TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2017/2018
Period 1
01.07.2017 14:00 Villach Austria HS-98
02.07.2017 10:30 Villach Austria HS-98
12.08.2017 16:00 Kuopio Finlandia HS-127
12.08.2017 11:30 Kuopio Finlandia HS-127
Period 2
16.09.2017 18:30 Kandersteg Szwajcaria HS-106
17.09.2017 10:00 Kandersteg Szwajcaria HS-106
21.09.2017 14:30 Rasnov Rumunia HS-100
22.09.2017 13:00 Rasnov Rumunia HS-100
Period 3
07.12.2017 22:30 Whistler Kanada HS-106
08.12.2017 21:45 Whistler Kanada HS-106
15.12.2017 16:00 Notodden Norwegia HS-98
16.12.2017 15:00 Notodden Norwegia HS-98
Period 5
13.01.2018 11:30 Zakopane Polska HS-134
14.01.2018 10:30 Zakopane Polska HS-134
20.01.2018 15:00 Planica Słowenia HS-109
21.01.2018 13:15 Planica Słowenia HS-109
Period 6
10.02.2018 17:30 Rastbüchl Niemcy HS-87
11.02.2018 11:30 Rastbüchl Niemcy HS-87
24.02.2018 10:30 Villach Austria HS-98
25.02.2018 09:45 Villach Austria HS-98
Period 7
09.03.2018 04:00 Sapporo Japonia HS-100 odwołane
11.03.2018 02:00 Sapporo Japonia HS-134 odwołane
17.03.2018 11:00 Falun Szwecja HS-100
18.03.2018 11:00 Falun Szwecja HS-100 odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Elias Tollinger Austria 757  
2 Dominik Maylaender Niemcy 594 -163
3 Markus Rupitsch Austria 580 -177
4 Przemysław Kantyka Polska 395 -362
5 Stefan Huber Austria 386 -371
6 Mika Schwann Austria 381 -376
7 Thomas Lackner Austria 376 -381
8 Maximilian Steiner Austria 371 -386
9 Fabian Seidl Niemcy 363 -394
10 Andraz Pograjc Słowenia 350 -407
11 Timi Zajc Słowenia 318 -439
12 Markus Schiffner Austria 315 -442
13 Thomas Hofer Austria 282 -475
14 Aljaz Osterc Słowenia 275 -482
15 Lukas Wagner Niemcy 273 -484
16 Tomasz Pilch Polska 271 -486
17 Ulrich Wohlgenannt Austria 270 -487
18 Bartosz Czyż Polska 233 -524
19 Niko Kytoesaho Finlandia 219 -538
20 Julian Hahn Niemcy 215 -542
21 Paul Winter Niemcy 211 -546
22 Philipp Aschenwald Austria 206 -551
23 Rok Justin Słowenia 204 -553
24 Tim Fuchs Niemcy 194 -563
25 Miran Zupancic Słowenia 186 -571
  Pius Paschke Niemcy 186 -571
27 Masamitsu Ito Japonia 180 -577
  Nejc Dezman Słowenia 180 -577
29 Janni Reisenauer Austria 174 -583
30 Paweł W±sek Polska 164 -593
31 Johannes Schubert Niemcy 160 -597
32 Maximilian Lienher Austria 159 -598
33 Julian Wienerroither Austria 156 -601
34 Andreas Alamommo Finlandia 140 -617
35 Sondre Ringen Norwegia 132 -625
36 Eetu Nousiainen Finlandia 130 -627
37 Cene Prevc Słowenia 129 -628
38 Marinus Kraus Niemcy 120 -637
39 Krzysztof Leja Polska 110 -647
40 Sebastian Bradatsch Niemcy 106 -651
41 Federico Cecon Włochy 102 -655
42 Jan Hoerl Austria 100 -657
43 Andreas Schuler Szwajcaria 94 -663
44 Yuken Iwasa Japonia 93 -664
  Martin Hamann Niemcy 93 -664
46 Thomas Aasen Markeng Norwegia 87 -670
  Viktor Polasek Czechy 87 -670
48 Florian Altenburger Austria 86 -671
  Joakim Aune Norwegia 86 -671
50 Sergey Tkachenko Kazachstan 84 -673
51 Matevz Samec Słowenia 83 -674
52 Jarkko Määttä Finlandia 81 -676
  Killian Peier Szwajcaria 81 -676
54 Blaz Pavlic Słowenia 80 -677
  Zak Mogel Słowenia 80 -677
  Patrick Kogler Austria 80 -677
57 Marius Lindvik Norwegia 76 -681
58 Andreas Wank Niemcy 75 -682
59 Giovanni Bresadola Włochy 74 -683
  Vojtech Stursa Czechy 74 -683
61 Stanisław Biela Polska 72 -685
62 Kalle Heikkinen Finlandia 71 -686
63 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 70 -687
64 Jan Kus Słowenia 68 -689
65 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 67 -690
66 Robin Pedersen Norwegia 66 -691
67 Gregor Deschwanden Szwajcaria 64 -693
68 Ziga Jelar Słowenia 63 -694
69 Aljaz Vodan Słowenia 62 -695
70 Frans Taehkaevuori Finlandia 60 -697
  Philipp Raimund Niemcy 60 -697
72 Justin Nietzel Niemcy 59 -698
  Luca Egloff Szwajcaria 59 -698
74 Miha Kveder Słowenia 57 -700
75 Juho Ojala Finlandia 54 -703
  Marat Zhaparov Kazachstan 54 -703
77 Tom Hilde Norwegia 52 -705
78 Yuya Yamada Japonia 51 -706
79 Rok Tarman Słowenia 47 -710
80 Jonathan Learoyd Francja 45 -712
81 Andraz Modic Słowenia 44 -713
  Philipp Haagen Austria 44 -713
83 Janne Korhonen Finlandia 41 -716
84 Fredrik Villumstad Norwegia 38 -719
  Tomofumi Naito Japonia 38 -719
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 38 -719
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 38 -719
88 Henri Kavilo Finlandia 36 -721
  Daniel Huber Austria 36 -721
  Mikhail Purtov Rosja 36 -721
  Krzysztof Biegun Polska 36 -721
  Bor Pavlovcic Słowenia 36 -721
93 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 35 -722
  Max Goller Niemcy 35 -722
  Noah Valtiner Austria 35 -722
96 Thomas Diethart Austria 34 -723
97 Clemens Leitner Austria 33 -724
  Stefan Rainer Austria 33 -724
99 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 32 -725
100 Gabriel Karlen Szwajcaria 30 -727
101 Joachim Hauer Norwegia 29 -728
  Rishi Saether Norwegia 29 -728
  Anze Lavtizar Słowenia 29 -728
  Jan Ziobro Polska 29 -728
105 Jesper Oedegaard Norwegia 28 -729
  Axel Maylaender Niemcy 28 -729
107 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 26 -731
108 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 24 -733
  Martin Diess Austria 24 -733
  Andrzej Stękała Polska 24 -733
111 Anders Haare Norwegia 22 -735
  Nik Fabijan Słowenia 22 -735
  Jan Bombek Słowenia 22 -735
114 Vladislav Boyarintsev Rosja 21 -736
  Lovro Kos Słowenia 21 -736
  Frantisek Holik Czechy 21 -736
117 Eetu Merilainen Finlandia 20 -737
118 Lovro Vodusek Słowenia 19 -738
119 Joergen Oliver Stroem Norwegia 18 -739
  Kacper Juroszek Polska 18 -739
  Oscar Alexander Hafslund Norwegia 18 -739
122 Mathis Contamine Francja 17 -740
123 Seou Choi Korea Pd. 16 -741
  Christian Roeste Solberg Norwegia 16 -741
125 Klemens Murańka Polska 15 -742
  Radek Selcer Czechy 15 -742
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 15 -742
128 Felix Hoffmann Niemcy 14 -743
  Taavi Pappel Estonia 14 -743
130 Moritz Baer Niemcy 13 -744
  Cestmir Kozisek Czechy 13 -744
  Carl Henning Lippestad Norwegia 13 -744
  Tine Bogataj Słowenia 13 -744
  Matias Braathen Norwegia 13 -744
  Niko Loeytaeinen Finlandia 13 -744
136 Mats Bjerke Myhren Norwegia 12 -745
  Pascal Kaelin Szwajcaria 12 -745
  Joshua Maurer Kanada 12 -745
  Elias Vaenskae Finlandia 12 -745
  Ole Mathis Nedrejord Norwegia 12 -745
  Damian Lasota Czechy 12 -745
142 Sorin Iulian Pitea Rumunia 11 -746
  Matthew Soukup Kanada 11 -746
  Justin Weigel Niemcy 11 -746
145 Andreas Varsi Breivik Norwegia 10 -747
  Juha Miettinen Finlandia 10 -747
  Mark Hafnar Słowenia 10 -747
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 10 -747
  Oliver Dahl Norwegia 10 -747
  Filip Sakala Czechy 10 -747
  Espen Jacobsen Norwegia 10 -747
152 Tom Gerisch Niemcy 9 -748
  Ruslan Akchurin Rosja 9 -748
  Dusan Dolezel Czechy 9 -748
  Maksim Sergeev Rosja 9 -748
  Niclas Heumann Niemcy 9 -748
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 9 -748
158 Rok Oblak Słowenia 8 -749
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 8 -749
  Andrii Vaskul Ukraina 8 -749
161 Kiril Kotik Rosja 7 -750
  Kevin Maltsev Estonia 7 -750
  Martin Capuder Słowenia 7 -750
164 Ivo Niklas Hermanson Estonia 6 -751
  Jernej Presecnik Słowenia 6 -751
  Manuel Poppinger Austria 6 -751
  Krzysztof Miętus Polska 6 -751
  Eduard Torok Rumunia 6 -751
  Jonathan Siegel Niemcy 6 -751
170 Jonne Veteläinen Finlandia 5 -752
  Danil Sadreev Rosja 5 -752
  Urban Rogelj Słowenia 5 -752
  Taro Yamakawa Japonia 5 -752
174 Kilian Maerkl Niemcy 4 -753
  Dominik Peter Szwajcaria 4 -753
  Minato Mabuchi Japonia 4 -753
  Konstantin Nikolaev Rosja 4 -753
  Petr Vaverka Czechy 4 -753
  Francisco Moerth Austria 4 -753
180 Muhammet Ali Bedir Turcja 3 -754
  Nicholas Mattoon USA 3 -754
  Zakhir Dzhafarov Rosja 3 -754
  Lennart Weigel Niemcy 3 -754
  Zeno di Lenardo Włochy 3 -754
  Joergen Madsen Norwegia 3 -754
  Aleksandr Loginov Rosja 3 -754
  Markkus Alter Estonia 3 -754
  Espen Roee Norwegia 3 -754
  Alessandro Batby Francja 3 -754
  Daniele Varesco Włochy 3 -754
191 Luca Roth Niemcy 2 -755
  Medard Brezovnik Słowenia 2 -755
  Josef Dirnbauer Austria 2 -755
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 2 -755
  Ayberk Demir Turcja 2 -755
196 Nigel Lauchlan Kanada 1 -756
  Gabriele Zambelli Włochy 1 -756
  Arttu Pohjola Finlandia 1 -756
  Karol Niemczyk Polska 1 -756
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4930  
2 Niemcy Niemcy 2843 -2087
3 Słowenia Słowenia 2426 -2504
4 Polska Polska 1374 -3556
5 Norwegia Norwegia 1007 -3923
6 Finlandia Finlandia 893 -4037
7 Japonia Japonia 371 -4559
8 Szwajcaria Szwajcaria 354 -4576
9 Czechy Czechy 245 -4685
10 Włochy Włochy 183 -4747
11 Kazachstan Kazachstan 147 -4783
12 Rosja Rosja 97 -4833
13 Turcja Turcja 90 -4840
14 Francja Francja 65 -4865
15 Rumunia Rumunia 55 -4875
16 Estonia Estonia 30 -4900
17 Kanada Kanada 24 -4906
18 Ukraina Ukraina 16 -4914
  Korea Pd. Korea Pd. 16 -4914
20 USA USA 3 -4927
Wyniki konkursów
01.07.2017 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
02.07.2017 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Lukas Wagner (Niemcy)
12.08.2017 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
12.08.2017 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
16.09.2017 Kandersteg Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
17.09.2017 Kandersteg Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Masamitsu Ito (Japonia)
21.09.2017 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
22.09.2017 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Dominik Maylaender (Niemcy)
07.12.2017 Whistler Kanada K-95
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
08.12.2017 Whistler Kanada K-95
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
15.12.2017 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
16.12.2017 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
13.01.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
14.01.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
20.01.2018 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
21.01.2018 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Dominik Maylaender (Niemcy)
10.02.2018 Breitenberg-Rastbüchl Niemcy K-74
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
11.02.2018 Breitenberg-Rastbüchl Niemcy K-74
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
24.02.2018 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Andraz Pograjc (Słowenia)
25.02.2018 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
17.03.2018 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Julian Hahn (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich