Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do określania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jaką może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu są premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze Świata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bieżącą sytuacją już wcześniej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mogą jeszcze nastąpić zmiany).
Ranking po 6 periodzie sezonu 2023/2024
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj VII I II III IV V VI suma
1 Pius Paschke Niemcy 147 44 422 0 0 0 0 613
2 Clemens Aigner Austria 0 0 379 252 0 0 0 631
3 Clemens Leitner Austria 432 84 358 242 102 242 175 1635
4 Stephan Leyhe Niemcy 0 60 327 0 0 0 0 387
5 Fredrik Villumstad Norwegia 242 82 306 0 1 202 329 1162
6 Maciej Kot Polska 91 0 294 0 0 58 186 629
7 Maximilian Steiner Austria 0 130 268 0 0 0 0 398
8 Jonas Schuster Austria 83 38 254 103 93 344 357 1272
9 Benjamin Oestvold Norwegia 285 15 246 207 0 126 40 919
10 Lovro Kos Słowenia 0 0 246 0 0 0 0 246
11 Marco Woergoetter Austria 0 38 220 0 0 18 0 276
12 Domen Prevc Słowenia 0 0 197 0 0 0 0 197
13 Maximilian Ortner Austria 98 61 190 108 106 283 351 1197
14 Jakub Wolny Polska 106 45 136 57 66 16 104 530
15 Anders Haare Norwegia 34 55 87 58 108 56 185 583
16 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 28 42 80 14 0 0 182 346
17 Jernej Presecnik Słowenia 127 18 76 0 15 0 39 275
18 Tate Frantz USA 0 0 67 0 0 0 0 67
19 Martin Hamann Niemcy 445 25 66 0 128 136 61 861
20 Luca Roth Niemcy 266 45 66 167 86 90 103 823
21 Matija Vidic Słowenia 173 8 57 40 9 3 60 350
22 Adrian Tittel Niemcy 0 0 53 0 0 36 132 221
23 Erik Belshaw USA 0 0 52 0 0 0 0 52
24 Stephan Embacher Austria 65 12 52 75 203 0 0 407
25 Casey Larson USA 0 0 44 0 0 21 0 65
26 Decker Dean USA 0 0 39 7 2 0 14 62
27 Johannes Poelz Austria 0 0 37 0 0 51 11 99
28 Sondre Ringen Norwegia 140 65 34 20 0 0 0 259
29 Hannes Landerer Austria 45 0 32 31 0 0 0 108
30 Andrea Campregher Włochy 0 0 32 0 0 0 0 32
31 Simon Steinberger Austria 0 0 32 0 0 7 27 66
32 Ozbe Zupan Słowenia 0 0 25 0 0 0 0 25
  Emanuel Schmid Niemcy 0 0 25 0 0 0 0 25
34 Jannik Faisst Niemcy 0 0 25 0 23 17 36 101
35 Kasperi Valto Finlandia 19 0 21 0 0 0 0 40
36 Kevin Bickner USA 0 18 21 0 0 26 0 65
37 Valentin Foubert Francja 0 0 20 0 85 16 32 153
38 Andrzej Stękała Polska 68 0 20 43 34 6 54 225
39 Fabian Oestvold Norwegia 0 0 19 0 0 0 0 19
40 Niklas Bachlinger Austria 0 0 18 0 0 0 0 18
41 Klemens Murańka Polska 121 0 16 48 140 9 60 394
42 Roman Koudelka Czechy 0 0 15 0 0 0 0 15
43 Ulrich Wohlgenannt Austria 102 0 14 0 0 109 105 330
44 Julijan Smid Austria 0 0 13 0 0 0 0 13
45 Niko Kytosaho Finlandia 0 0 11 0 0 0 0 11
46 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 8 0 0 0 0 8
47 Andrew Urlaub USA 0 0 8 0 0 0 7 15
48 Ilyja Mizernykh Kazachstan 0 0 6 0 0 0 33 39
49 Yevhen Marusiak Ukraina 0 23 5 0 0 0 0 28
50 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 0 0 5 0 0 0 1 6
51 Teodor Igor Herbstritt Słowenia 0 0 3 0 0 0 0 3
52 Maksim Bartolj Słowenia 0 0 3 137 122 204 186 652
53 Iver Olaussen Norwegia 73 25 2 18 0 66 67 251
54 Kacper Tomasiak Polska 0 0 2 0 0 0 0 2
55 Tomasz Pilch Polska 183 7 1 0 0 0 0 191
56 Arttu Pohjola Finlandia 32 0 0 0 0 0 0 32
57 Mathis Contamine Francja 1 0 0 0 0 0 0 1
58 Noriaki Kasai Japonia 0 0 0 0 0 63 0 63
59 Keiichi Sato Japonia 0 19 0 7 0 51 0 77
60 Markus Eisenbichler Niemcy 0 0 0 46 0 0 160 206
61 Felix Hoffmann Niemcy 555 0 0 71 151 304 0 1081
62 Constantin Schmid Niemcy 0 0 0 90 290 42 227 649
63 Simon Steinbeisser Niemcy 1 0 0 0 0 0 0 1
64 Robert Johansson Norwegia 0 200 0 48 54 194 68 564
65 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 0 0 0 18 18
66 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 0 4 0 29 6 17 36 92
67 Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll Norwegia 0 0 0 0 0 0 6 6
68 Paweł Wąsek Polska 0 14 0 0 0 0 0 14
69 Adam Niżnik Polska 10 0 0 0 0 0 0 10
70 Wiktor Szozda Polska 2 0 0 0 0 0 0 2
71 Patrik Vitez Słowenia 21 0 0 0 0 0 0 21
72 Marius Sieber Szwajcaria 0 0 0 0 0 1 0 1
73 Francisco Moerth Austria 53 0 0 13 91 381 194 732
74 Benedikt Holub Czechy 0 0 0 0 0 0 4 4
75 Kaimar Vagul Estonia 0 0 0 2 0 4 4 10
76 Tomas Kuisma Finlandia 4 0 0 0 0 0 0 4
77 Enzo Milesi Francja 3 0 0 0 0 0 0 3
78 Taku Takeuchi Japonia 0 0 0 7 0 0 0 7
79 Tomofumi Naito Japonia 0 116 0 0 0 38 0 154
80 Danil Vassilyev Kazachstan 0 0 0 0 0 0 37 37
81 Anders Fannemel Norwegia 80 0 0 0 0 0 0 80
82 Christian Roeste Solberg Norwegia 0 8 0 2 0 0 0 10
83 Soelve Jokerud Strand Norwegia 0 1 0 20 0 0 0 21
84 Aleksander Zniszczoł Polska 0 0 0 207 0 0 0 207
85 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 0 0 0 0 0 0 2 2
86 Ziga Jelar Słowenia 0 0 0 0 55 30 107 192
87 Jan Bombek Słowenia 0 0 0 12 40 36 2 90
88 Philipp Aschenwald Austria 195 0 0 0 0 0 0 195
89 Juri Kesseli Szwajcaria 0 0 0 0 0 10 0 10
90 David Haagen Austria 0 0 0 0 0 9 0 9
91 Stefan Rainer Austria 7 0 0 0 40 9 0 56
92 Markus Mueller Austria 316 0 0 102 101 30 19 568
93 Radek Rydl Czechy 8 0 0 0 0 0 0 8
94 Mico Ahonen Finlandia 19 0 0 9 0 0 5 33
95 Jules Chervet Francja 0 0 0 0 9 0 9 18
96 Yukiya Sato Japonia 0 0 0 0 0 19 0 19
97 Asahi Sakano Japonia 0 0 0 0 0 10 0 10
98 Simon Spiewok Niemcy 0 0 0 7 0 22 0 29
99 Ben Bayer Niemcy 6 0 0 0 0 0 76 82
100 Robin Pedersen Norwegia 0 7 0 167 203 430 0 807
101 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 145 0 0 116 216 72 0 549
102 Stefan Hula Polska 31 0 0 0 0 0 0 31
103 Jarosław Krzak Polska 0 0 0 0 0 1 0 1
104 Jan Habdas Polska 148 0 0 6 7 14 14 189
105 Hektor Kapustik Słowacja 12 0 0 0 0 0 0 12
106 Rok Masle Słowenia 157 0 0 0 40 54 38 289
107 Rok Oblak Słowenia 12 0 0 17 0 23 0 52
108 Mark Hafnar Słowenia 7 43 0 16 0 44 28 138
109 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 0 0 14 43 28 85
110 Felix Trunz Szwajcaria 5 0 0 0 0 0 14 19
111 Timon-Pascal Kahofer Austria 0 0 0 0 0 199 50 249
112 Jason Colby USA 0 0 0 0 0 0 24 24
113 Artti Aigro Estonia 0 66 0 0 0 0 0 66
114 Kalle Heikkinen Finlandia 0 0 0 9 0 0 0 9
115 Vilho Palosaari Finlandia 19 0 0 3 0 0 0 22
116 Go Yamamoto Japonia 13 0 0 0 0 13 0 26
117 Sakutaro Kobayashi Japonia 0 0 0 0 0 43 0 43
118 David Siegel Niemcy 20 0 0 0 0 0 0 20
119 Finn Braun Niemcy 21 0 0 44 28 48 45 186
120 Eric Hoyer Niemcy 0 0 0 0 11 10 56 77
121 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 0 0 0 3 0 0 0 3
122 Simen Meen Haugeng Norwegia 19 0 0 0 0 0 0 19
123 Kacper Juroszek Polska 68 7 0 8 22 23 22 150
124 Klemens Joniak Polska 7 1 0 0 0 4 0 12
125 Tilen Bartol Słowenia 123 0 0 0 0 0 0 123
126 Zak Mogel Słowenia 183 0 0 184 162 145 0 674
127 Daniel Huber Austria 0 0 0 0 0 455 0 455
128 Yanick Wasser Szwajcaria 0 0 0 0 12 0 82 94
129 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 0 10 0 0 0 0 0 10
130 Maximilian Lienher Austria 38 0 0 0 0 0 0 38
131 Louis Obersteiner Austria 37 0 0 0 0 0 0 37
132 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 1 0 0 0 1
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich