TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2009/2010
Period 1
10.07.2009   Villach Austria HS-100 K-90 otwarcie
07.08.2009   Val di Fiemme Włochy HS-106 K-95
08.08.2009   Val di Fiemme Włochy HS-106 K-95
15.08.2009   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
16.08.2009   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
12.09.2009   Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90
13.09.2009   Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90
19.09.2009   Falun Szwecja HS-100 K-90
20.09.2009   Falun Szwecja HS-100 K-90
09.10.2009   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
10.10.2009   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
Period 2
12.12.2009   Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90 odwołany
13.12.2009   Strbske Pleso Słowacja HS-100 K-90 odwołany
18.12.2009 16:00 Notodden Norwegia HS-100 K-90
19.12.2009 10:45 Notodden Norwegia HS-100 K-90
08.01.2010   Harrachov Czechy HS-100 K-90
09.01.2010   Harrachov Czechy HS-100 K-90
16.01.2010 12:00 Szczyrk Polska HS-106 K-95
17.01.2010 11:30 Szczyrk Polska HS-106 K-95
23.01.2010 14:00 Lauscha Niemcy HS-102 K-92
24.01.2010 14:00 Lauscha Niemcy HS-102 K-92
06.02.2010   Kuopio Finlandia HS-98 K-90 odwołany
07.02.2010   Kuopio Finlandia HS-98 K-90 odwołany
13.02.2010 14:00 Villach Austria HS-100 K-90
14.02.2010 14:00 Villach Austria HS-100 K-90 odwołany
21.02.2010 10:30 Kranj Słowenia HS-109 K-100
21.02.2010 09:15 Kranj Słowenia HS-109 K-100
01.03.2010   Zao Japonia HS-100 K-90
02.03.2010   Zao Japonia HS-100 K-90
06.03.2010 10:45 Courchevel Francja HS-96 K-90
07.03.2010 09:45 Courchevel Francja HS-96 K-90 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Felix Brodauf Niemcy 862  
2 Nico Hermann Niemcy 846 -16
3 Jörg Ritzerfeld Niemcy 626 -236
4 David Winkler Niemcy 566 -296
5 Stefan Lang Niemcy 431 -431
6 Jan Ziobro Polska 388 -474
7 Erik Simon Niemcy 370 -492
8 Arthur Pauli Austria 330 -532
9 Daniel Wenig Niemcy 323 -539
10 Maximilian Mechler Niemcy 310 -552
11 Tomas Zmoray Słowacja 305 -557
12 Balthasar Schneider Austria 289 -573
13 Tomaz Naglic Słowenia 280 -582
14 Christoph Haenel Niemcy 277 -585
15 Jakub Kot Polska 274 -588
16 Jonas Faller Niemcy 270 -592
17 Stefan Hayboeck Austria 256 -606
18 Thomas Lackner Austria 237 -625
19 Klemens Murańka Polska 218 -644
20 Grzegorz Miętus Polska 213 -649
21 Felix Schoft Niemcy 200 -662
22 Pius Paschke Niemcy 180 -682
  Roland Mueller Austria 180 -682
24 Andrzej Zapotoczny Polska 171 -691
25 Anders Fannemel Norwegia 170 -692
26 Nico Polichronidis Niemcy 161 -701
27 Tord Markussen Hammer Norwegia 160 -702
  Cestmir Kozisek Czechy 160 -702
29 Peter Frenette USA 146 -716
30 Marinus Kraus Niemcy 140 -722
31 Marc Krauspenhaar Niemcy 139 -723
32 Tomasz Byrt Polska 132 -730
  Klemen Omladic Słowenia 132 -730
34 Daniel Lackner Austria 129 -733
35 Pascal Egloff Szwajcaria 128 -734
36 Fredrik Balkasen Szwecja 125 -737
  Jaka Tesovnik Słowenia 125 -737
38 Jure Bogataj Słowenia 124 -738
39 Dawid Kubacki Polska 120 -742
  Danny Queck Niemcy 120 -742
41 Antoine Guignard Szwajcaria 113 -749
42 Dawid Kowal Polska 112 -750
43 Bjoern Koch Austria 110 -752
44 Alexander Sardyko Rosja 109 -753
45 Roman Gornostaev Rosja 103 -759
46 Kamil Skrobot Polska 102 -760
47 Kota Endo Japonia 100 -762
  Denis Kornilov Rosja 100 -762
  Heung Chul Choi Korea Pd. 100 -762
50 Kamil Kowal Polska 99 -763
51 Kevin Horlacher Niemcy 96 -766
52 Nicolas Mayer Francja 95 -767
  Mikhail Maksimochkin Rosja 95 -767
54 Espen Enger Halvorsen Norwegia 92 -770
55 Stefan Kraft Austria 90 -772
  Rok Zima Słowenia 90 -772
  Gasper Klinec Słowenia 90 -772
  Matej Dobovsek Słowenia 90 -772
59 Ronan Lamy Chappuis Francja 88 -774
60 Chris Lamb USA 86 -776
61 Andrea Morassi Włochy 85 -777
62 Lukas Dilitz Austria 83 -779
  Manuel Poppinger Austria 83 -779
64 Ilmir Hazetdinov Rosja 82 -780
  Hiroki Yamada Japonia 82 -780
66 Yuhei Sasaki Japonia 81 -781
67 Christian Ulmer Niemcy 80 -782
  Florian Schabereiter Austria 80 -782
69 Kento Sakuyama Japonia 79 -783
70 Jan Jeske Niemcy 77 -785
  Johan Erikson Szwecja 77 -785
  Mario Innauer Austria 77 -785
73 Andraz Pograjc Słowenia 76 -786
74 Michael Glasder USA 75 -787
75 Pavel Farkas Czechy 74 -788
76 Chil-Ku Kang Korea Pd. 72 -790
77 Jan Fuhre Norwegia 71 -791
78 Marco Grigoli Szwajcaria 70 -792
  Bartłomiej Kłusek Polska 70 -792
80 Yusuke Narita Japonia 69 -793
  Borge Gelein Blikeng Norwegia 69 -793
82 Aleksander Zniszczoł Polska 68 -794
  Christian Heim Niemcy 68 -794
84 Joachim Hauer Norwegia 67 -795
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 67 -795
86 Simen Key Grimsrud Norwegia 65 -797
87 Jan Druzina Słowenia 64 -798
88 Andrew Bliss USA 62 -800
  Akira Higashi Japonia 62 -800
90 Tobias Bogner Niemcy 60 -802
  Dimitry Vassiliev Rosja 60 -802
  Dejan Judez Słowenia 60 -802
  Michael Lunardi Włochy 60 -802
  Markus Schiffner Austria 60 -802
  Ivan Karaulov Kazachstan 60 -802
  Matjaz Pungertar Słowenia 60 -802
97 Christoph Stauder Austria 59 -803
98 Jens Kratzel Niemcy 58 -804
99 Yoshihiko Osanai Japonia 56 -806
  Gasper Vodan Słowenia 56 -806
101 Kazuyoshi Funaki Japonia 54 -808
102 Ryota Yokokawa Japonia 53 -809
  Illimar Paern Estonia 53 -809
104 Jarkko Määttä Finlandia 51 -811
  Johannes Lenz Austria 51 -811
106 Dimitry Ipatov Rosja 50 -812
  Richard Freitag Niemcy 50 -812
  Maksim Anisimov Białoru¶ 50 -812
109 Jiri Mazoch Czechy 48 -814
  Hiroaki Watanabe Japonia 48 -814
111 Yoann Morel Francja 47 -815
  Denis Sindler Słowacja 47 -815
113 Yuta Watase Japonia 46 -816
  Matevz Slatinsek Słowenia 46 -816
  Oldrik van der Aalst Holandia 46 -816
  Gasper Martincic Słowenia 46 -816
  Markus Eisenbichler Niemcy 46 -816
118 Nicholas Alexander USA 45 -817
  Rozle Zagar Słowenia 45 -817
  Thomas Diethart Austria 45 -817
  Miran Zupancic Słowenia 45 -817
122 Yukio Sakano Japonia 44 -818
123 Shuji Endo Japonia 43 -819
  Vital Anken Szwajcaria 43 -819
125 Nico Faller Niemcy 42 -820
  Johan Martin Brandt Norwegia 42 -820
127 Dmitry Sporynin Rosja 41 -821
  Shohtaroh Hosoda Japonia 41 -821
129 Trevor Wert USA 40 -822
  Daniel Huber Austria 40 -822
  Klaus Ovlien Engen Norwegia 40 -822
132 Shota Tanaka Japonia 36 -826
  Egor Usachev Rosja 36 -826
  Daniel Althaus Niemcy 36 -826
135 Trevor Morrice Kanada 35 -827
136 Rok Justin Słowenia 34 -828
137 Robert Johansson Norwegia 33 -829
  Primoz Peterka Słowenia 33 -829
  Urban Susnik Słowenia 33 -829
140 Daniel Weiss Niemcy 32 -830
  Vincent Descombes Sevoie Francja 32 -830
142 Alexandre Mabboux Francja 31 -831
  Yukiya Sato Japonia 31 -831
144 Carl Nordin Szwecja 30 -832
145 Remus Tudor Rumunia 29 -833
  Andreas Wank Niemcy 29 -833
  Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 29 -833
148 Mateusz Cie¶lar Polska 28 -834
  Guillaume Berney Szwajcaria 28 -834
  Aleksandr Hancharou Białoru¶ 28 -834
151 Matic Benedik Słowenia 27 -835
  Josef Larsson Szwecja 27 -835
  Stanislav Oshepkov Rosja 27 -835
154 Niklas Eriksson Szwecja 26 -836
  Primoz Roglic Słowenia 26 -836
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 26 -836
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 26 -836
  Artur Kukuła Polska 26 -836
  Jere Kykkänen Finlandia 26 -836
160 Per Sannes Heger Norwegia 24 -838
  Michael Herrmann Niemcy 24 -838
  Diego Dellasega Włochy 24 -838
  Thomas Thurnbichler Austria 24 -838
164 Ruben de Wit Holandia 23 -839
  Nick Johnson USA 23 -839
166 Nikolay Karpenko Kazachstan 22 -840
  Mika Kulmala Finlandia 22 -840
  Johannes Obermayr Austria 22 -840
  Remi Francais Szwajcaria 22 -840
  Anton Kalinitschenko Rosja 22 -840
171 Kinya Okada Japonia 21 -841
  Jan Maylaender Niemcy 21 -841
  Yoshimitsu Wada Japonia 21 -841
174 Sebastien Cala Francja 20 -842
  Matus Mistrik Słowacja 20 -842
  Nicolas Gonthier Francja 20 -842
  Vit Hacek Czechy 20 -842
178 Robert Kuban Czechy 19 -843
  Tim Babnik Słowenia 19 -843
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 19 -843
  Stephan Leyhe Niemcy 19 -843
  Yuta Funato Japonia 19 -843
183 Jaka Kosec Słowenia 18 -844
184 Christian Fendt Niemcy 17 -845
  Erik Renmaelmo Norwegia 17 -845
  Oddvar Ystgaard Norwegia 17 -845
  Vladimir Rosko Słowacja 17 -845
188 Sami Heiskanen Finlandia 16 -846
  Rafał Polinkiewicz Polska 16 -846
  Samet Karta Turcja 16 -846
  Jordan Taillard Francja 16 -846
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 16 -846
193 Yukon de Leeuw Kanada 15 -847
  Ondrej Vaculik Czechy 15 -847
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 15 -847
  Eirik-Andre Hansen Norwegia 15 -847
  Kazuya Yoshioka Japonia 15 -847
  Mojmir Nosal Słowacja 15 -847
  Siim-Tanel Sammelselg Estonia 15 -847
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 15 -847
201 David Zauner Austria 14 -848
202 Pasi Ahonen Finlandia 13 -849
  Tomoaki Endo Japonia 13 -849
  Michael Dreher Niemcy 13 -849
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 13 -849
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 13 -849
  Alexey Buyvolov Rosja 13 -849
  Milos Kadlec Czechy 13 -849
  Manuel Resch sen. Austria 13 -849
210 Andrey Pachin Rosja 12 -850
  Marko Malkamäki Finlandia 12 -850
  Aliaksei Muravitski Białoru¶ 12 -850
  Jure Sinkovec Słowenia 12 -850
214 Kacper Skrobot Polska 11 -851
  Ramil Zarifullin Rosja 11 -851
  Erik Eghammar Szwecja 11 -851
217 Faik Yuksel Turcja 10 -852
  Jakub Przybyła Polska 10 -852
219 Yaroslav Dysko Ukraina 9 -853
  Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 9 -853
  Nejc Dezman Słowenia 9 -853
  Alexey Vostretsov Rosja 9 -853
  Adrian Schuler Szwajcaria 9 -853
224 Davide Bresadola Włochy 8 -854
  Szilvester Kozma Rumunia 8 -854
226 Sondre Skeie Norwegia 7 -855
  Alexey Romashov Rosja 7 -855
  Volodymyr Veredyuk Ukraina 7 -855
  Daniel Kuehn Niemcy 7 -855
  Ilja Rosliakov Rosja 7 -855
  Sebastian Sperl Austria 7 -855
232 Tomas Friedrich Czechy 6 -856
  David Danler-Swat Austria 6 -856
  Ales Hlebanja Słowenia 6 -856
  Pascal Kaelin Szwajcaria 6 -856
  Florian Altenburger Austria 6 -856
  Thomas Ortner Austria 6 -856
  Georgiy Chervyakov Rosja 6 -856
  Vladislav Persiyancev Rosja 6 -856
  Alexander Haupt USA 6 -856
241 Dawid Kanik Polska 5 -857
  Marc Ganserer Niemcy 5 -857
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 5 -857
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 5 -857
  Hubert Blaha Czechy 5 -857
  Stian Andre Skinnes Norwegia 5 -857
  Primoz Zupan Słowenia 5 -857
248 Luka Brnot Słowenia 4 -858
  Ulrich Wohlgenannt Austria 4 -858
  Jesper Daun Szwecja 4 -858
  Jeremy Baig Kanada 4 -858
  Jaka Rus Słowenia 4 -858
  Benedikt Wider Niemcy 4 -858
254 Gaetan Junique Francja 3 -859
  Antonin Hajek Czechy 3 -859
256 Simon Eriksson Szwecja 2 -860
  Karl Geiger Niemcy 2 -860
  Hans Petter Bergquist Norwegia 2 -860
  Ziga Mandl Słowenia 2 -860
  Tobias Lugert Niemcy 2 -860
  Pascal Sommer Szwajcaria 2 -860
262 Bogomil Pavlov Bułgaria 1 -861
  Antti Määttä Finlandia 1 -861
  Will Schott USA 1 -861
  Krzysztof Kowalczyk USA 1 -861
  Leon Grobljar Słowenia 1 -861
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 6609  
2 Austria Austria 2301 -4308
3 Polska Polska 2078 -4531
4 Słowenia Słowenia 1662 -4947
5 Japonia Japonia 1027 -5582
6 Norwegia Norwegia 973 -5636
7 Rosja Rosja 822 -5787
8 Szwajcaria Szwajcaria 488 -6121
9 USA USA 485 -6124
10 Słowacja Słowacja 404 -6205
11 Czechy Czechy 363 -6246
12 Francja Francja 352 -6257
13 Szwecja Szwecja 302 -6307
14 Korea Pd. Korea Pd. 185 -6424
15 Włochy Włochy 177 -6432
16 Finlandia Finlandia 167 -6442
17 Białoru¶ Białoru¶ 90 -6519
18 Kazachstan Kazachstan 82 -6527
19 Kanada Kanada 70 -6539
20 Holandia Holandia 69 -6540
21 Estonia Estonia 68 -6541
22 Rumunia Rumunia 37 -6572
23 Turcja Turcja 26 -6583
24 Ukraina Ukraina 21 -6588
25 Bułgaria Bułgaria 1 -6608
Wyniki konkursów
10.07.2009 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Heung Chul Choi (Korea Pd.)
07.08.2009 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
08.08.2009 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
15.08.2009 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Daniel Wenig (Niemcy)
16.08.2009 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
12.09.2009 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
13.09.2009 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
19.09.2009 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Nico Hermann (Niemcy)
20.09.2009 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Tord Markussen Hammer (Norwegia)
09.10.2009 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Denis Kornilov (Rosja)
10.10.2009 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
18.12.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
19.12.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
08.01.2010 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
09.01.2010 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Cestmir Kozisek (Czechy)
16.01.2010 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
17.01.2010 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzcy: Grzegorz Miętus (Polska) / Klemens Murańka (Polska)
23.01.2010 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
24.01.2010 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
13.02.2010 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
21.02.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Tomaz Naglic (Słowenia)
21.02.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Klemen Omladic (Słowenia)
01.03.2010 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Nico Hermann (Niemcy)
02.03.2010 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
06.03.2010 Courchevel Francja K-90
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
07.03.2010 Courchevel Francja K-90
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2009/2010

FIS Cup 2009/2010

Kalendarium
Szilvester Fulop
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
11:00
FIS Cup Villach
konkurs ind. K/M
12:00
CoC Brotterode
oficjalny trening K
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:00
CoC Brotterode
konkurs ind. K
14:30
M¦ Seefeld
konkurs ind. M
17:30
CoC Brotterode
konkurs ind. M
19:00
M¦ Seefeld
dekoracja M ind.
24 lutego 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »