TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do okre¶lania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jak± może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu s± premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze ¦wiata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bież±c± sytuacj± już wcze¶niej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mog± jeszcze nast±pić zmiany).
Ranking po 1 periodzie sezonu 2018/2019
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj II III IV V VI VII I suma
1 Tomasz Pilch Polska 0 272 125 95 50 33 115 690
2 Ziga Jelar Słowenia 0 224 0 0 12 0 0 236
3 Nejc Dezman Słowenia 74 177 122 303 267 0 0 943
4 Andreas Wank Niemcy 0 172 21 330 517 0 51 1091
5 Philipp Aschenwald Austria 63 166 48 45 435 0 298 1055
6 Jurij Tepes Słowenia 0 150 9 0 142 0 0 301
7 Joachim Hauer Norwegia 361 127 155 58 81 0 0 782
8 Marius Lindvik Norwegia 8 126 290 140 546 0 0 1110
9 Jonathan Learoyd Francja 11 116 214 156 0 0 30 527
10 Cestmir Kozisek Czechy 37 104 0 73 0 0 36 250
11 Thomas Lackner Austria 117 100 71 59 26 0 38 411
12 Florian Altenburger Austria 11 94 92 68 114 60 98 537
13 Elias Tollinger Austria 20 92 16 18 5 11 0 162
14 Bor Pavlovcic Słowenia 90 88 111 115 76 160 19 659
15 Viktor Polasek Czechy 0 67 90 0 15 49 40 261
16 Markus Schiffner Austria 0 64 16 27 10 0 61 178
17 Tom Hilde Norwegia 56 63 73 330 0 0 0 522
18 Miran Zupancic Słowenia 0 58 39 20 52 0 0 169
19 Andraz Pograjc Słowenia 58 54 5 0 72 13 0 202
20 Luca Egloff Szwajcaria 0 53 11 30 5 25 0 124
21 Martin Hamann Niemcy 0 50 0 65 162 36 26 339
22 Moritz Baer Niemcy 164 47 0 28 78 82 14 413
23 Tomaz Naglic Słowenia 0 47 70 171 171 95 46 600
24 Jarkko Määttä Finlandia 11 44 0 0 0 0 36 91
25 Ilmir Hazetdinov Rosja 0 33 47 11 0 29 110 230
26 Felix Hoffmann Niemcy 50 27 0 48 53 150 73 401
27 Mats Bjerke Myhren Norwegia 20 26 17 3 0 0 0 66
28 Fabian Seidl Niemcy 30 24 0 0 0 28 90 172
29 Stefan Huber Austria 50 24 25 22 252 200 110 683
30 Paweł W±sek Polska 0 19 0 0 102 84 43 248
31 Klemens Murańka Polska 280 18 11 39 33 6 0 387
32 Eduard Torok Rumunia 0 17 0 0 0 0 0 17
33 David Siegel Niemcy 61 16 124 410 418 0 58 1087
34 Lukas Hlava Czechy 54 15 2 44 8 16 189 328
35 Filip Sakala Czechy 0 14 0 15 72 0 0 101
36 Aleksander Zniszczoł Polska 97 12 70 121 60 1 164 525
37 Markus Rupitsch Austria 46 11 0 10 2 0 0 69
38 Lauri Asikainen Finlandia 0 8 0 0 0 0 0 8
39 Juho Ojala Finlandia 14 8 0 0 0 0 0 22
40 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 39 7 5 77 73 0 21 222
41 Artti Aigro Estonia 54 7 0 0 0 0 0 61
42 Aljaz Osterc Słowenia 22 7 16 0 0 0 0 45
43 Rok Justin Słowenia 0 7 0 0 0 37 81 125
44 Niko Kytoesaho Finlandia 33 7 0 0 0 0 0 40
45 Janni Reisenauer Austria 1 4 0 8 0 0 0 13
46 Aleksandr Bazhenov Rosja 16 3 0 0 0 0 16 35
47 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 34 2 0 0 0 0 14 50
48 Przemysław Kantyka Polska 18 2 76 52 23 0 145 316
49 Dominik Maylaender Niemcy 97 1 0 0 0 0 0 98
50 Tim Fuchs Niemcy 16 0 5 0 0 0 0 21
51 Evgeniy Klimov Rosja 0 0 0 128 0 0 160 288
52 Julian Hahn Niemcy 4 0 0 0 0 0 34 38
53 Tilen Bartol Słowenia 565 0 0 0 0 0 15 580
54 Clemens Leitner Austria 0 0 48 30 66 12 0 156
55 Paul Brasme Francja 0 0 0 32 4 0 17 53
56 Rok Tarman Słowenia 26 0 0 12 37 13 0 88
57 Halvor Egner Granerud Norwegia 0 0 0 0 300 0 0 300
58 Joakim Aune Norwegia 80 0 0 0 128 0 0 208
59 Jan Kus Słowenia 15 0 0 0 0 0 0 15
60 Domen Prevc Słowenia 176 0 0 0 0 0 16 192
61 Andreas Alamommo Finlandia 0 0 41 29 0 0 0 70
62 Naoki Nakamura Japonia 0 0 0 83 0 0 62 145
63 Robin Pedersen Norwegia 10 0 0 148 97 0 0 255
64 Thomas Roch Dupland Francja 0 0 8 36 24 0 0 68
65 Timi Zajc Słowenia 428 0 0 0 0 0 40 468
66 Andreas Granerud Buskum Norwegia 0 0 0 51 42 0 70 163
67 Dominik Peter Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 8 8
68 Blaz Pavlic Słowenia 8 0 0 0 4 0 0 12
69 Constantin Schmid Niemcy 157 0 0 0 79 80 0 316
70 Luca Roth Niemcy 15 0 0 0 0 15 31 61
71 Kalle Heikkinen Finlandia 7 0 0 0 0 0 0 7
72 Niko Loeytaeinen Finlandia 0 0 0 0 2 14 0 16
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 8 0 0 0 0 8 0 16
74 Max Goller Niemcy 0 0 0 0 0 0 10 10
75 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 0 0 0 129 129
76 Maximilian Lienher Austria 0 0 7 0 0 0 0 7
77 Giovanni Bresadola Włochy 0 0 0 0 0 0 1 1
78 Justin Lisso Niemcy 38 0 12 8 0 0 13 71
79 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 0 14 0 14
80 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 0 0 21 0 0 0 22
81 Lovro Vodusek Słowenia 0 0 0 0 0 0 7 7
82 Jan Bombek Słowenia 0 0 0 0 0 0 15 15
83 Cedrik Weigel Niemcy 0 0 0 0 2 0 17 19
84 Julian Wienerroither Austria 0 0 0 0 0 0 12 12
85 Tomas Vancura Czechy 0 0 0 0 4 0 0 4
86 Eetu Nousiainen Finlandia 42 0 0 0 0 0 72 114
87 Richard Haukedal Norwegia 12 0 0 0 0 0 0 12
88 Sondre Ringen Norwegia 0 0 100 120 178 0 0 398
89 Philipp Raimund Niemcy 0 0 0 0 10 40 72 122
90 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 0 10 11 14 35
91 Jesper Oedegaard Norwegia 0 0 0 0 0 4 0 4
92 Kiril Kotik Rosja 0 0 0 0 0 1 0 1
93 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 49 0 4 0 18 71
94 Sergey Tkachenko Kazachstan 3 0 0 0 0 44 3 50
95 Yuken Iwasa Japonia 0 0 43 0 0 0 0 43
96 Jan Hoerl Austria 0 0 0 0 0 0 12 12
97 Mika Schwann Austria 31 0 0 0 0 14 0 45
98 Adrian Sell Niemcy 0 0 7 4 0 0 0 11
99 Fredrik Villumstad Norwegia 0 0 0 0 6 2 0 8
100 Tomofumi Naito Japonia 5 0 0 24 0 0 0 29
101 Antti Aalto Finlandia 0 0 0 0 0 0 3 3
102 Manuel Fettner Austria 66 0 0 0 0 200 0 266
103 Gregor Schlierenzauer Austria 24 0 0 0 0 0 0 24
104 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 31 0 0 0 4 50 0 85
105 Roberto Dellasega Włochy 0 0 0 1 2 0 0 3
106 Manuel Poppinger Austria 42 0 0 0 273 94 2 411
107 Yumu Harada Japonia 0 0 0 5 0 0 0 5
108 Markus Eisenbichler Niemcy 58 0 0 0 0 0 0 58
109 Anze Semenic Słowenia 0 0 0 0 0 0 56 56
110 Kento Sakuyama Japonia 0 0 0 30 0 0 0 30
111 Hiroaki Watanabe Japonia 0 0 0 4 0 0 0 4
112 Yuya Yamada Japonia 8 0 0 2 0 0 0 10
113 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 11 0 3 0 8 11 0 33
114 Richard Freitag Niemcy 196 0 0 0 0 0 0 196
115 Pius Paschke Niemcy 441 0 0 0 254 106 0 801
116 Michael Hayboeck Austria 14 0 0 0 0 0 0 14
117 Shohei Tochimoto Japonia 0 0 0 22 0 0 0 22
118 Davide Bresadola Włochy 0 0 26 9 0 0 0 35
119 Andreas Kofler Austria 42 0 0 0 0 0 0 42
120 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 0 12 0 0 0 12
121 Seou Choi Korea Pd. 0 0 8 55 0 0 0 63
122 Dimitry Vassiliev Rosja 24 0 0 0 0 45 27 96
123 Robert Kranjec Słowenia 0 0 15 232 137 20 0 404
124 Vincent Descombes Sevoie Francja 200 0 63 0 0 0 0 263
125 Michael Glasder USA 26 0 23 0 0 0 0 49
126 Jan Ziobro Polska 33 0 0 0 0 0 0 33
127 Bartłomiej Kłusek Polska 31 0 0 0 0 0 0 31
128 Vladimir Zografski Bułgaria 0 0 48 29 0 0 0 77
129 Ville Larinto Finlandia 0 0 2 0 0 0 0 2
130 Jakub Wolny Polska 0 0 0 0 367 0 0 367
131 Krzysztof Leja Polska 0 0 0 35 0 0 0 35
132 Andrzej Stękała Polska 0 0 0 0 0 0 8 8
133 Bartosz Czyż Polska 0 0 0 0 0 23 0 23
134 Maximilian Steiner Austria 25 0 0 7 34 0 44 110
135 Thomas Hofer Austria 0 0 36 60 45 0 11 152
136 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 10 0 0 16 0 0 0 26
137 Yukiya Sato Japonia 0 0 0 62 0 0 90 152
138 Clemens Aigner Austria 25 0 0 0 0 0 0 25
139 Anze Lanisek Słowenia 0 0 72 220 503 0 38 833
140 Martti Nomme Estonia 0 0 0 0 0 0 47 47
141 Killian Peier Szwajcaria 51 0 96 0 46 0 200 393
142 Aljaz Vodan Słowenia 0 0 0 0 1 0 0 1
143 Cene Prevc Słowenia 0 0 0 0 9 60 0 69
144 Mikhail Nazarov Rosja 0 0 0 40 0 0 13 53
145 Vladislav Boyarintsev Rosja 0 0 0 0 0 0 4 4
146 Ayberk Demir Turcja 0 0 0 1 1 0 0 2
147 Anze Lavtizar Słowenia 14 0 0 0 0 0 0 14
148 Casey Larson USA 0 0 0 25 0 0 0 25
149 Joshua Maurer Kanada 0 0 0 11 0 0 0 11
150 Vojtech Stursa Czechy 0 0 0 0 8 0 0 8
151 Frans Taehkaevuori Finlandia 7 0 0 0 0 0 0 7
152 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 144 40 203 128 0 515
153 Andreas Schuler Szwajcaria 58 0 23 58 84 0 84 307
154 Gabriel Karlen Szwajcaria 2 0 20 5 0 0 0 27
155 Ernest Prislic Słowenia 0 0 0 0 0 0 20 20
156 Jaka Hvala Słowenia 0 0 0 0 0 0 72 72
157 Federico Cecon Włochy 0 0 0 9 0 15 13 37
158 Damian Lasota Czechy 0 0 0 2 0 0 0 2
159 Stefan Kraft Austria 180 0 0 0 0 0 0 180
160 Daniel Huber Austria 382 0 0 265 263 0 0 910
161 Egor Usachev Rosja 0 0 0 0 0 2 0 2
162 Mikhail Maksimochkin Rosja 0 0 4 22 0 10 3 39
163 Sabirzhan Muminov Kazachstan 7 0 0 0 0 7 0 14
164 Alexey Romashov Rosja 0 0 0 10 0 0 0 10
165 Marinus Kraus Niemcy 0 0 5 7 30 0 0 42
166 Matthew Soukup Kanada 0 0 0 19 12 10 0 41
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »