Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
15.12.2019, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2017/2018
Period 1
01.07.2017 14:00 Villach Austria HS-98
02.07.2017 10:30 Villach Austria HS-98
12.08.2017 16:00 Kuopio Finlandia HS-127
12.08.2017 11:30 Kuopio Finlandia HS-127
Period 2
16.09.2017 18:30 Kandersteg Szwajcaria HS-106
17.09.2017 10:00 Kandersteg Szwajcaria HS-106
21.09.2017 14:30 Rasnov Rumunia HS-100
22.09.2017 13:00 Rasnov Rumunia HS-100
Period 3
07.12.2017 22:30 Whistler Kanada HS-106
08.12.2017 21:45 Whistler Kanada HS-106
15.12.2017 16:00 Notodden Norwegia HS-98
16.12.2017 15:00 Notodden Norwegia HS-98
Period 5
13.01.2018 11:30 Zakopane Polska HS-134
14.01.2018 10:30 Zakopane Polska HS-134
20.01.2018 15:00 Planica Słowenia HS-109
21.01.2018 13:15 Planica Słowenia HS-109
Period 6
10.02.2018 17:30 Rastbüchl Niemcy HS-87
11.02.2018 11:30 Rastbüchl Niemcy HS-87
24.02.2018 10:30 Villach Austria HS-98
25.02.2018 09:45 Villach Austria HS-98
Period 7
09.03.2018 04:00 Sapporo Japonia HS-100 odwołane
11.03.2018 02:00 Sapporo Japonia HS-134 odwołane
17.03.2018 11:00 Falun Szwecja HS-100
18.03.2018 11:00 Falun Szwecja HS-100 odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Elias Tollinger Austria 757  
2 Dominik Maylaender Niemcy 594 -163
3 Markus Rupitsch Austria 580 -177
4 Przemysław Kantyka Polska 395 -362
5 Stefan Huber Austria 386 -371
6 Mika Schwann Austria 381 -376
7 Thomas Lackner Austria 376 -381
8 Maximilian Steiner Austria 371 -386
9 Fabian Seidl Niemcy 363 -394
10 Andraz Pograjc Słowenia 350 -407
11 Timi Zajc Słowenia 318 -439
12 Markus Schiffner Austria 315 -442
13 Thomas Hofer Austria 282 -475
14 Aljaz Osterc Słowenia 275 -482
15 Lukas Wagner Niemcy 273 -484
16 Tomasz Pilch Polska 271 -486
17 Ulrich Wohlgenannt Austria 270 -487
18 Bartosz Czyż Polska 233 -524
19 Niko Kytoesaho Finlandia 219 -538
20 Julian Hahn Niemcy 215 -542
21 Paul Winter Niemcy 211 -546
22 Philipp Aschenwald Austria 206 -551
23 Rok Justin Słowenia 204 -553
24 Tim Fuchs Niemcy 194 -563
25 Pius Paschke Niemcy 186 -571
  Miran Zupancic Słowenia 186 -571
27 Nejc Dezman Słowenia 180 -577
  Masamitsu Ito Japonia 180 -577
29 Janni Reisenauer Austria 174 -583
30 Paweł W±sek Polska 164 -593
31 Johannes Schubert Niemcy 160 -597
32 Maximilian Lienher Austria 159 -598
33 Julian Wienerroither Austria 156 -601
34 Andreas Alamommo Finlandia 140 -617
35 Sondre Ringen Norwegia 132 -625
36 Eetu Nousiainen Finlandia 130 -627
37 Cene Prevc Słowenia 129 -628
38 Marinus Kraus Niemcy 120 -637
39 Krzysztof Leja Polska 110 -647
40 Sebastian Bradatsch Niemcy 106 -651
41 Federico Cecon Włochy 102 -655
42 Jan Hoerl Austria 100 -657
43 Andreas Schuler Szwajcaria 94 -663
44 Martin Hamann Niemcy 93 -664
  Yuken Iwasa Japonia 93 -664
46 Viktor Polasek Czechy 87 -670
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 87 -670
48 Florian Altenburger Austria 86 -671
  Joakim Aune Norwegia 86 -671
50 Sergey Tkachenko Kazachstan 84 -673
51 Matevz Samec Słowenia 83 -674
52 Killian Peier Szwajcaria 81 -676
  Jarkko Määttä Finlandia 81 -676
54 Blaz Pavlic Słowenia 80 -677
  Zak Mogel Słowenia 80 -677
  Patrick Kogler Austria 80 -677
57 Marius Lindvik Norwegia 76 -681
58 Andreas Wank Niemcy 75 -682
59 Vojtech Stursa Czechy 74 -683
  Giovanni Bresadola Włochy 74 -683
61 Stanisław Biela Polska 72 -685
62 Kalle Heikkinen Finlandia 71 -686
63 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 70 -687
64 Jan Kus Słowenia 68 -689
65 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 67 -690
66 Robin Pedersen Norwegia 66 -691
67 Gregor Deschwanden Szwajcaria 64 -693
68 Ziga Jelar Słowenia 63 -694
69 Aljaz Vodan Słowenia 62 -695
70 Frans Taehkaevuori Finlandia 60 -697
  Philipp Raimund Niemcy 60 -697
72 Luca Egloff Szwajcaria 59 -698
  Justin Nietzel Niemcy 59 -698
74 Miha Kveder Słowenia 57 -700
75 Juho Ojala Finlandia 54 -703
  Marat Zhaparov Kazachstan 54 -703
77 Tom Hilde Norwegia 52 -705
78 Yuya Yamada Japonia 51 -706
79 Rok Tarman Słowenia 47 -710
80 Jonathan Learoyd Francja 45 -712
81 Andraz Modic Słowenia 44 -713
  Philipp Haagen Austria 44 -713
83 Janne Korhonen Finlandia 41 -716
84 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 38 -719
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 38 -719
  Fredrik Villumstad Norwegia 38 -719
  Tomofumi Naito Japonia 38 -719
88 Daniel Huber Austria 36 -721
  Mikhail Purtov Rosja 36 -721
  Krzysztof Biegun Polska 36 -721
  Bor Pavlovcic Słowenia 36 -721
  Henri Kavilo Finlandia 36 -721
93 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 35 -722
  Max Goller Niemcy 35 -722
  Noah Valtiner Austria 35 -722
96 Thomas Diethart Austria 34 -723
97 Clemens Leitner Austria 33 -724
  Stefan Rainer Austria 33 -724
99 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 32 -725
100 Gabriel Karlen Szwajcaria 30 -727
101 Jan Ziobro Polska 29 -728
  Joachim Hauer Norwegia 29 -728
  Rishi Saether Norwegia 29 -728
  Anze Lavtizar Słowenia 29 -728
105 Axel Maylaender Niemcy 28 -729
  Jesper Oedegaard Norwegia 28 -729
107 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 26 -731
108 Martin Diess Austria 24 -733
  Andrzej Stękała Polska 24 -733
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 24 -733
111 Jan Bombek Słowenia 22 -735
  Anders Haare Norwegia 22 -735
  Nik Fabijan Słowenia 22 -735
114 Frantisek Holik Czechy 21 -736
  Vladislav Boyarintsev Rosja 21 -736
  Lovro Kos Słowenia 21 -736
117 Eetu Merilainen Finlandia 20 -737
118 Lovro Vodusek Słowenia 19 -738
119 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 18 -739
  Joergen Oliver Stroem Norwegia 18 -739
  Kacper Juroszek Polska 18 -739
122 Mathis Contamine Francja 17 -740
123 Seou Choi Korea Pd. 16 -741
  Christian Roeste Solberg Norwegia 16 -741
125 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 15 -742
  Klemens Murańka Polska 15 -742
  Radek Selcer Czechy 15 -742
128 Taavi Pappel Estonia 14 -743
  Felix Hoffmann Niemcy 14 -743
130 Carl Henning Lippestad Norwegia 13 -744
  Tine Bogataj Słowenia 13 -744
  Matias Braathen Norwegia 13 -744
  Niko Loeytaeinen Finlandia 13 -744
  Moritz Baer Niemcy 13 -744
  Cestmir Kozisek Czechy 13 -744
136 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 12 -745
  Damian Lasota Czechy 12 -745
  Mats Bjerke Myhren Norwegia 12 -745
  Pascal Kaelin Szwajcaria 12 -745
  Joshua Maurer Kanada 12 -745
  Elias Vaenskae Finlandia 12 -745
142 Sorin Iulian Pitea Rumunia 11 -746
  Matthew Soukup Kanada 11 -746
  Justin Weigel Niemcy 11 -746
145 Oliver Dahl Norwegia 10 -747
  Filip Sakala Czechy 10 -747
  Espen Jacobsen Norwegia 10 -747
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 10 -747
  Juha Miettinen Finlandia 10 -747
  Mark Hafnar Słowenia 10 -747
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 10 -747
152 Niclas Heumann Niemcy 9 -748
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 9 -748
  Tom Gerisch Niemcy 9 -748
  Ruslan Akchurin Rosja 9 -748
  Dusan Dolezel Czechy 9 -748
  Maksim Sergeev Rosja 9 -748
158 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 8 -749
  Andrii Vaskul Ukraina 8 -749
  Rok Oblak Słowenia 8 -749
161 Kiril Kotik Rosja 7 -750
  Kevin Maltsev Estonia 7 -750
  Martin Capuder Słowenia 7 -750
164 Eduard Torok Rumunia 6 -751
  Jonathan Siegel Niemcy 6 -751
  Jernej Presecnik Słowenia 6 -751
  Ivo Niklas Hermanson Estonia 6 -751
  Manuel Poppinger Austria 6 -751
  Krzysztof Miętus Polska 6 -751
170 Jonne Veteläinen Finlandia 5 -752
  Danil Sadreev Rosja 5 -752
  Urban Rogelj Słowenia 5 -752
  Taro Yamakawa Japonia 5 -752
174 Petr Vaverka Czechy 4 -753
  Francisco Moerth Austria 4 -753
  Kilian Maerkl Niemcy 4 -753
  Dominik Peter Szwajcaria 4 -753
  Minato Mabuchi Japonia 4 -753
  Konstantin Nikolaev Rosja 4 -753
180 Lennart Weigel Niemcy 3 -754
  Zeno di Lenardo Włochy 3 -754
  Joergen Madsen Norwegia 3 -754
  Aleksandr Loginov Rosja 3 -754
  Espen Roee Norwegia 3 -754
  Alessandro Batby Francja 3 -754
  Markkus Alter Estonia 3 -754
  Daniele Varesco Włochy 3 -754
  Muhammet Ali Bedir Turcja 3 -754
  Nicholas Mattoon USA 3 -754
  Zakhir Dzhafarov Rosja 3 -754
191 Josef Dirnbauer Austria 2 -755
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 2 -755
  Ayberk Demir Turcja 2 -755
  Luca Roth Niemcy 2 -755
  Medard Brezovnik Słowenia 2 -755
196 Karol Niemczyk Polska 1 -756
  Nigel Lauchlan Kanada 1 -756
  Gabriele Zambelli Włochy 1 -756
  Arttu Pohjola Finlandia 1 -756
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4930  
2 Niemcy Niemcy 2843 -2087
3 Słowenia Słowenia 2426 -2504
4 Polska Polska 1374 -3556
5 Norwegia Norwegia 1007 -3923
6 Finlandia Finlandia 893 -4037
7 Japonia Japonia 371 -4559
8 Szwajcaria Szwajcaria 354 -4576
9 Czechy Czechy 245 -4685
10 Włochy Włochy 183 -4747
11 Kazachstan Kazachstan 147 -4783
12 Rosja Rosja 97 -4833
13 Turcja Turcja 90 -4840
14 Francja Francja 65 -4865
15 Rumunia Rumunia 55 -4875
16 Estonia Estonia 30 -4900
17 Kanada Kanada 24 -4906
18 Korea Pd. Korea Pd. 16 -4914
  Ukraina Ukraina 16 -4914
20 USA USA 3 -4927
Wyniki konkursów
01.07.2017 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
02.07.2017 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Lukas Wagner (Niemcy)
12.08.2017 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
12.08.2017 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
16.09.2017 Kandersteg Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
17.09.2017 Kandersteg Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Masamitsu Ito (Japonia)
21.09.2017 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
22.09.2017 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Dominik Maylaender (Niemcy)
07.12.2017 Whistler Kanada K-95
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
08.12.2017 Whistler Kanada K-95
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
15.12.2017 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
16.12.2017 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
13.01.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
14.01.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
20.01.2018 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
21.01.2018 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Dominik Maylaender (Niemcy)
10.02.2018 Breitenberg-Rastbüchl Niemcy K-74
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
11.02.2018 Breitenberg-Rastbüchl Niemcy K-74
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
24.02.2018 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Andraz Pograjc (Słowenia)
25.02.2018 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
17.03.2018 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Julian Hahn (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2019 (sobota)
10:45
P¦ Klingenthal
11:00
CoC-k Notodden
11:00
CoC Ruka
11:45
CoC-k Notodden
13:45
FIS Cup Notodden
14:30
P¦ Klingenthal
14:45
P¦ Klingenthal
15:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Klingenthal
konkurs druż. M
15 grudnia 2019 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
14:45
P¦ Klingenthal
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich