TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do okre¶lania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jak± może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu s± premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze ¦wiata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bież±c± sytuacj± już wcze¶niej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mog± jeszcze nast±pić zmiany).
Ranking po 1 periodzie sezonu 2018/2019
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj II III IV V VI VII I suma
1 Kiril Kotik Rosja 0 0 0 0 0 1 0 1
  Giovanni Bresadola Włochy 0 0 0 0 0 0 1 1
  Aljaz Vodan Słowenia 0 0 0 0 1 0 0 1
4 Ville Larinto Finlandia 0 0 2 0 0 0 0 2
  Ayberk Demir Turcja 0 0 0 1 1 0 0 2
  Egor Usachev Rosja 0 0 0 0 0 2 0 2
  Damian Lasota Czechy 0 0 0 2 0 0 0 2
8 Roberto Dellasega Włochy 0 0 0 1 2 0 0 3
  Antti Aalto Finlandia 0 0 0 0 0 0 3 3
10 Tomas Vancura Czechy 0 0 0 0 4 0 0 4
  Vladislav Boyarintsev Rosja 0 0 0 0 0 0 4 4
  Hiroaki Watanabe Japonia 0 0 0 4 0 0 0 4
  Jesper Oedegaard Norwegia 0 0 0 0 0 4 0 4
14 Yumu Harada Japonia 0 0 0 5 0 0 0 5
15 Maximilian Lienher Austria 0 0 7 0 0 0 0 7
  Kalle Heikkinen Finlandia 7 0 0 0 0 0 0 7
  Frans Taehkaevuori Finlandia 7 0 0 0 0 0 0 7
  Lovro Vodusek Słowenia 0 0 0 0 0 0 7 7
19 Andrzej Stękała Polska 0 0 0 0 0 0 8 8
  Fredrik Villumstad Norwegia 0 0 0 0 6 2 0 8
  Vojtech Stursa Czechy 0 0 0 0 8 0 0 8
  Lauri Asikainen Finlandia 0 8 0 0 0 0 0 8
  Dominik Peter Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 8 8
24 Alexey Romashov Rosja 0 0 0 10 0 0 0 10
  Max Goller Niemcy 0 0 0 0 0 0 10 10
  Yuya Yamada Japonia 8 0 0 2 0 0 0 10
27 Adrian Sell Niemcy 0 0 7 4 0 0 0 11
  Joshua Maurer Kanada 0 0 0 11 0 0 0 11
29 Richard Haukedal Norwegia 12 0 0 0 0 0 0 12
  Blaz Pavlic Słowenia 8 0 0 0 4 0 0 12
  Jan Hoerl Austria 0 0 0 0 0 0 12 12
  Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 0 12 0 0 0 12
  Julian Wienerroither Austria 0 0 0 0 0 0 12 12
34 Janni Reisenauer Austria 1 4 0 8 0 0 0 13
35 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 0 14 0 14
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 7 0 0 0 0 7 0 14
  Michael Hayboeck Austria 14 0 0 0 0 0 0 14
  Anze Lavtizar Słowenia 14 0 0 0 0 0 0 14
39 Jan Bombek Słowenia 0 0 0 0 0 0 15 15
  Jan Kus Słowenia 15 0 0 0 0 0 0 15
41 Thomas Aasen Markeng Norwegia 8 0 0 0 0 8 0 16
  Niko Loeytaeinen Finlandia 0 0 0 0 2 14 0 16
43 Eduard Torok Rumunia 0 17 0 0 0 0 0 17
44 Cedrik Weigel Niemcy 0 0 0 0 2 0 17 19
45 Ernest Prislic Słowenia 0 0 0 0 0 0 20 20
46 Tim Fuchs Niemcy 16 0 5 0 0 0 0 21
47 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 0 0 21 0 0 0 22
  Shohei Tochimoto Japonia 0 0 0 22 0 0 0 22
  Juho Ojala Finlandia 14 8 0 0 0 0 0 22
50 Bartosz Czyż Polska 0 0 0 0 0 23 0 23
51 Gregor Schlierenzauer Austria 24 0 0 0 0 0 0 24
52 Clemens Aigner Austria 25 0 0 0 0 0 0 25
  Casey Larson USA 0 0 0 25 0 0 0 25
54 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 10 0 0 16 0 0 0 26
55 Gabriel Karlen Szwajcaria 2 0 20 5 0 0 0 27
56 Tomofumi Naito Japonia 5 0 0 24 0 0 0 29
57 Kento Sakuyama Japonia 0 0 0 30 0 0 0 30
58 Bartłomiej Kłusek Polska 31 0 0 0 0 0 0 31
59 Jan Ziobro Polska 33 0 0 0 0 0 0 33
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 11 0 3 0 8 11 0 33
61 Krzysztof Leja Polska 0 0 0 35 0 0 0 35
  Aleksandr Bazhenov Rosja 16 3 0 0 0 0 16 35
  Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 0 10 11 14 35
  Davide Bresadola Włochy 0 0 26 9 0 0 0 35
65 Federico Cecon Włochy 0 0 0 9 0 15 13 37
66 Julian Hahn Niemcy 4 0 0 0 0 0 34 38
67 Mikhail Maksimochkin Rosja 0 0 4 22 0 10 3 39
68 Niko Kytoesaho Finlandia 33 7 0 0 0 0 0 40
69 Matthew Soukup Kanada 0 0 0 19 12 10 0 41
70 Marinus Kraus Niemcy 0 0 5 7 30 0 0 42
  Andreas Kofler Austria 42 0 0 0 0 0 0 42
72 Yuken Iwasa Japonia 0 0 43 0 0 0 0 43
73 Mika Schwann Austria 31 0 0 0 0 14 0 45
  Aljaz Osterc Słowenia 22 7 16 0 0 0 0 45
75 Martti Nomme Estonia 0 0 0 0 0 0 47 47
76 Michael Glasder USA 26 0 23 0 0 0 0 49
77 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 34 2 0 0 0 0 14 50
  Sergey Tkachenko Kazachstan 3 0 0 0 0 44 3 50
79 Mikhail Nazarov Rosja 0 0 0 40 0 0 13 53
  Paul Brasme Francja 0 0 0 32 4 0 17 53
81 Anze Semenic Słowenia 0 0 0 0 0 0 56 56
82 Markus Eisenbichler Niemcy 58 0 0 0 0 0 0 58
83 Artti Aigro Estonia 54 7 0 0 0 0 0 61
  Luca Roth Niemcy 15 0 0 0 0 15 31 61
85 Seou Choi Korea Pd. 0 0 8 55 0 0 0 63
86 Mats Bjerke Myhren Norwegia 20 26 17 3 0 0 0 66
87 Thomas Roch Dupland Francja 0 0 8 36 24 0 0 68
88 Markus Rupitsch Austria 46 11 0 10 2 0 0 69
  Cene Prevc Słowenia 0 0 0 0 9 60 0 69
90 Andreas Alamommo Finlandia 0 0 41 29 0 0 0 70
91 Justin Lisso Niemcy 38 0 12 8 0 0 13 71
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 49 0 4 0 18 71
93 Jaka Hvala Słowenia 0 0 0 0 0 0 72 72
94 Vladimir Zografski Bułgaria 0 0 48 29 0 0 0 77
95 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 31 0 0 0 4 50 0 85
96 Rok Tarman Słowenia 26 0 0 12 37 13 0 88
97 Jarkko Määttä Finlandia 11 44 0 0 0 0 36 91
98 Dimitry Vassiliev Rosja 24 0 0 0 0 45 27 96
99 Dominik Maylaender Niemcy 97 1 0 0 0 0 0 98
100 Filip Sakala Czechy 0 14 0 15 72 0 0 101
101 Maximilian Steiner Austria 25 0 0 7 34 0 44 110
102 Eetu Nousiainen Finlandia 42 0 0 0 0 0 72 114
103 Philipp Raimund Niemcy 0 0 0 0 10 40 72 122
104 Luca Egloff Szwajcaria 0 53 11 30 5 25 0 124
105 Rok Justin Słowenia 0 7 0 0 0 37 81 125
106 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 0 0 0 129 129
107 Naoki Nakamura Japonia 0 0 0 83 0 0 62 145
108 Yukiya Sato Japonia 0 0 0 62 0 0 90 152
  Thomas Hofer Austria 0 0 36 60 45 0 11 152
110 Clemens Leitner Austria 0 0 48 30 66 12 0 156
111 Elias Tollinger Austria 20 92 16 18 5 11 0 162
112 Andreas Granerud Buskum Norwegia 0 0 0 51 42 0 70 163
113 Miran Zupancic Słowenia 0 58 39 20 52 0 0 169
114 Fabian Seidl Niemcy 30 24 0 0 0 28 90 172
115 Markus Schiffner Austria 0 64 16 27 10 0 61 178
116 Stefan Kraft Austria 180 0 0 0 0 0 0 180
117 Domen Prevc Słowenia 176 0 0 0 0 0 16 192
118 Richard Freitag Niemcy 196 0 0 0 0 0 0 196
119 Andraz Pograjc Słowenia 58 54 5 0 72 13 0 202
120 Joakim Aune Norwegia 80 0 0 0 128 0 0 208
121 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 39 7 5 77 73 0 21 222
122 Ilmir Hazetdinov Rosja 0 33 47 11 0 29 110 230
123 Ziga Jelar Słowenia 0 224 0 0 12 0 0 236
124 Paweł W±sek Polska 0 19 0 0 102 84 43 248
125 Cestmir Kozisek Czechy 37 104 0 73 0 0 36 250
126 Robin Pedersen Norwegia 10 0 0 148 97 0 0 255
127 Viktor Polasek Czechy 0 67 90 0 15 49 40 261
128 Vincent Descombes Sevoie Francja 200 0 63 0 0 0 0 263
129 Manuel Fettner Austria 66 0 0 0 0 200 0 266
130 Evgeniy Klimov Rosja 0 0 0 128 0 0 160 288
131 Halvor Egner Granerud Norwegia 0 0 0 0 300 0 0 300
132 Jurij Tepes Słowenia 0 150 9 0 142 0 0 301
133 Andreas Schuler Szwajcaria 58 0 23 58 84 0 84 307
134 Przemysław Kantyka Polska 18 2 76 52 23 0 145 316
  Constantin Schmid Niemcy 157 0 0 0 79 80 0 316
136 Lukas Hlava Czechy 54 15 2 44 8 16 189 328
137 Martin Hamann Niemcy 0 50 0 65 162 36 26 339
138 Jakub Wolny Polska 0 0 0 0 367 0 0 367
139 Klemens Murańka Polska 280 18 11 39 33 6 0 387
140 Killian Peier Szwajcaria 51 0 96 0 46 0 200 393
141 Sondre Ringen Norwegia 0 0 100 120 178 0 0 398
142 Felix Hoffmann Niemcy 50 27 0 48 53 150 73 401
143 Robert Kranjec Słowenia 0 0 15 232 137 20 0 404
144 Thomas Lackner Austria 117 100 71 59 26 0 38 411
  Manuel Poppinger Austria 42 0 0 0 273 94 2 411
146 Moritz Baer Niemcy 164 47 0 28 78 82 14 413
147 Timi Zajc Słowenia 428 0 0 0 0 0 40 468
148 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 144 40 203 128 0 515
149 Tom Hilde Norwegia 56 63 73 330 0 0 0 522
150 Aleksander Zniszczoł Polska 97 12 70 121 60 1 164 525
151 Jonathan Learoyd Francja 11 116 214 156 0 0 30 527
152 Florian Altenburger Austria 11 94 92 68 114 60 98 537
153 Tilen Bartol Słowenia 565 0 0 0 0 0 15 580
154 Tomaz Naglic Słowenia 0 47 70 171 171 95 46 600
155 Bor Pavlovcic Słowenia 90 88 111 115 76 160 19 659
156 Stefan Huber Austria 50 24 25 22 252 200 110 683
157 Tomasz Pilch Polska 0 272 125 95 50 33 115 690
158 Joachim Hauer Norwegia 361 127 155 58 81 0 0 782
159 Pius Paschke Niemcy 441 0 0 0 254 106 0 801
160 Anze Lanisek Słowenia 0 0 72 220 503 0 38 833
161 Daniel Huber Austria 382 0 0 265 263 0 0 910
162 Nejc Dezman Słowenia 74 177 122 303 267 0 0 943
163 Philipp Aschenwald Austria 63 166 48 45 435 0 298 1055
164 David Siegel Niemcy 61 16 124 410 418 0 58 1087
165 Andreas Wank Niemcy 0 172 21 330 517 0 51 1091
166 Marius Lindvik Norwegia 8 126 290 140 546 0 0 1110
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »