Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2020/2021
Period 1
12.09.2020   Pjongczang Korea Pd. HS-109 odwołane
13.09.2020   Pjongczang Korea Pd. HS-109 odwołane
03.10.2020 10:30 Rasnov Rumunia HS-97
04.10.2020 10:30 Rasnov Rumunia HS-97
Period 2
03.10.2020   Villach Austria HS-98 odwołane
04.10.2020   Villach Austria HS-98 odwołane
Period 3
12.12.2020 17:15 Kandersteg Szwajcaria HS-106
13.12.2020 09:30 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Period 4
09.01.2021 11:00 Zakopane Polska HS-134
10.01.2021 10:30 Zakopane Polska HS-134
Period 5
19.01.2021 15:30 Szczyrk Polska HS-104
20.01.2021 15:00 Szczyrk Polska HS-104
23.01.2021   Notodden Norwegia HS-98 odwołane
24.01.2021   Notodden Norwegia HS-98 odwołane
27.01.2021   Pekin Chiny HS-106 odwołane
Period 6
06.02.2021 18:00 Lahti Finlandia HS-100
07.02.2021 16:10 Lahti Finlandia HS-100
20.02.2021 12:15 Villach Austria HS-98
21.02.2021 11:15 Villach Austria HS-98
27.02.2021 16:45 Oberhof Niemcy HS-100
28.02.2021 12:45 Oberhof Niemcy HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maximilian Ortner Austria 630  
2 Stefan Huber Austria 488 -142
3 Francisco Moerth Austria 387 -243
4 Clemens Aigner Austria 371 -259
5 Mika Schwann Austria 329 -301
6 Philipp Raimund Niemcy 315 -315
7 Jernej Presecnik Słowenia 275 -355
8 Niklas Bachlinger Austria 232 -398
9 Rok Masle Słowenia 221 -409
10 Elias Medwed Austria 215 -415
11 Janni Reisenauer Austria 211 -419
12 Hannes Landerer Austria 208 -422
  Stefan Rainer Austria 208 -422
14 Yevhen Marusiak Ukraina 180 -450
  Dominik Peter Szwajcaria 180 -450
16 Richard Freitag Niemcy 166 -464
17 David Siegel Niemcy 161 -469
  Claudio Haas Niemcy 161 -469
19 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 147 -483
20 Zak Mogel Słowenia 143 -487
21 Andreas Schuler Szwajcaria 131 -499
22 Timon-Pascal Kahofer Austria 130 -500
23 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 125 -505
  Julian Wienerroither Austria 125 -505
25 Ulrich Wohlgenannt Austria 120 -510
26 Benedikt Holub Czechy 118 -512
27 Andrei Feldorean Rumunia 110 -520
28 Adrian Sell Niemcy 107 -523
29 Maximilian Lienher Austria 104 -526
30 David Haagen Austria 96 -534
31 Luca Roth Niemcy 93 -537
32 Jonas Schuster Austria 86 -544
33 Daniel Andrei Cacina Rumunia 85 -545
34 Peter Resinger Austria 82 -548
35 Giovanni Bresadola Włochy 81 -549
  Tomasz Pilch Polska 81 -549
37 Jakub Sikola Czechy 80 -550
  Felix Hoffmann Niemcy 80 -550
39 Ren Nikaido Japonia 76 -554
40 Markus Rupitsch Austria 75 -555
41 Mark Hafnar Słowenia 73 -557
42 Marco Woergoetter Austria 69 -561
43 Krystof Hauser Czechy 68 -562
44 Quirin Modricken Niemcy 64 -566
45 Simon Spiewok Niemcy 63 -567
46 Kilian Maerkl Niemcy 62 -568
47 Mathis Contamine Francja 61 -569
  Daniel Tschofenig Austria 61 -569
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 61 -569
50 Jan Bombek Słowenia 60 -570
  Jarosław Krzak Polska 60 -570
  Valentin Foubert Francja 60 -570
53 Radek Selcer Czechy 58 -572
54 Tjas Grilc Słowenia 55 -575
55 Jan Habdas Polska 53 -577
56 Aleksandr Bazhenov Rosja 52 -578
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 52 -578
  Mateusz Gruszka Polska 52 -578
59 Paul Winter Niemcy 49 -581
  Decker Dean USA 49 -581
  Moritz Baer Niemcy 49 -581
62 Andrii Vaskul Ukraina 48 -582
63 Andrew Urlaub USA 46 -584
64 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 44 -586
  Erik Belshaw USA 44 -586
66 Sebastian Rombach Niemcy 42 -588
67 Kacper Juroszek Polska 41 -589
68 Robert Stefan Sandulescu Rumunia 40 -590
  Petr Vaverka Czechy 40 -590
70 Justin Lisso Niemcy 37 -593
71 Jack White Francja 36 -594
  Francesco Cecon Włochy 36 -594
  Radek Rydl Czechy 36 -594
  Alex Insam Włochy 36 -594
  Alessandro Batby Francja 36 -594
76 Matija Vidic Słowenia 35 -595
  Maksim Kolobov Rosja 35 -595
78 Florin Feroiu Rumunia 34 -596
79 Luca Geyer Niemcy 32 -598
  Anton Korchuk Ukraina 32 -598
81 Csaba Szabo Rumunia 31 -599
  Lars Kindlimann Szwajcaria 31 -599
83 Danil Sadreev Rosja 30 -600
84 Arkadiusz Jojko Polska 27 -603
  Mircea Stefan Jipescu Rumunia 27 -603
86 Stefan Hula Polska 26 -604
  Matevz Samec Słowenia 26 -604
  Kalle Heikkinen Finlandia 26 -604
  Marcel Strzinar Słowenia 26 -604
90 Adam Niżnik Polska 25 -605
  Yurii Yaniuk Ukraina 25 -605
92 Moise Alexandru Folea Rumunia 23 -607
  Karol Niemczyk Polska 23 -607
  Daniel Moroder Włochy 23 -607
  Eirik Leander Fystro Norwegia 23 -607
  Florian Mittendorfer Austria 23 -607
  Luka Robnik Słowenia 23 -607
98 Erik Kapias Słowacja 21 -609
99 Marinus Kraus Niemcy 20 -610
  Cristian Angelo Gobel Rumunia 20 -610
101 Anze Semenic Słowenia 18 -612
  Josef Ritzer Austria 18 -612
  Tim Fuchs Niemcy 18 -612
104 Lorant Attila Benedek Rumunia 17 -613
105 Andreas Alamommo Finlandia 16 -614
  Ernest Prislic Słowenia 16 -614
107 Marius Aas Hast Norwegia 15 -615
  Arttu Pohjola Finlandia 15 -615
109 Rok Oblak Słowenia 14 -616
110 Mikhail Purtov Rosja 13 -617
  Szymon Zapotoczny Polska 13 -617
  Paul Brasme Francja 13 -617
113 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 12 -618
  Wiktor Pękala Polska 12 -618
  Frantisek Holik Czechy 12 -618
116 Cedrik Weigel Niemcy 11 -619
117 Olan Lacroix Szwajcaria 10 -620
  Eric Fuchs Niemcy 10 -620
  Taj Ekart Słowenia 10 -620
120 Filip Sakala Czechy 9 -621
121 Ozbe Zupan Słowenia 8 -622
  Simen Meen Haugeng Norwegia 8 -622
123 Krzysztof Leja Polska 7 -623
124 Stanisław Ciszek Polska 5 -625
  Krzysztof Kieta Polska 5 -625
126 Kevin Maltsev Estonia 4 -626
127 Andreas Wellinger Niemcy 3 -627
  Nejc Toporis Słowenia 3 -627
  Eetu Merilainen Finlandia 3 -627
  Maksim Bartolj Słowenia 3 -627
131 Matic Hladnik Słowenia 2 -628
  Yanick Wasser Szwajcaria 2 -628
  Vojtech Stursa Czechy 2 -628
  Mattia Galiani Włochy 2 -628
135 Maksim Duka Rosja 1 -629
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4268  
2 Niemcy Niemcy 1543 -2725
3 Słowenia Słowenia 1011 -3257
4 Rumunia Rumunia 556 -3712
5 Ukraina Ukraina 432 -3836
6 Polska Polska 430 -3838
7 Czechy Czechy 423 -3845
8 Szwajcaria Szwajcaria 406 -3862
9 Francja Francja 206 -4062
10 Włochy Włochy 178 -4090
11 USA USA 139 -4129
12 Rosja Rosja 131 -4137
13 Norwegia Norwegia 119 -4149
14 Japonia Japonia 76 -4192
15 Finlandia Finlandia 60 -4208
16 Słowacja Słowacja 21 -4247
17 Estonia Estonia 4 -4264
Wyniki konkursów
03.10.2020 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Yevhen Marusiak (Ukraina)
04.10.2020 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Vitaliy Kalinichenko (Ukraina)
12.12.2020 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Niklas Bachlinger (Austria)
13.12.2020 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Niklas Bachlinger (Austria)
09.01.2021 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Elias Medwed (Austria)
10.01.2021 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Elias Medwed (Austria)
19.01.2021 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
20.01.2021 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Philipp Raimund (Niemcy)
06.02.2021 Lahti Finlandia HS-100
Zwycięzca: Hannes Landerer (Austria)
07.02.2021 Lahti Finlandia HS-100
Zwycięzca: Dominik Peter (Szwajcaria)
20.02.2021 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
21.02.2021 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
27.02.2021 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
28.02.2021 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Francisco Moerth (Austria)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2020/2021

FIS Cup 2020/2021

Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich