TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 19:15
Notodden HS-100
CoC kobiet
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do okre¶lania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jak± może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu s± premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze ¦wiata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bież±c± sytuacj± już wcze¶niej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mog± jeszcze nast±pić zmiany).
Ranking po 1 periodzie sezonu 2018/2019
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj II III IV V VI VII I suma
1 Daniel Huber Austria 382 0 0 265 263 0 0 910
2 Anze Lavtizar Słowenia 14 0 0 0 0 0 0 14
3 Casey Larson USA 0 0 0 25 0 0 0 25
4 Joshua Maurer Kanada 0 0 0 11 0 0 0 11
5 David Siegel Niemcy 61 16 124 410 418 0 58 1087
6 Antti Aalto Finlandia 0 0 0 0 0 0 3 3
7 Tilen Bartol Słowenia 565 0 0 0 0 0 15 580
8 Julian Hahn Niemcy 4 0 0 0 0 0 34 38
9 Tim Fuchs Niemcy 16 0 5 0 0 0 0 21
10 Paul Brasme Francja 0 0 0 32 4 0 17 53
11 Thomas Roch Dupland Francja 0 0 8 36 24 0 0 68
12 Joakim Aune Norwegia 80 0 0 0 128 0 0 208
13 Andreas Granerud Buskum Norwegia 0 0 0 51 42 0 70 163
14 Domen Prevc Słowenia 176 0 0 0 0 0 16 192
15 Halvor Egner Granerud Norwegia 0 0 0 0 300 0 0 300
16 Markus Rupitsch Austria 46 11 0 10 2 0 0 69
17 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 34 2 0 0 0 0 14 50
18 Ayberk Demir Turcja 0 0 0 1 1 0 0 2
19 Artti Aigro Estonia 54 7 0 0 0 0 0 61
20 Alexey Romashov Rosja 0 0 0 10 0 0 0 10
21 Marinus Kraus Niemcy 0 0 5 7 30 0 0 42
22 Frans Taehkaevuori Finlandia 7 0 0 0 0 0 0 7
23 Vojtech Stursa Czechy 0 0 0 0 8 0 0 8
24 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 10 0 0 16 0 0 0 26
25 Yukiya Sato Japonia 0 0 0 62 0 0 90 152
26 Clemens Aigner Austria 25 0 0 0 0 0 0 25
27 Anze Lanisek Słowenia 0 0 72 220 503 0 38 833
28 Martti Nomme Estonia 0 0 0 0 0 0 47 47
29 Killian Peier Szwajcaria 51 0 96 0 46 0 200 393
30 Aljaz Vodan Słowenia 0 0 0 0 1 0 0 1
31 Juho Ojala Finlandia 14 8 0 0 0 0 0 22
32 Mikhail Nazarov Rosja 0 0 0 40 0 0 13 53
33 Vladislav Boyarintsev Rosja 0 0 0 0 0 0 4 4
34 Timi Zajc Słowenia 428 0 0 0 0 0 40 468
35 Jan Kus Słowenia 15 0 0 0 0 0 0 15
36 Dominik Peter Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 8 8
37 Yuken Iwasa Japonia 0 0 43 0 0 0 0 43
38 Jan Hoerl Austria 0 0 0 0 0 0 12 12
  Julian Wienerroither Austria 0 0 0 0 0 0 12 12
40 Cedrik Weigel Niemcy 0 0 0 0 2 0 17 19
41 Blaz Pavlic Słowenia 8 0 0 0 4 0 0 12
42 Kalle Heikkinen Finlandia 7 0 0 0 0 0 0 7
43 Max Goller Niemcy 0 0 0 0 0 0 10 10
44 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 0 0 0 129 129
45 Maximilian Lienher Austria 0 0 7 0 0 0 0 7
46 Giovanni Bresadola Włochy 0 0 0 0 0 0 1 1
47 Justin Lisso Niemcy 38 0 12 8 0 0 13 71
48 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 0 0 21 0 0 0 22
49 Lovro Vodusek Słowenia 0 0 0 0 0 0 7 7
50 Jan Bombek Słowenia 0 0 0 0 0 0 15 15
51 Aljaz Osterc Słowenia 22 7 16 0 0 0 0 45
52 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 49 0 4 0 18 71
53 Andreas Alamommo Finlandia 0 0 41 29 0 0 0 70
54 Ziga Jelar Słowenia 0 224 0 0 12 0 0 236
55 Naoki Nakamura Japonia 0 0 0 83 0 0 62 145
56 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 39 7 5 77 73 0 21 222
57 Robin Pedersen Norwegia 10 0 0 148 97 0 0 255
58 Aleksandr Bazhenov Rosja 16 3 0 0 0 0 16 35
59 Niko Kytoesaho Finlandia 33 7 0 0 0 0 0 40
60 Jonathan Learoyd Francja 11 116 214 156 0 0 30 527
61 Tomas Vancura Czechy 0 0 0 0 4 0 0 4
62 Eetu Nousiainen Finlandia 42 0 0 0 0 0 72 114
63 Janni Reisenauer Austria 1 4 0 8 0 0 0 13
64 Marius Lindvik Norwegia 8 126 290 140 546 0 0 1110
65 Richard Haukedal Norwegia 12 0 0 0 0 0 0 12
66 Sondre Ringen Norwegia 0 0 100 120 178 0 0 398
67 Mats Bjerke Myhren Norwegia 20 26 17 3 0 0 0 66
68 Tomofumi Naito Japonia 5 0 0 24 0 0 0 29
69 Stefan Kraft Austria 180 0 0 0 0 0 0 180
70 Jakub Wolny Polska 0 0 0 0 367 0 0 367
71 Andreas Wank Niemcy 0 172 21 330 517 0 51 1091
72 Kento Sakuyama Japonia 0 0 0 30 0 0 0 30
73 Yuya Yamada Japonia 8 0 0 2 0 0 0 10
74 Markus Eisenbichler Niemcy 58 0 0 0 0 0 0 58
75 Richard Freitag Niemcy 196 0 0 0 0 0 0 196
76 Bartłomiej Kłusek Polska 31 0 0 0 0 0 0 31
77 Jan Ziobro Polska 33 0 0 0 0 0 0 33
78 Joachim Hauer Norwegia 361 127 155 58 81 0 0 782
79 Michael Hayboeck Austria 14 0 0 0 0 0 0 14
80 Przemysław Kantyka Polska 18 2 76 52 23 0 145 316
81 Michael Glasder USA 26 0 23 0 0 0 0 49
82 Anze Semenic Słowenia 0 0 0 0 0 0 56 56
83 Vladimir Zografski Bułgaria 0 0 48 29 0 0 0 77
84 Krzysztof Leja Polska 0 0 0 35 0 0 0 35
85 Adrian Sell Niemcy 0 0 7 4 0 0 0 11
86 Andrzej Stękała Polska 0 0 0 0 0 0 8 8
87 Tom Hilde Norwegia 56 63 73 330 0 0 0 522
88 Davide Bresadola Włochy 0 0 26 9 0 0 0 35
89 Shohei Tochimoto Japonia 0 0 0 22 0 0 0 22
90 Gregor Schlierenzauer Austria 24 0 0 0 0 0 0 24
91 Roberto Dellasega Włochy 0 0 0 1 2 0 0 3
92 Lauri Asikainen Finlandia 0 8 0 0 0 0 0 8
93 Yumu Harada Japonia 0 0 0 5 0 0 0 5
94 Cestmir Kozisek Czechy 37 104 0 73 0 0 36 250
95 Ville Larinto Finlandia 0 0 2 0 0 0 0 2
96 Jurij Tepes Słowenia 0 150 9 0 142 0 0 301
97 Jarkko Määttä Finlandia 11 44 0 0 0 0 36 91
98 Andreas Schuler Szwajcaria 58 0 23 58 84 0 84 307
99 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 0 12 0 0 0 12
100 Gabriel Karlen Szwajcaria 2 0 20 5 0 0 0 27
101 Ernest Prislic Słowenia 0 0 0 0 0 0 20 20
102 Jaka Hvala Słowenia 0 0 0 0 0 0 72 72
103 Andreas Kofler Austria 42 0 0 0 0 0 0 42
104 Evgeniy Klimov Rosja 0 0 0 128 0 0 160 288
105 Markus Schiffner Austria 0 64 16 27 10 0 61 178
106 Nejc Dezman Słowenia 74 177 122 303 267 0 0 943
107 Damian Lasota Czechy 0 0 0 2 0 0 0 2
108 Thomas Lackner Austria 117 100 71 59 26 0 38 411
109 Eduard Torok Rumunia 0 17 0 0 0 0 0 17
110 Filip Sakala Czechy 0 14 0 15 72 0 0 101
111 Vincent Descombes Sevoie Francja 200 0 63 0 0 0 0 263
112 Hiroaki Watanabe Japonia 0 0 0 4 0 0 0 4
113 Seou Choi Korea Pd. 0 0 8 55 0 0 0 63
114 Miran Zupancic Słowenia 0 58 39 20 52 0 0 169
115 Dominik Maylaender Niemcy 97 1 0 0 0 0 0 98
116 Philipp Aschenwald Austria 63 166 48 45 435 0 298 1055
117 Maximilian Steiner Austria 25 0 0 7 34 0 44 110
118 Thomas Hofer Austria 0 0 36 60 45 0 11 152
119 Kiril Kotik Rosja 0 0 0 0 0 1 0 1
120 Aleksander Zniszczoł Polska 97 12 70 121 60 1 164 525
121 Fredrik Villumstad Norwegia 0 0 0 0 6 2 0 8
122 Egor Usachev Rosja 0 0 0 0 0 2 0 2
123 Jesper Oedegaard Norwegia 0 0 0 0 0 4 0 4
124 Klemens Murańka Polska 280 18 11 39 33 6 0 387
125 Sabirzhan Muminov Kazachstan 7 0 0 0 0 7 0 14
126 Thomas Aasen Markeng Norwegia 8 0 0 0 0 8 0 16
127 Mikhail Maksimochkin Rosja 0 0 4 22 0 10 3 39
128 Matthew Soukup Kanada 0 0 0 19 12 10 0 41
129 Elias Tollinger Austria 20 92 16 18 5 11 0 162
130 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 0 10 11 14 35
131 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 11 0 3 0 8 11 0 33
132 Clemens Leitner Austria 0 0 48 30 66 12 0 156
133 Rok Tarman Słowenia 26 0 0 12 37 13 0 88
134 Andraz Pograjc Słowenia 58 54 5 0 72 13 0 202
135 Mika Schwann Austria 31 0 0 0 0 14 0 45
136 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 0 14 0 14
137 Niko Loeytaeinen Finlandia 0 0 0 0 2 14 0 16
138 Luca Roth Niemcy 15 0 0 0 0 15 31 61
139 Federico Cecon Włochy 0 0 0 9 0 15 13 37
140 Lukas Hlava Czechy 54 15 2 44 8 16 189 328
141 Robert Kranjec Słowenia 0 0 15 232 137 20 0 404
142 Bartosz Czyż Polska 0 0 0 0 0 23 0 23
143 Luca Egloff Szwajcaria 0 53 11 30 5 25 0 124
144 Fabian Seidl Niemcy 30 24 0 0 0 28 90 172
145 Ilmir Hazetdinov Rosja 0 33 47 11 0 29 110 230
146 Tomasz Pilch Polska 0 272 125 95 50 33 115 690
147 Martin Hamann Niemcy 0 50 0 65 162 36 26 339
148 Rok Justin Słowenia 0 7 0 0 0 37 81 125
149 Philipp Raimund Niemcy 0 0 0 0 10 40 72 122
150 Sergey Tkachenko Kazachstan 3 0 0 0 0 44 3 50
151 Dimitry Vassiliev Rosja 24 0 0 0 0 45 27 96
152 Viktor Polasek Czechy 0 67 90 0 15 49 40 261
153 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 31 0 0 0 4 50 0 85
154 Cene Prevc Słowenia 0 0 0 0 9 60 0 69
155 Florian Altenburger Austria 11 94 92 68 114 60 98 537
156 Constantin Schmid Niemcy 157 0 0 0 79 80 0 316
157 Moritz Baer Niemcy 164 47 0 28 78 82 14 413
158 Paweł W±sek Polska 0 19 0 0 102 84 43 248
159 Manuel Poppinger Austria 42 0 0 0 273 94 2 411
160 Tomaz Naglic Słowenia 0 47 70 171 171 95 46 600
161 Pius Paschke Niemcy 441 0 0 0 254 106 0 801
162 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 144 40 203 128 0 515
163 Felix Hoffmann Niemcy 50 27 0 48 53 150 73 401
164 Bor Pavlovcic Słowenia 90 88 111 115 76 160 19 659
165 Stefan Huber Austria 50 24 25 22 252 200 110 683
166 Manuel Fettner Austria 66 0 0 0 0 200 0 266
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
10:30
P¦ Engelberg
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »