Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2014/2015
Period 1
12.07.2014 16:00 Villach Austria HS-98 K-90
13.07.2014 10:30 Villach Austria HS-98 K-90
09.08.2014 19:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
10.08.2014 10:30 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
14.08.2014 17:15 Kuopio Finlandia HS-100 K-90
15.08.2014 17:15 Kuopio Finlandia HS-100 K-90
06.09.2014 18:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
07.09.2014 09:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
13.09.2014 11:30 Planica Słowenia HS-104 K-90
14.09.2014 10:30 Planica Słowenia HS-104 K-90
20.09.2014 17:00 Szczyrk Polska HS-106 K-95
21.09.2014 11:00 Szczyrk Polska HS-106 K-95
27.09.2014 14:00 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
28.09.2014 13:00 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
Period 2
11.12.2014 17:45 Notodden Norwegia HS-98 K-90
12.12.2014 15:45 Notodden Norwegia HS-98 K-90
20.12.2014 11:30 Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90
21.12.2014 10:30 Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90 odwołany
10.01.2015 10:15 Zakopane Polska HS-94 K-85
11.01.2015 10:15 Zakopane Polska HS-94 K-85
17.01.2015 11:00 Kranj Słowenia HS-109 K-95
18.01.2015 10:00 Kranj Słowenia HS-109 K-95
14.02.2015 19:30 Brattleboro USA HS-101 K-88
15.02.2015 19:30 Brattleboro USA HS-101 K-88
17.02.2015 19:15 Lake Placid USA HS-100 K-90
21.02.2015 17:30 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
22.02.2015 11:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andrzej Stękała Polska 910  
2 Ziga Mandl Słowenia 730 -180
3 Przemysław Kantyka Polska 712 -198
4 Krzysztof Leja Polska 548 -362
5 Łukasz Podżorski Polska 535 -375
6 Ernest Prislic Słowenia 518 -392
7 Adam Ruda Polska 423 -487
8 Killian Peier Szwajcaria 392 -518
9 Dawid Jarz±bek Polska 366 -544
10 David Zauner Austria 327 -583
11 Clemens Aigner Austria 300 -610
12 Stefan Huber Austria 295 -615
13 Gabriel Karlen Szwajcaria 291 -619
14 Kevin Bickner USA 277 -633
15 Samet Karta Turcja 261 -649
16 Danny Queck Niemcy 260 -650
17 Christian Friberg USA 248 -662
18 Thomas Lackner Austria 245 -665
19 Eetu Merilainen Finlandia 224 -686
20 Olli Muotka Finlandia 200 -710
  Vladimir Zografski Bułgaria 200 -710
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 200 -710
23 Gasper Bartol Słowenia 199 -711
24 Dejan Judez Słowenia 197 -713
25 Michael Dreher Niemcy 195 -715
26 Jan Maylaender Niemcy 187 -723
27 Michael Lunardi Włochy 183 -727
28 Stanisław Biela Polska 181 -729
29 Lukas Mueller Austria 168 -742
30 Nicholas Fairall USA 166 -744
31 Evgeniy Klimov Rosja 160 -750
  Nicholas Mattoon USA 160 -750
  Anze Semenic Słowenia 160 -750
34 Mitja Meznar Słowenia 153 -757
35 Luca Egloff Szwajcaria 149 -761
36 Kevin Horlacher Niemcy 137 -773
  William Rhoads USA 137 -773
38 Nicholas Alexander USA 136 -774
  Stephan Leyhe Niemcy 136 -774
40 Diego Dellasega Włochy 134 -776
41 Jakub Kot Polska 133 -777
42 Lasse Moilanen Finlandia 131 -779
43 Sebastian Bradatsch Niemcy 125 -785
44 Markus Eggenhofer Austria 124 -786
45 Paweł Gut Polska 119 -791
46 Keiichi Sato Japonia 116 -794
47 Florian Gugg Austria 114 -796
48 Bjoern Koch Austria 110 -800
  Pascal Egloff Szwajcaria 110 -800
50 Niklas Wangler Niemcy 109 -801
51 Alexey Romashov Rosja 102 -808
  Andreas Schuler Szwajcaria 102 -808
53 Pascal Bodmer Niemcy 101 -809
54 Sebastian Colloredo Włochy 100 -810
  Daniel Huber Austria 100 -810
  Andrzej Zapotoczny Polska 100 -810
  Vojtech Stursa Czechy 100 -810
58 Michael Glasder USA 99 -811
59 Anders Johnson USA 98 -812
60 Stian Andre Skinnes Norwegia 96 -814
61 Dusty Korek Kanada 95 -815
  Eduard Torok Rumunia 95 -815
63 Viktor Polasek Czechy 91 -819
64 Petrick Hammann Niemcy 88 -822
65 Alexander Haupt USA 87 -823
66 Rozle Zagar Słowenia 85 -825
67 Anton Kalinitschenko Rosja 82 -828
  Tim Fuchs Niemcy 82 -828
69 Florian Altenburger Austria 80 -830
70 Alexander Sardyko Rosja 79 -831
71 Thomas Hofer Austria 78 -832
  Lars Antonissen Holandia 78 -832
73 Ayberk Demir Turcja 77 -833
74 Urban Susnik Słowenia 76 -834
  Matic Kramarsic Słowenia 76 -834
76 Felix Hoffmann Niemcy 74 -836
77 Roberto Dellasega Włochy 72 -838
78 Thomas Ortner Austria 71 -839
79 Marco Grigoli Szwajcaria 69 -841
  David Siegel Niemcy 69 -841
81 Paul Brasme Francja 68 -842
  Ulrich Wohlgenannt Austria 68 -842
83 Artur Kukuła Polska 67 -843
84 Tobias Birchler Szwajcaria 64 -846
85 Eetu Nousiainen Finlandia 62 -848
86 Florian Menz Niemcy 61 -849
87 Elias Tollinger Austria 60 -850
88 Martin Hamann Niemcy 58 -852
  Martti Nomme Estonia 58 -852
  Francesco Hollaus Austria 58 -852
91 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 56 -854
  Roland Rokita Austria 56 -854
93 Milos Kadlec Czechy 55 -855
94 Sebastian Hebel Polska 54 -856
95 Daniel Althaus Niemcy 53 -857
  Andrzej G±sienica Polska 53 -857
  Tim Heinrich Niemcy 53 -857
  Elias Vaenskae Finlandia 53 -857
  Miha Kveder Słowenia 53 -857
100 Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 51 -859
101 Brian Wallace USA 50 -860
  Johannes Obermayr Austria 50 -860
103 Dominik Maylaender Niemcy 49 -861
104 Marius Lindvik Norwegia 48 -862
  Andraz Pograjc Słowenia 48 -862
106 Joshua Maurer Kanada 47 -863
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 47 -863
  Matthew Soukup Kanada 47 -863
109 Sergey Pyzhov Rosja 45 -865
110 Niko Kytoesaho Finlandia 44 -866
  Joakim Aune Norwegia 44 -866
112 Andreas Hoff Norwegia 42 -868
  Yuto Kinoshita Japonia 42 -868
114 Moritz Baer Niemcy 41 -869
  Kristjan Ilves Estonia 41 -869
116 Timi Zajc Słowenia 40 -870
  Thomas Juffinger Austria 40 -870
  Aleksandr Bazhenov Rosja 40 -870
119 Maximilian Kaiser Niemcy 39 -871
120 Sorin Iulian Pitea Rumunia 37 -873
121 Filip Sakala Czechy 36 -874
  Florian Horst Niemcy 36 -874
  Paul Winter Niemcy 36 -874
  AJ Brown USA 36 -874
125 Jaka Kosec Słowenia 35 -875
126 Rok Urbanc Słowenia 34 -876
127 Andrii Klymchuk Ukraina 32 -878
  Jan Michalek Czechy 32 -878
  Robert Valentin Tatu Rumunia 32 -878
  Shota Saito Japonia 32 -878
131 Trevor Edlund USA 31 -879
  Sergey Shulaev Rosja 31 -879
133 Stefan Valentin Blega Rumunia 30 -880
  Jaka Tesovnik Słowenia 30 -880
  Alex Insam Włochy 30 -880
136 Domen Prevc Słowenia 29 -881
  Rishi Saether Norwegia 29 -881
  Tomasz Byrt Polska 29 -881
139 Justin Nietzel Niemcy 28 -882
  Tomas Friedrich Czechy 28 -882
  Alexander Henningsen Norwegia 28 -882
142 Rok Tarman Słowenia 26 -884
143 Felix Greber Austria 25 -885
  Artur Sultangulov Rosja 25 -885
145 Juho Ojala Finlandia 24 -886
  Oldrik van der Aalst Holandia 24 -886
  Grigoriy Leontyev Rosja 24 -886
148 Zak Silih Słowenia 23 -887
  Miles Lussi USA 23 -887
150 Nejc Seretinek Słowenia 22 -888
  Alexander Shuvalov Rosja 22 -888
  Rogan Reid Kanada 22 -888
153 Michael Herrmann Niemcy 21 -889
154 Adrian Soerensen Livelten Norwegia 20 -890
  Markus Schiffner Austria 20 -890
  Frantisek Holik Czechy 20 -890
157 Andreas Alamommo Finlandia 19 -891
  Antti Aalto Finlandia 19 -891
159 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 18 -892
  Yuken Iwasa Japonia 18 -892
  Karl-August Tiirmaa Estonia 18 -892
  Marc Ganserer Niemcy 18 -892
  Noelig Revilliod Blanchard Francja 18 -892
  Jesper Oedegaard Norwegia 18 -892
165 Pascal Kaelin Szwajcaria 17 -893
  Artti Aigro Estonia 17 -893
167 Franz Weiss Niemcy 16 -894
  Denis Veselov Rosja 16 -894
169 Ruben de Wit Holandia 15 -895
  Grzegorz Miętus Polska 15 -895
  Simon Greiderer Austria 15 -895
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 15 -895
  Casey Larson USA 15 -895
  Ville Korhonen Finlandia 15 -895
  Martin Capuder Słowenia 15 -895
  Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 15 -895
177 Janni Reisenauer Austria 14 -896
  Chris Lamb USA 14 -896
  Wili Loukasmaeki Finlandia 14 -896
180 Konrad Janota Polska 13 -897
  Nigel Lauchlan Kanada 13 -897
  Dominik Kastelik Polska 13 -897
  Harri Olli Finlandia 13 -897
184 Matic Benedik Słowenia 12 -898
185 Zeno di Lenardo Włochy 11 -899
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 11 -899
187 Faik Yuksel Turcja 10 -900
  Mateusz Kojzar Polska 10 -900
  Vadim Shishkin Rosja 10 -900
  Carl Henning Lippestad Norwegia 10 -900
  Sepp Lechner Niemcy 10 -900
  Matej Likar Słowenia 10 -900
193 Peder Naevestad Pedersen Norwegia 8 -902
  Ivan Lanin Rosja 8 -902
195 Stepan Pasichnyk Ukraina 7 -903
  Leif Christian Brenna Norwegia 7 -903
  Jake Lock Wielka Brytania 7 -903
198 Juuso Heikkinen Finlandia 6 -904
  Tomaz Verbajs Słowenia 6 -904
  Andrea Morassi Włochy 6 -904
201 Carl Nordin Szwecja 5 -905
  Taylor Hoffman jr USA 5 -905
203 Artem Utev Rosja 4 -906
  Andryi Kalinchuk Ukraina 4 -906
  Trent White USA 4 -906
206 Sebastian Rombach Niemcy 3 -907
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 3 -907
208 Egor Usachev Rosja 2 -908
  Bor Pavlovcic Słowenia 2 -908
  Mario Mendel Austria 2 -908
  Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 2 -908
  Johannes Schubert Niemcy 2 -908
  Anders Ladehaug Norwegia 2 -908
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 2 -908
215 Axel Maylaender Niemcy 1 -909
  Tim Hug Szwajcaria 1 -909
  Christian Heim Niemcy 1 -909
  Sverre Aas Myhr Norwegia 1 -909
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 4296  
2 Słowenia Słowenia 2579 -1717
3 Austria Austria 2420 -1876
4 Niemcy Niemcy 2089 -2207
5 USA USA 1586 -2710
6 Szwajcaria Szwajcaria 1195 -3101
7 Finlandia Finlandia 824 -3472
8 Rosja Rosja 661 -3635
9 Norwegia Norwegia 573 -3723
10 Włochy Włochy 536 -3760
11 Turcja Turcja 451 -3845
12 Czechy Czechy 362 -3934
13 Rumunia Rumunia 248 -4048
14 Kanada Kanada 224 -4072
15 Japonia Japonia 208 -4088
16 Bułgaria Bułgaria 200 -4096
17 Estonia Estonia 149 -4147
18 Holandia Holandia 117 -4179
19 Francja Francja 86 -4210
20 Ukraina Ukraina 45 -4251
21 Wielka Brytania Wielka Brytania 7 -4289
22 Szwecja Szwecja 5 -4291
Wyniki konkursów
12.07.2014 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
13.07.2014 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
09.08.2014 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
10.08.2014 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Ziga Mandl (Słowenia)
14.08.2014 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Olli Muotka (Finlandia)
15.08.2014 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Olli Muotka (Finlandia)
06.09.2014 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
07.09.2014 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
13.09.2014 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Sebastian Colloredo (Włochy)
14.09.2014 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Nicholas Alexander (USA)
20.09.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Andrzej Zapotoczny (Polska)
21.09.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
27.09.2014 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Vladimir Zografski (Bułgaria)
28.09.2014 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Vladimir Zografski (Bułgaria)
11.12.2014 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
12.12.2014 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
20.12.2014 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
10.01.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
11.01.2015 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Michael Dreher (Niemcy)
17.01.2015 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: David Zauner (Austria)
18.01.2015 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: David Zauner (Austria)
14.02.2015 Brattleboro USA K-88
Zwycięzca: Ziga Mandl (Słowenia)
15.02.2015 Brattleboro USA K-88
Zwycięzca: Samet Karta (Turcja)
17.02.2015 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Eetu Merilainen (Finlandia)
21.02.2015 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
22.02.2015 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Evgeniy Klimov (Rosja)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2014/2015

FIS Cup 2014/2015

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich