Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 14.01.2006, Harrachov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Wojciech Skupień Polska 310  
2 Mario Innauer Austria 300 -10
3 Rafał ¦liż Polska 200 -110
4 Christoph Strickner Austria 195 -115
5 Petr Chaadaev Białoru¶ 180 -130
6 Terje Hilde Norwegia 160 -150
  Kenshiro Ito Japonia 160 -150
8 Marco Steinauer Szwajcaria 156 -154
9 Maksim Anisimov Białoru¶ 140 -170
  Anze Damjan Słowenia 140 -170
11 Andreas Vilberg Norwegia 130 -180
12 Roman Koudelka Czechy 126 -184
13 Arttu Lappi Finlandia 125 -185
  Tobias Bogner Niemcy 125 -185
15 Mika Kauhanen Finlandia 123 -187
16 Anton Kalinitschenko Rosja 120 -190
17 Thomas Thurnbichler Austria 117 -193
18 Tomasz Pochwała Polska 110 -200
19 Rok Mandl Słowenia 108 -202
20 Kenneth Gangnes Norwegia 106 -204
21 Shohei Tochimoto Japonia 100 -210
  David Lazzaroni Francja 100 -210
  Kevin Horlacher Niemcy 100 -210
24 Stefan Nyffeler Szwajcaria 98 -212
25 Matic Kramarsic Słowenia 95 -215
  Anders Jacobsen Norwegia 95 -215
27 David Fallmann Austria 93 -217
28 Yoshihiko Osanai Japonia 90 -220
29 Wojciech Tajner Polska 89 -221
30 Nicolas Fettner Austria 87 -223
31 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 86 -224
  Antti Lehtinen Finlandia 86 -224
  Tommy Egeberg Norwegia 86 -224
34 Lauri Hakola Finlandia 85 -225
  Piotr Żyła Polska 85 -225
36 Christoph Lenz Austria 82 -228
37 Gregor Schlierenzauer Austria 80 -230
  Jan Mazoch Czechy 80 -230
  Emmanuel Chedal Francja 80 -230
40 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 79 -231
41 Łukasz Rutkowski Polska 78 -232
42 Luka Bardorfer Słowenia 71 -239
43 Jan Ottar Andersen Norwegia 69 -241
44 Paweł Urbański Polska 68 -242
  Jarkko Heikkonen Finlandia 68 -242
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 68 -242
  Eirik Ulimoen Norwegia 68 -242
48 Erik Lycke Solheim Norwegia 66 -244
  Vincent Lechner Austria 66 -244
50 Stefan Innerwinkler Austria 65 -245
51 Patrick Bodmer Niemcy 64 -246
52 Primoz Zupan Słowenia 61 -249
53 Jan Tomazin Słowenia 60 -250
  Michal Dolezal Czechy 60 -250
  Matevz Sparovec Słowenia 60 -250
56 Andreas Stjernen Norwegia 59 -251
  Markus Eggenhofer Austria 59 -251
58 Remi Santiago Francja 58 -252
  Jernej Kosnjek Słowenia 58 -252
  Markus Lechner Austria 58 -252
61 Petr Ermis Czechy 56 -254
  Herman Huczkowski Finlandia 56 -254
63 Trond-Arild Evensen Norwegia 55 -255
64 Naoya Toyama Japonia 53 -257
65 Dawid Kowal Polska 52 -258
  Stefan Rupp Niemcy 52 -258
  Robert Hrgota Słowenia 52 -258
  Haakon Helgesen Norwegia 52 -258
69 Sami Niemi Finlandia 51 -259
70 Lukas Hlava Czechy 50 -260
  Ildar Fatchullin Rosja 50 -260
72 Arthur Pauli Austria 45 -265
73 Jiri Mazoch Czechy 43 -267
74 Marek Michniak Polska 42 -268
75 Andreas Strolz Austria 41 -269
76 Johannes Peer Austria 40 -270
  Teemu Summanen Finlandia 40 -270
  Jan Vacula Czechy 40 -270
  Andraz Kern Słowenia 40 -270
80 Atle Pedersen Roensen Norwegia 39 -271
  Nicholas Fairall USA 39 -271
82 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 36 -274
  Olli Pekkala Finlandia 36 -274
  Eirik Kjelstrup Norwegia 36 -274
85 Maxim Tsubina Rosja 35 -275
  Borge Gelein Blikeng Norwegia 35 -275
87 Sandro Steiner Szwajcaria 34 -276
  Stefan Hula Polska 34 -276
89 Pekka Salminen Finlandia 33 -277
  Trevor Morrice Kanada 33 -277
91 Fredrik Balkasen Szwecja 31 -279
  Jere Kykkänen Finlandia 31 -279
93 Skyler Keate USA 30 -280
94 Pavel Fizek Czechy 29 -281
  Daniel Lackner Austria 29 -281
  Yukio Sakano Japonia 29 -281
  Michael Nagiller Austria 29 -281
  Jari Saastamoinen Finlandia 29 -281
99 Stefan Becker Austria 28 -282
  Pierre Emanuel Robe Francja 28 -282
101 Tord Markussen Hammer Norwegia 25 -285
  Benjamin Bourqui Francja 25 -285
103 Christoffer Nygaard Norwegia 24 -286
104 Florian Lorenz Niemcy 23 -287
  David Unterberger Austria 23 -287
  Erik Renmaelmo Norwegia 23 -287
107 Alexey Korolev Kazachstan 22 -288
  Peter Kurbus Słowenia 22 -288
  Christian Ulmer Niemcy 22 -288
  Ziga Pelko Słowenia 22 -288
111 Anders Stensloekken Norwegia 20 -290
112 Gorazd Robnik Słowenia 18 -292
  Christian Perischa Austria 18 -292
  Saso Tadic Słowenia 18 -292
  Riku Huttunen Finlandia 18 -292
116 Tommi Ikonen Finlandia 17 -293
  Olli Muotka Finlandia 17 -293
  Tsubasa Chonan Japonia 17 -293
119 Marco Beltrame Włochy 16 -294
  Nicolas Dessum Francja 16 -294
121 Benjamin Brunner Niemcy 15 -295
  Remi Francais Szwajcaria 15 -295
  Andrei Balazs Rumunia 15 -295
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 15 -295
125 Stefan Pieper Niemcy 14 -296
  Martin Cikl Czechy 14 -296
127 Jesper Ruuth Finlandia 13 -297
  Ilja Rosliakov Rosja 13 -297
  Felix Schoft Niemcy 13 -297
  Sivert Bjoernaas Norwegia 13 -297
  Frantisek Vaculik Czechy 13 -297
132 Hyung Ku Hyun Korea Pd. 12 -298
  Tomas Slavik Czechy 12 -298
  Uros Smolej Słowenia 12 -298
  Mitja Meznar Słowenia 12 -298
136 Tomas Kyncl Czechy 11 -299
  Florian Knaus Austria 11 -299
  Kristjan Eljand Estonia 11 -299
  Oleksander Lazarovych Ukraina 11 -299
140 Chingiz Nabiev Kazachstan 10 -300
  Lukas Tschuschnig Austria 10 -300
142 Rozle Zagar Słowenia 9 -301
  Patrick Kaltenbach Niemcy 9 -301
  Florian Enders Niemcy 9 -301
  Tomas Benes Czechy 9 -301
  Christoph Menz Niemcy 9 -301
  Dawid Kubacki Polska 9 -301
148 Saso Trpin Słowenia 8 -302
  Mikko Taskkila Finlandia 8 -302
  Pascal Bodmer Niemcy 8 -302
  Sven Rauber Szwajcaria 8 -302
152 Morten Rostad Norwegia 7 -303
  Mika Kulmala Finlandia 7 -303
  Jianxun Wang Chiny 7 -303
  Matthias Kappes Niemcy 7 -303
  Sebastian Wider Niemcy 7 -303
157 Yoann Morel Francja 6 -304
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -304
  Vladimir Struhar Czechy 6 -304
  Dimitri Afanasenko Białoru¶ 6 -304
161 Chris Francis USA 5 -305
  Christian Nagiller Austria 5 -305
  Jeffrey Denney jr. USA 5 -305
  Illimar Paern Estonia 5 -305
165 Wojciech Topór Polska 4 -306
  Samuel Burke USA 4 -306
  Mats Piho Estonia 4 -306
168 Tomas Zmoray Słowacja 3 -307
  Matija Druml Austria 3 -307
  Petr Kutal Czechy 3 -307
  Guang Yang Chiny 3 -307
172 Anssi Ylipulli Finlandia 2 -308
  Rok Kvas Słowenia 2 -308
  Cestmir Kozisek Czechy 2 -308
  Ales Vodseldalek Czechy 2 -308
176 Kalle Huusari Finlandia 1 -309
  Bernd Heinzmann Niemcy 1 -309
  Billy Chedal Francja 1 -309
  Evan Bliss USA 1 -309
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1484  
2 Norwegia Norwegia 1401 -83
3 Polska Polska 1081 -403
4 Słowenia Słowenia 868 -616
5 Finlandia Finlandia 846 -638
6 Czechy Czechy 556 -928
7 Niemcy Niemcy 478 -1006
8 Japonia Japonia 449 -1035
9 Białoru¶ Białoru¶ 326 -1158
10 Francja Francja 314 -1170
11 Szwajcaria Szwajcaria 311 -1173
12 Rosja Rosja 218 -1266
13 USA USA 84 -1400
14 Korea Pd. Korea Pd. 48 -1436
15 Kazachstan Kazachstan 47 -1437
16 Kanada Kanada 33 -1451
17 Szwecja Szwecja 31 -1453
18 Estonia Estonia 20 -1464
19 Ukraina Ukraina 17 -1467
20 Włochy Włochy 16 -1468
21 Rumunia Rumunia 15 -1469
22 Chiny Chiny 10 -1474
23 Słowacja Słowacja 3 -1481

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2005/2006

FIS Cup 2005/2006

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Ryoyu Kobayashi
31%
Timi Zajc
20%
Kamil Stoch
15%
Dawid Kubacki
11%
Yukiya Sato
11%
Keiichi Sato
5%
Naoki Nakamura
3%
inny skoczek
2%
Karl Geiger
1%
Evgeniy Klimov
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich