TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2016/2017
Period 1
02.07.2016 14:00 Villach Austria HS-98
03.07.2016 10:30 Villach Austria HS-98
09.07.2016 11:00 Szczyrk Polska HS-106
10.07.2016 10:00 Szczyrk Polska HS-106
18.08.2016 17:15 Kuopio Finlandia HS-127
19.08.2016 17:15 Kuopio Finlandia HS-127
03.09.2016 20:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
04.09.2016 09:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
17.09.2016 18:30 Hinterzarten Niemcy HS-108
18.09.2016 12:00 Hinterzarten Niemcy HS-108
01.10.2016 13:00 Rasnov Rumunia HS-100
02.10.2016 09:30 Rasnov Rumunia HS-100
Period 3
15.12.2016 17:45 Notodden Norwegia HS-100
16.12.2016 15:45 Notodden Norwegia HS-100
Period 5
07.01.2017 11:30 Zakopane Polska HS-134
08.01.2017 10:30 Zakopane Polska HS-134
Period 1
28.01.2017 19:00 Eau Claire USA HS-95 K-90
28.01.2017 02:30 Eau Claire USA HS-95 K-90
Period 3
04.03.2017 02:30 Sapporo Japonia HS-100
05.03.2017 02:00 Sapporo Japonia HS-134
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł W±sek Polska 542  
2 Yuken Iwasa Japonia 529 -13
3 Aljaz Osterc Słowenia 472 -70
4 Stefan Huber Austria 430 -112
5 Davide Bresadola Włochy 365 -177
6 Felix Hoffmann Niemcy 351 -191
7 Dominik Kastelik Polska 349 -193
8 Moritz Baer Niemcy 325 -217
9 Julian Hahn Niemcy 314 -228
10 Maximilian Steiner Austria 289 -253
11 Jan Ziobro Polska 269 -273
12 Sebastian Bradatsch Niemcy 260 -282
  Alex Insam Włochy 260 -282
14 Pius Paschke Niemcy 257 -285
15 Timi Zajc Słowenia 223 -319
16 Sebastian Colloredo Włochy 221 -321
17 Thomas Lackner Austria 220 -322
18 Eetu Nousiainen Finlandia 215 -327
  Andreas Alamommo Finlandia 215 -327
20 Andraz Modic Słowenia 213 -329
21 Matjaz Pungertar Słowenia 207 -335
22 Thomas Diethart Austria 205 -337
23 Ulrich Wohlgenannt Austria 200 -342
24 Janni Reisenauer Austria 197 -345
25 Dominik Maylaender Niemcy 192 -350
26 Aleksander Zniszczoł Polska 175 -367
27 Daniel Huber Austria 172 -370
28 Lukas Wagner Niemcy 159 -383
29 Krzysztof Miętus Polska 155 -387
30 Tim Heinrich Niemcy 154 -388
31 Stanisław Biela Polska 152 -390
32 Riki Kurita Japonia 144 -398
33 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 140 -402
34 Ziga Jelar Słowenia 139 -403
35 Bartosz Czyż Polska 128 -414
36 Sergey Tkachenko Kazachstan 122 -420
37 Ren Nikaido Japonia 119 -423
38 Daniele Varesco Włochy 116 -426
  Anze Lavtizar Słowenia 116 -426
40 Jan Kus Słowenia 114 -428
41 Niko Kytoesaho Finlandia 113 -429
42 Sebastian Rombach Niemcy 110 -432
43 Gabriel Karlen Szwajcaria 109 -433
  Killian Peier Szwajcaria 109 -433
  Rok Tarman Słowenia 109 -433
46 Patrick Kogler Austria 103 -439
47 Krzysztof Leja Polska 102 -440
48 Masamitsu Ito Japonia 97 -445
49 Kenta Takehana Japonia 93 -449
50 David Krapez Słowenia 92 -450
51 Jaka Hvala Słowenia 86 -456
52 Clemens Leitner Austria 85 -457
53 Andrzej Stękała Polska 84 -458
54 Rok Justin Słowenia 81 -461
55 Tomasz Pilch Polska 78 -464
  Fabian Seidl Niemcy 78 -464
57 Bartłomiej Kłusek Polska 76 -466
  Shinya Komaba Japonia 76 -466
59 Dawid Jarz±bek Polska 75 -467
60 Luca Egloff Szwajcaria 74 -468
61 Tim Fuchs Niemcy 72 -470
62 Takehiro Nagai Japonia 70 -472
  Yuya Yamada Japonia 70 -472
  Przemysław Kantyka Polska 70 -472
65 Bor Pavlovcic Słowenia 69 -473
  Simon Greiderer Austria 69 -473
67 Marius Lindvik Norwegia 65 -477
  Jonathan Siegel Niemcy 65 -477
  Tobias Birchler Szwajcaria 65 -477
70 Cedrik Weigel Niemcy 62 -480
71 Jarl Magnus Riiber Norwegia 60 -482
72 Petrick Hammann Niemcy 58 -484
73 Espen Roee Norwegia 56 -486
74 Marat Zhaparov Kazachstan 54 -488
75 Joshua Maurer Kanada 53 -489
76 Yevgen Marusyak Ukraina 52 -490
77 Elias Vaenskae Finlandia 51 -491
78 Maksim Sergeev Rosja 50 -492
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 50 -492
80 Andreas Schuler Szwajcaria 49 -493
  Casey Larson USA 49 -493
82 Johannes Schubert Niemcy 48 -494
  Henri Kavilo Finlandia 48 -494
84 Kalle Heikkinen Finlandia 47 -495
85 Taro Yamakawa Japonia 43 -499
  Makkusu Koga Japonia 43 -499
87 Andrzej Zapotoczny Polska 42 -500
  Nik Fabijan Słowenia 42 -500
89 Frans Taehkaevuori Finlandia 41 -501
90 Martin Diess Austria 40 -502
91 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 39 -503
  Justin Lisso Niemcy 39 -503
93 Martin Capuder Słowenia 38 -504
  Kosuke Osanai Japonia 38 -504
95 Lars Brodshaug Berger Norwegia 37 -505
  Giovanni Bresadola Włochy 37 -505
  Keiichi Sato Japonia 37 -505
98 Shoichi Anzawa Japonia 36 -506
  Philipp Raimund Niemcy 36 -506
  Rikuta Watanabe Japonia 36 -506
101 Sandro Hauswirth Szwajcaria 35 -507
  Tine Bogataj Słowenia 35 -507
103 Łukasz Rutkowski Polska 34 -508
  Jesper Oedegaard Norwegia 34 -508
105 Janne Korhonen Finlandia 33 -509
106 Constantin Schmid Niemcy 32 -510
107 Tomoya Watanabe Japonia 31 -511
  Roberto Dellasega Włochy 31 -511
109 Stepan Pasichnyk Ukraina 30 -512
110 Miha Kveder Słowenia 29 -513
111 Philipp Haagen Austria 28 -514
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 28 -514
113 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 26 -516
114 Brian Wallace USA 25 -517
115 Adrian Sell Niemcy 24 -518
  Ilya Baskakov Rosja 24 -518
  Alexey Romashov Rosja 24 -518
  Tomoru Mabuchi Japonia 24 -518
119 Thomas Hofer Austria 23 -519
120 Luca Roth Niemcy 22 -520
  Daimatsu Takehana Japonia 22 -520
  Federico Cecon Włochy 22 -520
123 Kaito Nishimori Japonia 21 -521
  Tomofumi Naito Japonia 21 -521
125 Ilmir Hazetdinov Rosja 20 -522
126 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 19 -523
  Lucas Schaffer Austria 19 -523
  Dominik Peter Szwajcaria 19 -523
129 Maximilian Lienher Austria 18 -524
130 Sondre Ringen Norwegia 17 -525
  Łukasz Bukowski Polska 17 -525
  Stefan Valentin Blega Rumunia 17 -525
  Ilya Kratov Kazachstan 17 -525
134 Mats Bjerke Myhren Norwegia 16 -526
  Dmytro Mazurchuk Ukraina 16 -526
  Mikhail Nazarov Rosja 16 -526
  Artti Aigro Estonia 16 -526
  Artur Kukuła Polska 16 -526
139 Artem Yudin Rosja 15 -527
  Fredrik Villumstad Norwegia 15 -527
  Damian Lasota Czechy 15 -527
142 Ernest Prislic Słowenia 14 -528
143 Tomokatsu Wada Japonia 13 -529
  Espen Jacobsen Norwegia 13 -529
145 Artem Utev Rosja 11 -531
  AJ Brown USA 11 -531
  Olan Lacroix Szwajcaria 11 -531
  Florian Gugg Austria 11 -531
149 Yuto Kinoshita Japonia 10 -532
  Maximilian Schmalnauer Austria 10 -532
  Hunor Farkas Rumunia 10 -532
  Pascal Kaelin Szwajcaria 10 -532
153 Robin Pedersen Norwegia 9 -533
  Artur Sultangulov Rosja 9 -533
  Matija Stemberger Słowenia 9 -533
156 Felix Greber Austria 8 -534
  Mario Mendel Austria 8 -534
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 8 -534
  Ryota Yokokawa Japonia 8 -534
160 Urban Susnik Słowenia 7 -535
  Juha Miettinen Finlandia 7 -535
  Nathan Mattoon USA 7 -535
163 Jonne Veteläinen Finlandia 6 -536
  Aleksandr Bazhenov Rosja 6 -536
165 Jostein Loe Norwegia 5 -537
  Kristian Stensgard Norwegia 5 -537
  Nikita Sykchin Rosja 5 -537
  Mika Schwann Austria 5 -537
169 Urban Rogelj Słowenia 4 -538
  Kevin Maltsev Estonia 4 -538
  Olli Muotka Finlandia 4 -538
  Zeno di Lenardo Włochy 4 -538
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 4 -538
  Kenno Ruukel Estonia 4 -538
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -538
  Jan Maylaender Niemcy 4 -538
177 Antti Aalto Finlandia 3 -539
  Matias Braathen Norwegia 3 -539
  Paul Winter Niemcy 3 -539
180 Ivan Lanin Rosja 2 -540
  Alexander Hayboeck Austria 2 -540
  Noah Valtiner Austria 2 -540
  Aleksandr Marchukov Rosja 2 -540
  Viktor Pasichnyk Ukraina 2 -540
  Are Sumstad Norwegia 2 -540
186 Patryk Hutyra Polska 1 -541
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 1 -541
  Markus Rupitsch Austria 1 -541
  Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -541
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2665  
2 Polska Polska 2365 -300
3 Austria Austria 2145 -520
4 Słowenia Słowenia 2099 -566
5 Japonia Japonia 1581 -1084
6 Włochy Włochy 1056 -1609
7 Finlandia Finlandia 784 -1881
8 Norwegia Norwegia 534 -2131
9 Szwajcaria Szwajcaria 531 -2134
10 Kazachstan Kazachstan 221 -2444
11 Rosja Rosja 184 -2481
12 Ukraina Ukraina 139 -2526
13 USA USA 92 -2573
14 Kanada Kanada 53 -2612
15 Rumunia Rumunia 32 -2633
16 Estonia Estonia 24 -2641
17 Czechy Czechy 15 -2650
Wyniki konkursów
02.07.2016 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Yuken Iwasa (Japonia)
03.07.2016 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Sebastian Colloredo (Włochy)
09.07.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Davide Bresadola (Włochy)
10.07.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Davide Bresadola (Włochy)
18.08.2016 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
19.08.2016 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
03.09.2016 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
04.09.2016 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
17.09.2016 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
18.09.2016 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Yuken Iwasa (Japonia)
01.10.2016 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
02.10.2016 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
15.12.2016 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
16.12.2016 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
07.01.2017 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
08.01.2017 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
27.01.2017 Eau Claire USA K-85
Zwycięzca: Moritz Baer (Niemcy)
28.01.2017 Eau Claire USA K-85
Zwycięzca: Eetu Nousiainen (Finlandia)
04.03.2017 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Yuken Iwasa (Japonia)
05.03.2017 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Szilvester Fulop
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
11:00
FIS Cup Villach
konkurs ind. K/M
12:00
CoC Brotterode
oficjalny trening K
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:00
CoC Brotterode
konkurs ind. K
14:30
M¦ Seefeld
konkurs ind. M
17:30
CoC Brotterode
konkurs ind. M
19:00
M¦ Seefeld
dekoracja M ind.
24 lutego 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »