Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
21.07.2019, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP
Kalendarz zawodów - FIS Cup kobiet 2019/2020
06.07.2019 10:30 Szczyrk Polska HS-106
07.07.2019 09:45 Szczyrk Polska HS-106
11.07.2019 17:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
12.07.2019 16:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
03.08.2019 15:30 Ljubno Słowenia HS-94
04.08.2019 11:30 Ljubno Słowenia HS-94
24.08.2019 10:00 Rasnov Rumunia HS-97
25.08.2019 09:30 Rasnov Rumunia HS-97
05.10.2019   Villach Austria
06.10.2019   Villach Austria
07.12.2019   Park City USA
08.12.2019   Park City USA
21.12.2019   Oberwiesenthal Niemcy
22.12.2019   Oberwiesenthal Niemcy
25.01.2020   Rastbüchl Niemcy
26.01.2020   Rastbüchl Niemcy
15.02.2020   Villach Austria
16.02.2020   Villach Austria
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Spela Rogelj Słowenia 200  
2 Valentina Sderzhikova Kazachstan 180 -20
3 Karolina Indrackova Czechy 160 -40
4 Irma Machinya Rosja 140 -60
  Kristina Prokopieva Rosja 140 -60
6 Yuka Seto Japonia 120 -80
7 Julia Huber Austria 116 -84
8 Alina Borodina Rosja 100 -100
9 Aleksandra Barantceva Rosja 92 -108
10 Klara Ulrichova Czechy 85 -115
11 Stepanka Ptackova Czechy 74 -126
  Veronika Shishkina Kazachstan 74 -126
13 Guy-Lim Park Korea Pd. 72 -128
14 Kinga Rajda Polska 65 -135
15 Kaede Narita Japonia 61 -139
16 Pia Mazi Słowenia 58 -142
  Julia Muehlbacher Austria 58 -142
18 Joanna Szwab Polska 55 -145
19 Gyda Westvold Hansen Norwegia 54 -146
20 Zdenka Pesatova Czechy 51 -149
21 Elizaveta Mokhova Rosja 50 -150
  Arantxa Lancho Niemcy 50 -150
23 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 46 -154
24 Tetyana Pylypchuk Ukraina 44 -156
  Kseniia Piskunova Rosja 44 -156
26 Josephin Laue Niemcy 42 -158
  Alina Tukhtaeva Kazachstan 42 -158
28 Dayana Pekha Kazachstan 40 -160
29 Anna Jaekle Niemcy 39 -161
30 Pia Lilian Kuebler Niemcy 34 -166
31 Amina Tukhtaeva Kazachstan 32 -168
32 Veronika Jencova Czechy 31 -169
33 Diana Toropchenova Rosja 30 -170
34 Lara Logar Słowenia 29 -171
35 Nicole Konderla Polska 25 -175
36 Silva Verbic Słowenia 22 -178
  Vanessa Moharitsch Austria 22 -178
38 Anna Twardosz Polska 18 -182
  Hannah Wiegele Austria 18 -182
40 Nika Vetrih Słowenia 15 -185
41 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 13 -187
42 Katja Markuta Słowenia 7 -193
  Magdalena Pałasz Polska 7 -193
44 Joanna Kil Polska 5 -195
45 Andreea Diana Trambitas Rumunia 1 -199
  Karoline Lauvsland Norwegia 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Rosja Rosja 596  
2 Czechy Czechy 401 -195
3 Kazachstan Kazachstan 368 -228
4 Słowenia Słowenia 344 -252
5 Austria Austria 214 -382
6 Japonia Japonia 181 -415
7 Polska Polska 175 -421
8 Niemcy Niemcy 165 -431
9 Korea Pd. Korea Pd. 72 -524
10 Norwegia Norwegia 55 -541
11 Rumunia Rumunia 47 -549
12 Ukraina Ukraina 44 -552
Wyniki konkursów
06.07.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Spela Rogelj (Słowenia)
07.07.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Spela Rogelj (Słowenia)
11.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Valentina Sderzhikova (Kazachstan)
12.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Irma Machinya (Rosja)
« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2019/2020

FIS Cup kobiet 2019/2020

Najbliższe zawody
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich