TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2007/2008
Period 2
28.07.2007 18:00 Bischofshofen Austria HS-78 K-65 otwarcie
29.07.2007 10:00 Bischofshofen Austria HS-78 K-65
01.09.2007   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
02.09.2007   Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
08.09.2007   Falun Szwecja HS-108 K-90
09.09.2007   Falun Szwecja HS-108 K-90
06.10.2007   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
07.10.2007   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
08.12.2007   Chaux Neuve Francja HS-100 K-90 odwołane
09.12.2007   Chaux Neuve Francja HS-100 K-90 odwołane
11.12.2007   Notodden/Heddal Norwegia HS-100 K-90
12.12.2007   Notodden/Heddal Norwegia HS-100 K-90
15.12.2007   Harrachov Czechy HS-100 K-90
16.12.2007   Harrachov Czechy HS-100 K-90
12.01.2008   Lauscha Niemcy HS-102 K-92
13.01.2008   Lauscha Niemcy HS-102 K-92
19.01.2008   Eisenerz Austria HS-100 K-90
20.01.2008   Eisenerz Austria HS-100 K-90
26.01.2008   Kuopio Finlandia HS-100 K-90
27.01.2008   Kuopio Finlandia HS-100 K-90
02.02.2008   Ljubno Słowenia HS-94 K-85 odwołane
03.02.2008   Ljubno Słowenia HS-94 K-85 odwołane
16.02.2008   Szczyrk Polska HS-106 K-90
17.02.2008   Szczyrk Polska HS-106 K-90
23.02.2008   Predazzo/Val di Fiemme Włochy HS-100 K-95 odwołane
24.02.2008   Predazzo/Val di Fiemme Włochy HS-100 K-95 odwołane
27.02.2008   Vancouver Kanada HS-106 K-95
28.02.2008   Vancouver Kanada HS-106 K-95
01.03.2008   Sapporo Japonia HS-100 K-90
08.03.2008   Zao Japonia HS-100 K-90
09.03.2008   Zao Japonia HS-100 K-90 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Markus Eggenhofer Austria 529  
2 Nicolas Fettner Austria 514 -15
3 Łukasz Rutkowski Polska 360 -169
4 Daniel Lackner Austria 300 -229
  Kenneth Gangnes Norwegia 300 -229
6 Gerald Wambacher Austria 272 -257
7 Thomas Thurnbichler Austria 250 -279
8 Florian Schabereiter Austria 241 -288
9 Andreas Strolz Austria 220 -309
10 Olli Muotka Finlandia 209 -320
11 Alexey Buyvolov Rosja 206 -323
12 Terje Hilde Norwegia 200 -329
  Antonin Hajek Czechy 200 -329
14 Christian Ulmer Niemcy 195 -334
15 Dawid Kubacki Polska 193 -336
16 Ivan Chumyshev Rosja 190 -339
17 Cestmir Kozisek Czechy 188 -341
18 Michael Hayboeck Austria 187 -342
19 Jakub Kot Polska 185 -344
20 Nejc Frank Słowenia 171 -358
21 Kai Kovaljeff Finlandia 165 -364
22 Piotr Żyła Polska 160 -369
  Ondrej Vaculik Czechy 160 -369
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 160 -369
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 160 -369
26 Martin Plhal Czechy 158 -371
27 Ilmir Hazetdinov Rosja 156 -373
28 Anssi Ylipulli Finlandia 150 -379
29 Lukas Kuban Czechy 147 -382
30 Jens Salumäe Estonia 145 -384
  David Fallmann Austria 145 -384
32 Klemens Murańka Polska 142 -387
  Robert Johansson Norwegia 142 -387
34 Anders Johnson USA 138 -391
35 Kamil Kowal Polska 134 -395
36 Kota Endo Japonia 132 -397
37 Johan Erikson Szwecja 129 -400
38 Dawid Kowal Polska 126 -403
39 Maciej Kot Polska 125 -404
40 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 122 -407
41 Yusuke Kaneko Japonia 120 -409
  Jan Maylaender Niemcy 120 -409
43 Andre Wesch Niemcy 113 -416
44 Rok Mandl Słowenia 112 -417
  Hiroki Yamada Japonia 112 -417
46 Yukio Sakano Japonia 111 -418
47 Klemen Omladic Słowenia 110 -419
48 Branko Iskra Słowenia 109 -420
49 Primoz Zupan Słowenia 102 -427
50 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 100 -429
  Guido Landert Szwajcaria 100 -429
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 100 -429
  Ville Larinto Finlandia 100 -429
  Alessio Bolognani Włochy 100 -429
55 Sebastian Toczek Polska 99 -430
  Alexander Mitz Szwecja 99 -430
57 Yoshihiko Osanai Japonia 96 -433
  Tim Babnik Słowenia 96 -433
59 Grzegorz Miętus Polska 95 -434
  Niko Petjala Finlandia 95 -434
61 Krzysztof Miętus Polska 92 -437
  Dmitry Sporynin Rosja 92 -437
63 Rok Zima Słowenia 91 -438
  Marco Beltrame Włochy 91 -438
65 Felix Brodauf Niemcy 90 -439
  Martin Höllwarth Austria 90 -439
  Nico Polichronidis Niemcy 90 -439
68 Taro Takayanagi Japonia 89 -440
69 Andre Fredheim Norwegia 88 -441
70 Maximilian Mechler Niemcy 86 -443
  Blake Hughes USA 86 -443
  Petar Fartunov Bułgaria 86 -443
73 Johan Martin Brandt Norwegia 85 -444
74 Benedikt Wider Niemcy 81 -448
  Olli Pekkala Finlandia 81 -448
  Joonas Ikonen Finlandia 81 -448
  Matej Dobovsek Słowenia 81 -448
78 Stefan Kaiser Austria 80 -449
  Stefan Thurnbichler Austria 80 -449
  Mika Kauhanen Finlandia 80 -449
  Kazuya Yoshioka Japonia 80 -449
  Kenshiro Ito Japonia 80 -449
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 80 -449
  Danny Queck Niemcy 80 -449
85 Jakob Grimholm Szwecja 79 -450
86 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 76 -453
87 Peter Prevc Słowenia 73 -456
  Stefan Hayboeck Austria 73 -456
89 Manuel Poppinger Austria 72 -457
  Antoine Guignard Szwajcaria 72 -457
91 Alexey Korolev Kazachstan 71 -458
  Carl Nordin Szwecja 71 -458
93 Shusaku Hosoyama Japonia 70 -459
94 Shota Tanaka Japonia 69 -460
95 Stig Rud Sorensen Norwegia 68 -461
  Yusuke Endo Japonia 68 -461
97 Evan Bliss USA 67 -462
  Tomas Zmoray Słowacja 67 -462
99 Rozle Zagar Słowenia 66 -463
100 Joachim Hauer Norwegia 63 -466
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 63 -466
102 Christoffer Nygaard Norwegia 61 -468
103 Pascal Egloff Szwajcaria 60 -469
104 Stefan Read Kanada 58 -471
  Alexander Sardyko Rosja 58 -471
  Balthasar Schneider Austria 58 -471
  Robert Hrgota Słowenia 58 -471
  Gregory Baxter Kanada 58 -471
109 Nicholas Fairall USA 57 -472
  Ivan Savvateev Rosja 57 -472
  Jan Fuhre Norwegia 57 -472
112 Miran Zupancic Słowenia 55 -474
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 55 -474
114 Jan Ziobro Polska 54 -475
115 Yuhei Sasaki Japonia 52 -477
  Kyle Lockhart USA 52 -477
117 Vladimir Struhar Czechy 51 -478
118 Pierre Emanuel Robe Francja 50 -479
  Michael Hollenstein Szwajcaria 50 -479
120 Jiri Mazoch Czechy 49 -480
121 Fredrik Balkasen Szwecja 48 -481
  Morten Oegar Rastad Norwegia 48 -481
123 Ronny Heer Szwajcaria 47 -482
  Saso Tadic Słowenia 47 -482
  Mateusz Cie¶lar Polska 47 -482
126 Josef Larsson Szwecja 46 -483
  Niklas Eriksson Szwecja 46 -483
128 David Unterberger Austria 45 -484
  Michael Brandner Austria 45 -484
130 Johnny Lyons USA 44 -485
  Stefan Innerwinkler Austria 44 -485
  Tim Hug Szwajcaria 44 -485
  Ryohei Nishimori Japonia 44 -485
134 Adam Cie¶lar Polska 43 -486
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 43 -486
  Oskar Englund Szwecja 43 -486
137 Anton Kalinitschenko Rosja 42 -487
  Mika Kulmala Finlandia 42 -487
  Marius Fredrik Johansen Norwegia 42 -487
140 Trevor Morrice Kanada 41 -488
  Andraz Pograjc Słowenia 41 -488
142 Jernej Kosnjek Słowenia 40 -489
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 40 -489
  Jan Druzina Słowenia 40 -489
  Sami Saapunki Finlandia 40 -489
  Sebastian Cala Szwajcaria 40 -489
147 Buck Bailey USA 38 -491
  Andre Wolfram Niemcy 38 -491
  Oddvar Ystgaard Norwegia 38 -491
150 Kristjan Eljand Estonia 37 -492
  Mats Piho Estonia 37 -492
152 Erik Lycke Solheim Norwegia 36 -493
  Stefan Lechner Austria 36 -493
  Mojmir Nosal Słowacja 36 -493
155 Sami Heiskanen Finlandia 35 -494
156 Tomasz Byrt Polska 34 -495
  Andrzej Zapotoczny Polska 34 -495
  Tom-Eirik Bergholt Norwegia 34 -495
159 Andrew Bliss USA 33 -496
  Sergej Kozhevnikov Rosja 33 -496
161 Gasper Bartol Słowenia 32 -497
  Christoph Stauder Austria 32 -497
  Akira Higashi Japonia 32 -497
  Josh Hanson USA 32 -497
  Rune Velta Norwegia 32 -497
  Yuta Funato Japonia 32 -497
  Martin Mesik Słowacja 32 -497
168 Antti Määttä Finlandia 31 -498
169 Timo Leppaenen Finlandia 30 -499
  Sindre Trana Norwegia 30 -499
171 Ziga Mandl Słowenia 29 -500
  Tomoaki Endo Japonia 29 -500
  Sota Okamura Japonia 29 -500
174 Simone Morassi Włochy 28 -501
  Thomas Diethart Austria 28 -501
  Anze Martinc Słowenia 28 -501
177 Isak Lunde Norwegia 27 -502
  Christian Reiter Austria 27 -502
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 27 -502
180 Michael Glasder USA 26 -503
  Andraz Kern Słowenia 26 -503
  Paweł Słowiok Polska 26 -503
  Jaka Oblak Słowenia 26 -503
  Alexey Vostretsov Rosja 26 -503
  Remi Francais Szwajcaria 26 -503
186 Takanobu Okabe Japonia 24 -505
  Stefan Lang Niemcy 24 -505
  Martin Machreich Austria 24 -505
189 Jens Kratzel Niemcy 23 -506
190 Trond Hagehaugen Norwegia 22 -507
  Yuzo Sawaya Japonia 22 -507
  Bastian Sell Niemcy 22 -507
193 Adrian Schuler Szwajcaria 20 -509
  Hiroaki Watanabe Japonia 20 -509
  Florian Horst Niemcy 20 -509
  Michele Liva Włochy 20 -509
197 Sebastian Sperl Austria 19 -510
  Toenis Kartau Estonia 19 -510
  Elias Pfannenstill Austria 19 -510
200 Jan Jeske Niemcy 18 -511
  Nico Hermann Niemcy 18 -511
  Jaan Juris Estonia 18 -511
  Kazuki Nishishita Japonia 18 -511
  Eric Mitchell Kanada 18 -511
  Morten Gjesvold Norwegia 18 -511
206 Illimar Paern Estonia 17 -512
  Jan Tomazin Słowenia 17 -512
  Mihai Damian Rumunia 17 -512
209 Sebastian Ekman Szwecja 16 -513
  Chris Lamb USA 16 -513
  Jiri Parma jr. Czechy 16 -513
  Daniel Nigl Niemcy 16 -513
  Marc Krauspenhaar Niemcy 16 -513
  Yuya Yamada Japonia 16 -513
215 Karl-August Tiirmaa Estonia 15 -514
  David Winkler Niemcy 15 -514
  Stephan Leyhe Niemcy 15 -514
  Nick Johnson USA 15 -514
  Luka Leban Słowenia 15 -514
  Tommy Schmid Szwajcaria 15 -514
  Dejan Judez Słowenia 15 -514
  Szilvester Kozma Rumunia 15 -514
223 Johannes Lenz Austria 14 -515
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 14 -515
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 14 -515
  Shuuta Hirabayashi Japonia 14 -515
227 Krzysztof Kowalczyk USA 13 -516
  Nico Faller Niemcy 13 -516
  Markus Lechner Austria 13 -516
  Ryota Yokokawa Japonia 13 -516
  Kristian Kind Olsen Norwegia 13 -516
  Jarkko Määttä Finlandia 13 -516
  Jeremy Baig Kanada 13 -516
234 Matjaz Pungertar Słowenia 12 -517
  Yusuke Narita Japonia 12 -517
  Alessio de Crignis Włochy 12 -517
237 Andrei Balazs Rumunia 11 -518
  Matthew Rowley Kanada 11 -518
  Keita Umezaki Japonia 11 -518
240 Kou Yoshida Japonia 10 -519
  Kim Havukainen Finlandia 10 -519
242 Kamil Czerwinka Polska 9 -520
  Shohhei Yamada Japonia 9 -520
  Robert Kuban Czechy 9 -520
  Gunnar Olsen Nimmons Norwegia 9 -520
  Lukas Bergmann Austria 9 -520
  Aleksandr Hancharou Białoru¶ 9 -520
  Roberto Dellasega Włochy 9 -520
  Remus Tudor Rumunia 9 -520
  Matus Mistrik Słowacja 9 -520
  Shohtaroh Hosoda Japonia 9 -520
252 Zachery Hammill USA 8 -521
  Tomaz Naglic Słowenia 8 -521
  Luka Brnot Słowenia 8 -521
  Takeshi Ishizawa Japonia 8 -521
  Ronny Huebner Niemcy 8 -521
  Tomoya Watanabe Japonia 8 -521
  Jesper Ruuth Finlandia 8 -521
259 Urban Zamernik Chorwacja 7 -522
  Vladimir Zografski Bułgaria 7 -522
  Kazuyoshi Funaki Japonia 7 -522
  Lukas Dilitz Austria 7 -522
  Leon Grobljar Słowenia 7 -522
264 Felix Klaesi Szwajcaria 6 -523
  Jonas Faller Niemcy 6 -523
  Vladimir Rosko Słowacja 6 -523
  Aleksander Zniszczoł Polska 6 -523
268 Martin Sutor Słowacja 5 -524
  Christoph Leyhe Niemcy 5 -524
  Juuso Kaisko Finlandia 5 -524
  Jere Kykkänen Finlandia 5 -524
272 Simen Olsen Norwegia 4 -525
  Baris Demirci Turcja 4 -525
  Richard Freitag Niemcy 4 -525
  Robert Kartik Słowacja 4 -525
  Yukon de Leeuw Kanada 4 -525
277 Luka Grobljar Słowenia 3 -526
  Hubert Blaha Czechy 3 -526
279 Thomas de Wit Holandia 2 -527
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 2 -527
  Anatoliy Karpenko Kazachstan 2 -527
  Alex Barton Kanada 2 -527
283 Anders Fannemel Norwegia 1 -528
  Kamil Skrobot Polska 1 -528
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3473  
2 Polska Polska 2087 -1386
3 Norwegia Norwegia 1912 -1561
4 Słowenia Słowenia 1518 -1955
5 Japonia Japonia 1460 -2013
6 Finlandia Finlandia 1395 -2078
7 Niemcy Niemcy 1116 -2357
8 Czechy Czechy 981 -2492
9 Rosja Rosja 887 -2586
10 USA USA 625 -2848
11 Szwecja Szwecja 577 -2896
12 Szwajcaria Szwajcaria 482 -2991
13 Estonia Estonia 288 -3185
14 Kanada Kanada 281 -3192
15 Włochy Włochy 260 -3213
16 Kazachstan Kazachstan 179 -3294
17 Słowacja Słowacja 159 -3314
18 Bułgaria Bułgaria 93 -3380
19 Rumunia Rumunia 52 -3421
20 Francja Francja 50 -3423
21 Białoru¶ Białoru¶ 9 -3464
22 Chorwacja Chorwacja 7 -3466
23 Turcja Turcja 4 -3469
24 Holandia Holandia 2 -3471
Wyniki konkursów
28.07.2007 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Markus Eggenhofer (Austria)
29.07.2007 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Markus Eggenhofer (Austria)
01.09.2007 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Thomas Thurnbichler (Austria)
02.09.2007 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Thomas Thurnbichler (Austria)
08.09.2007 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Johan Erikson (Szwecja)
09.09.2007 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Kenneth Gangnes (Norwegia)
06.10.2007 Einsiedeln Szwajcaria K-70
Zwycięzca: Gerald Wambacher (Austria)
07.10.2007 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
11.12.2007 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Terje Hilde (Norwegia)
12.12.2007 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Terje Hilde (Norwegia)
15.12.2007 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Antonin Hajek (Czechy)
16.12.2007 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Antonin Hajek (Czechy)
12.01.2008 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Jan Maylaender (Niemcy)
13.01.2008 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Łukasz Rutkowski (Polska)
19.01.2008 Eisenerz Austria K-90
Zwycięzca: Nicolas Fettner (Austria)
19.01.2008 Eisenerz Austria K-90
Zwycięzca: Nicolas Fettner (Austria)
26.01.2008 Kuopio Finlandia K-92
Zwycięzca: Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia)
27.01.2008 Kuopio Finlandia K-92
Zwycięzca: Olli Muotka (Finlandia)
17.02.2008 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Łukasz Rutkowski (Polska)
17.02.2008 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Piotr Żyła (Polska)
28.02.2008 Vancouver Kanada K-95
Zwycięzca: Nicolas Fettner (Austria)
29.02.2008 Vancouver Kanada K-95
Zwycięzca: Markus Eggenhofer (Austria)
01.03.2008 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Kota Endo (Japonia)
08.03.2008 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Hiroki Yamada (Japonia)
09.03.2008 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Christian Ulmer (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2007/2008

FIS Cup 2007/2008

Kalendarium
Szilvester Fulop
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
11:00
FIS Cup Villach
konkurs ind. K/M
12:00
CoC Brotterode
oficjalny trening K
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:00
CoC Brotterode
konkurs ind. K
14:30
M¦ Seefeld
konkurs ind. M
17:30
CoC Brotterode
konkurs ind. M
19:00
M¦ Seefeld
dekoracja M ind.
24 lutego 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »