Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Kalendarz zawodów - FIS Cup kobiet 2019/2020
06.07.2019 10:30 Szczyrk Polska HS-106
07.07.2019 09:45 Szczyrk Polska HS-106
11.07.2019 17:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
12.07.2019 16:00 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
03.08.2019 15:30 Ljubno Słowenia HS-94
04.08.2019 11:30 Ljubno Słowenia HS-94
24.08.2019 09:15 Rasnov Rumunia HS-97
25.08.2019 08:45 Rasnov Rumunia HS-97
05.10.2019 14:00 Villach Austria HS-98
06.10.2019 10:30 Villach Austria HS-98
21.12.2019 12:00 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
22.12.2019 10:00 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
25.01.2020 10:30 Rastbüchl Niemcy HS-78
26.01.2020 08:30 Rastbüchl Niemcy HS-78
15.02.2020 11:00 Villach Austria HS-98
16.02.2020 10:30 Villach Austria HS-98
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klara Ulrichova Czechy 526  
2 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 346 -180
3 Kinga Rajda Polska 339 -187
4 Karolina Indrackova Czechy 328 -198
5 Spela Rogelj Słowenia 260 -266
6 Virag Voros Węgry 245 -281
7 Julia Muehlbacher Austria 218 -308
8 Stepanka Ptackova Czechy 205 -321
9 Agnes Reisch Niemcy 200 -326
10 Pia Mazi Słowenia 198 -328
11 Lara Logar Słowenia 188 -338
12 Julia Huber Austria 184 -342
13 Joanna Szwab Polska 182 -344
14 Valentina Sderzhikova Kazachstan 180 -346
  Nika Kriznar Słowenia 180 -346
  Ursa Bogataj Słowenia 180 -346
17 Selina Freitag Niemcy 160 -366
  Kristina Prokopieva Rosja 160 -366
19 Sophie Sorschag Austria 150 -376
20 Anna Twardosz Polska 142 -384
  Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 142 -384
22 Irma Machinya Rosja 140 -386
23 Guy-Lim Park Korea Pd. 138 -388
24 Elisabeth Raudaschl Austria 132 -394
25 Veronika Jencova Czechy 128 -398
26 Alina Borodina Rosja 122 -404
27 Yuka Seto Japonia 120 -406
28 Aleksandra Barantceva Rosja 103 -423
29 Andreea Diana Trambitas Rumunia 96 -430
30 Katra Komar Słowenia 95 -431
31 Anna Shpynyeva Rosja 90 -436
  Hannah Wiegele Austria 90 -436
33 Tetyana Pylypchuk Ukraina 86 -440
34 Rea Kindlimann Szwajcaria 85 -441
35 Nicole Konderla Polska 81 -445
36 Jerneja Brecl Słowenia 80 -446
37 Veronika Shishkina Kazachstan 74 -452
38 Josephin Laue Niemcy 73 -453
39 Anna Jaekle Niemcy 69 -457
40 Pia Lilian Kuebler Niemcy 68 -458
41 Wiktoria Przybyła Polska 65 -461
42 Emely Torazza Szwajcaria 64 -462
  Ana Jereb Słowenia 64 -462
44 Nika Vetrih Słowenia 63 -463
  Claudia Purker Austria 63 -463
46 Kaede Narita Japonia 61 -465
  Vanessa Moharitsch Austria 61 -465
48 Michelle Goebel Niemcy 55 -471
49 Gyda Westvold Hansen Norwegia 54 -472
50 Paulina Cie¶lar Polska 52 -474
51 Zdenka Pesatova Czechy 51 -475
52 Elizaveta Mokhova Rosja 50 -476
  Arantxa Lancho Niemcy 50 -476
  Maja Vtic Słowenia 50 -476
55 Mathilde Oustad Norwegia 48 -478
56 Kseniia Piskunova Rosja 44 -482
57 Alina Tukhtaeva Kazachstan 42 -484
  Katja Markuta Słowenia 42 -484
  Natasha Bodnarchuk Kanada 42 -484
60 Wiktoria Polanowska Polska 40 -486
  Dayana Pekha Kazachstan 40 -486
62 Machiko Kubota Japonia 37 -489
  Maria Daria Chindris Rumunia 37 -489
64 Esmeralda Gobozova Gruzja 36 -490
65 Marcelina Bełtowska Polska 34 -492
66 Amina Tukhtaeva Kazachstan 32 -494
67 Diana Toropchenova Rosja 30 -496
  Annika Belshaw USA 30 -496
69 Delia Folea Rumunia 29 -497
70 Martina Ambrosi Włochy 28 -498
  Frida Berger Norwegia 28 -498
72 Julia Tervahartiala Finlandia 27 -499
73 Alexandria Loutitt Kanada 23 -503
74 Silva Verbic Słowenia 22 -504
75 Anna Hoffmann USA 21 -505
76 Paige Jones USA 18 -508
  Birun Shao Chiny 18 -508
78 Astrid Norstedt Szwecja 16 -510
79 Fangyu Zhou Chiny 15 -511
80 Cara Larson USA 13 -513
  Wiktoria Przybyła Polska 13 -513
82 Logan Sankey USA 11 -515
83 Nicole Maurer Kanada 9 -517
84 Anastasiia Subbotina Rosja 8 -518
  Veronika Istenic Słowenia 8 -518
86 Khrystyna Droniak Ukraina 7 -519
  Magdalena Pałasz Polska 7 -519
88 Joanna Kil Polska 5 -521
89 Liangyao Wang Chiny 4 -522
90 Mani Cooper Wielka Brytania 3 -523
91 Karoline Lauvsland Norwegia 1 -525
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1572  
2 Czechy Czechy 1238 -334
3 Polska Polska 960 -612
4 Austria Austria 898 -674
5 Rosja Rosja 747 -825
6 Niemcy Niemcy 675 -897
7 Rumunia Rumunia 508 -1064
8 Kazachstan Kazachstan 368 -1204
9 Węgry Węgry 245 -1327
10 Japonia Japonia 218 -1354
11 Szwajcaria Szwajcaria 149 -1423
12 Korea Pd. Korea Pd. 138 -1434
13 Norwegia Norwegia 131 -1441
14 Ukraina Ukraina 93 -1479
  USA USA 93 -1479
16 Kanada Kanada 74 -1498
17 Chiny Chiny 37 -1535
18 Gruzja Gruzja 36 -1536
19 Włochy Włochy 28 -1544
20 Finlandia Finlandia 27 -1545
21 Szwecja Szwecja 16 -1556
22 Wielka Brytania Wielka Brytania 3 -1569
Wyniki konkursów
06.07.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Spela Rogelj (Słowenia)
07.07.2019 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Spela Rogelj (Słowenia)
11.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Valentina Sderzhikova (Kazachstan)
12.07.2019 Szczuczyńsk Kazachstan HS-99
Zwycięzca: Irma Machinya (Rosja)
03.08.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Ursa Bogataj (Słowenia)
04.08.2019 Ljubno Słowenia HS-94
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
24.08.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
25.08.2019 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
05.10.2019 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Agnes Reisch (Niemcy)
06.10.2019 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Agnes Reisch (Niemcy)
21.12.2019 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
Zwycięzca: Selina Freitag (Niemcy)
22.12.2019 Oberwiesenthal Niemcy HS-105
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2019/2020

FIS Cup kobiet 2019/2020

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2020 (niedziela)
06:45
P¦ kobiet Zao
08:00
P¦ kobiet Zao
09:00
CoC Klingenthal
09:00
FIS Cup Zakopane
09:30
YOG Lozanna
10:00
CoC Klingenthal
10:30
FIS Cup Zakopane
10:30
YOG Lozanna
13:00
YOG Lozanna
s. próbna M (odw.)
14:00
YOG Lozanna
14:15
P¦ Titisee-Neustadt
15:15
P¦ Titisee-Neustadt
konkurs ind.
20 stycznia 2020 (poniedziałek)
09:30
YOG Lozanna
seria próbna mix
10:30
YOG Lozanna
konkurs mix
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich