TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2006/2007
Period 1
30.06.2006 10:00 Bischofshofen Austria HS-78 K-65 otwarcie
01.07.2006   Bischofshofen Austria HS-78 K-65
15.07.2006   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-89 K-80
16.07.2006   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-89 K-80
02.09.2006   Örnsköldsvik Szwecja HS-100 K-90
03.09.2006 11:00 Örnsköldsvik Szwecja HS-100 K-90
07.10.2006 15:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-77 K-70
08.10.2006 12:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
Period 2
09.12.2006   Kuopio Finlandia HS-100 K-90 odwołane
10.12.2006   Kuopio Finlandia HS-100 K-90 odwołane
16.12.2006   Predazzo Włochy HS-106 K-95 odwołane
17.12.2006   Predazzo Włochy HS-106 K-95 odwołane
01.01.2007 13:00 Seefeld Austria HS-100 K-90
06.01.2007   Rena Norwegia HS-100 K-90 odwołane
07.01.2007   Rena Norwegia HS-100 K-90 odwołane
12.01.2007   Ljubno Słowenia HS-93 K-85 odwołane
13.01.2007   Ljubno Słowenia HS-93 K-85 odwołane
20.01.2007   Lauscha Niemcy HS-102 K-92 odwołane
21.01.2007   Lauscha Niemcy HS-102 K-92 odwołane
27.01.2007   Harrachov Czechy HS-100 K-90 odwołane
28.01.2007   Harrachov Czechy HS-100 K-90 odwołane
03.02.2007   Chaux-Neuve Francja HS-97 K-90
04.02.2007   Chaux-Neuve Francja HS-97 K-90
17.02.2007 12:00 Zakopane Polska HS-94 K-85
18.02.2007 12:00 Zakopane Polska HS-94 K-85
05.03.2007   Zao Japonia HS-100 K-90
06.03.2007   Zao Japonia HS-100 K-90
10.03.2007   Sapporo Japonia HS-98 K-90
17.03.2007   Oberstdorf Niemcy HS-100 K-90 odwołane
18.03.2007   Oberstdorf Niemcy HS-100 K-90 odwołane
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nicolas Fettner Austria 591  
2 Stefan Innerwinkler Austria 575 -16
3 Pavel Karelin Rosja 571 -20
4 David Unterberger Austria 310 -281
5 David Fallmann Austria 282 -309
6 Johan Remen Evensen Norwegia 280 -311
7 Markus Eggenhofer Austria 266 -325
8 Gerald Wambacher Austria 246 -345
9 Stefan Kaiser Austria 212 -379
10 Yukio Sakano Japonia 200 -391
11 Thomas Thurnbichler Austria 195 -396
12 Akseli Kokkonen Finlandia 177 -414
13 Anze Obreza Słowenia 160 -431
14 Petr Ermis Czechy 155 -436
15 Krzysztof Miętus Polska 153 -438
16 Maciej Kot Polska 140 -451
17 Guido Landert Szwajcaria 130 -461
18 Kentaro Shigematsu Japonia 119 -472
19 Terje Hilde Norwegia 115 -476
20 Trevor Morrice Kanada 112 -479
21 David Winkler Niemcy 110 -481
22 Andreas Strolz Austria 109 -482
23 Dawid Kubacki Polska 105 -486
  Anders Johnson USA 105 -486
25 Daniel Lackner Austria 100 -491
  Arthur Pauli Austria 100 -491
27 Markus Lechner Austria 96 -495
28 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 94 -497
29 Nicholas Fairall USA 87 -504
30 Alexander Seiwald Austria 82 -509
31 Kamil Kowal Polska 81 -510
  Fredrik Balkasen Szwecja 81 -510
33 Radik Zhaparov Kazachstan 80 -511
  Roland Mueller Austria 80 -511
  Akira Higashi Japonia 80 -511
36 Sindre Trana Norwegia 76 -515
  Martin Cikl Czechy 76 -515
38 Jiri Mazoch Czechy 73 -518
39 Marco Grigoli Szwajcaria 72 -519
  Yuta Watase Japonia 72 -519
41 Sami Niemi Finlandia 70 -521
42 Yusuke Endo Japonia 68 -523
43 Vegard Swensen Norwegia 66 -525
  Ryohei Nishimori Japonia 66 -525
45 Vladimir Struhar Czechy 65 -526
  Rozle Zagar Słowenia 65 -526
47 Mika Kauhanen Finlandia 64 -527
48 Bernd Heinzmann Niemcy 62 -529
  Tomas Zmoray Słowacja 62 -529
50 Pascal Egloff Szwajcaria 61 -530
51 Kim-Arild Tandberg Norwegia 60 -531
  Johan Erikson Szwecja 60 -531
53 Olli Pekkala Finlandia 58 -533
54 Daniel Moder Austria 56 -535
55 Tadej Mestek Słowenia 54 -537
56 Mateusz Kukuczka Polska 53 -538
  Mateusz Cie¶lar Polska 53 -538
58 Adrian Schuler Szwajcaria 52 -539
59 Michele Liva Włochy 51 -540
60 Gard Sandholt Norwegia 49 -542
61 Marco Beltrame Włochy 48 -543
  Kenneth Gangnes Norwegia 48 -543
63 Jernej Kriznar Słowenia 46 -545
64 Ildar Fatchullin Rosja 45 -546
  Hiroki Yamada Japonia 45 -546
  Stefan Read Kanada 45 -546
  Nico Faller Niemcy 45 -546
68 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 42 -549
69 Tommy Egeberg Norwegia 40 -551
  Kazuya Yoshioka Japonia 40 -551
  Ilja Rosliakov Rosja 40 -551
72 Jere Kykkänen Finlandia 39 -552
  Anze Zaplotnik Słowenia 39 -552
74 Petar Fartunov Bułgaria 38 -553
  Jan Ziobro Polska 38 -553
  Jakub Kot Polska 38 -553
77 Klemens Murańka Polska 37 -554
78 Jonas Westberg Szwecja 36 -555
  Bastian Sell Niemcy 36 -555
  Andrzej Kos Polska 36 -555
  Matija Druml Austria 36 -555
  Kota Endo Japonia 36 -555
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 36 -555
  Alexey Korolev Kazachstan 36 -555
85 Pierre Emanuel Robe Francja 35 -556
86 Kevin Horlacher Niemcy 32 -559
  Yuhei Sasaki Japonia 32 -559
  Jesper Ruuth Finlandia 32 -559
89 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 31 -560
  Grzegorz Miętus Polska 31 -560
  Stig Rud Sorensen Norwegia 31 -560
  Carl Nordin Szwecja 31 -560
93 Pavel Farkas Czechy 30 -561
  Andrei Balazs Rumunia 30 -561
  Cestmir Kozisek Czechy 30 -561
96 Pascal Bodmer Niemcy 29 -562
  Petr Chaadaev Białoru¶ 29 -562
  Gregory Baxter Kanada 29 -562
99 Stephan Leyhe Niemcy 28 -563
100 Miran Zupancic Słowenia 27 -564
  Paweł Słowiok Polska 27 -564
102 Evgeni Plekhov Rosja 26 -565
  Yasunori Suzuki Japonia 26 -565
  Remi Francais Szwajcaria 26 -565
  Sebastian Cala Szwajcaria 26 -565
106 Alexandre Mabboux Francja 25 -566
107 Michael Hollenstein Szwajcaria 24 -567
  Jonathan Felisaz Francja 24 -567
109 Mathias Bourdel Francja 23 -568
110 Christian Fendt Niemcy 22 -569
  Sandro Steiner Szwajcaria 22 -569
  Yoann Morel Francja 22 -569
  Oliver Alberer Niemcy 22 -569
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 22 -569
  Tim Babnik Słowenia 22 -569
  Reinhard Schwarzenberger Austria 22 -569
  Shota Tanaka Japonia 22 -569
118 Wilfried Cailleau Francja 21 -570
119 Emil Mulijukov Rosja 20 -571
  Taku Takeuchi Japonia 20 -571
  Kenta Yamamoto Japonia 20 -571
  Teppei Takano Japonia 20 -571
123 Kyle Lockhart USA 19 -572
124 Daniel Wenig Niemcy 18 -573
  Ole-Kristian Ramstad Norwegia 18 -573
  Emil Westberg Szwecja 18 -573
  Sigurd Maehre Svendsen Norwegia 18 -573
  Yumu Harada Japonia 18 -573
129 Tobias Bogner Niemcy 16 -575
  Shohtaroh Hosoda Japonia 16 -575
  Tomasz Byrt Polska 16 -575
132 Eirik Kjelstrup Norwegia 15 -576
  Andy Groetschel Niemcy 15 -576
  Mika Kulmala Finlandia 15 -576
  Lukas Kuban Czechy 15 -576
  Christoph Leyhe Niemcy 15 -576
  Takanori Sato Japonia 15 -576
  Manuel Poppinger Austria 15 -576
  Ivan Chumyshev Rosja 15 -576
  Felix Schoft Niemcy 15 -576
141 Kristian Kind Olsen Norwegia 14 -577
  Martin Sutor Słowacja 14 -577
  Tsubasa Chonan Japonia 14 -577
  Yuya Yamada Japonia 14 -577
  Bogomil Pavlov Bułgaria 14 -577
  Domen Zigon Słowenia 14 -577
  Nicholas Alexander USA 14 -577
  Vital Anken Szwajcaria 14 -577
149 Yoshimitsu Wada Japonia 13 -578
  Jean-Louis Arnould Francja 13 -578
  Nicolas Mayer Francja 13 -578
  Kamil Skrobot Polska 13 -578
153 Tobias Brunner Niemcy 12 -579
  Robert Johansson Norwegia 12 -579
  Erik Penic Słowenia 12 -579
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 12 -579
  Daniel Karrer Austria 12 -579
  Dmitry Sporynin Rosja 12 -579
  Shingo Ueno Japonia 12 -579
  Artur Heczko Polska 12 -579
  Yuzo Sawaya Japonia 12 -579
162 Ilmir Hazetdinov Rosja 11 -580
  Jakob Grimholm Szwecja 11 -580
  Thomas Schrittwieser Austria 11 -580
165 Assan Takhtakhunov Kazachstan 10 -581
  Robert Kuban Czechy 10 -581
  Tomoaki Endo Japonia 10 -581
  Jonas Nordin Szwecja 10 -581
  Yoann Taillard Francja 10 -581
170 Oskar Englund Szwecja 9 -582
  Chingiz Nabiev Kazachstan 9 -582
  Kazuki Nishishita Japonia 9 -582
  Alexander Voronkov Rosja 9 -582
  Satoshi Oka Japonia 9 -582
  Roberto Dellasega Włochy 9 -582
  Ivan Karaulov Kazachstan 9 -582
177 Kento Sakuyama Japonia 8 -583
  Paer Svensson Szwecja 8 -583
  Stefan Lang Niemcy 8 -583
  Lukas Bergmann Austria 8 -583
  Nicolas Martin Francja 8 -583
  Thomas de Wit Holandia 8 -583
183 Dmitriy Ponomarev Rosja 7 -584
  Yuto Toiya Japonia 7 -584
  Alexey Silaev Rosja 7 -584
  Alexander Ushakov Rosja 7 -584
  Sho Suzuki Japonia 7 -584
  Blake Hughes USA 7 -584
189 Yuta Funato Japonia 6 -585
  Chris Lamb USA 6 -585
  Tim Hug Szwajcaria 6 -585
  Shota Miyashita Japonia 6 -585
193 Shohhei Yamada Japonia 5 -586
  Nico Hermann Niemcy 5 -586
  Christoph Lenz Austria 5 -586
  Andrzej Zapotoczny Polska 5 -586
  Kazuyoshi Funaki Japonia 5 -586
  Tomas Benes Czechy 5 -586
  Naoki Ueda Japonia 5 -586
200 Dejan Judez Słowenia 4 -587
  Jeffrey Denney jr. USA 4 -587
  Adrian Brueck Niemcy 4 -587
  Stefano Chiapolino Włochy 4 -587
  Baris Demirci Turcja 4 -587
  Hiroaki Watanabe Japonia 4 -587
  Markus Eisenbichler Niemcy 4 -587
207 Kou Yoshida Japonia 3 -588
  Stanislav Oshepkov Rosja 3 -588
  Denes Pungor Węgry 3 -588
  Patrick Bodmer Niemcy 3 -588
  Vaclav Storek Czechy 3 -588
  Alexander Mitz Szwecja 3 -588
213 Lukas Berger Czechy 2 -589
  Ivo Hess Szwajcaria 2 -589
  Volodymyr Veredyuk Ukraina 2 -589
  Samuel Guy Francja 2 -589
  Ville Larinto Finlandia 2 -589
  Tetsuro Sanuki Japonia 2 -589
  Sebastian Ekman Szwecja 2 -589
  Shuuta Hirabayashi Japonia 2 -589
221 Vladimir Zografski Bułgaria 1 -590
  Damien Maitre Francja 1 -590
  Piotr Byrt Polska 1 -590
  Shingo Sanuki Japonia 1 -590
  Guillaume Berney Szwajcaria 1 -590
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3409  
2 Japonia Japonia 1111 -2298
3 Polska Polska 933 -2476
4 Norwegia Norwegia 900 -2509
5 Rosja Rosja 773 -2636
6 Niemcy Niemcy 501 -2908
7 Czechy Czechy 464 -2945
8 Finlandia Finlandia 457 -2952
9 Słowenia Słowenia 443 -2966
10 Szwajcaria Szwajcaria 436 -2973
11 Szwecja Szwecja 269 -3140
12 USA USA 242 -3167
13 Kanada Kanada 217 -3192
14 Francja Francja 197 -3212
15 Kazachstan Kazachstan 156 -3253
16 Włochy Włochy 112 -3297
17 Słowacja Słowacja 76 -3333
18 Bułgaria Bułgaria 53 -3356
19 Rumunia Rumunia 30 -3379
20 Białoru¶ Białoru¶ 29 -3380
21 Holandia Holandia 8 -3401
22 Turcja Turcja 4 -3405
23 Węgry Węgry 3 -3406
24 Ukraina Ukraina 2 -3407
Wyniki konkursów
30.06.2006 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
01.07.2006 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
16.07.2006 Garmisch-Parten. Niemcy K-80
Zwycięzca: Arthur Pauli (Austria)
02.09.2006 Örnsköldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Stefan Innerwinkler (Austria)
03.09.2006 Örnsköldsvik Szwecja K-90
Zwycięzca: Nicolas Fettner (Austria)
07.10.2006 Einsiedeln Szwajcaria K-70
Zwycięzca: Stefan Innerwinkler (Austria)
08.10.2006 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Stefan Innerwinkler (Austria)
01.01.2007 Seefeld Austria K-90
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
03.02.2007 Chaux-Neuve Francja K-90
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
04.02.2007 Chaux-Neuve Francja K-90
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
17.02.2007 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
18.02.2007 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Pavel Karelin (Rosja)
05.03.2007 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Akseli Kokkonen (Finlandia)
06.03.2007 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Johan Remen Evensen (Norwegia)
10.03.2007 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Johan Remen Evensen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2006/2007

FIS Cup 2006/2007

Kalendarium
Szilvester Fulop
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
11:00
FIS Cup Villach
konkurs ind. K/M
12:00
CoC Brotterode
oficjalny trening K
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:00
CoC Brotterode
konkurs ind. K
14:30
M¦ Seefeld
konkurs ind. M
17:30
CoC Brotterode
konkurs ind. M
19:00
M¦ Seefeld
dekoracja M ind.
24 lutego 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »