Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2008/2009
Period 1
12.07.2008   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
13.07.2008   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
09.08.2008   Strbske Pleso Słowacja HS-98 K-90
10.08.2008   Strbske Pleso Słowacja HS-98 K-90
22.08.2008 21:15 Predazzo Włochy HS-106 K-95
23.08.2008 09:30 Predazzo Włochy HS-106 K-95
06.09.2008   Kranj Słowenia HS-109 K-100 odwołany
07.09.2008   Kranj Słowenia HS-109 K-100 odwołany
11.10.2008   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
12.10.2008   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
Period 2
20.12.2008 11:00 Strbskie Pleso Słowacja HS-100 K-90
21.12.2008 11:00 Strbskie Pleso Słowacja HS-100 K-90 odwołany
10.01.2009   Harrachov Czechy HS-100 K-90
11.01.2009   Harrachov Czechy HS-100 K-90
14.01.2009   Harbin Chiny HS-100 K-90
17.01.2009   Lauscha Niemcy HS-103 K-92
18.01.2009   Lauscha Niemcy HS-103 K-92 odwołany
24.01.2009   Szczyrk Polska HS-106 K-95 odwołany
25.01.2009   Szczyrk Polska HS-106 K-95 odwołany
31.01.2009   Eisenerz Austria HS-100 K-90
01.02.2009   Eisenerz Austria HS-100 K-90
06.02.2009   Westby USA HS-117 K-106 odwołany
07.02.2009   Westby USA HS-117 K-106 odwołany
13.02.2009   Notodden Norwegia HS-100 K-90
14.02.2009   Notodden Norwegia HS-100 K-90
28.02.2009   Ljubno Słowenia HS-95 K-85
01.03.2009   Ljubno Słowenia HS-95 K-85
03.03.2009   Zao Japonia HS-100 K-90
04.03.2009   Zao Japonia HS-100 K-90
07.03.2009   Sapporo Japonia HS-98 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Felix Brodauf Niemcy 677  
2 David Winkler Niemcy 298 -379
3 Marc Krauspenhaar Niemcy 295 -382
4 Dawid Kubacki Polska 282 -395
5 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 281 -396
6 Dejan Judez Słowenia 265 -412
7 Thomas Diethart Austria 250 -427
8 Tomas Zmoray Słowacja 242 -435
9 Andraz Pograjc Słowenia 241 -436
10 Elias Pfannenstill Austria 236 -441
11 Grzegorz Miętus Polska 234 -443
12 Nicolas Fettner Austria 233 -444
13 Dawid Kowal Polska 231 -446
14 Richard Freitag Niemcy 230 -447
15 Stefan Lang Niemcy 223 -454
  Manuel Poppinger Austria 223 -454
17 Stefan Hayboeck Austria 218 -459
18 Sindre Trana Norwegia 206 -471
19 Hiroaki Watanabe Japonia 205 -472
20 Nejc Frank Słowenia 202 -475
21 Shusaku Hosoyama Japonia 200 -477
22 Yukio Sakano Japonia 190 -487
23 Manuel Fettner Austria 180 -497
24 Klemens Murańka Polska 176 -501
25 Christoph Haenel Niemcy 160 -517
  Pascal Bodmer Niemcy 160 -517
27 Jakub Kot Polska 155 -522
28 Nicholas Fairall USA 150 -527
  Anders Fannemel Norwegia 150 -527
30 Nico Hermann Niemcy 148 -529
31 Daniel Wenig Niemcy 145 -532
32 Nico Faller Niemcy 141 -536
33 Roberto Dellasega Włochy 137 -540
34 Thomas Thurnbichler Austria 124 -553
  Klemen Omladic Słowenia 124 -553
36 Maximilian Mechler Niemcy 122 -555
37 Daniel Lackner Austria 116 -561
38 Kamil Skrobot Polska 112 -565
39 Lukas Mueller Austria 110 -567
40 Michael Hayboeck Austria 106 -571
41 Peter Prevc Słowenia 105 -572
42 Nico Polichronidis Niemcy 103 -574
43 Akira Higashi Japonia 101 -576
44 Andreas Strolz Austria 100 -577
  Florian Horst Niemcy 100 -577
  Jaka Hvala Słowenia 100 -577
  Yoshihiko Osanai Japonia 100 -577
  Sho Suzuki Japonia 100 -577
  Sebastian Colloredo Włochy 100 -577
50 Lukas Bergmann Austria 96 -581
51 Julian Musiol Niemcy 95 -582
  Olli Pekkala Finlandia 95 -582
53 Radik Zhaparov Kazachstan 92 -585
54 Morten Gjesvold Norwegia 90 -587
  Anders Johnson USA 90 -587
56 Vladimir Zografski Bułgaria 89 -588
57 Kazuyoshi Funaki Japonia 88 -589
  Shota Tanaka Japonia 88 -589
  Shuji Endo Japonia 88 -589
60 Mateusz Cie¶lar Polska 85 -592
61 Saso Tadic Słowenia 84 -593
  Tomaz Naglic Słowenia 84 -593
63 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 81 -596
  Petar Fartunov Bułgaria 81 -596
65 Severin Freund Niemcy 80 -597
  Kazuya Yoshioka Japonia 80 -597
  Jernej Kosnjek Słowenia 80 -597
68 Johannes Lenz Austria 78 -599
69 Luka Leban Słowenia 77 -600
70 Rune Velta Norwegia 76 -601
71 Adrian Schuler Szwajcaria 75 -602
72 Tord Markussen Hammer Norwegia 74 -603
73 Klaus Ovlien Engen Norwegia 72 -605
  Andrzej Zapotoczny Polska 72 -605
75 Joachim Hauer Norwegia 69 -608
76 Kamil Kowal Polska 68 -609
77 Christoph Stauder Austria 67 -610
78 Jan Druzina Słowenia 65 -612
79 Diego Dellasega Włochy 64 -613
  Georgiy Chervyakov Rosja 64 -613
81 Martin Plhal Czechy 63 -614
82 Maciej Kot Polska 60 -617
  Rok Mandl Słowenia 60 -617
84 Ilmir Hazetdinov Rosja 59 -618
  Benedikt Wider Niemcy 59 -618
86 Jaka Oblak Słowenia 58 -619
  Morten Oegar Rastad Norwegia 58 -619
  Karl Joergen Kjaernes Norwegia 58 -619
  Keita Umezaki Japonia 58 -619
90 Jurij Tepes Słowenia 56 -621
  Mario Innauer Austria 56 -621
92 Ziga Mandl Słowenia 55 -622
  Fredrik Balkasen Szwecja 55 -622
94 Stephan Leyhe Niemcy 54 -623
  Marco Grigoli Szwajcaria 54 -623
  Niklas Eriksson Szwecja 54 -623
  Rok Zima Słowenia 54 -623
98 Stefan Kaiser Austria 52 -625
99 Seou Choi Korea Pd. 50 -627
  Jan Maylaender Niemcy 50 -627
101 Markus Schiffner Austria 49 -628
  Stanislav Oshepkov Rosja 49 -628
  Stefan Lechner Austria 49 -628
104 Vitaliy Shumbarets Ukraina 47 -630
  Pius Paschke Niemcy 47 -630
106 Artur Kukuła Polska 46 -631
  Anders Stensloekken Norwegia 46 -631
  David Unterberger Austria 46 -631
109 Ivan Sobolev Białoru¶ 45 -632
  Danny Queck Niemcy 45 -632
  Jonas Faller Niemcy 45 -632
  Miran Zupancic Słowenia 45 -632
113 Primoz Roglic Słowenia 44 -633
114 Dmitry Sporynin Rosja 43 -634
115 Pascal Egloff Szwajcaria 41 -636
  Michael Glasder USA 41 -636
117 Jon Haakon Moe Norwegia 40 -637
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 40 -637
  Yang Li Chiny 40 -637
120 Jesper Ruuth Finlandia 39 -638
  Robert Kuban Czechy 39 -638
  Alexey Vostretsov Rosja 39 -638
123 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 38 -639
  Alessio de Crignis Włochy 38 -639
125 Andre Wesch Niemcy 37 -640
  Jiri Mazoch Czechy 37 -640
  Antoine Guignard Szwajcaria 37 -640
128 Yuta Funato Japonia 36 -641
  Tim Babnik Słowenia 36 -641
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 36 -641
131 Gregor Deschwanden Szwajcaria 35 -642
132 Thomas Lackner Austria 34 -643
  Matjaz Pungertar Słowenia 34 -643
  Josef Larsson Szwecja 34 -643
135 Kenshiro Ito Japonia 33 -644
  Oleksander Lazarovych Ukraina 33 -644
137 Volodymyr Boshchuk Ukraina 32 -645
  Dmitriy Ponomarev Rosja 32 -645
  Zhandong Tian Chiny 32 -645
140 Jan Ziobro Polska 30 -647
  Matej Dobovsek Słowenia 30 -647
142 Jussi Kaerkkinen Finlandia 29 -648
  Heung Chul Choi Korea Pd. 29 -648
  Luka Brnot Słowenia 29 -648
  Fredrik Naess Norwegia 29 -648
146 Martin Machreich Austria 28 -649
147 Szilvester Kozma Rumunia 27 -650
  Tomoaki Endo Japonia 27 -650
  Leon Grobljar Słowenia 27 -650
  Tom-Eirik Bergholt Norwegia 27 -650
151 Chil-Ku Kang Korea Pd. 26 -651
  Petter Kvernberg Norwegia 26 -651
  Taro Takayanagi Japonia 26 -651
154 Keigo Matsunoo Japonia 25 -652
  Julian Heidler Niemcy 25 -652
156 Mats Piho Estonia 24 -653
  Eric Frenzel Niemcy 24 -653
158 Primoz Zupan Słowenia 23 -654
  Rozle Zagar Słowenia 23 -654
160 Guang Yang Chiny 22 -655
  Nicholas Alexander USA 22 -655
  Illimar Paern Estonia 22 -655
  Pierre Emanuel Robe Francja 22 -655
  Ivan Savvateev Rosja 22 -655
165 Roy Daniel Rosenlund Norwegia 21 -656
  Sebastian Ekman Szwecja 21 -656
  Shingo Sanuki Japonia 21 -656
168 Markus Eisenbichler Niemcy 20 -657
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 20 -657
  Julien Dorme Francja 20 -657
  Sebastian Sperl Austria 20 -657
  Morten Elsbutangen Norwegia 20 -657
  Yoshimitsu Wada Japonia 20 -657
  Jianxun Wang Chiny 20 -657
175 Jan Jeske Niemcy 19 -658
  Jens Kratzel Niemcy 19 -658
177 Gaj Trcek Słowenia 18 -659
  Andrea Morassi Włochy 18 -659
  Jianping Sun Chiny 18 -659
  Lukas Dilitz Austria 18 -659
  Jaka Rus Słowenia 18 -659
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 18 -659
183 Dominik Maier Niemcy 17 -660
  Knut Erik Bakken Norwegia 17 -660
  Yuzo Sawaya Japonia 17 -660
  Remus Tudor Rumunia 17 -660
187 Gasper Bartol Słowenia 16 -661
  Johnny Lyons USA 16 -661
  Matus Mistrik Słowacja 16 -661
190 Baard Lund Norwegia 15 -662
  Pavel Farkas Czechy 15 -662
  Szilvester Fulop Rumunia 15 -662
  Alexey Korolev Kazachstan 15 -662
194 Chenhui Xing Chiny 14 -663
  Hubert Blaha Czechy 14 -663
  Christian Reiter Austria 14 -663
  Riku Taehkaevuori Finlandia 14 -663
  Eivind Hugaas Norwegia 14 -663
199 Gorazd Robnik Słowenia 13 -664
  Tomoya Watanabe Japonia 13 -664
201 Jan Fuhre Norwegia 12 -665
  Michael Lunardi Włochy 12 -665
203 Denis Zupancic Słowenia 11 -666
  Johannes Obermayr Austria 11 -666
  Ales Oblak Słowenia 11 -666
  Daniel Haugane Aas Norwegia 11 -666
207 Eirik Grinde Norwegia 10 -667
  Buck Bailey USA 10 -667
  Kanta Takanashi Japonia 10 -667
210 Simone Morassi Włochy 9 -668
  Nejc Dezman Słowenia 9 -668
  Vladimir Struhar Czechy 9 -668
  Alexandre Mabboux Francja 9 -668
  Milos Kadlec Czechy 9 -668
  Daniel Nigl Niemcy 9 -668
  Sergej Kozhevnikov Rosja 9 -668
  Tommy Lianes Norwegia 9 -668
  Ryota Yokokawa Japonia 9 -668
219 Chris Lamb USA 8 -669
220 Naoto Maruyama Japonia 7 -670
221 Niklas Strandbraaten Norwegia 6 -671
  Jaka Debelak Słowenia 6 -671
  Andrew Bliss USA 6 -671
224 Ivan Karaulov Kazachstan 5 -672
  Alexander Sardyko Rosja 5 -672
  Roman Kuryavskiv Kazachstan 5 -672
  Sebastien Cala Francja 5 -672
  Martin Sutor Słowacja 5 -672
  Thomas de Wit Holandia 5 -672
230 Mojmir Nosal Słowacja 4 -673
  Ernest Prislic Słowenia 4 -673
  Chingiz Nabiev Kazachstan 4 -673
  Gasper Vodan Słowenia 4 -673
234 Jordan Taillard Francja 3 -674
  Pascal Sommer Szwajcaria 3 -674
  Sergey Bychkov Rosja 3 -674
  Steven Regenbogen Niemcy 3 -674
238 Simen Key Grimsrud Norwegia 2 -675
  Adrian Brueck Niemcy 2 -675
  Blake Hughes USA 2 -675
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 2 -675
242 Abylay Kopesbayev Kazachstan 1 -676
  Gasper Klinec Słowenia 1 -676
  Luka Grobljar Słowenia 1 -676
  Egor Ulitin Rosja 1 -676
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3492  
2 Austria Austria 2514 -978
3 Słowenia Słowenia 2113 -1379
4 Polska Polska 1632 -1860
5 Japonia Japonia 1542 -1950
6 Norwegia Norwegia 1196 -2296
7 Rosja Rosja 607 -2885
8 Włochy Włochy 378 -3114
9 USA USA 345 -3147
10 Słowacja Słowacja 267 -3225
11 Szwajcaria Szwajcaria 245 -3247
12 Czechy Czechy 186 -3306
13 Finlandia Finlandia 177 -3315
14 Bułgaria Bułgaria 170 -3322
15 Szwecja Szwecja 164 -3328
16 Kazachstan Kazachstan 160 -3332
17 Chiny Chiny 146 -3346
18 Korea Pd. Korea Pd. 141 -3351
19 Ukraina Ukraina 114 -3378
20 Rumunia Rumunia 59 -3433
  Francja Francja 59 -3433
22 Estonia Estonia 46 -3446
23 Białoru¶ Białoru¶ 45 -3447
24 Holandia Holandia 5 -3487
Wyniki konkursów
12.07.2008 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
13.07.2008 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Nicolas Fettner (Austria)
09.08.2008 Strbskie Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Roman Sergeevich Trofimov (Rosja)
10.08.2008 Strbskie Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Roman Sergeevich Trofimov (Rosja)
22.08.2008 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzca: Sebastian Colloredo (Włochy)
23.08.2008 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzca: Thomas Thurnbichler (Austria)
11.10.2008 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Pascal Bodmer (Niemcy)
12.10.2008 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
20.12.2008 Strbske Pleso Słowacja K-90
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
10.01.2009 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
11.01.2009 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
14.01.2009 Harbin Chiny K-90
Zwycięzca: Sho Suzuki (Japonia)
17.01.2009 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Florian Horst (Niemcy)
31.01.2009 Eisenerz Austria K-90
Zwycięzca: Nicholas Fairall (USA)
01.02.2009 Eisenerz Austria K-90
Zwycięzca: Stefan Lang (Niemcy)
13.02.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Felix Brodauf (Niemcy)
14.02.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Sindre Trana (Norwegia)
28.02.2009 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Dejan Judez (Słowenia)
01.03.2009 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Dejan Judez (Słowenia)
03.03.2009 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Hiroaki Watanabe (Japonia)
04.03.2009 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Shusaku Hosoyama (Japonia)
07.03.2009 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Yoshihiko Osanai (Japonia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2008/2009

FIS Cup 2008/2009

Kalendarium
Kamil Stoch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich