Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2012/2013
Period 1
09.06.2012   Rasnov Rumunia HS-71 K-64
14.07.2012   Villach Austria HS-98 K-90
15.07.2012   Villach Austria HS-98 K-90
08.08.2012   Kuopio Finlandia HS-100 K-90
09.08.2012   Kuopio Finlandia HS-100 K-90
Period 2
08.09.2012 12:00 Wisła Polska HS-134 K-120
09.09.2012 10:00 Wisła Polska HS-134 K-120
06.10.2012 18:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
07.10.2012 09:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
Period 3
30.11.2012 16:00 Notodden Norwegia HS-100 K-90 odwołany
01.12.2012 10:45 Notodden Norwegia HS-100 K-90 odwołany
Period 2
15.12.2012 16:00 Winterberg Niemcy HS-87 K-81
16.12.2012 11:00 Winterberg Niemcy HS-87 K-81
Period 5
19.01.2013 14:00 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
20.01.2013 14:00 Rasnov Rumunia HS-100 K-90
Period 6
09.02.2013 12:00 Zakopane Polska HS-94 K-85
10.02.2013 12:00 Zakopane Polska HS-94 K-85
16.02.2013 18:30 Brattleboro USA HS-98 K-88
17.02.2013 18:30 Brattleboro USA HS-98 K-88
23.02.2013 10:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
24.02.2013 10:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
Period 7
16.03.2013 14:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 za Ga-Pa
16.03.2013 10:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 za Ga-Pa
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 David Unterberger Austria 367  
2 Markus Eisenbichler Niemcy 325 -42
3 Markus Schiffner Austria 300 -67
4 Tobias Bogner Niemcy 290 -77
5 Mikhail Maksimochkin Rosja 281 -86
6 Daniel Althaus Niemcy 259 -108
7 David Winkler Niemcy 258 -109
8 Felix Schoft Niemcy 240 -127
9 Tobias Lugert Niemcy 239 -128
10 Michael Dreher Niemcy 236 -131
11 Johannes Obermayr Austria 226 -141
12 Volodymyr Veredyuk Ukraina 225 -142
13 Vladislav Boyarintsev Rosja 221 -146
14 Radik Zhaparov Kazachstan 209 -158
15 Kevin Horlacher Niemcy 203 -164
16 Remus Tudor Rumunia 201 -166
17 Janne Happonen Finlandia 200 -167
  Chris Lamb USA 200 -167
19 Sorin Iulian Pitea Rumunia 195 -172
20 Cestmir Kozisek Czechy 170 -197
21 Christoph Stauder Austria 168 -199
22 Stephan Leyhe Niemcy 161 -206
23 Olli Muotka Finlandia 160 -207
  Yuya Yamada Japonia 160 -207
25 Nicholas Fairall USA 157 -210
26 Oldrik van der Aalst Holandia 156 -211
27 Pius Paschke Niemcy 153 -214
28 Felix Brodauf Niemcy 150 -217
29 Pascal Sommer Szwajcaria 141 -226
  Ruben de Wit Holandia 141 -226
31 Markus Eggenhofer Austria 140 -227
32 Pascal Kaelin Szwajcaria 132 -235
33 Artur Kukuła Polska 130 -237
34 Thomas Diethart Austria 125 -242
35 Florian Menz Niemcy 121 -246
36 Andrii Klymchuk Ukraina 120 -247
  Florian Horst Niemcy 120 -247
38 Michael Lunardi Włochy 119 -248
39 Eduard Torok Rumunia 114 -253
40 Chil-Ku Kang Korea Pd. 110 -257
  Primoz Pikl Słowenia 110 -257
42 Łukasz Rutkowski Polska 109 -258
43 Robert Valentin Tatu Rumunia 108 -259
44 Philipp Aschenwald Austria 107 -260
45 Sami Niemi Finlandia 105 -262
  Pascal Egloff Szwajcaria 105 -262
47 Michael Glasder USA 104 -263
  Sacha Gardet Francja 104 -263
49 Matej Dobovsek Słowenia 101 -266
  Nicholas Mattoon USA 101 -266
51 Jure Sinkovec Słowenia 100 -267
52 Nicholas Alexander USA 97 -270
53 Przemysław Kantyka Polska 96 -271
54 Brian Wallace USA 95 -272
55 Vojtech Stursa Czechy 93 -274
56 Mika Kulmala Finlandia 90 -277
57 Ernest Prislic Słowenia 87 -280
58 Łukasz Podżorski Polska 83 -284
59 Andraz Pograjc Słowenia 80 -287
  Rafał ¦liż Polska 80 -287
  Lukas Hlava Czechy 80 -287
62 Alexander Haupt USA 79 -288
  Guillaume Berney Szwajcaria 79 -288
  Yuhei Sasaki Japonia 79 -288
65 Alessio de Crignis Włochy 78 -289
66 Luca Egloff Szwajcaria 77 -290
  Lauri Asikainen Finlandia 77 -290
68 Milos Kadlec Czechy 74 -293
  Tomas Friedrich Czechy 74 -293
  Jiri Mazoch Czechy 74 -293
  Filip Sakala Czechy 74 -293
  Andrzej Zapotoczny Polska 74 -293
73 Gasper Bartol Słowenia 73 -294
74 Jaka Kosec Słowenia 72 -295
  Stefan Hayboeck Austria 72 -295
76 Christian Friberg USA 69 -298
  Krzysztof Leja Polska 69 -298
78 Stefan Huber Austria 68 -299
79 Jakub Kot Polska 67 -300
80 Matti Herola Finlandia 66 -301
  Eric Mitchell Kanada 66 -301
  Clemens Aigner Austria 66 -301
83 Patrick Streitler Austria 65 -302
  Adam Ruda Polska 65 -302
85 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 64 -303
  Bjoern Koch Austria 64 -303
87 Sergey Shulaev Rosja 61 -306
  Ziga Mandl Słowenia 61 -306
89 Takashi Sawara Japonia 60 -307
  Trevor Wert USA 60 -307
  Robert Kranjec Słowenia 60 -307
92 Andrew Bliss USA 58 -309
  Miika Ylipulli Finlandia 58 -309
94 Florian Gugg Austria 56 -311
  Christian Heim Niemcy 56 -311
96 Dawid Kanik Polska 55 -312
97 Tobias Loeffler Niemcy 54 -313
98 Georg Späth Niemcy 53 -314
99 Jonas Gropen Soegard Norwegia 52 -315
  Joakim Aune Norwegia 52 -315
101 Jarkko Määttä Finlandia 51 -316
102 Niklas Wangler Niemcy 50 -317
  Thomas Morgenstern Austria 50 -317
104 Martin Schmid Austria 49 -318
105 Patrik Lichy Słowacja 48 -319
106 Tord Markussen Hammer Norwegia 47 -320
107 Marat Zhaparov Kazachstan 46 -321
  Andreas Schuler Szwajcaria 46 -321
  Kevin Bickner USA 46 -321
110 Shota Tanaka Japonia 44 -323
  Daniel Huber Austria 44 -323
  Maksim Migachev Rosja 44 -323
  Alexander Hayboeck Austria 44 -323
114 Miha Kveder Słowenia 43 -324
115 Sebastian Okas Polska 42 -325
  Dusty Korek Kanada 42 -325
  Morten Oegar Rastad Norwegia 42 -325
118 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 41 -326
119 Sebastian Klinga Finlandia 40 -327
  Olivier Anken Szwajcaria 40 -327
  Ulrich Wohlgenannt Austria 40 -327
122 Michael Herrmann Niemcy 38 -329
  William Rhoads USA 38 -329
124 Pascal Bodmer Niemcy 36 -331
  Thomas Juffinger Austria 36 -331
  Simon Greiderer Austria 36 -331
  David Ripper Czechy 36 -331
128 Jere Kykkänen Finlandia 35 -332
  Sami Heiskanen Finlandia 35 -332
130 Killian Peier Szwajcaria 34 -333
  Sebastian Bradatsch Niemcy 34 -333
  Sami Saapunki Finlandia 34 -333
  Elias Tollinger Austria 34 -333
  Benjamin Raffort Francja 34 -333
135 Roman Koudelka Czechy 32 -335
  Antti Aalto Finlandia 32 -335
137 Gabriel Karlen Szwajcaria 31 -336
138 Nejc Dezman Słowenia 29 -338
  Denis Veselov Rosja 29 -338
  Ville Larinto Finlandia 29 -338
141 Sebastian Reuschel Niemcy 28 -339
  Vladomyr Hlyvka Ukraina 28 -339
  Spencer Knickerbocker USA 28 -339
  Vladislav Skachilov Rosja 28 -339
  Franz Roeder Niemcy 28 -339
146 Matej Lebar Słowenia 27 -340
147 Hyrum Bailey USA 25 -342
  Rogan Reid Kanada 25 -342
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 25 -342
150 Gasper Martincic Słowenia 24 -343
  Konstantin Reshetnikov Rosja 24 -343
  Stefan Valentin Blega Rumunia 24 -343
  Alex Insam Włochy 24 -343
154 Casey Larson USA 23 -344
  Ales Hlebanja Słowenia 23 -344
156 Samuel Wiget Szwajcaria 22 -345
  Michał Milczanowski Polska 22 -345
  Lukas Wagner Niemcy 22 -345
  Andreas Strolz Austria 22 -345
  Joshua Maurer Kanada 22 -345
  Cene Prevc Słowenia 22 -345
162 Zach Daniels USA 21 -346
163 Nejc Seretinek Słowenia 20 -347
  Heung Chul Choi Korea Pd. 20 -347
  Gasper Stupar Słowenia 20 -347
166 Sergey Pyzhov Rosja 19 -348
  Santeri Ylitapio Finlandia 19 -348
  Konrad Janota Polska 19 -348
  Lars Antonissen Holandia 19 -348
170 Thomas Ortner Austria 18 -349
  Szilvester Kozma Rumunia 18 -349
  Tim Babnik Słowenia 18 -349
  Lukas Mueller Austria 18 -349
174 Zak Silih Słowenia 17 -350
  Miles Lussi USA 17 -350
  Trevor Edlund USA 17 -350
177 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 16 -351
178 Tyler Hutchins USA 15 -352
  David Bartos Czechy 15 -352
  Roberto Dellasega Włochy 15 -352
  Jakub Wolny Polska 15 -352
182 Gasper Klinec Słowenia 14 -353
  Lucas Schaffer Austria 14 -353
  Deyan Funtarov Bułgaria 14 -353
185 Mateusz Kojzar Polska 13 -354
  Anze Lavtizar Słowenia 13 -354
  Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 13 -354
  Sergei Kulikov Rosja 13 -354
  Vit Hacek Czechy 13 -354
  Tomas Zmoray Słowacja 13 -354
191 Jan Soucek Czechy 12 -355
  Pavel Kolmakov Kazachstan 12 -355
  Dillon Maurer USA 12 -355
194 Kristjan Ilves Estonia 11 -356
  Ildar Valitov Rosja 11 -356
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 11 -356
  Andrey Pachin Rosja 11 -356
  Daniel Fudel Niemcy 11 -356
199 Roman Gornostaev Rosja 10 -357
  Rico de Jong Holandia 10 -357
  AJ Brown USA 10 -357
  Diego Dellasega Włochy 10 -357
  Tobias Birchler Szwajcaria 10 -357
  Aljaz Vodan Słowenia 10 -357
205 Julien Faivre Rampant Francja 9 -358
  Jakob Grimholm Szwecja 9 -358
  Stanisław Biela Polska 9 -358
208 Shyngys Kalykov Kazachstan 8 -359
  Mathis Rebne Stenseth Norwegia 8 -359
  Vadym Mulyk Ukraina 8 -359
  Alexandru Mocanita Rumunia 8 -359
  Dominik Maylaender Niemcy 8 -359
213 Juho Ojala Finlandia 7 -360
  Alexander Khalezov Rosja 7 -360
  Artem Utev Rosja 7 -360
  Andryi Kalinchuk Ukraina 7 -360
  Illimar Paern Estonia 7 -360
218 Henrik Heinz Niemcy 6 -361
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 6 -361
220 Roland Rokita Austria 5 -362
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 5 -362
  Domen Prevc Słowenia 5 -362
  Nicolas Mayer Francja 5 -362
  Riku Taehkaevuori Finlandia 5 -362
225 Adrian Vornicu Rumunia 4 -363
  Alexander Henningsen Norwegia 4 -363
  Antti Määttä Finlandia 4 -363
  Roman Sukhomenyuk Ukraina 4 -363
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 4 -363
  Akram Adilov Kazachstan 4 -363
231 Aapo Lehtinen Finlandia 3 -364
  Dominik Leischker Niemcy 3 -364
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 3 -364
  Jaka Rus Słowenia 3 -364
  Martti Nomme Estonia 3 -364
  Serhiy Drozdov Ukraina 3 -364
237 Tim Heinrich Niemcy 2 -365
  Akos Szilagyi Węgry 2 -365
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 2 -365
  Zeno di Lenardo Włochy 2 -365
  Szymon Szostok Polska 2 -365
242 Jan Zięba Polska 1 -366
  Maximilian Piater Niemcy 1 -366
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3125  
2 Austria Austria 2234 -891
3 USA USA 1272 -1853
4 Finlandia Finlandia 1061 -2064
5 Słowenia Słowenia 1032 -2093
6 Polska Polska 1015 -2110
7 Rosja Rosja 826 -2299
8 Czechy Czechy 747 -2378
9 Szwajcaria Szwajcaria 717 -2408
10 Rumunia Rumunia 690 -2435
11 Ukraina Ukraina 422 -2703
12 Japonia Japonia 343 -2782
13 Holandia Holandia 326 -2799
14 Kazachstan Kazachstan 282 -2843
15 Norwegia Norwegia 256 -2869
16 Włochy Włochy 248 -2877
17 Kanada Kanada 155 -2970
18 Francja Francja 152 -2973
19 Korea Pd. Korea Pd. 130 -2995
20 Słowacja Słowacja 61 -3064
21 Estonia Estonia 21 -3104
22 Białoru¶ Białoru¶ 16 -3109
23 Bułgaria Bułgaria 14 -3111
24 Szwecja Szwecja 9 -3116
25 Węgry Węgry 2 -3123
Wyniki konkursów
09.06.2012 Rasnov Rumunia K-64
Zwycięzca: Jure Sinkovec (Słowenia)
14.07.2012 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
15.07.2012 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
08.08.2012 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
09.08.2012 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
08.09.2012 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Daniel Althaus (Niemcy)
09.09.2012 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Cestmir Kozisek (Czechy)
06.10.2012 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Mikhail Maksimochkin (Rosja)
07.10.2012 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Pascal Kaelin (Szwajcaria)
15.12.2012 Winterberg Niemcy K-81
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
16.12.2012 Winterberg Niemcy K-81
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
19.01.2013 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Radik Zhaparov (Kazachstan)
20.01.2013 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Sorin Iulian Pitea (Rumunia)
09.02.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: David Winkler (Niemcy)
10.02.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: David Winkler (Niemcy)
16.02.2013 Brattleboro USA K-88
Zwycięzca: Chris Lamb (USA)
17.02.2013 Brattleboro USA K-88
Zwycięzca: Chris Lamb (USA)
23.02.2013 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Stephan Leyhe (Niemcy)
24.02.2013 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
16.03.2013 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Michael Dreher (Niemcy)
16.03.2013 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Tobias Bogner (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2012/2013

FIS Cup 2012/2013

Kalendarium
Taku Takeuchi
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich