Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2019/2020
Period 1
06.07.2019 15:00 Szczyrk Polska HS-106
07.07.2019 13:00 Szczyrk Polska HS-106
11.07.2019 14:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
12.07.2019 13:45 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
03.08.2019 15:00 Ljubno Słowenia HS-94
04.08.2019 11:00 Ljubno Słowenia HS-94
17.08.2019 11:00 Pjongczang Korea Pd. HS-109
18.08.2019 04:00 Pjongczang Korea Pd. HS-109
Period 2
24.08.2019 15:00 Rasnov Rumunia HS-97
25.08.2019 13:00 Rasnov Rumunia HS-97
05.10.2019 14:00 Villach Austria HS-98
06.10.2019 10:30 Villach Austria HS-98
Period 3
13.12.2019 16:00 Notodden Norwegia HS-98
14.12.2019 15:00 Notodden Norwegia HS-98
21.12.2019 18:15 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
22.12.2019 14:00 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
Period 5
18.01.2020 12:00 Zakopane Polska HS-140
19.01.2020 10:30 Zakopane Polska HS-140
25.01.2020 15:30 Rastbüchl Niemcy HS-78
26.01.2020 11:30 Rastbüchl Niemcy HS-78
Period 6
15.02.2020 11:00 Villach Austria HS-98
16.02.2020 10:30 Villach Austria HS-98
Period 5
22.02.2020   Liberec Czechy HS-100 za 1.02
23.02.2020   Liberec Czechy HS-100 za 2.02
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tim Fuchs Niemcy 665  
2 Stefan Rainer Austria 612 -53
3 Maximilian Steiner Austria 579 -86
4 Adam Niżnik Polska 467 -198
5 Maximilian Lienher Austria 443 -222
6 Fabian Seidl Niemcy 371 -294
7 Markus Rupitsch Austria 295 -370
8 Francisco Moerth Austria 287 -378
9 Cene Prevc Słowenia 257 -408
10 Janni Reisenauer Austria 251 -414
11 Mika Schwann Austria 239 -426
12 Luca Roth Niemcy 226 -439
13 Jernej Presecnik Słowenia 224 -441
14 Ilia Mankov Rosja 202 -463
15 Heung Chul Choi Korea Pd. 196 -469
16 Jaka Hvala Słowenia 194 -471
17 Peter Resinger Austria 168 -497
18 Seou Choi Korea Pd. 164 -501
19 Matias Braathen Norwegia 160 -505
  Tjas Grilc Słowenia 160 -505
21 Claudio Moerth Austria 150 -515
  Ren Nikaido Japonia 150 -515
23 Adrian Sell Niemcy 142 -523
  Lovro Kos Słowenia 142 -523
  Sebastian Rombach Niemcy 142 -523
26 Casey Larson USA 135 -530
27 Danil Sadreev Rosja 134 -531
28 Cedrik Weigel Niemcy 129 -536
29 Christian Ingebrigtsen Norwegia 124 -541
30 Shinnosuke Fujita Japonia 120 -545
31 Federico Cecon Włochy 118 -547
32 Marco Woergoetter Austria 114 -551
33 Sander Vossan Eriksen Norwegia 110 -555
34 Nikolai Matavin Rosja 108 -557
35 Anders Ladehaug Norwegia 105 -560
  Ulrich Wohlgenannt Austria 105 -560
37 Artti Aigro Estonia 103 -562
  Timon-Pascal Kahofer Austria 103 -562
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 103 -562
40 Andrew Urlaub USA 99 -566
  Elias Medwed Austria 99 -566
42 Jarkko Määttä Finlandia 96 -569
43 Niklas Bachlinger Austria 86 -579
  Shinya Komaba Japonia 86 -579
45 Aleksandr Bazhenov Rosja 85 -580
  Mathis Contamine Francja 85 -580
47 Mateusz Gruszka Polska 84 -581
48 Thomas Lackner Austria 83 -582
49 Justin Nietzel Niemcy 82 -583
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 82 -583
  Zak Mogel Słowenia 82 -583
52 Matthew Soukup Kanada 79 -586
53 Sergey Tkachenko Kazachstan 77 -588
54 Oscar P. Westerheim Norwegia 76 -589
55 Josef Ritzer Austria 75 -590
  Kacper Juroszek Polska 75 -590
57 Lars Kindlimann Szwajcaria 74 -591
58 Mark Hafnar Słowenia 72 -593
  Yuto Nakamura Japonia 72 -593
60 Rok Tarman Słowenia 70 -595
61 Sung-Woo Cho Korea Pd. 69 -596
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 69 -596
  Espen Jacobsen Norwegia 69 -596
  Decker Dean USA 69 -596
65 Gabriel Karlen Szwajcaria 63 -602
  Paul Winter Niemcy 63 -602
67 Rikuta Watanabe Japonia 61 -604
68 Eduard Torok Węgry 58 -607
69 Sota Kudo Japonia 56 -609
70 Jan Bombek Słowenia 55 -610
71 Frantisek Holik Czechy 54 -611
72 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 53 -612
73 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 50 -615
74 Maksim Bartolj Słowenia 49 -616
75 Maximilian Ortner Austria 47 -618
76 Jan Habdas Polska 46 -619
77 Nikita Devyatkin Kazachstan 44 -621
  Keisuke Takahashi Japonia 44 -621
79 Thomas Hofer Austria 43 -622
80 Wiktor Pękala Polska 42 -623
  Tatsunao Kobayashi Japonia 42 -623
82 Martti Nomme Estonia 41 -624
  Alessandro Batby Francja 41 -624
  Ruuysei Ikeda Japonia 41 -624
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 41 -624
86 Mikhail Purtov Rosja 39 -626
  Yevgen Marusyak Ukraina 39 -626
88 Giovanni Bresadola Włochy 38 -627
  Kevin Maltsev Estonia 38 -627
  Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 38 -627
91 Dusan Dolezel Czechy 37 -628
92 Andrii Vaskul Ukraina 34 -631
  Shun Oi Japonia 34 -631
94 Nikita Kudriavtsev Rosja 33 -632
95 Julian Wienerroither Austria 32 -633
96 Riki Kurita Japonia 31 -634
97 Kanchi Yamane Japonia 29 -636
  Tom Gerisch Niemcy 29 -636
  Ole Kristian Baarset Norwegia 29 -636
100 Michael Hofer Austria 28 -637
  Maksim Duka Rosja 28 -637
  Lovro Vodusek Słowenia 28 -637
  Ernest Prislic Słowenia 28 -637
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 28 -637
105 Rishi Saether Norwegia 26 -639
  Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 26 -639
  Szymon Jojko Polska 26 -639
108 Simen Vikan Norwegia 25 -640
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 25 -640
110 Espen Roee Norwegia 24 -641
  Szczepan Kupczak Polska 24 -641
112 Jarosław Krzak Polska 23 -642
  Claudio Haas Niemcy 23 -642
114 Soelve Jokerud Strand Norwegia 22 -643
  Sergey Kravtsov Kazachstan 22 -643
116 Matevz Samec Słowenia 21 -644
  Seok-Jae Hwang Korea Pd. 21 -644
  Aleksandr Marchukov Rosja 21 -644
119 Ilshat Kadyrov Kazachstan 20 -645
120 Bartosz Czyż Polska 18 -647
121 Jens Gaarder Norwegia 16 -649
  Iver Olaussen Norwegia 16 -649
  Oliver Dahl Norwegia 16 -649
  Rok Masle Słowenia 16 -649
125 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 15 -650
  Arkadiusz Jojko Polska 15 -650
127 Rishi Saether Norwegia 14 -651
128 Henri Kavilo Finlandia 13 -652
129 Matija Vidic Słowenia 12 -653
  Aleksandr Loginov Rosja 12 -653
  Hisaki Nagamine Japonia 12 -653
  Aljaz Osterc Słowenia 12 -653
133 Taro Yamakawa Japonia 11 -654
  Joergen Oliver Stroem Norwegia 11 -654
135 Andrei Feldorean Rumunia 9 -656
  Mico Ahonen Finlandia 9 -656
  Danil Vassilyev Kazachstan 9 -656
138 Maksim Kolobov Rosja 8 -657
  Jostein Loe Norwegia 8 -657
  Patrick Gasienica USA 8 -657
  Jack White Francja 8 -657
  Florian Kroell Austria 8 -657
  Zakhir Dzhafarov Rosja 8 -657
  Benjamin Oestvold Norwegia 8 -657
145 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 7 -658
  Noah Camenzind Szwajcaria 7 -658
  Kiril Kotik Rosja 7 -658
  Marcel Rep Słowenia 7 -658
  Florian Molnar Węgry 7 -658
  Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 7 -658
151 Eetu Merilainen Finlandia 6 -659
  Rok Oblak Słowenia 6 -659
153 Guang Yang Chiny 5 -660
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 5 -660
  Radek Selcer Czechy 5 -660
  Daniel Moroder Włochy 5 -660
157 Tomasz Pilch Polska 4 -661
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -661
  Lennart Weigel Niemcy 4 -661
160 Eric Fuchs Niemcy 3 -662
  Vladislav Mustafin Rosja 3 -662
162 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 2 -663
  Valentin Foubert Francja 2 -663
  Muhammed Munir Gungen Turcja 2 -663
  Ilya Baskakov Rosja 2 -663
  Daniel Tschofenig Austria 2 -663
  Sindre Ulven Joergensen Norwegia 2 -663
168 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 1 -664
  Simen Aasen Markeng Norwegia 1 -664
  Francesco Cecon Włochy 1 -664
  Kacper Stosel Polska 1 -664
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3849  
2 Niemcy Niemcy 1879 -1970
3 Słowenia Słowenia 1435 -2414
4 Norwegia Norwegia 1047 -2802
5 Polska Polska 825 -3024
6 Japonia Japonia 789 -3060
7 Rosja Rosja 690 -3159
8 Korea Pd. Korea Pd. 450 -3399
9 USA USA 311 -3538
10 Kazachstan Kazachstan 267 -3582
11 Szwajcaria Szwajcaria 226 -3623
12 Estonia Estonia 182 -3667
13 Włochy Włochy 162 -3687
14 Francja Francja 136 -3713
15 Finlandia Finlandia 124 -3725
16 Rumunia Rumunia 123 -3726
17 Ukraina Ukraina 98 -3751
18 Czechy Czechy 96 -3753
19 Kanada Kanada 79 -3770
20 Węgry Węgry 65 -3784
21 Turcja Turcja 57 -3792
22 Chiny Chiny 5 -3844
Wyniki konkursów
06.07.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Tim Fuchs (Niemcy)
07.07.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Claudio Moerth (Austria)
11.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Maximilian Lienher (Austria)
12.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Maximilian Lienher (Austria)
03.08.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
04.08.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Jernej Presecnik (Słowenia)
17.08.2019 Pjongczang Korea Pd. HS-109
Zwycięzca: Tim Fuchs (Niemcy)
18.08.2019 Pjongczang Korea Pd. HS-109
Zwycięzca: Ren Nikaido (Japonia)
24.08.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
25.08.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
05.10.2019 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Christian Ingebrigtsen (Norwegia)
06.10.2019 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Matias Braathen (Norwegia)
13.12.2019 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
14.12.2019 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Fabian Seidl (Niemcy)
21.12.2019 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
Zwycięzca: Danil Sadreev (Rosja)
22.12.2019 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
Zwycięzcy: Tim Fuchs (Niemcy) / Jaka Hvala (Słowenia)
18.01.2020 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
19.01.2020 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2019/2020

FIS Cup 2019/2020

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
09:00
FIS Cup Rastbüchl
trening K
09:45
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich