Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do określania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jaką może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu są premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze Świata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bieżącą sytuacją już wcześniej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mogą jeszcze nastąpić zmiany).
Ranking po 7 periodzie sezonu 2023/2024
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj I II III IV V VI VII suma
1 Finn Braun Niemcy 0 0 44 28 48 45 25 190
2 Eric Hoyer Niemcy 0 0 0 11 10 56 0 77
3 Robert Johansson Norwegia 200 0 48 54 194 68 0 564
4 Christian Roeste Solberg Norwegia 8 0 2 0 0 0 0 10
5 Soelve Jokerud Strand Norwegia 1 0 20 0 0 0 0 21
6 Aleksander Zniszczoł Polska 0 0 207 0 0 0 0 207
7 Łukasz Łukaszczyk Polska 0 0 0 0 0 0 18 18
8 Jan Bombek Słowenia 0 0 12 40 36 2 46 136
9 Yanick Wasser Szwajcaria 0 0 0 12 0 82 0 94
10 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 10 0 0 0 0 0 0 10
11 Timon-Pascal Kahofer Austria 0 0 0 0 199 50 0 249
12 Benedikt Holub Czechy 0 0 0 0 0 4 0 4
  Jarkko Maatta Finlandia 0 0 0 0 0 0 4 4
14 Henri Kavilo Finlandia 0 0 0 0 0 0 10 10
15 Jules Chervet Francja 0 0 0 9 0 9 7 25
16 Yukiya Sato Japonia 0 0 0 0 19 0 0 19
17 Asahi Sakano Japonia 0 0 0 0 10 0 0 10
18 Felix Hoffmann Niemcy 0 0 71 151 304 0 115 641
19 Constantin Schmid Niemcy 0 0 90 290 42 227 0 649
20 Robin Pedersen Norwegia 7 0 167 203 430 0 0 807
21 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 0 0 116 216 72 0 0 404
22 Mats Strandbraaten Norwegia 0 0 0 0 0 0 1 1
  Jarosław Krzak Polska 0 0 0 0 1 0 0 1
24 Jan Habdas Polska 0 0 6 7 14 14 0 41
25 Ziga Jelar Słowenia 0 0 0 55 30 107 10 202
26 Rok Oblak Słowenia 0 0 17 0 23 0 0 40
27 Mark Hafnar Słowenia 43 0 16 0 44 28 0 131
28 Jaka Drinovec Słowenia 0 0 0 0 0 0 9 9
29 Marius Sieber Szwajcaria 0 0 0 0 1 0 0 1
30 Daniel Huber Austria 0 0 0 0 455 0 0 455
31 Francesco Cecon Włochy 0 0 0 0 0 0 44 44
32 Francisco Moerth Austria 0 0 13 91 381 194 127 806
33 Artti Aigro Estonia 66 0 0 0 0 0 0 66
34 Kalle Heikkinen Finlandia 0 0 9 0 0 0 0 9
35 Go Yamamoto Japonia 0 0 0 0 13 0 0 13
36 Sakutaro Kobayashi Japonia 0 0 0 0 43 0 68 111
37 Ben Bayer Niemcy 0 0 0 0 0 76 0 76
38 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 0 0 3 0 0 0 110 113
39 Isak Andreas Langmo Norwegia 0 0 0 0 0 0 11 11
40 Kacper Juroszek Polska 7 0 8 22 23 22 45 127
41 Klemens Joniak Polska 1 0 0 0 4 0 0 5
42 Rok Masle Słowenia 0 0 0 40 54 38 0 132
43 Zak Mogel Słowenia 0 0 184 162 145 0 250 741
44 Simon Ammann Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 33 33
45 Juri Kesseli Szwajcaria 0 0 0 0 10 0 0 10
46 Stefan Rainer Austria 0 0 0 40 9 0 15 64
47 Markus Mueller Austria 0 0 102 101 30 19 0 252
48 Kevin Maltsev Estonia 0 0 1 0 0 0 0 1
49 Mico Ahonen Finlandia 0 0 9 0 0 5 7 21
50 Noriaki Kasai Japonia 0 0 0 0 63 0 0 63
51 Keiichi Sato Japonia 19 0 7 0 51 0 36 113
52 Markus Eisenbichler Niemcy 0 0 46 0 0 160 349 555
53 Simon Spiewok Niemcy 0 0 7 0 22 0 0 29
54 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 0 0 18 0 18
55 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 4 0 29 6 17 36 28 120
56 Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll Norwegia 0 0 0 0 0 6 0 6
57 Paweł Wąsek Polska 14 0 0 0 0 0 231 245
58 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 0 0 0 0 0 2 39 41
59 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 0 14 43 28 1 86
60 Felix Trunz Szwajcaria 0 0 0 0 0 14 7 21
61 Jason Colby USA 0 0 0 0 0 24 0 24
62 David Haagen Austria 0 0 0 0 9 0 0 9
63 Kaimar Vagul Estonia 0 0 2 0 4 4 0 10
64 Paavo Romppainen Finlandia 0 0 0 0 0 0 11 11
65 Vilho Palosaari Finlandia 0 0 3 0 0 0 0 3
66 Taku Takeuchi Japonia 0 0 7 0 0 0 8 15
67 Tomofumi Naito Japonia 116 0 0 0 38 0 44 198
68 Danil Vassilyev Kazachstan 0 0 0 0 0 37 78 115
69 Tomasz Pilch Polska 7 1 0 0 0 0 3 11
70 Iver Olaussen Norwegia 25 2 18 0 66 67 86 264
71 Kacper Tomasiak Polska 0 2 0 0 0 0 3 5
72 Teodor Igor Herbstritt Słowenia 0 3 0 0 0 0 0 3
73 Maksim Bartolj Słowenia 0 3 137 122 204 186 134 786
74 Yevhen Marusiak Ukraina 23 5 0 0 0 0 32 60
75 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 0 5 0 0 0 1 0 6
76 Ilyja Mizernykh Kazachstan 0 6 0 0 0 33 18 57
77 Andrew Urlaub USA 0 8 0 0 0 7 0 15
78 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 8 0 0 0 0 0 8
79 Niko Kytosaho Finlandia 0 11 0 0 0 0 0 11
80 Julijan Smid Austria 0 13 0 0 0 0 0 13
81 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 14 0 0 109 105 0 228
82 Roman Koudelka Czechy 0 15 0 0 0 0 0 15
83 Klemens Murańka Polska 0 16 48 140 9 60 34 307
84 Niklas Bachlinger Austria 0 18 0 0 0 0 0 18
85 Fabian Oestvold Norwegia 0 19 0 0 0 0 0 19
86 Valentin Foubert Francja 0 20 0 85 16 32 42 195
87 Andrzej Stękała Polska 0 20 43 34 6 54 32 189
88 Kasperi Valto Finlandia 0 21 0 0 0 0 0 21
89 Kevin Bickner USA 18 21 0 0 26 0 0 65
90 Emanuel Schmid Niemcy 0 25 0 0 0 0 0 25
91 Jannik Faisst Niemcy 0 25 0 23 17 36 43 144
92 Ozbe Zupan Słowenia 0 25 0 0 0 0 0 25
93 Hannes Landerer Austria 0 32 31 0 0 0 170 233
94 Andrea Campregher Włochy 0 32 0 0 0 0 28 60
95 Simon Steinberger Austria 0 32 0 0 7 27 0 66
96 Sondre Ringen Norwegia 65 34 20 0 0 0 0 119
97 Johannes Poelz Austria 0 37 0 0 51 11 0 99
98 Decker Dean USA 0 39 7 2 0 14 0 62
99 Casey Larson USA 0 44 0 0 21 0 0 65
100 Stephan Embacher Austria 12 52 75 203 0 0 86 428
101 Erik Belshaw USA 0 52 0 0 0 0 0 52
102 Adrian Tittel Niemcy 0 53 0 0 36 132 84 305
103 Matija Vidic Słowenia 8 57 40 9 3 60 76 253
104 Martin Hamann Niemcy 25 66 0 128 136 61 69 485
105 Luca Roth Niemcy 45 66 167 86 90 103 113 670
106 Tate Frantz USA 0 67 0 0 0 0 0 67
107 Jernej Presecnik Słowenia 18 76 0 15 0 39 0 148
108 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 42 80 14 0 0 182 0 318
109 Anders Haare Norwegia 55 87 58 108 56 185 26 575
110 Jakub Wolny Polska 45 136 57 66 16 104 63 487
111 Maximilian Ortner Austria 61 190 108 106 283 351 395 1494
112 Domen Prevc Słowenia 0 197 0 0 0 0 0 197
113 Marco Woergoetter Austria 38 220 0 0 18 0 128 404
114 Benjamin Oestvold Norwegia 15 246 207 0 126 40 80 714
115 Lovro Kos Słowenia 0 246 0 0 0 0 0 246
116 Jonas Schuster Austria 38 254 103 93 344 357 298 1487
117 Maximilian Steiner Austria 130 268 0 0 0 0 0 398
118 Maciej Kot Polska 0 294 0 0 58 186 0 538
119 Fredrik Villumstad Norwegia 82 306 0 1 202 329 0 920
120 Stephan Leyhe Niemcy 60 327 0 0 0 0 0 387
121 Clemens Leitner Austria 84 358 242 102 242 175 26 1229
122 Clemens Aigner Austria 0 379 252 0 0 0 457 1088
123 Pius Paschke Niemcy 44 422 0 0 0 0 0 466
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich