TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2010/2011
Period 1
17.07.2010   Villach Austria HS-98 K-90
18.07.2010   Villach Austria HS-98 K-90
24.07.2010   Strbske Pleso Słowacja HS-125 K-120
25.07.2010   Strbske Pleso Słowacja HS-125 K-120
28.08.2010   Örnsköldsvik Szwecja HS-100 K-90
29.08.2010   Örnsköldsvik Szwecja HS-100 K-90
25.09.2010   Falun Szwecja HS-124 K-115
26.09.2010   Falun Szwecja HS-124 K-115
08.10.2010   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
09.10.2010   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
Period 2
17.12.2010 15:45 Notodden Norwegia HS-100 K-90
18.12.2010 10:30 Notodden Norwegia HS-100 K-90
Period 4
08.01.2011   Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90
09.01.2011   Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90
15.01.2011 17:00 Szczyrk Polska HS-106 K-95
16.01.2011 11:00 Szczyrk Polska HS-106 K-95
Period 5
05.02.2011 13:30 Kranj Słowenia HS-109 K-100
06.02.2011 13:30 Kranj Słowenia HS-109 K-100
Period 6
19.02.2011 14:00 Ramsau Austria HS-100 K-90
20.02.2011 14:00 Ramsau Austria HS-100 K-90
26.02.2011 13:00 Ruhpolding Niemcy HS-128 K-115
27.02.2011 11:00 Ruhpolding Niemcy HS-128 K-115
09.03.2011   Zao Japonia HS-100 K-90
10.03.2011   Zao Japonia HS-100 K-90 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomas Zmoray Słowacja 648  
2 Lukas Mueller Austria 400 -248
3 Ilmir Hazetdinov Rosja 350 -298
4 Bjoern Koch Austria 340 -308
5 Ziga Mandl Słowenia 308 -340
6 Markus Schiffner Austria 297 -351
7 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 290 -358
8 David Winkler Niemcy 273 -375
9 Johannes Obermayr Austria 266 -382
10 Stefan Hayboeck Austria 259 -389
11 Fredrik Balkasen Szwecja 255 -393
12 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 223 -425
13 Alexey Romashov Rosja 216 -432
14 Christian Ulmer Niemcy 208 -440
15 Anssi Koivuranta Finlandia 200 -448
  Junshiro Kobayashi Japonia 200 -448
17 Thomas Diethart Austria 195 -453
18 Pius Paschke Niemcy 185 -463
19 Marco Grigoli Szwajcaria 180 -468
  Peter Frenette USA 180 -468
21 Ondrej Vaculik Czechy 176 -472
22 Carl Nordin Szwecja 168 -480
23 Vitaliy Shumbarets Ukraina 166 -482
  Tommy Lianes Norwegia 166 -482
25 Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -488
26 Rok Justin Słowenia 159 -489
27 Milos Kadlec Czechy 152 -496
28 Adrian Schuler Szwajcaria 150 -498
29 Remus Tudor Rumunia 145 -503
30 Kazuyoshi Funaki Japonia 140 -508
  Lauri Asikainen Finlandia 140 -508
32 Daniel Wenig Niemcy 136 -512
33 David Unterberger Austria 132 -516
  Sigmund Hagehaugen Norwegia 132 -516
35 Antti Määttä Finlandia 129 -519
  Denis Veselov Rosja 129 -519
37 Andrey Pachin Rosja 127 -521
38 Vital Anken Szwajcaria 125 -523
  Markus Eggenhofer Austria 125 -523
40 Martin Cikl Czechy 122 -526
  Sergey Bychkov Rosja 122 -526
42 Volodymyr Boshchuk Ukraina 120 -528
43 Patrik Lichy Słowacja 118 -530
44 Robert Kuban Czechy 117 -531
45 Jan Jeske Niemcy 115 -533
46 Cestmir Kozisek Czechy 114 -534
47 Oldrik van der Aalst Holandia 111 -537
48 Klaus Ovlien Engen Norwegia 110 -538
49 Roberto Dellasega Włochy 107 -541
50 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 106 -542
51 Jan Ziobro Polska 103 -545
52 Egor Usachev Rosja 102 -546
  Yuhei Sasaki Japonia 102 -546
54 Isak Grimholm Szwecja 101 -547
  Tobias Bogner Niemcy 101 -547
56 Anders Johnson USA 100 -548
  Matej Dobovsek Słowenia 100 -548
58 Mikhail Maksimochkin Rosja 98 -550
59 Akira Higashi Japonia 96 -552
60 Sebastian Klinga Finlandia 95 -553
  Michael Lunardi Włochy 95 -553
  Stefan Thurnbichler Austria 95 -553
63 Dawid Kowal Polska 91 -557
64 Andreas Strolz Austria 90 -558
  Pascal Egloff Szwajcaria 90 -558
  Takanobu Okabe Japonia 90 -558
67 Thomas Lackner Austria 89 -559
  Marc Krauspenhaar Niemcy 89 -559
69 Nicholas Fairall USA 88 -560
70 Davide Bresadola Włochy 87 -561
71 Christian Reiter Austria 86 -562
72 Josef Larsson Szwecja 85 -563
73 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 83 -565
  Nico Hermann Niemcy 83 -565
75 Eric Mitchell Kanada 81 -567
76 Maciej Kot Polska 80 -568
77 Joachim Hauer Norwegia 79 -569
  Stian Andre Skinnes Norwegia 79 -569
79 Konstantin Sokolenko Kazachstan 78 -570
80 Rozle Zagar Słowenia 77 -571
81 Chris Lamb USA 76 -572
  Sami Heiskanen Finlandia 76 -572
83 Daniel Huber Austria 74 -574
84 Primoz Peterka Słowenia 73 -575
  Nejc Dezman Słowenia 73 -575
86 David Viry Francja 72 -576
  Jaka Kosec Słowenia 72 -576
  Simen Key Grimsrud Norwegia 72 -576
  Florian Horst Niemcy 72 -576
90 Aleksander Zniszczoł Polska 70 -578
  Pavel Farkas Czechy 70 -578
  Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 70 -578
93 Nico Faller Niemcy 69 -579
  Kenshiro Ito Japonia 69 -579
95 Yukio Sakano Japonia 68 -580
  Alessio de Crignis Włochy 68 -580
97 Julian Musiol Niemcy 66 -582
98 Andraz Pograjc Słowenia 64 -584
99 Hiroki Yamada Japonia 63 -585
  Vojtech Stursa Czechy 63 -585
101 Shusaku Hosoyama Japonia 62 -586
102 Clemens Aigner Austria 61 -587
  Anze Lanisek Słowenia 61 -587
104 Daniel Andre Tande Norwegia 60 -588
105 Gregor Deschwanden Szwajcaria 59 -589
  Faik Yuksel Turcja 59 -589
107 Luka Brnot Słowenia 58 -590
108 Florian Schabereiter Austria 56 -592
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 56 -592
110 Federico Cecon Włochy 54 -594
  Yukiya Sato Japonia 54 -594
112 Daniel Lackner Austria 53 -595
  Jan Druzina Słowenia 53 -595
  Gasper Vodan Słowenia 53 -595
115 Jere Kykkänen Finlandia 52 -596
116 Miran Zupancic Słowenia 50 -598
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 50 -598
  Janne Nordman Finlandia 50 -598
119 Taro Takayanagi Japonia 49 -599
  Matic Benedik Słowenia 49 -599
121 Arthur Pauli Austria 48 -600
122 Ramil Zarifullin Rosja 47 -601
123 Florian Altenburger Austria 46 -602
124 Thomas Thurnbichler Austria 45 -603
125 Yuta Watase Japonia 44 -604
  Roman Kuryavskiv Kazachstan 44 -604
  Kento Sakuyama Japonia 44 -604
  Daniel Althaus Niemcy 44 -604
129 Kevin Horlacher Niemcy 41 -607
130 Sondre Myhre Norwegia 40 -608
  Christoph Stauder Austria 40 -608
  Ronan Lamy Chappuis Francja 40 -608
  Kenta Takehana Japonia 40 -608
  Pascal Sommer Szwajcaria 40 -608
  Robert Johansson Norwegia 40 -608
  Remi Francais Szwajcaria 40 -608
  Bogomil Pavlov Bułgaria 40 -608
138 Martti Nomme Estonia 38 -610
139 Ernest Prislic Słowenia 37 -611
140 Keita Umezaki Japonia 36 -612
  Erik Simon Niemcy 36 -612
  Veit Glaser Niemcy 36 -612
  Jiri Mazoch Czechy 36 -612
144 Vladislav Persiyancev Rosja 35 -613
  Manuel Poppinger Austria 35 -613
146 David Fallmann Austria 33 -615
147 Anssi Ylipulli Finlandia 32 -616
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 32 -616
  Anders Stensloekken Norwegia 32 -616
  Oddvar Ystgaard Norwegia 32 -616
151 Ole Fredrik Gyth-Delhi Norwegia 31 -617
152 Mathias Ristad Norwegia 30 -618
  Tomas Friedrich Czechy 30 -618
  Tim Babnik Słowenia 30 -618
155 Christian Fendt Niemcy 29 -619
  Martin Kvernberg Norwegia 29 -619
  Yukon de Leeuw Kanada 29 -619
  Rok Mandl Słowenia 29 -619
159 Pascal Kaelin Szwajcaria 28 -620
160 Matevz Slatinsek Słowenia 27 -621
  Sondre Skeie Norwegia 27 -621
  Kanta Takanashi Japonia 27 -621
  Alexander Haupt USA 27 -621
164 Stian Tillung Norwegia 26 -622
  Hans Petter Bergquist Norwegia 26 -622
166 Mats Piho Estonia 25 -623
  Marat Zhaparov Kazachstan 25 -623
  Michael Dreher Niemcy 25 -623
169 Urban Susnik Słowenia 24 -624
  Tommy Schmid Szwajcaria 24 -624
  Lukas Dilitz Austria 24 -624
172 Alexander Mitz Szwecja 23 -625
  Niklas Wangler Niemcy 23 -625
  David Grm Słowenia 23 -625
175 Sho Suzuki Japonia 21 -627
176 Tomoya Watanabe Japonia 20 -628
177 Harri Hintsala Finlandia 19 -629
178 Yu Segawa Japonia 18 -630
179 Mateusz Kojzar Polska 17 -631
  Yaroslav Dysko Ukraina 17 -631
181 Mario Innauer Austria 16 -632
  Francesco Hollaus Austria 16 -632
  Cene Prevc Słowenia 16 -632
  Michael Glasder USA 16 -632
  Miika Ylipulli Finlandia 16 -632
186 Marinus Kraus Niemcy 15 -633
187 Wolfgang Boesl Niemcy 14 -634
  Stanisław Biela Polska 14 -634
  Hans Erik Torgersen Norwegia 14 -634
  Primoz Roglic Słowenia 14 -634
  Szilvester Kozma Rumunia 14 -634
192 Jaka Hvala Słowenia 13 -635
  Aliaksei Muravitski Białoru¶ 13 -635
  Artur Kukuła Polska 13 -635
  Rauno Loit Estonia 13 -635
196 Alexander Henningsen Norwegia 12 -636
  Dawid Kanik Polska 12 -636
  Thomas Ortner Austria 12 -636
  Jussi Kaerkkinen Finlandia 12 -636
  Piotr Czyż Polska 12 -636
  Lars Grossen Szwajcaria 12 -636
  Matej Likar Słowenia 12 -636
203 Klemen Omladic Słowenia 11 -637
  Killian Peier Szwajcaria 11 -637
  Jaka Rus Słowenia 11 -637
  Jens Kratzel Niemcy 11 -637
  Robert Valentin Tatu Rumunia 11 -637
  Sepp Lechner Niemcy 11 -637
  Mojmir Nosal Słowacja 11 -637
210 Gasper Martincic Słowenia 10 -638
  Gasper Bartol Słowenia 10 -638
  Ziga Tomazin Słowenia 10 -638
  Daniel Weiss Niemcy 10 -638
  Trevor Wert USA 10 -638
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 10 -638
  Aljaz Zepic Słowenia 10 -638
  Olivier Anken Szwajcaria 10 -638
  Andrey Sintsov Rosja 10 -638
219 Eduard Torok Rumunia 9 -639
  Tobias Lugert Niemcy 9 -639
  Nico Polichronidis Niemcy 9 -639
  Patrick Kaiser Niemcy 9 -639
  Szilvester Fulop Rumunia 9 -639
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -639
  Denis Zupancic Słowenia 9 -639
226 Vit Hacek Czechy 8 -640
  Jaka Debelak Słowenia 8 -640
  Anze Semenic Słowenia 8 -640
  Jernej Kosnjek Słowenia 8 -640
  Gasper Klinec Słowenia 8 -640
231 Sebastian Ekman Szwecja 7 -641
  Phillip Sjoeen Norwegia 7 -641
  Zeno di Lenardo Włochy 7 -641
  Masaki Sato Japonia 7 -641
  Lars Antonissen Holandia 7 -641
  Espen Roee Norwegia 7 -641
237 Thomas Juffinger Austria 6 -642
  Urban Zamernik Chorwacja 6 -642
  William Rhoads USA 6 -642
  Alexander Shuvalov Rosja 6 -642
  Fredrik Aalien Norwegia 6 -642
242 Jonas Faller Niemcy 5 -643
  Kristijan Ravnik Słowenia 5 -643
  Anton Kankenov Kazachstan 5 -643
245 Benjamin Raffort Francja 4 -644
  Martin Gundersson Szwecja 4 -644
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 4 -644
  Samet Karta Turcja 4 -644
249 Benjamin Larsson Szwecja 3 -645
  Szymon Szostok Polska 3 -645
  Assymzhan Khashirov Kazachstan 3 -645
  Jesper Daun Szwecja 3 -645
253 Oleksander Lazarovych Ukraina 2 -646
  Jaka Tesovnik Słowenia 2 -646
  Jonas Schoien Oevregaard Norwegia 2 -646
  Deyan Funtarov Bułgaria 2 -646
  Simon Eriksson Szwecja 2 -646
  Marc Ganserer Niemcy 2 -646
259 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 1 -647
  Je-Un Park Korea Pd. 1 -647
  Marco Aberger Austria 1 -647
  Krzysztof Biegun Polska 1 -647
  Nils Vettori Austria 1 -647
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2941  
2 Norwegia Norwegia 1748 -1193
3 Niemcy Niemcy 1726 -1215
4 Słowenia Słowenia 1585 -1356
5 Japonia Japonia 1250 -1691
6 Rosja Rosja 1242 -1699
7 Czechy Czechy 888 -2053
8 Finlandia Finlandia 821 -2120
9 Słowacja Słowacja 786 -2155
10 Szwajcaria Szwajcaria 769 -2172
11 Szwecja Szwecja 651 -2290
12 USA USA 503 -2438
13 Polska Polska 497 -2444
14 Włochy Włochy 418 -2523
15 Ukraina Ukraina 337 -2604
16 Kanada Kanada 333 -2608
17 Kazachstan Kazachstan 215 -2726
18 Rumunia Rumunia 188 -2753
19 Holandia Holandia 118 -2823
20 Francja Francja 116 -2825
21 Estonia Estonia 76 -2865
22 Turcja Turcja 63 -2878
23 Bułgaria Bułgaria 42 -2899
24 Białoru¶ Białoru¶ 13 -2928
25 Chorwacja Chorwacja 6 -2935
26 Korea Pd. Korea Pd. 1 -2940
Wyniki konkursów
17.07.2010 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
18.07.2010 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
24.07.2010 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Tomas Zmoray (Słowacja)
25.07.2010 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada)
28.08.2010 Örnsköldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Anssi Koivuranta (Finlandia)
29.08.2010 Örnsköldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Anssi Koivuranta (Finlandia)
25.09.2010 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Tord Markussen Hammer (Norwegia)
26.09.2010 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Peter Frenette (USA)
08.10.2010 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Adrian Schuler (Szwajcaria)
09.10.2010 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Marco Grigoli (Szwajcaria)
17.12.2010 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Mats Soehagen Berggaard (Norwegia)
18.12.2010 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Mats Soehagen Berggaard (Norwegia)
08.01.2011 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Tomas Zmoray (Słowacja)
09.01.2011 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Vitaliy Shumbarets (Ukraina)
15.01.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Ziga Mandl (Słowenia)
16.01.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Martin Cikl (Czechy)
05.02.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
06.02.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Matej Dobovsek (Słowenia)
19.02.2011 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Bjoern Koch (Austria)
20.02.2011 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
26.02.2011 Ruhpolding Niemcy K-115
Zwycięzca: Daniel Wenig (Niemcy)
27.02.2011 Ruhpolding Niemcy K-115
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
09.03.2011 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
10.03.2011 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »