TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do określania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jaką może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu są premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze Świata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bieżącą sytuacją już wcześniej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mogą jeszcze nastąpić zmiany).
Ranking po 7 periodzie sezonu 2017/2018
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj I II III IV V VI VII suma
1 Klemens Murańka Polska 420 280 18 11 39 33 6 807
2 Miran Zupancic Słowenia 322 0 58 39 20 52 0 491
3 Aleksander Zniszczoł Polska 170 97 12 70 121 60 1 531
4 Maximilian Steiner Austria 168 25 0 0 7 34 0 234
5 Ziga Jelar Słowenia 141 0 224 0 0 12 0 377
6 Andreas Schuler Szwajcaria 131 58 0 23 58 84 0 354
7 Rok Justin Słowenia 125 0 7 0 0 0 37 169
8 Pius Paschke Niemcy 121 441 0 0 0 254 106 922
9 Alex Insam Włochy 109 0 0 0 0 0 0 109
10 Lukas Wagner Niemcy 93 0 0 0 0 0 0 93
11 Bor Pavlovcic Słowenia 86 90 88 111 115 76 160 726
12 Andraz Pograjc Słowenia 77 58 54 5 0 72 13 279
13 Kevin Bickner USA 74 0 0 0 0 0 0 74
14 Cestmir Kozisek Czechy 70 37 104 0 73 0 0 284
15 Bartłomiej Kłusek Polska 67 31 0 0 0 0 0 98
16 Felix Hoffmann Niemcy 65 50 27 0 48 53 150 393
17 Tilen Bartol Słowenia 62 565 0 0 0 0 0 627
18 Andreas Alamommo Finlandia 60 0 0 41 29 0 0 130
19 Timi Zajc Słowenia 56 428 0 0 0 0 0 484
20 Thomas Aasen Markeng Norwegia 56 8 0 0 0 0 8 72
21 Yuken Iwasa Japonia 55 0 0 43 0 0 0 98
22 Filip Sakala Czechy 54 0 14 0 15 72 0 155
23 Luca Roth Niemcy 53 15 0 0 0 0 15 83
24 Thomas Lackner Austria 52 117 100 71 59 26 0 425
25 Luca Egloff Szwajcaria 52 0 53 11 30 5 25 176
26 Constantin Schmid Niemcy 50 157 0 0 0 79 80 366
27 Tim Fuchs Niemcy 50 16 0 5 0 0 0 71
28 Peter Prevc Słowenia 50 0 0 0 0 0 0 50
29 Tomas Vancura Czechy 45 0 0 0 0 4 0 49
30 Tomaz Naglic Słowenia 43 0 47 70 171 171 95 597
31 Jan Ziobro Polska 42 33 0 0 0 0 0 75
32 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 41 39 7 5 77 73 0 242
33 Martin Hamann Niemcy 38 0 50 0 65 162 36 351
34 Martti Nomme Estonia 38 0 0 0 0 0 0 38
35 Lukas Hlava Czechy 38 54 15 2 44 8 16 177
36 Nejc Dezman Słowenia 33 74 177 122 303 267 0 976
37 Przemysław Kantyka Polska 32 18 2 76 52 23 0 203
38 Bartosz Czyż Polska 32 0 0 0 0 0 23 55
39 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 30 0 0 0 0 0 0 30
40 Jakub Janda Czechy 28 0 0 0 0 0 0 28
41 Jonathan Learoyd Francja 27 11 116 214 156 0 0 524
42 Justin Lisso Niemcy 24 38 0 12 8 0 0 82
43 Paul Brasme Francja 23 0 0 0 32 4 0 59
44 Rok Tarman Słowenia 22 26 0 0 12 37 13 110
45 Elias Tollinger Austria 22 20 92 16 18 5 11 184
46 Sondre Ringen Norwegia 18 0 0 100 120 178 0 416
47 Oscar P. Westerheim Norwegia 17 0 0 0 0 10 11 38
48 Paweł Wąsek Polska 14 0 19 0 0 102 84 219
49 Julian Hahn Niemcy 12 4 0 0 0 0 0 16
50 Aleksandr Bazhenov Rosja 12 16 3 0 0 0 0 31
51 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 11 34 2 0 0 0 0 47
52 Philipp Aschenwald Austria 10 63 166 48 45 435 0 767
53 Mika Schwann Austria 9 31 0 0 0 0 14 54
54 William Rhoads USA 8 0 0 0 0 0 0 8
55 Michael Glasder USA 8 26 0 23 0 0 0 57
56 Vojtech Stursa Czechy 8 0 0 0 0 8 0 16
57 Daniel Huber Austria 7 382 0 0 265 263 0 917
58 Krzysztof Miętus Polska 7 0 0 0 0 0 0 7
59 Florian Altenburger Austria 5 11 94 92 68 114 60 444
60 Tobias Birchler Szwajcaria 4 0 0 0 0 0 0 4
  Cedrik Weigel Niemcy 2 0 0 0 0 2 0 4
62 Marat Zhaparov Kazachstan 1 0 0 0 0 0 0 1
  Matjaz Pungertar Słowenia 1 0 0 0 0 0 0 1
64 Domen Prevc Słowenia 0 176 0 0 0 0 0 176
65 Blaz Pavlic Słowenia 0 8 0 0 0 4 0 12
66 Fredrik Villumstad Norwegia 0 0 0 0 0 6 2 8
67 Adrian Sell Niemcy 0 0 0 7 4 0 0 11
68 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 3 0 0 0 0 44 47
69 Aljaz Osterc Słowenia 0 22 7 16 0 0 0 45
70 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 0 10 0 0 16 0 0 26
71 Kalle Heikkinen Finlandia 0 7 0 0 0 0 0 7
72 Niko Loeytaeinen Finlandia 0 0 0 0 0 2 14 16
73 Joshua Maurer Kanada 0 0 0 0 11 0 0 11
74 Tomofumi Naito Japonia 0 5 0 0 24 0 0 29
75 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 0 1 0 0 21 0 0 22
76 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 0 0 14 14
77 Maximilian Lienher Austria 0 0 0 7 0 0 0 7
78 Matthew Soukup Kanada 0 0 0 0 19 12 10 41
79 David Siegel Niemcy 0 61 16 124 410 418 0 1029
80 Philipp Raimund Niemcy 0 0 0 0 0 10 40 50
81 Thomas Roch Dupland Francja 0 0 0 8 36 24 0 68
82 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 0 49 0 4 0 53
83 Marius Lindvik Norwegia 0 8 126 290 140 546 0 1110
84 Janni Reisenauer Austria 0 1 4 0 8 0 0 13
85 Fabian Seidl Niemcy 0 30 24 0 0 0 28 82
86 Naoki Nakamura Japonia 0 0 0 0 83 0 0 83
87 Eetu Nousiainen Finlandia 0 42 0 0 0 0 0 42
88 Robin Pedersen Norwegia 0 10 0 0 148 97 0 255
89 Niko Kytoesaho Finlandia 0 33 7 0 0 0 0 40
90 Clemens Leitner Austria 0 0 0 48 30 66 12 156
91 Jan Kus Słowenia 0 15 0 0 0 0 0 15
92 Richard Haukedal Norwegia 0 12 0 0 0 0 0 12
93 Joakim Aune Norwegia 0 80 0 0 0 128 0 208
94 Kiril Kotik Rosja 0 0 0 0 0 0 1 1
95 Andreas Granerud Buskum Norwegia 0 0 0 0 51 42 0 93
96 Viktor Polasek Czechy 0 0 67 90 0 15 49 221
97 Halvor Egner Granerud Norwegia 0 0 0 0 0 300 0 300
98 Markus Rupitsch Austria 0 46 11 0 10 2 0 69
99 Jesper Oedegaard Norwegia 0 0 0 0 0 0 4 4
100 Mats Bjerke Myhren Norwegia 0 20 26 17 3 0 0 66
101 Moritz Baer Niemcy 0 164 47 0 28 78 82 399
102 Andreas Kofler Austria 0 42 0 0 0 0 0 42
103 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 31 0 0 0 4 50 85
104 Roberto Dellasega Włochy 0 0 0 0 1 2 0 3
105 Manuel Poppinger Austria 0 42 0 0 0 273 94 409
106 Yumu Harada Japonia 0 0 0 0 5 0 0 5
107 Markus Eisenbichler Niemcy 0 58 0 0 0 0 0 58
108 Ilmir Hazetdinov Rosja 0 0 33 47 11 0 29 120
109 Kento Sakuyama Japonia 0 0 0 0 30 0 0 30
110 Hiroaki Watanabe Japonia 0 0 0 0 4 0 0 4
111 Yuya Yamada Japonia 0 8 0 0 2 0 0 10
112 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 0 11 0 3 0 8 11 33
113 Richard Freitag Niemcy 0 196 0 0 0 0 0 196
114 Joachim Hauer Norwegia 0 361 127 155 58 81 0 782
115 Michael Hayboeck Austria 0 14 0 0 0 0 0 14
116 Gregor Schlierenzauer Austria 0 24 0 0 0 0 0 24
117 Shohei Tochimoto Japonia 0 0 0 0 22 0 0 22
118 Davide Bresadola Włochy 0 0 0 26 9 0 0 35
119 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 0 0 12 0 0 12
120 Seou Choi Korea Pd. 0 0 0 8 55 0 0 63
121 Dimitry Vassiliev Rosja 0 24 0 0 0 0 45 69
122 Robert Kranjec Słowenia 0 0 0 15 232 137 20 404
123 Vincent Descombes Sevoie Francja 0 200 0 63 0 0 0 263
124 Jurij Tepes Słowenia 0 0 150 9 0 142 0 301
125 Andreas Wank Niemcy 0 0 172 21 330 517 0 1040
126 Vladimir Zografski Bułgaria 0 0 0 48 29 0 0 77
127 Ville Larinto Finlandia 0 0 0 2 0 0 0 2
128 Lauri Asikainen Finlandia 0 0 8 0 0 0 0 8
129 Jakub Wolny Polska 0 0 0 0 0 367 0 367
130 Krzysztof Leja Polska 0 0 0 0 35 0 0 35
131 Tom Hilde Norwegia 0 56 63 73 330 0 0 522
132 Tomasz Pilch Polska 0 0 272 125 95 50 33 575
133 Jarkko Määttä Finlandia 0 11 44 0 0 0 0 55
134 Marinus Kraus Niemcy 0 0 0 5 7 30 0 42
135 Frans Taehkaevuori Finlandia 0 7 0 0 0 0 0 7
136 Manuel Fettner Austria 0 66 0 0 0 0 200 266
137 Yukiya Sato Japonia 0 0 0 0 62 0 0 62
138 Clemens Aigner Austria 0 25 0 0 0 0 0 25
139 Anze Lanisek Słowenia 0 0 0 72 220 503 0 795
140 Killian Peier Szwajcaria 0 51 0 96 0 46 0 193
141 Aljaz Vodan Słowenia 0 0 0 0 0 1 0 1
142 Cene Prevc Słowenia 0 0 0 0 0 9 60 69
143 Juho Ojala Finlandia 0 14 8 0 0 0 0 22
144 Mikhail Nazarov Rosja 0 0 0 0 40 0 0 40
145 Ayberk Demir Turcja 0 0 0 0 1 1 0 2
146 Anze Lavtizar Słowenia 0 14 0 0 0 0 0 14
147 Alexey Romashov Rosja 0 0 0 0 10 0 0 10
148 Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 7 0 0 0 0 7 14
149 Mikhail Maksimochkin Rosja 0 0 0 4 22 0 10 36
150 Eduard Torok Rumunia 0 0 17 0 0 0 0 17
151 Dominik Maylaender Niemcy 0 97 1 0 0 0 0 98
152 Thomas Hofer Austria 0 0 0 36 60 45 0 141
153 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 0 144 40 203 128 515
154 Stefan Huber Austria 0 50 24 25 22 252 200 573
155 Gabriel Karlen Szwajcaria 0 2 0 20 5 0 0 27
156 Federico Cecon Włochy 0 0 0 0 9 0 15 24
157 Evgeniy Klimov Rosja 0 0 0 0 128 0 0 128
158 Markus Schiffner Austria 0 0 64 16 27 10 0 117
159 Damian Lasota Czechy 0 0 0 0 2 0 0 2
160 Stefan Kraft Austria 0 180 0 0 0 0 0 180
161 Egor Usachev Rosja 0 0 0 0 0 0 2 2
162 Artti Aigro Estonia 0 54 7 0 0 0 0 61
163 Casey Larson USA 0 0 0 0 25 0 0 25
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (środa)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (piątek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (środa)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu Świata »                         Puchar Świata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skaczą w najbliższym czasie »                        
ukryj »