TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - FIS Cup kobiet 2015/2016
11.07.2015 14:00 Villach Austria HS-98
12.07.2015 10:30 Villach Austria HS-98
29.08.2015 13:30 Szczyrk Polska HS-106
30.08.2015 10:30 Szczyrk Polska HS-106
26.09.2015 10:00 Rasnov Rumunia HS-71
27.09.2015 09:00 Rasnov Rumunia HS-71
18.12.2015   Harrachov Czechy HS-100 odwołane
19.12.2015   Harrachov Czechy HS-100 odwołane
23.01.2016 03:00 PyeongChang Korea Pd. HS-109 odwołany
24.01.2016   PyeongChang Korea Pd. HS-109 odwołany
11.03.2016 10:30 Harrachov Czechy HS-100 za 18.12
12.03.2016 11:00 Harrachov Czechy HS-100 za 19.12
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kinga Rajda Polska 376  
2 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 330 -46
3 Ursa Bogataj Słowenia 270 -106
4 Magdalena Pałasz Polska 201 -175
5 Jacqueline Seifriedsberger Austria 200 -176
6 Andreea Diana Trambitas Rumunia 185 -191
7 Spela Rogelj Słowenia 180 -196
8 Nika Kriznar Słowenia 176 -200
9 Joanna Szwab Polska 163 -213
10 Linda Grabner Austria 160 -216
  Arantxa Lancho Niemcy 160 -216
12 Julia Clair Francja 140 -236
  Luisa Goerlich Niemcy 140 -236
14 Paulina Cie¶lar Polska 132 -244
15 Virag Voros Węgry 116 -260
16 Bianca Elena Stefanuta Rumunia 114 -262
17 Carina Alexandra Militaru Rumunia 96 -280
18 Anna Zhukova Rosja 90 -286
19 Evelyn Insam Włochy 85 -291
20 Khrystyna Droniak Ukraina 80 -296
21 Sabrina Windmueller Szwajcaria 72 -304
22 Coline Mattel Francja 71 -305
  Shihori Oi Japonia 71 -305
24 Barbora Blazkova Czechy 69 -307
25 Romane Dieu Francja 65 -311
  Chiara Hoelzl Austria 65 -311
27 Agnes Reisch Niemcy 62 -314
  Alexandra Kustova Rosja 62 -314
29 Ema Klinec Słowenia 60 -316
30 Guy-Lim Park Korea Pd. 52 -324
  Lucile Morat Francja 52 -324
32 Nita Englund USA 51 -325
33 Kamila Karpiel Polska 50 -326
34 Sofia Tikhonova Rosja 47 -329
35 Zdenka Pesatova Czechy 44 -332
  Anja Tepes Słowenia 44 -332
  Katra Komar Słowenia 44 -332
  Sarlote Skele Łotwa 44 -332
39 Matilda Gundersson Szwecja 40 -336
  Valentina Sderzhikova Kazachstan 40 -336
  Jerneja Brecl Słowenia 40 -336
42 Marta Krepelkova Czechy 39 -337
43 Joanna Kil Polska 38 -338
  Anna Twardosz Polska 38 -338
  Elisabeth Raudaschl Austria 38 -338
46 Dayana Akhmetvaliyeva Kazachstan 36 -340
47 Haruka Iwasa Japonia 32 -344
  Thea Sofie Kleven Norwegia 32 -344
49 Julia Huber Austria 31 -345
50 Julia Lundberg Szwecja 30 -346
  Kaja Urbanija Coz Słowenia 30 -346
52 Natasha Bodnarchuk Kanada 28 -348
  Henriette Kraus Niemcy 28 -348
54 Liliya Romanyuk Ukraina 27 -349
  Roberta D Agostina Włochy 27 -349
  Jonna Mohlen Szwecja 27 -349
57 Michaela Rajnochova Czechy 26 -350
58 Karolina Indrackova Czechy 25 -351
  Minami Watanabe Japonia 25 -351
60 Abigail Strate Kanada 24 -352
  Jana Mrakotova Czechy 24 -352
62 Nicole Maurer Kanada 23 -353
63 Kaede Narita Japonia 22 -354
64 Lara Malsiner Włochy 21 -355
65 Sophia Goerlich Niemcy 20 -356
  Katarzyna Pałasz Polska 20 -356
67 Eleora Hamming Kanada 14 -362
68 Josephine Pagnier Francja 13 -363
  Oceane Avocat Gros Francja 13 -363
70 Natalie Eilers Kanada 12 -364
  Veronica Gianmoena Włochy 12 -364
72 Frida Westman Szwecja 11 -365
73 Anita Seretinek Słowenia 7 -369
74 Veronika Ptackova Czechy 6 -370
75 Mariia Iakovleva Rosja 5 -371
76 Timna Moser Austria 4 -372
77 Maria Daria Chindris Rumunia 3 -373
  Stepanka Ptackova Czechy 3 -373
79 Anja Javorsek Słowenia 2 -374
80 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 1 -375
  Oceane Paillard Francja 1 -375
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1018  
2 Słowenia Słowenia 853 -165
3 Rumunia Rumunia 728 -290
4 Austria Austria 498 -520
5 Niemcy Niemcy 410 -608
6 Francja Francja 355 -663
7 Czechy Czechy 236 -782
8 Rosja Rosja 204 -814
9 Japonia Japonia 150 -868
10 Włochy Włochy 145 -873
11 Węgry Węgry 116 -902
12 Szwecja Szwecja 108 -910
13 Ukraina Ukraina 107 -911
14 Kanada Kanada 101 -917
15 Kazachstan Kazachstan 76 -942
16 Szwajcaria Szwajcaria 72 -946
17 Korea Pd. Korea Pd. 52 -966
18 USA USA 51 -967
19 Łotwa Łotwa 44 -974
20 Norwegia Norwegia 33 -985
Wyniki konkursów
11.07.2015 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Jacqueline Seifriedsberger (Austria)
12.07.2015 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Jacqueline Seifriedsberger (Austria)
29.08.2015 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
30.08.2015 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
26.09.2015 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
27.09.2015 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
11.03.2016 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Nika Kriznar (Słowenia)
12.03.2016 Harrachov Czechy K-90
Zwycięzca: Spela Rogelj (Słowenia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2015/2016

FIS Cup kobiet 2015/2016

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »