Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - FIS Cup kobiet 2021/2022
03.07.2021 09:30 Otepää Estonia HS-97
04.07.2021 10:30 Otepää Estonia HS-97
15.07.2021 15:00 Kuopio Finlandia HS-100
16.07.2021 09:00 Kuopio Finlandia HS-100
25.08.2021   Prémanon Francja HS-96 odwołany
26.08.2021 19:30 Gerardmer Francja HS-75
27.08.2021 11:00 Gerardmer Francja HS-75
28.08.2021 17:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
29.08.2021 12:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
04.09.2021 10:30 Ljubno Słowenia HS-91
05.09.2021 10:00 Ljubno Słowenia HS-91
18.09.2021 10:15 Villach Austria HS-98
19.09.2021 09:15 Villach Austria HS-98
25.09.2021   Pjongczang Korea Pd. odwołany
26.09.2021   Pjongczang Korea Pd. odwołany
13.11.2021 10:30 Falun Szwecja HS-100
14.11.2021 10:30 Falun Szwecja HS-100
10.12.2021 19:00 Kandersteg Szwajcaria HS-106
11.12.2021 10:00 Kandersteg Szwajcaria HS-106
29.01.2022 11:30 Zakopane Polska HS-104
30.01.2022 10:00 Zakopane Polska HS-104
19.02.2022 10:00 Villach Austria HS-98
20.02.2022 09:00 Villach Austria HS-98
26.02.2022 11:45 Oberhof Niemcy HS-100
27.02.2022 09:00 Oberhof Niemcy HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Julia Muehlbacher Austria 373  
  Qingyue Peng Chiny 373  
3 Sina Arnet Szwajcaria 348 -25
4 Martina Ambrosi Włochy 307 -66
5 Bing Dong Chiny 305 -68
6 Hannah Wiegele Austria 285 -88
7 Birun Shao Chiny 277 -96
8 Emma Chervet Francja 242 -131
9 Lara Malsiner Włochy 241 -132
10 Liangyao Wang Chiny 227 -146
11 Nika Prevc Słowenia 226 -147
12 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 202 -171
13 Emely Torazza Szwajcaria 201 -172
14 Mariia Iakovleva Rosja 200 -173
  Irina Avvakumova Rosja 200 -173
16 Josephin Laue Niemcy 198 -175
17 Pia Lilian Kuebler Niemcy 190 -183
18 Camilla Henni Comazzi Włochy 184 -189
19 Julia Clair Francja 180 -193
20 Lia Boehme Niemcy 175 -198
21 Rea Kindlimann Szwajcaria 172 -201
22 Josephine Pagnier Francja 160 -213
23 Anastasiia Subbotina Rosja 152 -221
24 Martina Zanitzer Włochy 146 -227
25 Noelia Vuerich Włochy 143 -230
26 Lexane Durand Poudret Francja 142 -231
27 Alexandra Kustova Rosja 140 -233
  Yuka Seto Japonia 140 -233
  Jenny Rautionaho Finlandia 140 -233
30 Xiaotong Ni Chiny 138 -235
31 Jessica Malsiner Włochy 135 -238
32 Ping Zeng Chiny 131 -242
  Vanessa Moharitsch Austria 131 -242
34 Michelle Goebel Niemcy 129 -244
35 Xueyao Li Chiny 124 -249
  Annika Belshaw USA 124 -249
37 Irma Makhinia Rosja 120 -253
38 Anna-Fay Scharfenberg Niemcy 118 -255
39 Qiurong Li Chiny 117 -256
40 Klara Ulrichova Czechy 110 -263
  Emma Rougeron Francja 110 -263
42 Lilou Zepchi Francja 109 -264
43 Asia Marcato Włochy 108 -265
44 Sofia Tikhonova Rosja 105 -268
45 Nika Kriznar Słowenia 100 -273
46 Frida Westman Szwecja 95 -278
  Kurumi Ichinohe Japonia 95 -278
48 Elizaveta Mokhova Rosja 94 -279
49 Tinkara Komar Słowenia 85 -288
50 Spela Rogelj Słowenia 80 -293
  Kseniia Piskunova Rosja 80 -293
52 Julia Kykkänen Finlandia 79 -294
53 Katharina Ellmauer Austria 77 -296
  Veronika Jencova Czechy 77 -296
55 Nina Lussi USA 76 -297
  Susanna Forsstroem Finlandia 76 -297
57 Lara Logar Słowenia 72 -301
  Julia Tervahartiala Finlandia 72 -301
  Kristina Prokopeva Rosja 72 -301
  Anna Shpyneva Rosja 72 -301
61 Cara Larson USA 70 -303
62 Taja Bodlaj Słowenia 69 -304
63 Oceane Avocat Gros Francja 68 -305
64 Nika Vetrih Słowenia 63 -310
65 Katja Markuta Słowenia 61 -312
66 Jerneja Brecl Słowenia 60 -313
67 Andreea Diana Trambitas Rumunia 59 -314
68 Josie Johnson USA 57 -316
69 Jerica Jesenko Słowenia 56 -317
70 Samantha Macuga USA 55 -318
71 Astrid Norstedt Szwecja 52 -321
72 Ana Jereb Słowenia 48 -325
73 Rachael Haerter USA 46 -327
74 Kamila Karpiel Polska 44 -329
75 Diana Toropchenova Rosja 43 -330
76 Natalia Słowik Polska 40 -333
77 Sophie Kothbauer Austria 39 -334
78 Karoline Roestad Norwegia 38 -335
  Estella Hassrick USA 38 -335
  Macey Olden USA 38 -335
81 Pola Bełtowska Polska 36 -337
  Katra Komar Słowenia 36 -337
83 Alina Buechel Liechtenstein 35 -338
84 Karolina Indrackova Czechy 34 -339
85 Kaede Narita Japonia 33 -340
86 Nora Midtsundstad Norwegia 32 -341
87 Ursa Vidmar Słowenia 31 -342
88 Alina Borodina Rosja 28 -345
  Anezka Indrackova Czechy 28 -345
90 Paulina Cie¶lar Polska 27 -346
  Marie Liane Norwegia 27 -346
92 Sara Tajner Polska 25 -348
  Maja Kovacic Słowenia 25 -348
94 Maria Daria Chindris Rumunia 23 -350
95 Tamara Mesikova Słowacja 21 -352
  Oriane Didier Francja 21 -352
97 Annemarii Bendi Estonia 20 -353
98 Justine Mengin Francja 19 -354
99 Guylim Park Korea Pd. 16 -357
  Josefine Loeken Norwegia 16 -357
101 Maela Didier Francja 15 -358
102 Nika Krasovic Słowenia 9 -364
103 Sofia Mattila Finlandia 8 -365
104 Julia Aikia Finlandia 1 -372
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Chiny Chiny 1692  
2 Rosja Rosja 1306 -386
3 Włochy Włochy 1264 -428
4 Słowenia Słowenia 1223 -469
5 Francja Francja 1066 -626
6 Austria Austria 905 -787
7 Niemcy Niemcy 810 -882
8 Szwajcaria Szwajcaria 721 -971
9 USA USA 504 -1188
10 Finlandia Finlandia 376 -1316
11 Japonia Japonia 268 -1424
12 Czechy Czechy 249 -1443
13 Polska Polska 172 -1520
14 Szwecja Szwecja 147 -1545
15 Norwegia Norwegia 113 -1579
16 Rumunia Rumunia 82 -1610
17 Liechtenstein Liechtenstein 35 -1657
18 Słowacja Słowacja 21 -1671
19 Estonia Estonia 20 -1672
20 Korea Pd. Korea Pd. 16 -1676
Wyniki konkursów
03.07.2021 Otepää Estonia HS-97
Zwycięzca: Mariia Iakovleva (Rosja)
04.07.2021 Otepää Estonia HS-97
Zwycięzca: Mariia Iakovleva (Rosja)
15.07.2021 Kuopio Finlandia HS-100
Zwycięzca: Birun Shao (Chiny)
16.07.2021 Kuopio Finlandia HS-100
Zwycięzca: Hannah Wiegele (Austria)
26.08.2021 Gerardmer Francja HS-72
Zwycięzca: Josephine Pagnier (Francja)
27.08.2021 Gerardmer Francja HS-72
Zwycięzca: Julia Clair (Francja)
28.08.2021 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Sina Arnet (Szwajcaria)
29.08.2021 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Sina Arnet (Szwajcaria)
04.09.2021 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
05.09.2021 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Qingyue Peng (Chiny)
18.09.2021 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Nika Prevc (Słowenia)
19.09.2021 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Lara Malsiner (Włochy)
13.11.2021 Falun Szwecja HS-100
Zwycięzca: Irina Avvakumova (Rosja)
14.11.2021 Falun Szwecja HS-100
Zwycięzca: Irina Avvakumova (Rosja)
10.12.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Emma Chervet (Francja)
11.12.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Emma Chervet (Francja)
« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2021/2022

FIS Cup kobiet 2021/2022

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich