Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2010/2011
Period 1
17.07.2010   Villach Austria HS-98 K-90
18.07.2010   Villach Austria HS-98 K-90
24.07.2010   Strbske Pleso Słowacja HS-125 K-120
25.07.2010   Strbske Pleso Słowacja HS-125 K-120
28.08.2010   Örnsköldsvik Szwecja HS-100 K-90
29.08.2010   Örnsköldsvik Szwecja HS-100 K-90
25.09.2010   Falun Szwecja HS-124 K-115
26.09.2010   Falun Szwecja HS-124 K-115
08.10.2010   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
09.10.2010   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
Period 2
17.12.2010 15:45 Notodden Norwegia HS-100 K-90
18.12.2010 10:30 Notodden Norwegia HS-100 K-90
Period 4
08.01.2011   Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90
09.01.2011   Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90
15.01.2011 17:00 Szczyrk Polska HS-106 K-95
16.01.2011 11:00 Szczyrk Polska HS-106 K-95
Period 5
05.02.2011 13:30 Kranj Słowenia HS-109 K-100
06.02.2011 13:30 Kranj Słowenia HS-109 K-100
Period 6
19.02.2011 14:00 Ramsau Austria HS-100 K-90
20.02.2011 14:00 Ramsau Austria HS-100 K-90
26.02.2011 13:00 Ruhpolding Niemcy HS-128 K-115
27.02.2011 11:00 Ruhpolding Niemcy HS-128 K-115
09.03.2011   Zao Japonia HS-100 K-90
10.03.2011   Zao Japonia HS-100 K-90 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomas Zmoray Słowacja 648  
2 Lukas Mueller Austria 400 -248
3 Ilmir Hazetdinov Rosja 350 -298
4 Bjoern Koch Austria 340 -308
5 Ziga Mandl Słowenia 308 -340
6 Markus Schiffner Austria 297 -351
7 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 290 -358
8 David Winkler Niemcy 273 -375
9 Johannes Obermayr Austria 266 -382
10 Stefan Hayboeck Austria 259 -389
11 Fredrik Balkasen Szwecja 255 -393
12 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 223 -425
13 Alexey Romashov Rosja 216 -432
14 Christian Ulmer Niemcy 208 -440
15 Anssi Koivuranta Finlandia 200 -448
  Junshiro Kobayashi Japonia 200 -448
17 Thomas Diethart Austria 195 -453
18 Pius Paschke Niemcy 185 -463
19 Marco Grigoli Szwajcaria 180 -468
  Peter Frenette USA 180 -468
21 Ondrej Vaculik Czechy 176 -472
22 Carl Nordin Szwecja 168 -480
23 Vitaliy Shumbarets Ukraina 166 -482
  Tommy Lianes Norwegia 166 -482
25 Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -488
26 Rok Justin Słowenia 159 -489
27 Milos Kadlec Czechy 152 -496
28 Adrian Schuler Szwajcaria 150 -498
29 Remus Tudor Rumunia 145 -503
30 Lauri Asikainen Finlandia 140 -508
  Kazuyoshi Funaki Japonia 140 -508
32 Daniel Wenig Niemcy 136 -512
33 Sigmund Hagehaugen Norwegia 132 -516
  David Unterberger Austria 132 -516
35 Antti Määttä Finlandia 129 -519
  Denis Veselov Rosja 129 -519
37 Andrey Pachin Rosja 127 -521
38 Markus Eggenhofer Austria 125 -523
  Vital Anken Szwajcaria 125 -523
40 Sergey Bychkov Rosja 122 -526
  Martin Cikl Czechy 122 -526
42 Volodymyr Boshchuk Ukraina 120 -528
43 Patrik Lichy Słowacja 118 -530
44 Robert Kuban Czechy 117 -531
45 Jan Jeske Niemcy 115 -533
46 Cestmir Kozisek Czechy 114 -534
47 Oldrik van der Aalst Holandia 111 -537
48 Klaus Ovlien Engen Norwegia 110 -538
49 Roberto Dellasega Włochy 107 -541
50 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 106 -542
51 Jan Ziobro Polska 103 -545
52 Yuhei Sasaki Japonia 102 -546
  Egor Usachev Rosja 102 -546
54 Tobias Bogner Niemcy 101 -547
  Isak Grimholm Szwecja 101 -547
56 Anders Johnson USA 100 -548
  Matej Dobovsek Słowenia 100 -548
58 Mikhail Maksimochkin Rosja 98 -550
59 Akira Higashi Japonia 96 -552
60 Sebastian Klinga Finlandia 95 -553
  Michael Lunardi Włochy 95 -553
  Stefan Thurnbichler Austria 95 -553
63 Dawid Kowal Polska 91 -557
64 Takanobu Okabe Japonia 90 -558
  Andreas Strolz Austria 90 -558
  Pascal Egloff Szwajcaria 90 -558
67 Thomas Lackner Austria 89 -559
  Marc Krauspenhaar Niemcy 89 -559
69 Nicholas Fairall USA 88 -560
70 Davide Bresadola Włochy 87 -561
71 Christian Reiter Austria 86 -562
72 Josef Larsson Szwecja 85 -563
73 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 83 -565
  Nico Hermann Niemcy 83 -565
75 Eric Mitchell Kanada 81 -567
76 Maciej Kot Polska 80 -568
77 Stian Andre Skinnes Norwegia 79 -569
  Joachim Hauer Norwegia 79 -569
79 Konstantin Sokolenko Kazachstan 78 -570
80 Rozle Zagar Słowenia 77 -571
81 Sami Heiskanen Finlandia 76 -572
  Chris Lamb USA 76 -572
83 Daniel Huber Austria 74 -574
84 Nejc Dezman Słowenia 73 -575
  Primoz Peterka Słowenia 73 -575
86 Simen Key Grimsrud Norwegia 72 -576
  Florian Horst Niemcy 72 -576
  David Viry Francja 72 -576
  Jaka Kosec Słowenia 72 -576
90 Pavel Farkas Czechy 70 -578
  Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 70 -578
  Aleksander Zniszczoł Polska 70 -578
93 Nico Faller Niemcy 69 -579
  Kenshiro Ito Japonia 69 -579
95 Yukio Sakano Japonia 68 -580
  Alessio de Crignis Włochy 68 -580
97 Julian Musiol Niemcy 66 -582
98 Andraz Pograjc Słowenia 64 -584
99 Vojtech Stursa Czechy 63 -585
  Hiroki Yamada Japonia 63 -585
101 Shusaku Hosoyama Japonia 62 -586
102 Anze Lanisek Słowenia 61 -587
  Clemens Aigner Austria 61 -587
104 Daniel Andre Tande Norwegia 60 -588
105 Gregor Deschwanden Szwajcaria 59 -589
  Faik Yuksel Turcja 59 -589
107 Luka Brnot Słowenia 58 -590
108 Alexey Pchelintsev Kazachstan 56 -592
  Florian Schabereiter Austria 56 -592
110 Yukiya Sato Japonia 54 -594
  Federico Cecon Włochy 54 -594
112 Jan Druzina Słowenia 53 -595
  Gasper Vodan Słowenia 53 -595
  Daniel Lackner Austria 53 -595
115 Jere Kykkänen Finlandia 52 -596
116 Miran Zupancic Słowenia 50 -598
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 50 -598
  Janne Nordman Finlandia 50 -598
119 Taro Takayanagi Japonia 49 -599
  Matic Benedik Słowenia 49 -599
121 Arthur Pauli Austria 48 -600
122 Ramil Zarifullin Rosja 47 -601
123 Florian Altenburger Austria 46 -602
124 Thomas Thurnbichler Austria 45 -603
125 Kento Sakuyama Japonia 44 -604
  Daniel Althaus Niemcy 44 -604
  Yuta Watase Japonia 44 -604
  Roman Kuryavskiv Kazachstan 44 -604
129 Kevin Horlacher Niemcy 41 -607
130 Pascal Sommer Szwajcaria 40 -608
  Robert Johansson Norwegia 40 -608
  Remi Francais Szwajcaria 40 -608
  Bogomil Pavlov Bułgaria 40 -608
  Sondre Myhre Norwegia 40 -608
  Christoph Stauder Austria 40 -608
  Ronan Lamy Chappuis Francja 40 -608
  Kenta Takehana Japonia 40 -608
138 Martti Nomme Estonia 38 -610
139 Ernest Prislic Słowenia 37 -611
140 Jiri Mazoch Czechy 36 -612
  Keita Umezaki Japonia 36 -612
  Erik Simon Niemcy 36 -612
  Veit Glaser Niemcy 36 -612
144 Vladislav Persiyancev Rosja 35 -613
  Manuel Poppinger Austria 35 -613
146 David Fallmann Austria 33 -615
147 Anders Stensloekken Norwegia 32 -616
  Oddvar Ystgaard Norwegia 32 -616
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 32 -616
  Anssi Ylipulli Finlandia 32 -616
151 Ole Fredrik Gyth-Delhi Norwegia 31 -617
152 Tim Babnik Słowenia 30 -618
  Mathias Ristad Norwegia 30 -618
  Tomas Friedrich Czechy 30 -618
155 Yukon de Leeuw Kanada 29 -619
  Rok Mandl Słowenia 29 -619
  Christian Fendt Niemcy 29 -619
  Martin Kvernberg Norwegia 29 -619
159 Pascal Kaelin Szwajcaria 28 -620
160 Kanta Takanashi Japonia 27 -621
  Alexander Haupt USA 27 -621
  Matevz Slatinsek Słowenia 27 -621
  Sondre Skeie Norwegia 27 -621
164 Hans Petter Bergquist Norwegia 26 -622
  Stian Tillung Norwegia 26 -622
166 Mats Piho Estonia 25 -623
  Marat Zhaparov Kazachstan 25 -623
  Michael Dreher Niemcy 25 -623
169 Tommy Schmid Szwajcaria 24 -624
  Lukas Dilitz Austria 24 -624
  Urban Susnik Słowenia 24 -624
172 David Grm Słowenia 23 -625
  Alexander Mitz Szwecja 23 -625
  Niklas Wangler Niemcy 23 -625
175 Sho Suzuki Japonia 21 -627
176 Tomoya Watanabe Japonia 20 -628
177 Harri Hintsala Finlandia 19 -629
178 Yu Segawa Japonia 18 -630
179 Mateusz Kojzar Polska 17 -631
  Yaroslav Dysko Ukraina 17 -631
181 Miika Ylipulli Finlandia 16 -632
  Mario Innauer Austria 16 -632
  Francesco Hollaus Austria 16 -632
  Michael Glasder USA 16 -632
  Cene Prevc Słowenia 16 -632
186 Marinus Kraus Niemcy 15 -633
187 Wolfgang Boesl Niemcy 14 -634
  Stanisław Biela Polska 14 -634
  Hans Erik Torgersen Norwegia 14 -634
  Primoz Roglic Słowenia 14 -634
  Szilvester Kozma Rumunia 14 -634
192 Aliaksei Muravitski Białoru¶ 13 -635
  Artur Kukuła Polska 13 -635
  Jaka Hvala Słowenia 13 -635
  Rauno Loit Estonia 13 -635
196 Piotr Czyż Polska 12 -636
  Lars Grossen Szwajcaria 12 -636
  Matej Likar Słowenia 12 -636
  Alexander Henningsen Norwegia 12 -636
  Dawid Kanik Polska 12 -636
  Jussi Kaerkkinen Finlandia 12 -636
  Thomas Ortner Austria 12 -636
203 Robert Valentin Tatu Rumunia 11 -637
  Jens Kratzel Niemcy 11 -637
  Sepp Lechner Niemcy 11 -637
  Mojmir Nosal Słowacja 11 -637
  Klemen Omladic Słowenia 11 -637
  Killian Peier Szwajcaria 11 -637
  Jaka Rus Słowenia 11 -637
210 Aljaz Zepic Słowenia 10 -638
  Olivier Anken Szwajcaria 10 -638
  Andrey Sintsov Rosja 10 -638
  Gasper Martincic Słowenia 10 -638
  Gasper Bartol Słowenia 10 -638
  Daniel Weiss Niemcy 10 -638
  Ziga Tomazin Słowenia 10 -638
  Trevor Wert USA 10 -638
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 10 -638
219 Szilvester Fulop Rumunia 9 -639
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -639
  Denis Zupancic Słowenia 9 -639
  Eduard Torok Rumunia 9 -639
  Tobias Lugert Niemcy 9 -639
  Nico Polichronidis Niemcy 9 -639
  Patrick Kaiser Niemcy 9 -639
226 Jaka Debelak Słowenia 8 -640
  Anze Semenic Słowenia 8 -640
  Jernej Kosnjek Słowenia 8 -640
  Gasper Klinec Słowenia 8 -640
  Vit Hacek Czechy 8 -640
231 Masaki Sato Japonia 7 -641
  Lars Antonissen Holandia 7 -641
  Espen Roee Norwegia 7 -641
  Sebastian Ekman Szwecja 7 -641
  Phillip Sjoeen Norwegia 7 -641
  Zeno di Lenardo Włochy 7 -641
237 Fredrik Aalien Norwegia 6 -642
  Thomas Juffinger Austria 6 -642
  Urban Zamernik Chorwacja 6 -642
  William Rhoads USA 6 -642
  Alexander Shuvalov Rosja 6 -642
242 Anton Kankenov Kazachstan 5 -643
  Jonas Faller Niemcy 5 -643
  Kristijan Ravnik Słowenia 5 -643
245 Sabirzhan Muminov Kazachstan 4 -644
  Samet Karta Turcja 4 -644
  Benjamin Raffort Francja 4 -644
  Martin Gundersson Szwecja 4 -644
249 Benjamin Larsson Szwecja 3 -645
  Szymon Szostok Polska 3 -645
  Assymzhan Khashirov Kazachstan 3 -645
  Jesper Daun Szwecja 3 -645
253 Simon Eriksson Szwecja 2 -646
  Marc Ganserer Niemcy 2 -646
  Oleksander Lazarovych Ukraina 2 -646
  Jaka Tesovnik Słowenia 2 -646
  Jonas Schoien Oevregaard Norwegia 2 -646
  Deyan Funtarov Bułgaria 2 -646
259 Krzysztof Biegun Polska 1 -647
  Nils Vettori Austria 1 -647
  Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 1 -647
  Je-Un Park Korea Pd. 1 -647
  Marco Aberger Austria 1 -647
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2941  
2 Norwegia Norwegia 1748 -1193
3 Niemcy Niemcy 1726 -1215
4 Słowenia Słowenia 1585 -1356
5 Japonia Japonia 1250 -1691
6 Rosja Rosja 1242 -1699
7 Czechy Czechy 888 -2053
8 Finlandia Finlandia 821 -2120
9 Słowacja Słowacja 786 -2155
10 Szwajcaria Szwajcaria 769 -2172
11 Szwecja Szwecja 651 -2290
12 USA USA 503 -2438
13 Polska Polska 497 -2444
14 Włochy Włochy 418 -2523
15 Ukraina Ukraina 337 -2604
16 Kanada Kanada 333 -2608
17 Kazachstan Kazachstan 215 -2726
18 Rumunia Rumunia 188 -2753
19 Holandia Holandia 118 -2823
20 Francja Francja 116 -2825
21 Estonia Estonia 76 -2865
22 Turcja Turcja 63 -2878
23 Bułgaria Bułgaria 42 -2899
24 Białoru¶ Białoru¶ 13 -2928
25 Chorwacja Chorwacja 6 -2935
26 Korea Pd. Korea Pd. 1 -2940
Wyniki konkursów
17.07.2010 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
18.07.2010 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
24.07.2010 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Tomas Zmoray (Słowacja)
25.07.2010 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada)
28.08.2010 Örnsköldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Anssi Koivuranta (Finlandia)
29.08.2010 Örnsköldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Anssi Koivuranta (Finlandia)
25.09.2010 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Tord Markussen Hammer (Norwegia)
26.09.2010 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Peter Frenette (USA)
08.10.2010 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Adrian Schuler (Szwajcaria)
09.10.2010 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Marco Grigoli (Szwajcaria)
17.12.2010 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Mats Soehagen Berggaard (Norwegia)
18.12.2010 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Mats Soehagen Berggaard (Norwegia)
08.01.2011 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Tomas Zmoray (Słowacja)
09.01.2011 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Vitaliy Shumbarets (Ukraina)
15.01.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Ziga Mandl (Słowenia)
16.01.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Martin Cikl (Czechy)
05.02.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
06.02.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Matej Dobovsek (Słowenia)
19.02.2011 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Bjoern Koch (Austria)
20.02.2011 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
26.02.2011 Ruhpolding Niemcy K-115
Zwycięzca: Daniel Wenig (Niemcy)
27.02.2011 Ruhpolding Niemcy K-115
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
09.03.2011 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
10.03.2011 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Najbliższe zawody
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich