TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do okre¶lania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jak± może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu s± premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze ¦wiata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bież±c± sytuacj± już wcze¶niej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mog± jeszcze nast±pić zmiany).
Ranking po 2 periodzie sezonu 2018/2019
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj III IV V VI VII I II suma
1 Philipp Aschenwald Austria 166 48 45 435 0 298 516 1508
2 David Siegel Niemcy 16 124 410 418 0 58 340 1366
3 Andreas Wank Niemcy 172 21 330 517 0 51 96 1187
4 Marius Lindvik Norwegia 126 290 140 546 0 0 42 1144
5 Stefan Huber Austria 24 25 22 252 200 110 287 920
6 Nejc Dezman Słowenia 177 122 303 267 0 0 0 869
7 Anze Lanisek Słowenia 0 72 220 503 0 38 0 833
8 Tomasz Pilch Polska 272 125 95 50 33 115 50 740
9 Aleksander Zniszczoł Polska 12 70 121 60 1 164 246 674
10 Bor Pavlovcic Słowenia 88 111 115 76 160 19 87 656
11 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 144 40 203 128 0 134 649
12 Daniel Huber Austria 0 0 265 263 0 0 100 628
13 Tomaz Naglic Słowenia 47 70 171 171 95 46 9 609
14 Killian Peier Szwajcaria 0 96 0 46 0 200 248 590
15 Sondre Ringen Norwegia 0 100 120 178 0 0 182 580
16 Felix Hoffmann Niemcy 27 0 48 53 150 73 186 537
17 Florian Altenburger Austria 94 92 68 114 60 98 9 535
18 Moritz Baer Niemcy 47 0 28 78 82 14 276 525
19 Jonathan Learoyd Francja 116 214 156 0 0 30 1 517
20 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 0 0 129 384 513
21 Tom Hilde Norwegia 63 73 330 0 0 0 0 466
22 Przemysław Kantyka Polska 2 76 52 23 0 145 132 430
23 Joachim Hauer Norwegia 127 155 58 81 0 0 4 425
24 Martin Hamann Niemcy 50 0 65 162 36 26 85 424
25 Robert Kranjec Słowenia 0 15 232 137 20 0 0 404
26 Manuel Poppinger Austria 0 0 0 273 94 2 3 372
27 Jakub Wolny Polska 0 0 0 367 0 0 0 367
28 Pius Paschke Niemcy 0 0 0 254 106 0 0 360
29 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 7 5 77 73 0 21 152 335
30 Constantin Schmid Niemcy 0 0 0 79 80 0 165 324
31 Andreas Schuler Szwajcaria 0 23 58 84 0 84 67 316
32 Paweł W±sek Polska 19 0 0 102 84 43 56 304
33 Jurij Tepes Słowenia 150 9 0 142 0 0 0 301
34 Halvor Egner Granerud Norwegia 0 0 0 300 0 0 0 300
35 Naoki Nakamura Japonia 0 0 83 0 0 62 152 297
36 Thomas Lackner Austria 100 71 59 26 0 38 0 294
37 Evgeniy Klimov Rosja 0 0 128 0 0 160 0 288
38 Robin Pedersen Norwegia 0 0 148 97 0 0 31 276
39 Lukas Hlava Czechy 15 2 44 8 16 189 0 274
40 Viktor Polasek Czechy 67 90 0 15 49 40 0 261
41 Ziga Jelar Słowenia 224 0 0 12 0 0 0 236
42 Ilmir Hazetdinov Rosja 33 47 11 0 29 110 0 230
43 Andreas Granerud Buskum Norwegia 0 0 51 42 0 70 60 223
44 Manuel Fettner Austria 0 0 0 0 200 0 20 220
45 Cestmir Kozisek Czechy 104 0 73 0 0 36 0 213
46 Dimitry Vassiliev Rosja 0 0 0 0 45 27 129 201
47 Anze Semenic Słowenia 0 0 0 0 0 56 128 184
48 Thomas Hofer Austria 0 36 60 45 0 11 26 178
  Markus Schiffner Austria 64 16 27 10 0 61 0 178
50 Miran Zupancic Słowenia 58 39 20 52 0 0 0 169
  Clemens Leitner Austria 0 48 30 66 12 0 13 169
52 Yukiya Sato Japonia 0 0 62 0 0 90 0 152
53 Andraz Pograjc Słowenia 54 5 0 72 13 0 0 144
54 Fabian Seidl Niemcy 24 0 0 0 28 90 0 142
  Elias Tollinger Austria 92 16 18 5 11 0 0 142
56 Rok Justin Słowenia 7 0 0 0 37 81 9 134
57 Maximilian Steiner Austria 0 0 7 34 0 44 46 131
58 Luca Egloff Szwajcaria 53 11 30 5 25 0 6 130
59 Joakim Aune Norwegia 0 0 0 128 0 0 0 128
60 Philipp Raimund Niemcy 0 0 0 10 40 72 0 122
61 Thomas Aasen Markeng Norwegia 0 0 0 0 8 0 107 115
62 Filip Sakala Czechy 14 0 15 72 0 0 13 114
63 Klemens Murańka Polska 18 11 39 33 6 0 5 112
64 Clemens Aigner Austria 0 0 0 0 0 0 110 110
65 Andreas Stjernen Norwegia 0 0 0 0 0 0 105 105
66 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 0 0 4 50 0 47 101
67 Justin Lisso Niemcy 0 12 8 0 0 13 66 99
68 Gregor Deschwanden Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 84 84
69 Andreas Alamommo Finlandia 0 41 29 0 0 0 10 80
  Stefan Kraft Austria 0 0 0 0 0 0 80 80
  Jarkko Määttä Finlandia 44 0 0 0 0 36 0 80
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 49 0 4 0 18 9 80
73 Vladimir Zografski Bułgaria 0 48 29 0 0 0 0 77
74 Gregor Schlierenzauer Austria 0 0 0 0 0 0 76 76
75 Julian Wienerroither Austria 0 0 0 0 0 12 62 74
76 Mikhail Nazarov Rosja 0 0 40 0 0 13 20 73
77 Eetu Nousiainen Finlandia 0 0 0 0 0 72 0 72
  Jaka Hvala Słowenia 0 0 0 0 0 72 0 72
79 Andreas Kofler Austria 0 0 0 0 0 0 71 71
80 Cene Prevc Słowenia 0 0 0 9 60 0 0 69
81 Thomas Roch Dupland Francja 0 8 36 24 0 0 0 68
82 Rok Tarman Słowenia 0 0 12 37 13 0 3 65
83 Seou Choi Korea Pd. 0 8 55 0 0 0 0 63
  Vincent Descombes Sevoie Francja 0 63 0 0 0 0 0 63
85 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 10 11 14 24 59
86 Martti Nomme Estonia 0 0 0 0 0 47 9 56
87 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 0 0 0 0 0 0 54 54
  Kenshiro Ito Japonia 0 0 0 0 0 0 54 54
89 Paul Brasme Francja 0 0 32 4 0 17 0 53
90 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 2 0 0 0 0 14 36 52
91 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 0 0 44 3 0 47
92 Luca Roth Niemcy 0 0 0 0 15 31 0 46
  Mats Bjerke Myhren Norwegia 26 17 3 0 0 0 0 46
94 Mikhail Maksimochkin Rosja 0 4 22 0 10 3 6 45
  Michael Hayboeck Austria 0 0 0 0 0 0 45 45
  Davide Bresadola Włochy 0 26 9 0 0 0 10 45
97 Yuken Iwasa Japonia 0 43 0 0 0 0 0 43
98 Marinus Kraus Niemcy 0 5 7 30 0 0 0 42
99 Matthew Soukup Kanada 0 0 19 12 10 0 0 41
100 Timi Zajc Słowenia 0 0 0 0 0 40 0 40
101 Federico Cecon Włochy 0 0 9 0 15 13 2 39
102 Gabriel Karlen Szwajcaria 0 20 5 0 0 0 13 38
  Jan Bombek Słowenia 0 0 0 0 0 15 23 38
104 Krzysztof Leja Polska 0 0 35 0 0 0 0 35
105 Julian Hahn Niemcy 0 0 0 0 0 34 0 34
106 Aleksandr Bazhenov Rosja 3 0 0 0 0 16 14 33
107 Dominik Peter Szwajcaria 0 0 0 0 0 8 24 32
108 Domen Prevc Słowenia 0 0 0 0 0 16 15 31
109 Kento Sakuyama Japonia 0 0 30 0 0 0 0 30
110 Casey Larson USA 0 0 25 0 0 0 0 25
111 Tomofumi Naito Japonia 0 0 24 0 0 0 0 24
112 Aljaz Osterc Słowenia 7 16 0 0 0 0 0 23
  Markus Rupitsch Austria 11 0 10 2 0 0 0 23
  Andrzej Stękała Polska 0 0 0 0 0 8 15 23
  Michael Glasder USA 0 23 0 0 0 0 0 23
  Bartosz Czyż Polska 0 0 0 0 23 0 0 23
117 Shohei Tochimoto Japonia 0 0 22 0 0 0 0 22
  Cedrik Weigel Niemcy 0 0 0 2 0 17 3 22
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 0 3 0 8 11 0 0 22
120 Johannes Schubert Niemcy 0 0 0 0 0 0 21 21
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 0 0 21 0 0 0 0 21
122 Ernest Prislic Słowenia 0 0 0 0 0 20 0 20
123 Jan Hoerl Austria 0 0 0 0 0 12 6 18
124 Eduard Torok Rumunia 17 0 0 0 0 0 0 17
125 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 0 0 16 0 0 0 0 16
  David Haagen Austria 0 0 0 0 0 0 16 16
  Niko Loeytaeinen Finlandia 0 0 0 2 14 0 0 16
128 Tilen Bartol Słowenia 0 0 0 0 0 15 0 15
129 Mika Schwann Austria 0 0 0 0 14 0 0 14
  Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 14 0 0 14
131 Artti Aigro Estonia 7 0 0 0 0 0 6 13
132 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 12 0 0 0 0 12
  Janni Reisenauer Austria 4 0 8 0 0 0 0 12
134 Joshua Maurer Kanada 0 0 11 0 0 0 0 11
  Adrian Sell Niemcy 0 7 4 0 0 0 0 11
136 Max Goller Niemcy 0 0 0 0 0 10 0 10
  Alexey Romashov Rosja 0 0 10 0 0 0 0 10
138 Juho Ojala Finlandia 8 0 0 0 0 0 0 8
  Vojtech Stursa Czechy 0 0 0 8 0 0 0 8
  Fredrik Villumstad Norwegia 0 0 0 6 2 0 0 8
  Justin Nietzel Niemcy 0 0 0 0 0 0 8 8
  Lauri Asikainen Finlandia 8 0 0 0 0 0 0 8
143 Maximilian Lienher Austria 0 7 0 0 0 0 0 7
  Lovro Vodusek Słowenia 0 0 0 0 0 7 0 7
  Yumu Harada Japonia 0 0 5 0 0 0 2 7
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 0 0 0 7 0 0 7
  Niko Kytoesaho Finlandia 7 0 0 0 0 0 0 7
148 Tim Fuchs Niemcy 0 5 0 0 0 0 0 5
149 Hiroaki Watanabe Japonia 0 0 4 0 0 0 0 4
  Blaz Pavlic Słowenia 0 0 0 4 0 0 0 4
  Vladislav Boyarintsev Rosja 0 0 0 0 0 4 0 4
  Tomas Vancura Czechy 0 0 0 4 0 0 0 4
  Jesper Oedegaard Norwegia 0 0 0 0 4 0 0 4
154 Antti Aalto Finlandia 0 0 0 0 0 3 0 3
  Roberto Dellasega Włochy 0 0 1 2 0 0 0 3
156 Ayberk Demir Turcja 0 0 1 1 0 0 0 2
  Egor Usachev Rosja 0 0 0 0 2 0 0 2
  Ville Larinto Finlandia 0 2 0 0 0 0 0 2
  Damian Lasota Czechy 0 0 2 0 0 0 0 2
  Yuya Yamada Japonia 0 0 2 0 0 0 0 2
161 Aljaz Vodan Słowenia 0 0 0 1 0 0 0 1
  Kiril Kotik Rosja 0 0 0 0 1 0 0 1
  Dominik Maylaender Niemcy 1 0 0 0 0 0 0 1
  Giovanni Bresadola Włochy 0 0 0 0 0 1 0 1
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »