TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 19:15
Notodden HS-100
CoC kobiet
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do okre¶lania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jak± może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu s± premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze ¦wiata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bież±c± sytuacj± już wcze¶niej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mog± jeszcze nast±pić zmiany).
Ranking po 1 periodzie sezonu 2018/2019
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj II III IV V VI VII I suma
1 Egor Usachev Rosja 0 0 0 0 0 2 0 2
2 Casey Larson USA 0 0 0 25 0 0 0 25
3 Joshua Maurer Kanada 0 0 0 11 0 0 0 11
4 Matthew Soukup Kanada 0 0 0 19 12 10 0 41
5 Antti Aalto Finlandia 0 0 0 0 0 0 3 3
6 Tilen Bartol Słowenia 565 0 0 0 0 0 15 580
7 Julian Hahn Niemcy 4 0 0 0 0 0 34 38
8 Martin Hamann Niemcy 0 50 0 65 162 36 26 339
9 Paul Brasme Francja 0 0 0 32 4 0 17 53
10 Joakim Aune Norwegia 80 0 0 0 128 0 0 208
11 Rok Tarman Słowenia 26 0 0 12 37 13 0 88
12 Andreas Granerud Buskum Norwegia 0 0 0 51 42 0 70 163
13 Domen Prevc Słowenia 176 0 0 0 0 0 16 192
14 Halvor Egner Granerud Norwegia 0 0 0 0 300 0 0 300
15 Markus Rupitsch Austria 46 11 0 10 2 0 0 69
16 Timi Zajc Słowenia 428 0 0 0 0 0 40 468
17 Anze Lavtizar Słowenia 14 0 0 0 0 0 0 14
18 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 34 2 0 0 0 0 14 50
19 Ayberk Demir Turcja 0 0 0 1 1 0 0 2
20 Artti Aigro Estonia 54 7 0 0 0 0 0 61
21 Sabirzhan Muminov Kazachstan 7 0 0 0 0 7 0 14
22 Alexey Romashov Rosja 0 0 0 10 0 0 0 10
23 Frans Taehkaevuori Finlandia 7 0 0 0 0 0 0 7
24 Vojtech Stursa Czechy 0 0 0 0 8 0 0 8
25 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 10 0 0 16 0 0 0 26
26 Yukiya Sato Japonia 0 0 0 62 0 0 90 152
27 Clemens Aigner Austria 25 0 0 0 0 0 0 25
28 Felix Hoffmann Niemcy 50 27 0 48 53 150 73 401
29 Martti Nomme Estonia 0 0 0 0 0 0 47 47
30 Aljaz Vodan Słowenia 0 0 0 0 1 0 0 1
31 Cene Prevc Słowenia 0 0 0 0 9 60 0 69
32 Juho Ojala Finlandia 14 8 0 0 0 0 0 22
33 Mikhail Nazarov Rosja 0 0 0 40 0 0 13 53
34 Vladislav Boyarintsev Rosja 0 0 0 0 0 0 4 4
35 Jan Kus Słowenia 15 0 0 0 0 0 0 15
36 Ziga Jelar Słowenia 0 224 0 0 12 0 0 236
37 Naoki Nakamura Japonia 0 0 0 83 0 0 62 145
38 Julian Wienerroither Austria 0 0 0 0 0 0 12 12
39 Cedrik Weigel Niemcy 0 0 0 0 2 0 17 19
40 Blaz Pavlic Słowenia 8 0 0 0 4 0 0 12
41 Constantin Schmid Niemcy 157 0 0 0 79 80 0 316
42 Luca Roth Niemcy 15 0 0 0 0 15 31 61
43 Kalle Heikkinen Finlandia 7 0 0 0 0 0 0 7
44 Niko Loeytaeinen Finlandia 0 0 0 0 2 14 0 16
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 8 0 0 0 0 8 0 16
46 Max Goller Niemcy 0 0 0 0 0 0 10 10
47 Philipp Raimund Niemcy 0 0 0 0 10 40 72 122
48 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 0 0 0 129 129
49 Giovanni Bresadola Włochy 0 0 0 0 0 0 1 1
50 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 0 14 0 14
51 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 0 0 21 0 0 0 22
52 Lovro Vodusek Słowenia 0 0 0 0 0 0 7 7
53 Fredrik Villumstad Norwegia 0 0 0 0 6 2 0 8
54 Tomofumi Naito Japonia 5 0 0 24 0 0 0 29
55 Mika Schwann Austria 31 0 0 0 0 14 0 45
56 Robin Pedersen Norwegia 10 0 0 148 97 0 0 255
57 Aleksandr Bazhenov Rosja 16 3 0 0 0 0 16 35
58 Moritz Baer Niemcy 164 47 0 28 78 82 14 413
59 Niko Kytoesaho Finlandia 33 7 0 0 0 0 0 40
60 Tomas Vancura Czechy 0 0 0 0 4 0 0 4
61 Eetu Nousiainen Finlandia 42 0 0 0 0 0 72 114
62 Fabian Seidl Niemcy 30 24 0 0 0 28 90 172
63 Janni Reisenauer Austria 1 4 0 8 0 0 0 13
64 Richard Haukedal Norwegia 12 0 0 0 0 0 0 12
65 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 0 10 11 14 35
66 Jesper Oedegaard Norwegia 0 0 0 0 0 4 0 4
67 Kiril Kotik Rosja 0 0 0 0 0 1 0 1
68 Dominik Peter Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 8 8
69 Sergey Tkachenko Kazachstan 3 0 0 0 0 44 3 50
70 Jan Hoerl Austria 0 0 0 0 0 0 12 12
71 Jan Bombek Słowenia 0 0 0 0 0 0 15 15
72 Manuel Fettner Austria 66 0 0 0 0 200 0 266
73 Cestmir Kozisek Czechy 37 104 0 73 0 0 36 250
74 Markus Eisenbichler Niemcy 58 0 0 0 0 0 0 58
75 Rok Justin Słowenia 0 7 0 0 0 37 81 125
76 Anze Semenic Słowenia 0 0 0 0 0 0 56 56
77 Paweł W±sek Polska 0 19 0 0 102 84 43 248
78 Kento Sakuyama Japonia 0 0 0 30 0 0 0 30
79 Hiroaki Watanabe Japonia 0 0 0 4 0 0 0 4
80 Yuya Yamada Japonia 8 0 0 2 0 0 0 10
81 Richard Freitag Niemcy 196 0 0 0 0 0 0 196
82 Pius Paschke Niemcy 441 0 0 0 254 106 0 801
83 Roberto Dellasega Włochy 0 0 0 1 2 0 0 3
84 Michael Hayboeck Austria 14 0 0 0 0 0 0 14
85 Yumu Harada Japonia 0 0 0 5 0 0 0 5
86 Manuel Poppinger Austria 42 0 0 0 273 94 2 411
87 Andreas Kofler Austria 42 0 0 0 0 0 0 42
88 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 0 12 0 0 0 12
89 Dimitry Vassiliev Rosja 24 0 0 0 0 45 27 96
90 Jan Ziobro Polska 33 0 0 0 0 0 0 33
91 Bartłomiej Kłusek Polska 31 0 0 0 0 0 0 31
92 Lauri Asikainen Finlandia 0 8 0 0 0 0 0 8
93 Jakub Wolny Polska 0 0 0 0 367 0 0 367
94 Krzysztof Leja Polska 0 0 0 35 0 0 0 35
95 Andrzej Stękała Polska 0 0 0 0 0 0 8 8
96 Shohei Tochimoto Japonia 0 0 0 22 0 0 0 22
97 Gregor Schlierenzauer Austria 24 0 0 0 0 0 0 24
98 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 31 0 0 0 4 50 0 85
99 Bartosz Czyż Polska 0 0 0 0 0 23 0 23
100 Dominik Maylaender Niemcy 97 1 0 0 0 0 0 98
101 Jaka Hvala Słowenia 0 0 0 0 0 0 72 72
102 Ernest Prislic Słowenia 0 0 0 0 0 0 20 20
103 Evgeniy Klimov Rosja 0 0 0 128 0 0 160 288
104 Damian Lasota Czechy 0 0 0 2 0 0 0 2
105 Filip Sakala Czechy 0 14 0 15 72 0 0 101
106 Stefan Kraft Austria 180 0 0 0 0 0 0 180
107 Federico Cecon Włochy 0 0 0 9 0 15 13 37
108 Maximilian Steiner Austria 25 0 0 7 34 0 44 110
109 Eduard Torok Rumunia 0 17 0 0 0 0 0 17
110 Daniel Huber Austria 382 0 0 265 263 0 0 910
111 Jarkko Määttä Finlandia 11 44 0 0 0 0 36 91
112 Ville Larinto Finlandia 0 0 2 0 0 0 0 2
113 Lukas Hlava Czechy 54 15 2 44 8 16 189 328
114 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 11 0 3 0 8 11 0 33
115 Mikhail Maksimochkin Rosja 0 0 4 22 0 10 3 39
116 Andraz Pograjc Słowenia 58 54 5 0 72 13 0 202
117 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 39 7 5 77 73 0 21 222
118 Marinus Kraus Niemcy 0 0 5 7 30 0 0 42
119 Tim Fuchs Niemcy 16 0 5 0 0 0 0 21
120 Adrian Sell Niemcy 0 0 7 4 0 0 0 11
121 Maximilian Lienher Austria 0 0 7 0 0 0 0 7
122 Thomas Roch Dupland Francja 0 0 8 36 24 0 0 68
123 Seou Choi Korea Pd. 0 0 8 55 0 0 0 63
124 Jurij Tepes Słowenia 0 150 9 0 142 0 0 301
125 Luca Egloff Szwajcaria 0 53 11 30 5 25 0 124
126 Klemens Murańka Polska 280 18 11 39 33 6 0 387
127 Justin Lisso Niemcy 38 0 12 8 0 0 13 71
128 Robert Kranjec Słowenia 0 0 15 232 137 20 0 404
129 Aljaz Osterc Słowenia 22 7 16 0 0 0 0 45
130 Elias Tollinger Austria 20 92 16 18 5 11 0 162
131 Markus Schiffner Austria 0 64 16 27 10 0 61 178
132 Mats Bjerke Myhren Norwegia 20 26 17 3 0 0 0 66
133 Gabriel Karlen Szwajcaria 2 0 20 5 0 0 0 27
134 Andreas Wank Niemcy 0 172 21 330 517 0 51 1091
135 Michael Glasder USA 26 0 23 0 0 0 0 49
136 Andreas Schuler Szwajcaria 58 0 23 58 84 0 84 307
137 Stefan Huber Austria 50 24 25 22 252 200 110 683
138 Davide Bresadola Włochy 0 0 26 9 0 0 0 35
139 Thomas Hofer Austria 0 0 36 60 45 0 11 152
140 Miran Zupancic Słowenia 0 58 39 20 52 0 0 169
141 Andreas Alamommo Finlandia 0 0 41 29 0 0 0 70
142 Yuken Iwasa Japonia 0 0 43 0 0 0 0 43
143 Ilmir Hazetdinov Rosja 0 33 47 11 0 29 110 230
144 Clemens Leitner Austria 0 0 48 30 66 12 0 156
145 Philipp Aschenwald Austria 63 166 48 45 435 0 298 1055
146 Vladimir Zografski Bułgaria 0 0 48 29 0 0 0 77
147 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 49 0 4 0 18 71
148 Vincent Descombes Sevoie Francja 200 0 63 0 0 0 0 263
149 Tomaz Naglic Słowenia 0 47 70 171 171 95 46 600
150 Aleksander Zniszczoł Polska 97 12 70 121 60 1 164 525
151 Thomas Lackner Austria 117 100 71 59 26 0 38 411
152 Anze Lanisek Słowenia 0 0 72 220 503 0 38 833
153 Tom Hilde Norwegia 56 63 73 330 0 0 0 522
154 Przemysław Kantyka Polska 18 2 76 52 23 0 145 316
155 Viktor Polasek Czechy 0 67 90 0 15 49 40 261
156 Florian Altenburger Austria 11 94 92 68 114 60 98 537
157 Killian Peier Szwajcaria 51 0 96 0 46 0 200 393
158 Sondre Ringen Norwegia 0 0 100 120 178 0 0 398
159 Bor Pavlovcic Słowenia 90 88 111 115 76 160 19 659
160 Nejc Dezman Słowenia 74 177 122 303 267 0 0 943
161 David Siegel Niemcy 61 16 124 410 418 0 58 1087
162 Tomasz Pilch Polska 0 272 125 95 50 33 115 690
163 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 144 40 203 128 0 515
164 Joachim Hauer Norwegia 361 127 155 58 81 0 0 782
165 Jonathan Learoyd Francja 11 116 214 156 0 0 30 527
166 Marius Lindvik Norwegia 8 126 290 140 546 0 0 1110
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
10:30
P¦ Engelberg
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »