TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do okre¶lania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jak± może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu s± premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze ¦wiata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bież±c± sytuacj± już wcze¶niej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mog± jeszcze nast±pić zmiany).
Ranking po 7 periodzie sezonu 2017/2018
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj I II III IV V VI VII suma
1 Tilen Bartol Słowenia 62 565 0 0 0 0 0 627
2 Pius Paschke Niemcy 121 441 0 0 0 254 106 922
3 Timi Zajc Słowenia 56 428 0 0 0 0 0 484
4 Daniel Huber Austria 7 382 0 0 265 263 0 917
5 Joachim Hauer Norwegia 0 361 127 155 58 81 0 782
6 Klemens Murańka Polska 420 280 18 11 39 33 6 807
7 Vincent Descombes Sevoie Francja 0 200 0 63 0 0 0 263
8 Richard Freitag Niemcy 0 196 0 0 0 0 0 196
9 Stefan Kraft Austria 0 180 0 0 0 0 0 180
10 Domen Prevc Słowenia 0 176 0 0 0 0 0 176
11 Moritz Baer Niemcy 0 164 47 0 28 78 82 399
12 Constantin Schmid Niemcy 50 157 0 0 0 79 80 366
13 Thomas Lackner Austria 52 117 100 71 59 26 0 425
14 Dominik Maylaender Niemcy 0 97 1 0 0 0 0 98
15 Aleksander Zniszczoł Polska 170 97 12 70 121 60 1 531
16 Bor Pavlovcic Słowenia 86 90 88 111 115 76 160 726
17 Joakim Aune Norwegia 0 80 0 0 0 128 0 208
18 Nejc Dezman Słowenia 33 74 177 122 303 267 0 976
19 Manuel Fettner Austria 0 66 0 0 0 0 200 266
20 Philipp Aschenwald Austria 10 63 166 48 45 435 0 767
21 David Siegel Niemcy 0 61 16 124 410 418 0 1029
22 Markus Eisenbichler Niemcy 0 58 0 0 0 0 0 58
23 Andreas Schuler Szwajcaria 131 58 0 23 58 84 0 354
24 Andraz Pograjc Słowenia 77 58 54 5 0 72 13 279
25 Tom Hilde Norwegia 0 56 63 73 330 0 0 522
26 Artti Aigro Estonia 0 54 7 0 0 0 0 61
27 Lukas Hlava Czechy 38 54 15 2 44 8 16 177
28 Killian Peier Szwajcaria 0 51 0 96 0 46 0 193
29 Stefan Huber Austria 0 50 24 25 22 252 200 573
30 Felix Hoffmann Niemcy 65 50 27 0 48 53 150 393
31 Markus Rupitsch Austria 0 46 11 0 10 2 0 69
32 Andreas Kofler Austria 0 42 0 0 0 0 0 42
33 Manuel Poppinger Austria 0 42 0 0 0 273 94 409
34 Eetu Nousiainen Finlandia 0 42 0 0 0 0 0 42
35 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 41 39 7 5 77 73 0 242
36 Justin Lisso Niemcy 24 38 0 12 8 0 0 82
37 Cestmir Kozisek Czechy 70 37 104 0 73 0 0 284
38 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 11 34 2 0 0 0 0 47
39 Jan Ziobro Polska 42 33 0 0 0 0 0 75
40 Niko Kytoesaho Finlandia 0 33 7 0 0 0 0 40
41 Bartłomiej Kłusek Polska 67 31 0 0 0 0 0 98
42 Mika Schwann Austria 9 31 0 0 0 0 14 54
43 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 31 0 0 0 4 50 85
44 Fabian Seidl Niemcy 0 30 24 0 0 0 28 82
45 Rok Tarman Słowenia 22 26 0 0 12 37 13 110
46 Michael Glasder USA 8 26 0 23 0 0 0 57
47 Maximilian Steiner Austria 168 25 0 0 7 34 0 234
48 Clemens Aigner Austria 0 25 0 0 0 0 0 25
49 Gregor Schlierenzauer Austria 0 24 0 0 0 0 0 24
50 Dimitry Vassiliev Rosja 0 24 0 0 0 0 45 69
51 Aljaz Osterc Słowenia 0 22 7 16 0 0 0 45
52 Elias Tollinger Austria 22 20 92 16 18 5 11 184
53 Mats Bjerke Myhren Norwegia 0 20 26 17 3 0 0 66
54 Przemysław Kantyka Polska 32 18 2 76 52 23 0 203
55 Tim Fuchs Niemcy 50 16 0 5 0 0 0 71
56 Aleksandr Bazhenov Rosja 12 16 3 0 0 0 0 31
57 Luca Roth Niemcy 53 15 0 0 0 0 15 83
58 Jan Kus Słowenia 0 15 0 0 0 0 0 15
59 Michael Hayboeck Austria 0 14 0 0 0 0 0 14
60 Juho Ojala Finlandia 0 14 8 0 0 0 0 22
61 Anze Lavtizar Słowenia 0 14 0 0 0 0 0 14
62 Richard Haukedal Norwegia 0 12 0 0 0 0 0 12
63 Jonathan Learoyd Francja 27 11 116 214 156 0 0 524
64 Jarkko Määttä Finlandia 0 11 44 0 0 0 0 55
65 Florian Altenburger Austria 5 11 94 92 68 114 60 444
66 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 0 11 0 3 0 8 11 33
67 Robin Pedersen Norwegia 0 10 0 0 148 97 0 255
68 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 0 10 0 0 16 0 0 26
69 Marius Lindvik Norwegia 0 8 126 290 140 546 0 1110
70 Yuya Yamada Japonia 0 8 0 0 2 0 0 10
71 Blaz Pavlic Słowenia 0 8 0 0 0 4 0 12
72 Thomas Aasen Markeng Norwegia 56 8 0 0 0 0 8 72
73 Frans Taehkaevuori Finlandia 0 7 0 0 0 0 0 7
  Kalle Heikkinen Finlandia 0 7 0 0 0 0 0 7
75 Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 7 0 0 0 0 7 14
76 Tomofumi Naito Japonia 0 5 0 0 24 0 0 29
77 Julian Hahn Niemcy 12 4 0 0 0 0 0 16
78 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 3 0 0 0 0 44 47
79 Gabriel Karlen Szwajcaria 0 2 0 20 5 0 0 27
80 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 0 1 0 0 21 0 0 22
81 Janni Reisenauer Austria 0 1 4 0 8 0 0 13
82 Tomas Vancura Czechy 45 0 0 0 0 4 0 49
83 Vladimir Zografski Bułgaria 0 0 0 48 29 0 0 77
84 Lauri Asikainen Finlandia 0 0 8 0 0 0 0 8
85 Halvor Egner Granerud Norwegia 0 0 0 0 0 300 0 300
86 Andreas Wank Niemcy 0 0 172 21 330 517 0 1040
87 Ville Larinto Finlandia 0 0 0 2 0 0 0 2
88 Jakub Wolny Polska 0 0 0 0 0 367 0 367
89 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 30 0 0 0 0 0 0 30
90 Roberto Dellasega Włochy 0 0 0 0 1 2 0 3
91 Ziga Jelar Słowenia 141 0 224 0 0 12 0 377
92 Naoki Nakamura Japonia 0 0 0 0 83 0 0 83
93 Shohei Tochimoto Japonia 0 0 0 0 22 0 0 22
94 Yumu Harada Japonia 0 0 0 0 5 0 0 5
95 Krzysztof Leja Polska 0 0 0 0 35 0 0 35
96 Clemens Leitner Austria 0 0 0 48 30 66 12 156
97 Davide Bresadola Włochy 0 0 0 26 9 0 0 35
98 Krzysztof Miętus Polska 7 0 0 0 0 0 0 7
99 Jurij Tepes Słowenia 0 0 150 9 0 142 0 301
100 Seou Choi Korea Pd. 0 0 0 8 55 0 0 63
101 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 0 0 12 0 0 12
102 Niko Loeytaeinen Finlandia 0 0 0 0 0 2 14 16
103 Philipp Raimund Niemcy 0 0 0 0 0 10 40 50
104 Maximilian Lienher Austria 0 0 0 7 0 0 0 7
105 Jakub Janda Czechy 28 0 0 0 0 0 0 28
106 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 0 0 14 14
107 Cedrik Weigel Niemcy 2 0 0 0 0 2 0 4
108 Fredrik Villumstad Norwegia 0 0 0 0 0 6 2 8
109 Adrian Sell Niemcy 0 0 0 7 4 0 0 11
110 Sondre Ringen Norwegia 18 0 0 100 120 178 0 416
111 Oscar P. Westerheim Norwegia 17 0 0 0 0 10 11 38
112 Yuken Iwasa Japonia 55 0 0 43 0 0 0 98
113 Jesper Oedegaard Norwegia 0 0 0 0 0 0 4 4
114 Kiril Kotik Rosja 0 0 0 0 0 0 1 1
115 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 0 49 0 4 0 53
116 Miran Zupancic Słowenia 322 0 58 39 20 52 0 491
117 Robert Kranjec Słowenia 0 0 0 15 232 137 20 404
118 Andreas Alamommo Finlandia 60 0 0 41 29 0 0 130
119 Markus Schiffner Austria 0 0 64 16 27 10 0 117
120 Thomas Hofer Austria 0 0 0 36 60 45 0 141
121 Luca Egloff Szwajcaria 52 0 53 11 30 5 25 176
122 Anze Lanisek Słowenia 0 0 0 72 220 503 0 795
123 Martti Nomme Estonia 38 0 0 0 0 0 0 38
124 William Rhoads USA 8 0 0 0 0 0 0 8
125 Eduard Torok Rumunia 0 0 17 0 0 0 0 17
126 Aljaz Vodan Słowenia 0 0 0 0 0 1 0 1
127 Cene Prevc Słowenia 0 0 0 0 0 9 60 69
128 Tomasz Pilch Polska 0 0 272 125 95 50 33 575
129 Yukiya Sato Japonia 0 0 0 0 62 0 0 62
130 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 0 144 40 203 128 515
131 Evgeniy Klimov Rosja 0 0 0 0 128 0 0 128
132 Federico Cecon Włochy 0 0 0 0 9 0 15 24
133 Egor Usachev Rosja 0 0 0 0 0 0 2 2
134 Filip Sakala Czechy 54 0 14 0 15 72 0 155
135 Mikhail Maksimochkin Rosja 0 0 0 4 22 0 10 36
136 Alexey Romashov Rosja 0 0 0 0 10 0 0 10
137 Marinus Kraus Niemcy 0 0 0 5 7 30 0 42
138 Damian Lasota Czechy 0 0 0 0 2 0 0 2
139 Vojtech Stursa Czechy 8 0 0 0 0 8 0 16
140 Mikhail Nazarov Rosja 0 0 0 0 40 0 0 40
141 Ayberk Demir Turcja 0 0 0 0 1 1 0 2
142 Lukas Wagner Niemcy 93 0 0 0 0 0 0 93
143 Kento Sakuyama Japonia 0 0 0 0 30 0 0 30
144 Paweł W±sek Polska 14 0 19 0 0 102 84 219
145 Martin Hamann Niemcy 38 0 50 0 65 162 36 351
146 Paul Brasme Francja 23 0 0 0 32 4 0 59
147 Thomas Roch Dupland Francja 0 0 0 8 36 24 0 68
148 Rok Justin Słowenia 125 0 7 0 0 0 37 169
149 Ilmir Hazetdinov Rosja 0 0 33 47 11 0 29 120
150 Andreas Granerud Buskum Norwegia 0 0 0 0 51 42 0 93
151 Matjaz Pungertar Słowenia 1 0 0 0 0 0 0 1
152 Hiroaki Watanabe Japonia 0 0 0 0 4 0 0 4
153 Alex Insam Włochy 109 0 0 0 0 0 0 109
154 Bartosz Czyż Polska 32 0 0 0 0 0 23 55
155 Marat Zhaparov Kazachstan 1 0 0 0 0 0 0 1
156 Peter Prevc Słowenia 50 0 0 0 0 0 0 50
157 Tobias Birchler Szwajcaria 4 0 0 0 0 0 0 4
158 Tomaz Naglic Słowenia 43 0 47 70 171 171 95 597
159 Casey Larson USA 0 0 0 0 25 0 0 25
160 Kevin Bickner USA 74 0 0 0 0 0 0 74
161 Joshua Maurer Kanada 0 0 0 0 11 0 0 11
162 Matthew Soukup Kanada 0 0 0 0 19 12 10 41
163 Viktor Polasek Czechy 0 0 67 90 0 15 49 221
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »