Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2021/2022
Period 1
03.07.2021 13:00 Otepää Estonia HS-97
04.07.2021 14:00 Otepää Estonia HS-97
15.07.2021 18:30 Kuopio Finlandia HS-100
16.07.2021 18:00 Kuopio Finlandia HS-100
28.08.2021 09:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
29.08.2021 09:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
25.09.2021   Pjongczang Korea Pd. odwołany
26.09.2021   Pjongczang Korea Pd. odwołany
Period 2
04.09.2021 15:00 Ljubno Słowenia HS-91
05.09.2021 14:30 Ljubno Słowenia HS-91
18.09.2021 15:45 Villach Austria HS-98
19.09.2021 13:15 Villach Austria HS-98
25.09.2021 09:45 Lahti Finlandia HS-100 za Pjongczang
26.09.2021 09:00 Lahti Finlandia HS-100 za Pjongczang
03.10.2021   Prémanon Francja odwołane
05.10.2021   Chaux Neuve Francja odwołane
07.10.2021   Courchevel Francja odwołane
09.10.2021   Courchevel Francja odwołane
Period 3
13.11.2021 15:00 Falun Szwecja HS-100
14.11.2021 14:00 Falun Szwecja HS-100
11.12.2021 18:00 Kandersteg Szwajcaria HS-106
12.12.2021 09:30 Kandersteg Szwajcaria HS-106
17.12.2021 12:40 Notodden Norwegia HS-98
18.12.2021 14:00 Notodden Norwegia HS-98
Period 4
08.01.2022 11:30 Zakopane Polska HS-134 odwołany
09.01.2022 10:30 Zakopane Polska HS-134 odwołany
Period 5
29.01.2022 17:30 Zakopane Polska HS-104
30.01.2022 14:00 Zakopane Polska HS-104
Period 6
19.02.2022 13:30 Villach Austria HS-98
20.02.2022 11:45 Villach Austria HS-98
26.02.2022 16:30 Oberhof Niemcy HS-100
27.02.2022 12:15 Oberhof Niemcy HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Francisco Moerth Austria 817  
2 Clemens Aigner Austria 636 -181
3 Mika Schwann Austria 522 -295
4 Jan Habdas Polska 487 -330
5 Janni Reisenauer Austria 450 -367
6 Justin Lisso Niemcy 449 -368
7 Felix Hoffmann Niemcy 440 -377
8 Markus Rupitsch Austria 411 -406
9 Hannes Landerer Austria 342 -475
10 Marco Woergoetter Austria 321 -496
11 Elias Medwed Austria 295 -522
12 Peter Resinger Austria 293 -524
13 Andre Fussenegger Austria 281 -536
  Luca Roth Niemcy 281 -536
15 Maksim Bartolj Słowenia 280 -537
16 Clemens Leitner Austria 273 -544
17 Maximilian Ortner Austria 263 -554
18 Thomas Diethart Austria 256 -561
19 Julijan Smid Austria 232 -585
20 Thomas Lackner Austria 213 -604
21 Adam Niżnik Polska 184 -633
22 Arkadiusz Jojko Polska 166 -651
23 Timon-Pascal Kahofer Austria 160 -657
24 Kilian Maerkl Niemcy 147 -670
25 Eetu Nousiainen Finlandia 140 -677
  Markus Mueller Austria 140 -677
27 Andreas Schuler Szwajcaria 132 -685
28 Alex Insam Włochy 125 -692
  Artti Aigro Estonia 125 -692
30 Stefan Rainer Austria 116 -701
31 Richard Freitag Niemcy 113 -704
32 Philipp Raimund Niemcy 112 -705
33 Zak Mogel Słowenia 111 -706
34 Mateusz Gruszka Polska 103 -714
35 Louis Obersteiner Austria 102 -715
36 Stefan Huber Austria 101 -716
  Maximilian Lienher Austria 101 -716
38 Fredrik Gran Norwegia 89 -728
  Kasperi Valto Finlandia 89 -728
40 Patrik Vitez Słowenia 85 -732
  Valentin Foubert Francja 85 -732
42 Jernej Presecnik Słowenia 76 -741
43 Szymon Zapotoczny Polska 74 -743
44 Adrian Sell Niemcy 73 -744
45 Kacper Juroszek Polska 72 -745
46 Ben Bayer Niemcy 67 -750
47 Martti Nomme Estonia 66 -751
48 David Siegel Niemcy 65 -752
49 Henri Kavilo Finlandia 63 -754
  Claudio Haas Niemcy 63 -754
51 Szymon Jojko Polska 59 -758
52 Niklas Bachlinger Austria 58 -759
53 Marinus Kraus Niemcy 56 -761
54 Moritz Baer Niemcy 55 -762
  Sindre Ulven Joergensen Norwegia 55 -762
56 Simen Kvarstad Norwegia 54 -763
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 54 -763
58 Xiaoyang Zhou Chiny 52 -765
59 Tuomas Kinnunen Finlandia 50 -767
60 Niko Kytosaho Finlandia 48 -769
61 Klemens Joniak Polska 47 -770
62 Vilho Palosaari Finlandia 46 -771
63 Eetu Merilainen Finlandia 44 -773
  Kevin Maltsev Estonia 44 -773
65 Paavo Romppainen Finlandia 42 -775
  Matija Vidic Słowenia 42 -775
  Luca Geyer Niemcy 42 -775
68 Giovanni Bresadola Włochy 41 -776
69 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 40 -777
  Taj Ekart Słowenia 40 -777
71 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 39 -778
  Marcin Wróbel Polska 39 -778
73 Marcel Strzinar Słowenia 38 -779
  Markkus Alter Estonia 38 -779
75 Sandro Hauswirth Szwajcaria 36 -781
  Zhe Chen Chiny 36 -781
  Rui Wang Chiny 36 -781
  Ole Kristian Baarset Norwegia 36 -781
79 Gorazd Zavrsnik Słowenia 34 -783
80 Cedrik Weigel Niemcy 33 -784
  Francesco Cecon Włochy 33 -784
82 Julian Wienerroither Austria 32 -785
83 Rok Masle Słowenia 31 -786
84 Remo Imhof Szwajcaria 30 -787
85 Eemeli Tainio Finlandia 29 -788
86 Frantisek Lejsek Czechy 28 -789
87 Lars Kindlimann Szwajcaria 27 -790
  Jarkko Maatta Finlandia 27 -790
  Enzo Milesi Francja 27 -790
90 Soelve Jokerud Strand Norwegia 26 -791
91 Qihang Cui Chiny 25 -792
  Florian Mittendorfer Austria 25 -792
  Johannes Aardal Norwegia 25 -792
94 Rikuta Watanabe Japonia 24 -793
95 Xuyu Huang Chiny 23 -794
96 Yanick Wasser Szwajcaria 22 -795
97 Xin Liu Chiny 21 -796
98 Lauri-Matias Ala-Talkkari Finlandia 20 -797
99 Karel Rammo Estonia 19 -798
  Tuomas Meis Finlandia 19 -798
  Simen Meen Haugeng Norwegia 19 -798
  Qiwu Song Chiny 19 -798
103 Weijie Zhen Chiny 18 -799
104 Dominik Kulmitzer Austria 17 -800
  Shinnosuke Fujita Japonia 17 -800
106 Kalle Heikkinen Finlandia 16 -801
  Kalle Tormanen Finlandia 16 -801
108 Decker Dean USA 14 -803
  Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 14 -803
  Eric Fuchs Niemcy 14 -803
  Wiktor Szozda Polska 14 -803
112 Jens Gaarder Norwegia 13 -804
  Andrea Campregher Włochy 13 -804
  Jannik Faisst Niemcy 13 -804
115 Jonas Viken Norwegia 12 -805
116 Honglin Zhu Chiny 11 -806
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 11 -806
  Simon Spiewok Niemcy 11 -806
  Kevin Bickner USA 11 -806
120 Ylxin Lyu Chiny 10 -807
  Andreas Alamommo Finlandia 10 -807
  Lean Niederberger Szwajcaria 10 -807
  Andero Kapp Estonia 10 -807
124 Nikita Devyatkin Kazachstan 9 -808
  Dmitrii Zykov Rosja 9 -808
  Markus Kagu Estonia 9 -808
  Daimatsu Takehana Japonia 9 -808
128 Xaver Aigner Austria 8 -809
  Mathis Contamine Francja 8 -809
130 Joergen Oliver Stroem Norwegia 7 -810
131 Alessandro Batby Francja 6 -811
  Sander Vossan Eriksen Norwegia 6 -811
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 6 -811
134 Iver Olaussen Norwegia 5 -812
135 Olan Lacroix Szwajcaria 4 -813
  Tomas Kuisma Finlandia 4 -813
  Ozbe Zupan Słowenia 4 -813
138 David Rygl Czechy 3 -814
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 3 -814
  Sigurd Myrvang Norwegia 3 -814
141 Jules Chervet Francja 2 -815
  Luka Robnik Słowenia 2 -815
  Iver Myhre Norwegia 2 -815
  Chuan Zhao Chiny 2 -815
145 Pascal Mueller Szwajcaria 1 -816
  Martin Tonby Opsahl Norwegia 1 -816
  Teodor Igor Herbstritt Słowenia 1 -816
  Richard Selbekk-Hansen Norwegia 1 -816
  Nik Heberle Słowenia 1 -816
  Heung Chul Choi Korea Pd. 1 -816
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6465  
2 Niemcy Niemcy 2034 -4431
3 Polska Polska 1245 -5220
4 Słowenia Słowenia 745 -5720
5 Finlandia Finlandia 663 -5802
6 Norwegia Norwegia 501 -5964
7 Estonia Estonia 311 -6154
8 Szwajcaria Szwajcaria 262 -6203
9 Chiny Chiny 253 -6212
10 Włochy Włochy 212 -6253
11 Francja Francja 128 -6337
12 Japonia Japonia 50 -6415
13 Czechy Czechy 31 -6434
14 USA USA 25 -6440
15 Turcja Turcja 14 -6451
16 Rosja Rosja 9 -6456
  Kazachstan Kazachstan 9 -6456
18 Rumunia Rumunia 6 -6459
19 Korea Pd. Korea Pd. 1 -6464
Wyniki konkursów
03.07.2021 Otepää Estonia HS-97
Zwycięzca: Mika Schwann (Austria)
04.07.2021 Otepää Estonia HS-97
Zwycięzca: Mika Schwann (Austria)
15.07.2021 Kuopio Finlandia HS-100
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
16.07.2021 Kuopio Finlandia HS-127
Zwycięzca: Eetu Nousiainen (Finlandia)
28.08.2021 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
29.08.2021 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
04.09.2021 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
05.09.2021 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Francisco Moerth (Austria)
18.09.2021 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
19.09.2021 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
25.09.2021 Lahti Finlandia HS-100
Zwycięzca: Andre Fussenegger (Austria)
26.09.2021 Lahti Finlandia HS-100
Zwycięzca: Andre Fussenegger (Austria)
13.11.2021 Falun Szwecja HS-100
Zwycięzca: Peter Resinger (Austria)
14.11.2021 Falun Szwecja HS-100
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
11.12.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Francisco Moerth (Austria)
12.12.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Elias Medwed (Austria)
17.12.2021 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
18.12.2021 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2021/2022

FIS Cup 2021/2022

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich