Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2013/2014
Period 1
05.07.2013 16:00 Erzurum Turcja HS-106 K-95 odwołany
06.07.2013 19:00 Erzurum Turcja HS-106 K-95 odwołany
13.07.2013 16:00 Villach Austria HS-98 K-90
14.07.2013 11:00 Villach Austria HS-98 K-90
27.07.2013 14:30 Szczyrk Polska HS-106 K-95
28.07.2013 11:00 Szczyrk Polska HS-106 K-95
01.08.2013 17:15 Kuopio Finlandia HS-106 K-90
02.08.2013 17:15 Kuopio Finlandia HS-106 K-90
10.08.2013 10:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
11.08.2013 09:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
17.08.2013 11:30 Zakopane Polska HS-94 K-85
18.08.2013 11:30 Zakopane Polska HS-94 K-85
30.08.2013 14:00 Frenstat Czechy HS-105 K-95
31.08.2013 14:00 Frenstat Czechy HS-105 K-95
07.09.2013 18:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
08.09.2013 09:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
28.09.2013 14:00 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
29.09.2013 14:00 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
Period 2
12.12.2013 17:45 Notodden Norwegia HS-98 K-90
13.12.2013 15:45 Notodden Norwegia HS-98 K-90
11.01.2014 11:30 Zakopane Polska HS-94 K-85 odwołany
12.01.2014 11:30 Zakopane Polska HS-94 K-85 odwołany
18.01.2014   Kranj Słowenia HS-134 K-120 odwołany
19.01.2014   Kranj Słowenia HS-134 K-120 odwołany
15.02.2014 19:45 Brattleboro USA HS-100 K-90
16.02.2014 19:30 Brattleboro USA HS-100 K-90
21.02.2014 12:00 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
22.02.2014 09:00 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
Period 3
27.02.2014 13:00 Zakopane Polska HS-134 K-120
28.02.2014 11:00 Zakopane Polska HS-134 K-120
Period 2
22.03.2014 12:00 Ruhpolding Niemcy HS-128 K-115 odwołane
23.03.2014 12:00 Ruhpolding Niemcy HS-128 K-115 odwołane
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marco Grigoli Szwajcaria 350  
2 Pascal Egloff Szwajcaria 320 -30
3 Tomas Zmoray Słowacja 307 -43
4 Adam Ruda Polska 293 -57
5 Ernest Prislic Słowenia 274 -76
  Eduard Torok Rumunia 274 -76
7 David Winkler Niemcy 260 -90
8 Maximilian Steiner Austria 244 -106
9 Michael Dreher Niemcy 224 -126
10 Markus Eggenhofer Austria 216 -134
11 Remus Tudor Rumunia 212 -138
12 Tobias Bogner Niemcy 204 -146
  Federico Cecon Włochy 204 -146
14 Anze Semenic Słowenia 200 -150
  Miran Zupancic Słowenia 200 -150
16 Mitja Meznar Słowenia 196 -154
17 Kevin Horlacher Niemcy 195 -155
18 Przemysław Kantyka Polska 192 -158
19 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 190 -160
20 Rafał ¦liż Polska 182 -168
21 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 180 -170
  Daito Takahashi Japonia 180 -170
  Hans Petter Bergquist Norwegia 180 -170
24 Michael Glasder USA 178 -172
25 Daniel Althaus Niemcy 168 -182
26 Alexey Romashov Rosja 160 -190
27 Martin Schmid Austria 159 -191
28 Sorin Iulian Pitea Rumunia 158 -192
29 Matic Benedik Słowenia 156 -194
30 Jakub Wolny Polska 154 -196
  Matic Kramarsic Słowenia 154 -196
  Samet Karta Turcja 154 -196
33 Niklas Wangler Niemcy 151 -199
34 Rok Zima Słowenia 148 -202
35 Elias Tollinger Austria 145 -205
36 Artur Kukuła Polska 142 -208
37 Patrick Streitler Austria 140 -210
38 Robert Valentin Tatu Rumunia 139 -211
39 Daniel Huber Austria 137 -213
  Killian Peier Szwajcaria 137 -213
41 Ryoyu Kobayashi Japonia 136 -214
42 Alexander Hayboeck Austria 135 -215
43 Aleksandr Bazhenov Rosja 126 -224
44 Francesco Hollaus Austria 125 -225
  Jarkko Määttä Finlandia 125 -225
46 Dejan Judez Słowenia 123 -227
47 Andrzej Zapotoczny Polska 118 -232
48 Ziga Mandl Słowenia 116 -234
  Martin Cikl Czechy 116 -234
50 Stefan Valentin Blega Rumunia 113 -237
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 113 -237
52 Yukiya Sato Japonia 112 -238
53 William Rhoads USA 111 -239
  Brian Wallace USA 111 -239
  Rozle Zagar Słowenia 111 -239
56 Borek Sedlak Czechy 109 -241
  Nicholas Mattoon USA 109 -241
58 Gasper Bartol Słowenia 108 -242
59 Stian Andre Skinnes Norwegia 106 -244
60 Minato Mabuchi Japonia 105 -245
61 Stefan Huber Austria 102 -248
62 Kevin Bickner USA 101 -249
63 Ulrich Wohlgenannt Austria 100 -250
  Roman Koudelka Czechy 100 -250
  Lasse Moilanen Finlandia 100 -250
  Maximilian Mechler Niemcy 100 -250
67 Andraz Modic Słowenia 96 -254
  Markus Rupitsch Austria 96 -254
69 Pascal Kaelin Szwajcaria 95 -255
70 Daniele Varesco Włochy 90 -260
  Knut Jokerud Strand Norwegia 90 -260
72 Sergei Kulikov Rosja 83 -267
73 Santeri Ylitapio Finlandia 82 -268
  Jan Soucek Czechy 82 -268
75 Lukas Mueller Austria 80 -270
  Stephan Leyhe Niemcy 80 -270
  Jakub Janda Czechy 80 -270
  Stanisław Biela Polska 80 -270
79 Christian Friberg USA 79 -271
80 Kristijan Ravnik Słowenia 77 -273
  Jakub Kot Polska 77 -273
82 Martin Diess Austria 76 -274
83 Grzegorz Miętus Polska 75 -275
84 Alexander Haupt USA 72 -278
85 Mathis Rebne Stenseth Norwegia 71 -279
  Zak Silih Słowenia 71 -279
87 Jonas Gropen Soegard Norwegia 70 -280
  Shingo Nishikata Japonia 70 -280
89 Viktor Pasichnyk Ukraina 68 -282
  Johannes Obermayr Austria 68 -282
91 Dawid Kanik Polska 67 -283
  Jiri Mazoch Czechy 67 -283
93 Heung Chul Choi Korea Pd. 66 -284
94 Andrii Klymchuk Ukraina 62 -288
95 Jan-Oswald Krassnegger Austria 61 -289
  Lars Brodshaug Berger Norwegia 61 -289
97 Jonas Sandell Szwecja 60 -290
  Lukas Hlava Czechy 60 -290
  Eric Mitchell Kanada 60 -290
100 Simon Greiderer Austria 58 -292
  Cene Prevc Słowenia 58 -292
  Vojtech Stursa Czechy 58 -292
103 Rikuta Watanabe Japonia 57 -293
104 Philipp Aschenwald Austria 55 -295
105 Thomas Hofer Austria 54 -296
106 Chris Lamb USA 53 -297
  Martti Nomme Estonia 53 -297
108 Mikhail Nazarov Rosja 52 -298
109 Are Sumstad Norwegia 50 -300
  Daniel Wenig Niemcy 50 -300
  Markus Gruber Austria 50 -300
  Nicholas Fairall USA 50 -300
113 Aapo Lehtinen Finlandia 49 -301
  Deyan Funtarov Bułgaria 49 -301
115 Frantisek Holik Czechy 47 -303
116 Ilkka Herola Finlandia 46 -304
  Thomas Dufter Niemcy 46 -304
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 46 -304
119 Łukasz Rutkowski Polska 45 -305
  Christian Heim Niemcy 45 -305
  Jan Matura Czechy 45 -305
  Aljaz Vodan Słowenia 45 -305
123 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 42 -308
  Luca Egloff Szwajcaria 42 -308
125 Clemens Aigner Austria 40 -310
  Michael Herrmann Niemcy 40 -310
  Marinus Kraus Niemcy 40 -310
  Sepp Lechner Niemcy 40 -310
129 Volodymyr Veredyuk Ukraina 39 -311
  Pasi Ahonen Finlandia 39 -311
131 Kanta Takanashi Japonia 38 -312
  AJ Brown USA 38 -312
  Carl Nordin Szwecja 38 -312
  Robin Pedersen Norwegia 38 -312
135 Idar Maroe Norwegia 37 -313
136 Masamitsu Ito Japonia 36 -314
  Vadim Shishkin Rosja 36 -314
  Bjoern Koch Austria 36 -314
139 Mateusz Kojzar Polska 35 -315
140 Arthur Royer Francja 34 -316
  Artur Sultangulov Rosja 34 -316
  Jonas Schoien Oevregaard Norwegia 34 -316
  Naoki Nakamura Japonia 34 -316
  Tobias Birchler Szwajcaria 34 -316
145 David Unterberger Austria 33 -317
  Alex Insam Włochy 33 -317
147 Markus Eisenbichler Niemcy 32 -318
  Cestmir Kozisek Czechy 32 -318
  Andrzej G±sienica Polska 32 -318
150 Alexander Khalezov Rosja 31 -319
  Antti Aalto Finlandia 31 -319
  Oldrik van der Aalst Holandia 31 -319
153 Felix Schoft Niemcy 30 -320
  Lukas Wagner Niemcy 30 -320
155 Manuel Poppinger Austria 29 -321
  Alois Schwinghammer Niemcy 29 -321
  Franz Weiss Niemcy 29 -321
  Benjamin Ernst Szwajcaria 29 -321
159 Gasper Klinec Słowenia 28 -322
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 28 -322
  Andreas Schuler Szwajcaria 28 -322
162 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 27 -323
163 Antonin Hajek Czechy 26 -324
  Miles Lussi USA 26 -324
  Alexander Henningsen Norwegia 26 -324
  Halvor Egner Granerud Norwegia 26 -324
  Georgiy Chervyakov Rosja 26 -324
  Seou Choi Korea Pd. 26 -324
169 Miika Ylipulli Finlandia 25 -325
  Faik Yuksel Turcja 25 -325
171 Konrad Janota Polska 24 -326
  Joergen Madsen Norwegia 24 -326
  Benedik Netland Hulloeen Norwegia 24 -326
  Szymon Szostok Polska 24 -326
175 Łukasz Podżorski Polska 23 -327
  Michael Lunardi Włochy 23 -327
  Matic Rogelj Słowenia 23 -327
  Shyngys Kalykov Kazachstan 23 -327
179 Ziga Jelar Słowenia 22 -328
  Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 22 -328
  Lucas Schaffer Austria 22 -328
182 Andreas Granerud Buskum Norwegia 21 -329
  Pascal Sommer Szwajcaria 21 -329
  Tomokatsu Wada Japonia 21 -329
185 Aleksei Kamynin Rosja 20 -330
  Jaka Kosec Słowenia 20 -330
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 20 -330
  Nigel Lauchlan Kanada 20 -330
  Pius Paschke Niemcy 20 -330
  Ayberk Demir Turcja 20 -330
  Simon Eklund Szwecja 20 -330
192 Joshua Maurer Kanada 19 -331
  Thomas Ortner Austria 19 -331
  Taylor Hoffman jr USA 19 -331
195 Spencer Knickerbocker USA 18 -332
  Damian Lasota Czechy 18 -332
  Andryi Kalinchuk Ukraina 18 -332
  Nejc Seretinek Słowenia 18 -332
  Pascal Bodmer Niemcy 18 -332
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 18 -332
  Trevor Edlund USA 18 -332
  Jan Maylaender Niemcy 18 -332
  David Ripper Czechy 18 -332
  Antti Määttä Finlandia 18 -332
205 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 17 -333
  Sergey Shulaev Rosja 17 -333
207 Gabriel Karlen Szwajcaria 16 -334
  Sebastian Hebel Polska 16 -334
209 Jaka Rus Słowenia 15 -335
  Ilya Kratov Kazachstan 15 -335
  Janne Korhonen Finlandia 15 -335
212 Tyler Smith USA 14 -336
  Andrzej Stękała Polska 14 -336
  Eetu Merilainen Finlandia 14 -336
  Maximilian Kaiser Niemcy 14 -336
  Tomas Friedrich Czechy 14 -336
  David Krapez Słowenia 14 -336
218 David Bartos Czechy 13 -337
  Juuso Heikkinen Finlandia 13 -337
  Milos Kadlec Czechy 13 -337
  Rishi Vellupillai Norwegia 13 -337
222 Radik Zhaparov Kazachstan 12 -338
  Egor Usachev Rosja 12 -338
  Jaka Tesovnik Słowenia 12 -338
  Niklas Brunner Niemcy 12 -338
226 Christian Inngjerdingen Norwegia 11 -339
  Adrian Grigore Rumunia 11 -339
  Elias Vaenskae Finlandia 11 -339
  Erik Gundersson Szwecja 11 -339
  Muhammet Ali Bedir Turcja 11 -339
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 11 -339
  Patrik Lichy Słowacja 11 -339
  Maxime Laheurte Francja 11 -339
234 Juho Ojala Finlandia 10 -340
  Petr Chaadaev Rosja 10 -340
  Tilen Bartol Słowenia 10 -340
  Janne Nordman Finlandia 10 -340
  Urban Rogelj Słowenia 10 -340
239 Sami Niemi Finlandia 9 -341
240 Peter Frenette USA 8 -342
  Domen Prevc Słowenia 8 -342
  Vladislav Persiyancev Rosja 8 -342
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 8 -342
244 Marvin Scherrer Szwajcaria 7 -343
  Sebastian Bradatsch Niemcy 7 -343
  Frans Taehkaevuori Finlandia 7 -343
  Florian Gugg Austria 7 -343
  Stepan Pasichnyk Ukraina 7 -343
  Kristian Stensgard Norwegia 7 -343
  Jan Michalek Czechy 7 -343
251 Julian Hahn Niemcy 6 -344
  Geoffrey Lafarge Francja 6 -344
  Daniel Fudel Niemcy 6 -344
  Paweł Gut Polska 6 -344
  Matija Stemberger Słowenia 6 -344
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 6 -344
257 Krzysztof Leja Polska 5 -345
258 Sondre Vestoel Braatane Norwegia 4 -346
  Marko Ipunen Finlandia 4 -346
  Jakub Przybyła Polska 4 -346
  Matthew Soukup Kanada 4 -346
  Andrei Feldorean Rumunia 4 -346
  Wili Loukasmaeki Finlandia 4 -346
264 Patrick Leitner Austria 3 -347
  Edvart Myrvang Bakke Norwegia 3 -347
  Evelin Mitev Bułgaria 3 -347
  Igor Yakibyuk Ukraina 3 -347
  Gasper Vodan Słowenia 3 -347
  Tobias Loeffler Niemcy 3 -347
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 3 -347
271 Gasper Martincic Słowenia 2 -348
  Daniel Simov Bułgaria 2 -348
  Anze Martinc Słowenia 2 -348
  Pavel Kolmakov Kazachstan 2 -348
  Moritz Baer Niemcy 2 -348
  Alexandru Mocanita Rumunia 2 -348
  Ruslan Balanda Ukraina 2 -348
278 Sebastian Okas Polska 1 -349
  Rok Setnikar Słowenia 1 -349
  Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 1 -349
  Ruben de Wit Holandia 1 -349
  Alessio de Crignis Włochy 1 -349
  Daniel Keil Austria 1 -349
  Sergey Zyryanov Kazachstan 1 -349
  Samuel Wiget Szwajcaria 1 -349
  Rok Urbanc Słowenia 1 -349
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2328  
2 Austria Austria 2291 -37
3 Niemcy Niemcy 1899 -429
4 Polska Polska 1799 -529
5 Norwegia Norwegia 1189 -1139
6 Szwajcaria Szwajcaria 1080 -1248
7 USA USA 1005 -1323
8 Rumunia Rumunia 960 -1368
9 Czechy Czechy 905 -1423
10 Japonia Japonia 789 -1539
11 Rosja Rosja 626 -1702
12 Finlandia Finlandia 612 -1716
13 Włochy Włochy 351 -1977
14 Słowacja Słowacja 318 -2010
15 Turcja Turcja 265 -2063
16 Ukraina Ukraina 241 -2087
17 Korea Pd. Korea Pd. 156 -2172
18 Szwecja Szwecja 129 -2199
19 Kanada Kanada 103 -2225
20 Estonia Estonia 73 -2255
21 Kazachstan Kazachstan 62 -2266
22 Bułgaria Bułgaria 55 -2273
23 Francja Francja 51 -2277
24 Holandia Holandia 32 -2296
Wyniki konkursów
13.07.2013 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Marco Grigoli (Szwajcaria)
14.07.2013 Villach Austria K-90
Zwycięzcy: Markus Eggenhofer (Austria) / Marco Grigoli (Szwajcaria)
27.07.2013 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: David Winkler (Niemcy)
28.07.2013 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Wojciech G±sienica-Kotelnicki (Polska)
01.08.2013 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Alexey Romashov (Rosja)
02.08.2013 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
10.08.2013 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
11.08.2013 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
17.08.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Tomas Zmoray (Słowacja)
18.08.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Adam Ruda (Polska)
30.08.2013 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
31.08.2013 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
07.09.2013 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Marco Grigoli (Szwajcaria)
08.09.2013 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
28.09.2013 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Daito Takahashi (Japonia)
29.09.2013 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
12.12.2013 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Hans Petter Bergquist (Norwegia)
13.12.2013 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Ole Mathis Nedrejord (Norwegia)
15.02.2014 Brattleboro USA K-88
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
16.02.2014 Brattleboro USA K-88
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
21.02.2014 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Eduard Torok (Rumunia)
22.02.2014 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
27.02.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
28.02.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Michael Dreher (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2013/2014

FIS Cup 2013/2014

Kalendarium
Taku Takeuchi
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich