -185
17 Mika Kauhanen Finlandia 123 -187
18 Kenneth Gangnes Norwegia 121 -189
19 Anton Kalinitschenko Rosja 120 -190
20 Thomas Thurnbichler Austria 117 -193
21 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 111 -199
22 Michal Dolezal Czechy 110 -200
  Tomasz Pochwała Polska 110 -200
24 Rok Mandl Słowenia 108 -202
25 Kevin Horlacher Niemcy 100 -210
  Shohei Tochimoto Japonia 100 -210
  David Lazzaroni Francja 100 -210
28 Stefan Nyffeler Szwajcaria 98 -212
29 Anders Jacobsen Norwegia 95 -215
  Matic Kramarsic Słowenia 95 -215
31 David Fallmann Austria 93 -217
32 Yoshihiko Osanai Japonia 90 -220
33 Wojciech Tajner Polska 89 -221
34 Nicolas Fettner Austria 87 -223
35 Antti Lehtinen Finlandia 86 -224
  Tommy Egeberg Norwegia 86 -224
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 86 -224
38 Lauri Hakola Finlandia 85 -225
  Jan Vacula Czechy 85 -225
  Piotr Żyła Polska 85 -225
41 Christoph Lenz Austria 82 -228
42 Petr Ermis Czechy 80 -230
  Emmanuel Chedal Francja 80 -230
  Gregor Schlierenzauer Austria 80 -230
45 Łukasz Rutkowski Polska 78 -232
46 Andreas Stjernen Norwegia 77 -233
47 Luka Bardorfer Słowenia 71 -239
48 Jan Ottar Andersen Norwegia 69 -241
  Pavel Fizek Czechy 69 -241
50 Kim-Arild Tandberg Norwegia 68 -242
  Eirik Ulimoen Norwegia 68 -242
  Jarkko Heikkonen Finlandia 68 -242
  Paweł Urbański Polska 68 -242
54 Vincent Lechner Austria 66 -244
  Erik Lycke Solheim Norwegia 66 -244
56 Eirik Kjelstrup Norwegia 65 -245
  Stefan Innerwinkler Austria 65 -245
58 Patrick Bodmer Niemcy 64 -246
59 Atle Pedersen Roensen Norwegia 61 -249
  Primoz Zupan Słowenia 61 -249
61 Jan Tomazin Słowenia 60 -250
  Matevz Sparovec Słowenia 60 -250
63 Markus Eggenhofer Austria 59 -251
  Jiri Mazoch Czechy 59 -251
65 Christian Ulmer Niemcy 58 -252
  Remi Santiago Francja 58 -252
  Jernej Kosnjek Słowenia 58 -252
  Markus Lechner Austria 58 -252
69 Herman Huczkowski Finlandia 56 -254
70 Trond-Arild Evensen Norwegia 55 -255
71 Naoya Toyama Japonia 53 -257
72 Haakon Helgesen Norwegia 52 -258
  Stefan Rupp Niemcy 52 -258
  Dawid Kowal Polska 52 -258
  Robert Hrgota Słowenia 52 -258
76 Sami Niemi Finlandia 51 -259
77 Ildar Fatchullin Rosja 50 -260
78 Arthur Pauli Austria 45 -265
79 Marek Michniak Polska 42 -268
80 Andreas Strolz Austria 41 -269
81 Andraz Kern Słowenia 40 -270
  Johannes Peer Austria 40 -270
  Martin Cikl Czechy 40 -270
  Teemu Summanen Finlandia 40 -270
85 Nicholas Fairall USA 39 -271
86 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 36 -274
  Olli Pekkala Finlandia 36 -274
88 Maxim Tsubina Rosja 35 -275
  Borge Gelein Blikeng Norwegia 35 -275
  Frantisek Vaculik Czechy 35 -275
91 Florian Lorenz Niemcy 34 -276
  Stefan Hula Polska 34 -276
  Sandro Steiner Szwajcaria 34 -276
94 Trevor Morrice Kanada 33 -277
  Pekka Salminen Finlandia 33 -277
96 Fredrik Balkasen Szwecja 31 -279
  Jere Kykkänen Finlandia 31 -279
98 Skyler Keate USA 30 -280
99 Daniel Lackner Austria 29 -281
  Yukio Sakano Japonia 29 -281
  Jari Saastamoinen Finlandia 29 -281
  Michael Nagiller Austria 29 -281
103 Pierre Emanuel Robe Francja 28 -282
  Stefan Becker Austria 28 -282
  Benjamin Brunner Niemcy 28 -282
106 Tord Markussen Hammer Norwegia 25 -285
  Benjamin Bourqui Francja 25 -285
108 Christoffer Nygaard Norwegia 24 -286
  Tomas Kyncl Czechy 24 -286
110 David Unterberger Austria 23 -287
  Erik Renmaelmo Norwegia 23 -287
112 Alexey Korolev Kazachstan 22 -288
  Peter Kurbus Słowenia 22 -288
  Ziga Pelko Słowenia 22 -288
115 Anders Stensloekken Norwegia 20 -290
116 Tomas Benes Czechy 18 -292
  Gorazd Robnik Słowenia 18 -292
  Saso Tadic Słowenia 18 -292
  Riku Huttunen Finlandia 18 -292
  Christian Perischa Austria 18 -292
121 Tommi Ikonen Finlandia 17 -293
  Olli Muotka Finlandia 17 -293
  Tsubasa Chonan Japonia 17 -293
124 Marco Beltrame Włochy 16 -294
  Nicolas Dessum Francja 16 -294
126 Vladimir Struhar Czechy 15 -295
  Simone Morassi Włochy 15 -295
  Remi Francais Szwajcaria 15 -295
  Andrei Balazs Rumunia 15 -295
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 15 -295
131 Stefan Pieper Niemcy 14 -296
132 Ilja Rosliakov Rosja 13 -297
  Sivert Bjoernaas Norwegia 13 -297
  Felix Schoft Niemcy 13 -297
  Cestmir Kozisek Czechy 13 -297
  Jesper Ruuth Finlandia 13 -297
137 Hyung Ku Hyun Korea Pd. 12 -298
  Mitja Meznar Słowenia 12 -298
  Tomas Slavik Czechy 12 -298
  Uros Smolej Słowenia 12 -298
141 Oleksander Lazarovych Ukraina 11 -299
  Kristjan Eljand Estonia 11 -299
  Florian Knaus Austria 11 -299
144 Lukas Tschuschnig Austria 10 -300
  Chingiz Nabiev Kazachstan 10 -300
146 Rozle Zagar Słowenia 9 -301
  Patrick Kaltenbach Niemcy 9 -301
  Dawid Kubacki Polska 9 -301
  Florian Enders Niemcy 9 -301
  Christoph Menz Niemcy 9 -301
151 Mikko Taskkila Finlandia 8 -302
  Saso Trpin Słowenia 8 -302
  Pascal Bodmer Niemcy 8 -302
  Sven Rauber Szwajcaria 8 -302
  Bernd Heinzmann Niemcy 8 -302
156 Sebastian Wider Niemcy 7 -303
  Mika Kulmala Finlandia 7 -303
  Petr Kutal Czechy 7 -303
  Matthias Kappes Niemcy 7 -303
  Jianxun Wang Chiny 7 -303
  Morten Rostad Norwegia 7 -303
162 Yoann Morel Francja 6 -304
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -304
  Marek Kypet Czechy 6 -304
  Dimitri Afanasenko Białoru¶ 6 -304
166 Chris Francis USA 5 -305
  Illimar Paern Estonia 5 -305
  Simone Lepre Włochy 5 -305
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -305
  Christian Nagiller Austria 5 -305
171 Wojciech Topór Polska 4 -306
  Mats Piho Estonia 4 -306
  Samuel Burke USA 4 -306
174 Guang Yang Chiny 3 -307
  Christian Vogt Niemcy 3 -307
  Tomas Zmoray Słowacja 3 -307
  Matija Druml Austria 3 -307
178 Anssi Ylipulli Finlandia 2 -308
  Rok Kvas Słowenia 2 -308
  Ales Vodseldalek Czechy 2 -308
  Michele Liva Włochy 2 -308
182 Billy Chedal Francja 1 -309
  Dominik Naepel Niemcy 1 -309
  Kalle Huusari Finlandia 1 -309
  Evan Bliss USA 1 -309
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1517  
2 Austria Austria 1484 -33
3 Polska Polska 1081 -436
4 Czechy Czechy 1071 -446
5 Słowenia Słowenia 868 -649
6 Finlandia Finlandia 846 -671
7 Niemcy Niemcy 549 -968
8 Japonia Japonia 449 -1068
9 Białoru¶ Białoru¶ 326 -1191
10 Francja Francja 314 -1203
11 Szwajcaria Szwajcaria 311 -1206
12 Rosja Rosja 218 -1299
13 USA USA 84 -1433
14 Korea Pd. Korea Pd. 48 -1469
15 Kazachstan Kazachstan 47 -1470
16 Włochy Włochy 38 -1479
17 Kanada Kanada 33 -1484
18 Szwecja Szwecja 31 -1486
19 Estonia Estonia 20 -1497
20 Ukraina Ukraina 17 -1500
21 Rumunia Rumunia 15 -1502
22 Chiny Chiny 10 -1507
23 Słowacja Słowacja 3 -1514

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2005/2006

FIS Cup 2005/2006

Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich