TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 19:15
Notodden HS-100
CoC kobiet
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do okre¶lania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jak± może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu s± premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze ¦wiata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bież±c± sytuacj± już wcze¶niej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mog± jeszcze nast±pić zmiany).
Ranking po 1 periodzie sezonu 2018/2019
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj II III IV V VI VII I suma
1 Mikhail Maksimochkin Rosja 0 0 4 22 0 10 3 39
2 Joshua Maurer Kanada 0 0 0 11 0 0 0 11
3 Matthew Soukup Kanada 0 0 0 19 12 10 0 41
4 Antti Aalto Finlandia 0 0 0 0 0 0 3 3
5 Tilen Bartol Słowenia 565 0 0 0 0 0 15 580
6 Julian Hahn Niemcy 4 0 0 0 0 0 34 38
7 Tim Fuchs Niemcy 16 0 5 0 0 0 0 21
8 Paul Brasme Francja 0 0 0 32 4 0 17 53
9 Thomas Roch Dupland Francja 0 0 8 36 24 0 0 68
10 Joakim Aune Norwegia 80 0 0 0 128 0 0 208
11 Rok Tarman Słowenia 26 0 0 12 37 13 0 88
12 Andreas Granerud Buskum Norwegia 0 0 0 51 42 0 70 163
13 Domen Prevc Słowenia 176 0 0 0 0 0 16 192
14 Halvor Egner Granerud Norwegia 0 0 0 0 300 0 0 300
15 Timi Zajc Słowenia 428 0 0 0 0 0 40 468
16 Jan Kus Słowenia 15 0 0 0 0 0 0 15
17 Andreas Alamommo Finlandia 0 0 41 29 0 0 0 70
18 Casey Larson USA 0 0 0 25 0 0 0 25
19 Anze Lavtizar Słowenia 14 0 0 0 0 0 0 14
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 7 0 0 0 0 7 0 14
21 Alexey Romashov Rosja 0 0 0 10 0 0 0 10
22 Marinus Kraus Niemcy 0 0 5 7 30 0 0 42
23 Frans Taehkaevuori Finlandia 7 0 0 0 0 0 0 7
24 Vojtech Stursa Czechy 0 0 0 0 8 0 0 8
25 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 10 0 0 16 0 0 0 26
26 Yukiya Sato Japonia 0 0 0 62 0 0 90 152
27 Clemens Aigner Austria 25 0 0 0 0 0 0 25
28 Anze Lanisek Słowenia 0 0 72 220 503 0 38 833
29 Martti Nomme Estonia 0 0 0 0 0 0 47 47
30 Killian Peier Szwajcaria 51 0 96 0 46 0 200 393
31 Aljaz Vodan Słowenia 0 0 0 0 1 0 0 1
32 Cene Prevc Słowenia 0 0 0 0 9 60 0 69
33 Mikhail Nazarov Rosja 0 0 0 40 0 0 13 53
34 Vladislav Boyarintsev Rosja 0 0 0 0 0 0 4 4
35 Ayberk Demir Turcja 0 0 0 1 1 0 0 2
36 Naoki Nakamura Japonia 0 0 0 83 0 0 62 145
37 Robin Pedersen Norwegia 10 0 0 148 97 0 0 255
38 Cedrik Weigel Niemcy 0 0 0 0 2 0 17 19
39 Blaz Pavlic Słowenia 8 0 0 0 4 0 0 12
40 Constantin Schmid Niemcy 157 0 0 0 79 80 0 316
41 Luca Roth Niemcy 15 0 0 0 0 15 31 61
42 Kalle Heikkinen Finlandia 7 0 0 0 0 0 0 7
43 Niko Loeytaeinen Finlandia 0 0 0 0 2 14 0 16
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 8 0 0 0 0 8 0 16
45 Max Goller Niemcy 0 0 0 0 0 0 10 10
46 Philipp Raimund Niemcy 0 0 0 0 10 40 72 122
47 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 0 0 0 129 129
48 Maximilian Lienher Austria 0 0 7 0 0 0 0 7
49 Giovanni Bresadola Włochy 0 0 0 0 0 0 1 1
50 Justin Lisso Niemcy 38 0 12 8 0 0 13 71
51 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 0 14 0 14
52 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 0 0 21 0 0 0 22
53 Lovro Vodusek Słowenia 0 0 0 0 0 0 7 7
54 Julian Wienerroither Austria 0 0 0 0 0 0 12 12
55 Fredrik Villumstad Norwegia 0 0 0 0 6 2 0 8
56 Clemens Leitner Austria 0 0 48 30 66 12 0 156
57 Tomofumi Naito Japonia 5 0 0 24 0 0 0 29
58 Tomas Vancura Czechy 0 0 0 0 4 0 0 4
59 Eetu Nousiainen Finlandia 42 0 0 0 0 0 72 114
60 Richard Haukedal Norwegia 12 0 0 0 0 0 0 12
61 Sondre Ringen Norwegia 0 0 100 120 178 0 0 398
62 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 0 10 11 14 35
63 Jesper Oedegaard Norwegia 0 0 0 0 0 4 0 4
64 Kiril Kotik Rosja 0 0 0 0 0 1 0 1
65 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 49 0 4 0 18 71
66 Dominik Peter Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 8 8
67 Sergey Tkachenko Kazachstan 3 0 0 0 0 44 3 50
68 Yuken Iwasa Japonia 0 0 43 0 0 0 0 43
69 Jan Hoerl Austria 0 0 0 0 0 0 12 12
70 Mika Schwann Austria 31 0 0 0 0 14 0 45
71 Adrian Sell Niemcy 0 0 7 4 0 0 0 11
72 Jan Bombek Słowenia 0 0 0 0 0 0 15 15
73 Anze Semenic Słowenia 0 0 0 0 0 0 56 56
74 Michael Hayboeck Austria 14 0 0 0 0 0 0 14
75 Shohei Tochimoto Japonia 0 0 0 22 0 0 0 22
76 Davide Bresadola Włochy 0 0 26 9 0 0 0 35
77 Andrzej Stękała Polska 0 0 0 0 0 0 8 8
78 Krzysztof Leja Polska 0 0 0 35 0 0 0 35
79 Jakub Wolny Polska 0 0 0 0 367 0 0 367
80 Ville Larinto Finlandia 0 0 2 0 0 0 0 2
81 Bartosz Czyż Polska 0 0 0 0 0 23 0 23
82 Vladimir Zografski Bułgaria 0 0 48 29 0 0 0 77
83 Pius Paschke Niemcy 441 0 0 0 254 106 0 801
84 Richard Freitag Niemcy 196 0 0 0 0 0 0 196
85 Markus Eisenbichler Niemcy 58 0 0 0 0 0 0 58
86 Yumu Harada Japonia 0 0 0 5 0 0 0 5
87 Manuel Poppinger Austria 42 0 0 0 273 94 2 411
88 Roberto Dellasega Włochy 0 0 0 1 2 0 0 3
89 Kento Sakuyama Japonia 0 0 0 30 0 0 0 30
90 Hiroaki Watanabe Japonia 0 0 0 4 0 0 0 4
91 Yuya Yamada Japonia 8 0 0 2 0 0 0 10
92 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 31 0 0 0 4 50 0 85
93 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 11 0 3 0 8 11 0 33
94 Gregor Schlierenzauer Austria 24 0 0 0 0 0 0 24
95 Maximilian Steiner Austria 25 0 0 7 34 0 44 110
96 Thomas Hofer Austria 0 0 36 60 45 0 11 152
97 Bartłomiej Kłusek Polska 31 0 0 0 0 0 0 31
98 Michael Glasder USA 26 0 23 0 0 0 0 49
99 Seou Choi Korea Pd. 0 0 8 55 0 0 0 63
100 Evgeniy Klimov Rosja 0 0 0 128 0 0 160 288
101 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 0 12 0 0 0 12
102 Andreas Kofler Austria 42 0 0 0 0 0 0 42
103 Damian Lasota Czechy 0 0 0 2 0 0 0 2
104 Manuel Fettner Austria 66 0 0 0 0 200 0 266
105 Stefan Kraft Austria 180 0 0 0 0 0 0 180
106 Daniel Huber Austria 382 0 0 265 263 0 0 910
107 Egor Usachev Rosja 0 0 0 0 0 2 0 2
108 Federico Cecon Włochy 0 0 0 9 0 15 13 37
109 Jaka Hvala Słowenia 0 0 0 0 0 0 72 72
110 Andreas Schuler Szwajcaria 58 0 23 58 84 0 84 307
111 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 144 40 203 128 0 515
112 Vincent Descombes Sevoie Francja 200 0 63 0 0 0 0 263
113 Robert Kranjec Słowenia 0 0 15 232 137 20 0 404
114 Dimitry Vassiliev Rosja 24 0 0 0 0 45 27 96
115 Gabriel Karlen Szwajcaria 2 0 20 5 0 0 0 27
116 Ernest Prislic Słowenia 0 0 0 0 0 0 20 20
117 Jan Ziobro Polska 33 0 0 0 0 0 0 33
118 Dominik Maylaender Niemcy 97 1 0 0 0 0 0 98
119 Przemysław Kantyka Polska 18 2 76 52 23 0 145 316
120 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 34 2 0 0 0 0 14 50
121 Aleksandr Bazhenov Rosja 16 3 0 0 0 0 16 35
122 Janni Reisenauer Austria 1 4 0 8 0 0 0 13
123 Niko Kytoesaho Finlandia 33 7 0 0 0 0 0 40
124 Aljaz Osterc Słowenia 22 7 16 0 0 0 0 45
125 Artti Aigro Estonia 54 7 0 0 0 0 0 61
126 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 39 7 5 77 73 0 21 222
127 Rok Justin Słowenia 0 7 0 0 0 37 81 125
128 Lauri Asikainen Finlandia 0 8 0 0 0 0 0 8
129 Juho Ojala Finlandia 14 8 0 0 0 0 0 22
130 Markus Rupitsch Austria 46 11 0 10 2 0 0 69
131 Aleksander Zniszczoł Polska 97 12 70 121 60 1 164 525
132 Filip Sakala Czechy 0 14 0 15 72 0 0 101
133 Lukas Hlava Czechy 54 15 2 44 8 16 189 328
134 David Siegel Niemcy 61 16 124 410 418 0 58 1087
135 Eduard Torok Rumunia 0 17 0 0 0 0 0 17
136 Klemens Murańka Polska 280 18 11 39 33 6 0 387
137 Paweł W±sek Polska 0 19 0 0 102 84 43 248
138 Fabian Seidl Niemcy 30 24 0 0 0 28 90 172
139 Stefan Huber Austria 50 24 25 22 252 200 110 683
140 Mats Bjerke Myhren Norwegia 20 26 17 3 0 0 0 66
141 Felix Hoffmann Niemcy 50 27 0 48 53 150 73 401
142 Ilmir Hazetdinov Rosja 0 33 47 11 0 29 110 230
143 Jarkko Määttä Finlandia 11 44 0 0 0 0 36 91
144 Tomaz Naglic Słowenia 0 47 70 171 171 95 46 600
145 Moritz Baer Niemcy 164 47 0 28 78 82 14 413
146 Martin Hamann Niemcy 0 50 0 65 162 36 26 339
147 Luca Egloff Szwajcaria 0 53 11 30 5 25 0 124
148 Andraz Pograjc Słowenia 58 54 5 0 72 13 0 202
149 Miran Zupancic Słowenia 0 58 39 20 52 0 0 169
150 Tom Hilde Norwegia 56 63 73 330 0 0 0 522
151 Markus Schiffner Austria 0 64 16 27 10 0 61 178
152 Viktor Polasek Czechy 0 67 90 0 15 49 40 261
153 Bor Pavlovcic Słowenia 90 88 111 115 76 160 19 659
154 Elias Tollinger Austria 20 92 16 18 5 11 0 162
155 Florian Altenburger Austria 11 94 92 68 114 60 98 537
156 Thomas Lackner Austria 117 100 71 59 26 0 38 411
157 Cestmir Kozisek Czechy 37 104 0 73 0 0 36 250
158 Jonathan Learoyd Francja 11 116 214 156 0 0 30 527
159 Marius Lindvik Norwegia 8 126 290 140 546 0 0 1110
160 Joachim Hauer Norwegia 361 127 155 58 81 0 0 782
161 Jurij Tepes Słowenia 0 150 9 0 142 0 0 301
162 Philipp Aschenwald Austria 63 166 48 45 435 0 298 1055
163 Andreas Wank Niemcy 0 172 21 330 517 0 51 1091
164 Nejc Dezman Słowenia 74 177 122 303 267 0 0 943
165 Ziga Jelar Słowenia 0 224 0 0 12 0 0 236
166 Tomasz Pilch Polska 0 272 125 95 50 33 115 690
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
10:30
P¦ Engelberg
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »