TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2018/2019
Period 1
07.07.2018 14:00 Villach Austria HS-98
08.07.2018 10:30 Villach Austria HS-98
14.07.2018 11:00 Szczyrk Polska HS-106
15.07.2018 10:00 Szczyrk Polska HS-106
18.08.2018   Soczi Rosja HS-106 odwołane
19.08.2018   Soczi Rosja HS-106 odwołane
Period 2
15.09.2018 15:00 Rasnov Rumunia HS-97
16.09.2018 11:30 Rasnov Rumunia HS-97
Period 3
14.12.2018 16:00 Notodden Norwegia HS-100
15.12.2018 15:00 Notodden Norwegia HS-100
20.12.2018 02:00 Park City USA HS-100
21.12.2018 02:00 Park City USA HS-100
Period 5
12.01.2019 12:00 Zakopane Polska HS-140
13.01.2019 10:30 Zakopane Polska HS-140
19.01.2019   Planica Słowenia
20.01.2019   Planica Słowenia
Period 6
30.01.2019   Erzurum Turcja
31.01.2019   Erzurum Turcja
09.02.2019   Rastbüchl Niemcy
10.02.2019   Rastbüchl Niemcy
23.02.2019   Villach Austria
24.02.2019   Villach Austria
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Justin Nietzel Niemcy 310  
2 Ren Nikaido Japonia 200 -110
3 Fabian Seidl Niemcy 187 -123
4 Luca Egloff Szwajcaria 180 -130
5 Markus Rupitsch Austria 170 -140
6 Jan Hoerl Austria 165 -145
7 Maximilian Steiner Austria 143 -167
8 Johannes Schubert Niemcy 138 -172
9 Markus Schiffner Austria 135 -175
10 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130 -180
11 Thomas Aasen Markeng Norwegia 129 -181
12 Naoki Nakamura Japonia 125 -185
13 Philipp Raimund Niemcy 112 -198
14 Thomas Hofer Austria 110 -200
  Dominik Maylaender Niemcy 110 -200
16 Kacper Juroszek Polska 99 -211
17 Zak Mogel Słowenia 96 -214
18 Elias Tollinger Austria 87 -223
19 Mika Schwann Austria 78 -232
20 Martti Nomme Estonia 72 -238
21 Paul Winter Niemcy 66 -244
22 Ulrich Wohlgenannt Austria 64 -246
23 Luca Roth Niemcy 63 -247
24 Shinnosuke Fujita Japonia 62 -248
25 Lovro Vodusek Słowenia 56 -254
26 Hunor Farkas Rumunia 51 -259
  Thomas Lackner Austria 51 -259
  Kevin Maltsev Estonia 51 -259
29 Julian Hahn Niemcy 48 -262
30 Yukiya Sato Japonia 46 -264
31 Lukas Wagner Niemcy 45 -265
32 Andraz Pograjc Słowenia 44 -266
33 Jan Bombek Słowenia 42 -268
34 Mateusz Gruszka Polska 40 -270
35 Julian Wackernell Austria 39 -271
  Krzysztof Biegun Polska 39 -271
37 Maximilian Lienher Austria 37 -273
38 Mattia Galiani Włochy 35 -275
39 Stefan Rainer Austria 34 -276
40 Tjas Grilc Słowenia 33 -277
41 Janni Reisenauer Austria 31 -279
42 Shun Oi Japonia 30 -280
  Jernej Presecnik Słowenia 30 -280
44 Tim Fuchs Niemcy 29 -281
  Kacper Stosel Polska 29 -281
  Clemens Leitner Austria 29 -281
47 Cedrik Weigel Niemcy 27 -283
48 David Haagen Austria 26 -284
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 26 -284
50 Niko Kytoesaho Finlandia 22 -288
  Sebastian Rombach Niemcy 22 -288
52 Damian Skupień Polska 21 -289
53 Benedikt Holub Czechy 20 -290
54 Mark Hafnar Słowenia 19 -291
55 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -292
56 Dusan Dolezel Czechy 17 -293
57 Gabriele Zambelli Włochy 16 -294
58 Aljaz Osterc Słowenia 15 -295
  Yevgen Marusyak Ukraina 15 -295
60 Radek Selcer Czechy 12 -298
  Henri Kavilo Finlandia 12 -298
  Kiril Kotik Rosja 12 -298
63 Andreas Alamommo Finlandia 11 -299
64 Noah Valtiner Austria 10 -300
  Miha Kveder Słowenia 10 -300
66 Axel Maylaender Niemcy 9 -301
67 Sung-Woo Cho Korea Pd. 8 -302
68 Kaito Nishimori Japonia 7 -303
  Luka Robnik Słowenia 7 -303
70 Adrian Sell Niemcy 6 -304
  Adam Niżnik Polska 6 -304
  Patrick Gasienica USA 6 -304
73 Yuken Iwasa Japonia 5 -305
  Szymon Jojko Polska 5 -305
  Andrii Vaskul Ukraina 5 -305
  Ernest Prislic Słowenia 5 -305
77 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 -306
  Giovanni Bresadola Włochy 4 -306
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 4 -306
80 Sota Kudo Japonia 3 -307
  Lovro Kos Słowenia 3 -307
  Kalle Heikkinen Finlandia 3 -307
83 Bartosz Czyż Polska 2 -308
  Mico Ahonen Finlandia 2 -308
85 Łukasz Bukowski Polska 1 -309
  Andrei Feldorean Rumunia 1 -309
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1209  
2 Niemcy Niemcy 1172 -37
3 Japonia Japonia 478 -731
4 Słowenia Słowenia 360 -849
5 Szwajcaria Szwajcaria 336 -873
6 Polska Polska 242 -967
7 Norwegia Norwegia 129 -1080
8 Estonia Estonia 123 -1086
9 Rumunia Rumunia 56 -1153
10 Włochy Włochy 55 -1154
11 Finlandia Finlandia 50 -1159
12 Czechy Czechy 49 -1160
13 Korea Pd. Korea Pd. 26 -1183
14 Ukraina Ukraina 20 -1189
15 Rosja Rosja 12 -1197
16 USA USA 6 -1203
17 Turcja Turcja 4 -1205
Wyniki konkursów
07.07.2018 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Justin Nietzel (Niemcy)
08.07.2018 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Luca Egloff (Szwajcaria)
14.07.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
15.07.2018 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Justin Nietzel (Niemcy)
15.09.2018 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Ren Nikaido (Japonia)
16.09.2018 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Ren Nikaido (Japonia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »