Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 11.09.2010, Kranj K-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Lackner Austria 100  
2 Stefan Kraft Austria 80 -20
3 Jaka Hvala Słowenia 60 -40
4 Marinus Kraus Niemcy 50 -50
5 Ulrich Wohlgenannt Austria 45 -55
6 Jan Druzina Słowenia 40 -60
7 Daniel Huber Austria 36 -64
8 Rok Justin Słowenia 32 -68
9 Johannes Obermayr Austria 29 -71
10 Markus Schiffner Austria 26 -74
11 Pascal Sommer Szwajcaria 24 -76
12 Marc Ganserer Niemcy 22 -78
13 Olivier Anken Szwajcaria 20 -80
14 Bjoern Koch Austria 18 -82
15 Christian Reiter Austria 16 -84
16 Christoph Stauder Austria 15 -85
17 Gregor Deschwanden Szwajcaria 14 -86
18 Vital Anken Szwajcaria 13 -87
19 Florian Menz Niemcy 12 -88
20 Stephan Leyhe Niemcy 11 -89
21 Urban Susnik Słowenia 10 -90
22 Ronan Lamy Chappuis Francja 9 -91
23 Tobias Lugert Niemcy 8 -92
24 Michael Lunardi Włochy 7 -93
25 Thomas Ortner Austria 6 -94
26 Gasper Klinec Słowenia 5 -95
27 Michael Dreher Niemcy 4 -96
28 Pascal Kaelin Szwajcaria 3 -97
29 Matic Benedik Słowenia 2 -98
30 Lukas Dilitz Austria 1 -99
  Markus Eisenbichler Niemcy 1 -99
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 372  
2 Słowenia Słowenia 149 -223
3 Niemcy Niemcy 108 -264
4 Szwajcaria Szwajcaria 74 -298
5 Francja Francja 9 -363
6 Włochy Włochy 7 -365

« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2010/2011

Alpen Cup 2010/2011

Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich