TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do określania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jaką może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu są premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze Świata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bieżącą sytuacją już wcześniej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mogą jeszcze nastąpić zmiany).
Ranking po 7 periodzie sezonu 2017/2018
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj I II III IV V VI VII suma
1 Marius Lindvik Norwegia 0 8 126 290 140 546 0 1110
2 Andreas Wank Niemcy 0 0 172 21 330 517 0 1040
3 David Siegel Niemcy 0 61 16 124 410 418 0 1029
4 Nejc Dezman Słowenia 33 74 177 122 303 267 0 976
5 Pius Paschke Niemcy 121 441 0 0 0 254 106 922
6 Daniel Huber Austria 7 382 0 0 265 263 0 917
7 Klemens Murańka Polska 420 280 18 11 39 33 6 807
8 Anze Lanisek Słowenia 0 0 0 72 220 503 0 795
9 Joachim Hauer Norwegia 0 361 127 155 58 81 0 782
10 Philipp Aschenwald Austria 10 63 166 48 45 435 0 767
11 Bor Pavlovcic Słowenia 86 90 88 111 115 76 160 726
12 Tilen Bartol Słowenia 62 565 0 0 0 0 0 627
13 Tomaz Naglic Słowenia 43 0 47 70 171 171 95 597
14 Tomasz Pilch Polska 0 0 272 125 95 50 33 575
15 Stefan Huber Austria 0 50 24 25 22 252 200 573
16 Aleksander Zniszczoł Polska 170 97 12 70 121 60 1 531
17 Jonathan Learoyd Francja 27 11 116 214 156 0 0 524
18 Tom Hilde Norwegia 0 56 63 73 330 0 0 522
19 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 0 144 40 203 128 515
20 Miran Zupancic Słowenia 322 0 58 39 20 52 0 491
21 Timi Zajc Słowenia 56 428 0 0 0 0 0 484
22 Florian Altenburger Austria 5 11 94 92 68 114 60 444
23 Thomas Lackner Austria 52 117 100 71 59 26 0 425
24 Sondre Ringen Norwegia 18 0 0 100 120 178 0 416
25 Manuel Poppinger Austria 0 42 0 0 0 273 94 409
26 Robert Kranjec Słowenia 0 0 0 15 232 137 20 404
27 Moritz Baer Niemcy 0 164 47 0 28 78 82 399
28 Felix Hoffmann Niemcy 65 50 27 0 48 53 150 393
29 Ziga Jelar Słowenia 141 0 224 0 0 12 0 377
30 Jakub Wolny Polska 0 0 0 0 0 367 0 367
31 Constantin Schmid Niemcy 50 157 0 0 0 79 80 366
32 Andreas Schuler Szwajcaria 131 58 0 23 58 84 0 354
33 Martin Hamann Niemcy 38 0 50 0 65 162 36 351
34 Jurij Tepes Słowenia 0 0 150 9 0 142 0 301
35 Halvor Egner Granerud Norwegia 0 0 0 0 0 300 0 300
36 Cestmir Kozisek Czechy 70 37 104 0 73 0 0 284
37 Andraz Pograjc Słowenia 77 58 54 5 0 72 13 279
38 Manuel Fettner Austria 0 66 0 0 0 0 200 266
39 Vincent Descombes Sevoie Francja 0 200 0 63 0 0 0 263
40 Robin Pedersen Norwegia 0 10 0 0 148 97 0 255
41 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 41 39 7 5 77 73 0 242
42 Maximilian Steiner Austria 168 25 0 0 7 34 0 234
43 Viktor Polasek Czechy 0 0 67 90 0 15 49 221
44 Paweł Wąsek Polska 14 0 19 0 0 102 84 219
45 Joakim Aune Norwegia 0 80 0 0 0 128 0 208
46 Przemysław Kantyka Polska 32 18 2 76 52 23 0 203
47 Richard Freitag Niemcy 0 196 0 0 0 0 0 196
48 Killian Peier Szwajcaria 0 51 0 96 0 46 0 193
49 Elias Tollinger Austria 22 20 92 16 18 5 11 184
50 Stefan Kraft Austria 0 180 0 0 0 0 0 180
51 Lukas Hlava Czechy 38 54 15 2 44 8 16 177
52 Luca Egloff Szwajcaria 52 0 53 11 30 5 25 176
  Domen Prevc Słowenia 0 176 0 0 0 0 0 176
54 Rok Justin Słowenia 125 0 7 0 0 0 37 169
55 Clemens Leitner Austria 0 0 0 48 30 66 12 156
56 Filip Sakala Czechy 54 0 14 0 15 72 0 155
57 Thomas Hofer Austria 0 0 0 36 60 45 0 141
58 Andreas Alamommo Finlandia 60 0 0 41 29 0 0 130
59 Evgeniy Klimov Rosja 0 0 0 0 128 0 0 128
60 Ilmir Hazetdinov Rosja 0 0 33 47 11 0 29 120
61 Markus Schiffner Austria 0 0 64 16 27 10 0 117
62 Rok Tarman Słowenia 22 26 0 0 12 37 13 110
63 Alex Insam Włochy 109 0 0 0 0 0 0 109
64 Bartłomiej Kłusek Polska 67 31 0 0 0 0 0 98
  Yuken Iwasa Japonia 55 0 0 43 0 0 0 98
  Dominik Maylaender Niemcy 0 97 1 0 0 0 0 98
67 Andreas Granerud Buskum Norwegia 0 0 0 0 51 42 0 93
  Lukas Wagner Niemcy 93 0 0 0 0 0 0 93
69 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 31 0 0 0 4 50 85
70 Naoki Nakamura Japonia 0 0 0 0 83 0 0 83
  Luca Roth Niemcy 53 15 0 0 0 0 15 83
72 Fabian Seidl Niemcy 0 30 24 0 0 0 28 82
  Justin Lisso Niemcy 24 38 0 12 8 0 0 82
74 Vladimir Zografski Bułgaria 0 0 0 48 29 0 0 77
75 Jan Ziobro Polska 42 33 0 0 0 0 0 75
76 Kevin Bickner USA 74 0 0 0 0 0 0 74
77 Thomas Aasen Markeng Norwegia 56 8 0 0 0 0 8 72
78 Tim Fuchs Niemcy 50 16 0 5 0 0 0 71
79 Dimitry Vassiliev Rosja 0 24 0 0 0 0 45 69
  Cene Prevc Słowenia 0 0 0 0 0 9 60 69
  Markus Rupitsch Austria 0 46 11 0 10 2 0 69
82 Thomas Roch Dupland Francja 0 0 0 8 36 24 0 68
83 Mats Bjerke Myhren Norwegia 0 20 26 17 3 0 0 66
84 Seou Choi Korea Pd. 0 0 0 8 55 0 0 63
85 Yukiya Sato Japonia 0 0 0 0 62 0 0 62
86 Artti Aigro Estonia 0 54 7 0 0 0 0 61
87 Paul Brasme Francja 23 0 0 0 32 4 0 59
88 Markus Eisenbichler Niemcy 0 58 0 0 0 0 0 58
89 Michael Glasder USA 8 26 0 23 0 0 0 57
90 Jarkko Määttä Finlandia 0 11 44 0 0 0 0 55
  Bartosz Czyż Polska 32 0 0 0 0 0 23 55
92 Mika Schwann Austria 9 31 0 0 0 0 14 54
93 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 0 49 0 4 0 53
94 Philipp Raimund Niemcy 0 0 0 0 0 10 40 50
  Peter Prevc Słowenia 50 0 0 0 0 0 0 50
96 Tomas Vancura Czechy 45 0 0 0 0 4 0 49
97 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 3 0 0 0 0 44 47
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 11 34 2 0 0 0 0 47
99 Aljaz Osterc Słowenia 0 22 7 16 0 0 0 45
100 Andreas Kofler Austria 0 42 0 0 0 0 0 42
  Marinus Kraus Niemcy 0 0 0 5 7 30 0 42
  Eetu Nousiainen Finlandia 0 42 0 0 0 0 0 42
103 Matthew Soukup Kanada 0 0 0 0 19 12 10 41
104 Mikhail Nazarov Rosja 0 0 0 0 40 0 0 40
  Niko Kytoesaho Finlandia 0 33 7 0 0 0 0 40
106 Martti Nomme Estonia 38 0 0 0 0 0 0 38
  Oscar P. Westerheim Norwegia 17 0 0 0 0 10 11 38
108 Mikhail Maksimochkin Rosja 0 0 0 4 22 0 10 36
109 Davide Bresadola Włochy 0 0 0 26 9 0 0 35
  Krzysztof Leja Polska 0 0 0 0 35 0 0 35
111 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 0 11 0 3 0 8 11 33
112 Aleksandr Bazhenov Rosja 12 16 3 0 0 0 0 31
113 Kento Sakuyama Japonia 0 0 0 0 30 0 0 30
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 30 0 0 0 0 0 0 30
115 Tomofumi Naito Japonia 0 5 0 0 24 0 0 29
116 Jakub Janda Czechy 28 0 0 0 0 0 0 28
117 Gabriel Karlen Szwajcaria 0 2 0 20 5 0 0 27
118 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 0 10 0 0 16 0 0 26
119 Clemens Aigner Austria 0 25 0 0 0 0 0 25
  Casey Larson USA 0 0 0 0 25 0 0 25
121 Federico Cecon Włochy 0 0 0 0 9 0 15 24
  Gregor Schlierenzauer Austria 0 24 0 0 0 0 0 24
123 Juho Ojala Finlandia 0 14 8 0 0 0 0 22
  Shohei Tochimoto Japonia 0 0 0 0 22 0 0 22
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 0 1 0 0 21 0 0 22
126 Eduard Torok Rumunia 0 0 17 0 0 0 0 17
127 Niko Loeytaeinen Finlandia 0 0 0 0 0 2 14 16
  Vojtech Stursa Czechy 8 0 0 0 0 8 0 16
  Julian Hahn Niemcy 12 4 0 0 0 0 0 16
130 Jan Kus Słowenia 0 15 0 0 0 0 0 15
131 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 0 0 14 14
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 7 0 0 0 0 7 14
  Anze Lavtizar Słowenia 0 14 0 0 0 0 0 14
  Michael Hayboeck Austria 0 14 0 0 0 0 0 14
135 Janni Reisenauer Austria 0 1 4 0 8 0 0 13
136 Blaz Pavlic Słowenia 0 8 0 0 0 4 0 12
  Richard Haukedal Norwegia 0 12 0 0 0 0 0 12
  Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 0 0 12 0 0 12
139 Joshua Maurer Kanada 0 0 0 0 11 0 0 11
  Adrian Sell Niemcy 0 0 0 7 4 0 0 11
141 Yuya Yamada Japonia 0 8 0 0 2 0 0 10
  Alexey Romashov Rosja 0 0 0 0 10 0 0 10
143 Fredrik Villumstad Norwegia 0 0 0 0 0 6 2 8
  Lauri Asikainen Finlandia 0 0 8 0 0 0 0 8
  William Rhoads USA 8 0 0 0 0 0 0 8
146 Maximilian Lienher Austria 0 0 0 7 0 0 0 7
  Frans Taehkaevuori Finlandia 0 7 0 0 0 0 0 7
  Kalle Heikkinen Finlandia 0 7 0 0 0 0 0 7
  Krzysztof Miętus Polska 7 0 0 0 0 0 0 7
150 Yumu Harada Japonia 0 0 0 0 5 0 0 5
151 Cedrik Weigel Niemcy 2 0 0 0 0 2 0 4
  Tobias Birchler Szwajcaria 4 0 0 0 0 0 0 4
  Hiroaki Watanabe Japonia 0 0 0 0 4 0 0 4
  Jesper Oedegaard Norwegia 0 0 0 0 0 0 4 4
155 Roberto Dellasega Włochy 0 0 0 0 1 2 0 3
156 Ayberk Demir Turcja 0 0 0 0 1 1 0 2
  Ville Larinto Finlandia 0 0 0 2 0 0 0 2
  Damian Lasota Czechy 0 0 0 0 2 0 0 2
  Egor Usachev Rosja 0 0 0 0 0 0 2 2
160 Marat Zhaparov Kazachstan 1 0 0 0 0 0 0 1
  Matjaz Pungertar Słowenia 1 0 0 0 0 0 0 1
  Aljaz Vodan Słowenia 0 0 0 0 0 1 0 1
  Kiril Kotik Rosja 0 0 0 0 0 0 1 1
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Niko Kytösaho
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (środa)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (piątek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (środa)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu Świata »                         Puchar Świata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skaczą w najbliższym czasie »                        
ukryj »