Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Słowenia
Sztab szkoleniowy

kadra A: Gorazd Bertoncelj
kadra kobiet: Stane Baloh, Primoz Peterka
Luka Bardorfer
Urodzony: 4 lutego 1986
Miejsce urodzenia: Ljublana
Miejsce zamieszkania: Ljublana
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ilirija
Matic Benedik
Urodzony: 3 marca 1993
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Alpina Ziri
Rok Benkovic
Urodzony: 20 marca 1986
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Kamnik
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Menges
Blaz Bilban
Urodzony: 18 stycznia 1982
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SD Dolomiti
Jure Bogataj
Urodzony: 26 kwietnia 1985
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Anze Damjan
Urodzony: 11 wrze¶nia 1987
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Ljubljana
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ilirija
Jernej Damjan
Urodzony: 28 maja 1983
Miejsce urodzenia: Ljublana
Miejsce zamieszkania: Ljublana
Stan cywilny: żonaty
Klub: SSK Sam Ihan
Nejc Dezman
Urodzony: 7 grudnia 1992
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Matej Dobovsek
Urodzony: 30 czerwca 1990
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Nejc Frank
Urodzony: 12 maja 1987
Miejsce urodzenia: Jesenice
Miejsce zamieszkania: Blejska Dobrava
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Stol Zirovnica
Damjan Fras
Urodzony: 21 lutego 1973
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Dobrunje
Stan cywilny: kawaler
Klub: Fersped Ilirija
Robert Hrgota
Urodzony: 2 sierpnia 1988
Miejsce urodzenia: Celje
Miejsce zamieszkania: Velenje
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Velenje
Jaka Hvala
Urodzony: 15 lipca 1993
Miejsce urodzenia: Nova Gorica
Miejsce zamieszkania: Ponikve
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ponikve
Dejan Judez
Urodzony: 2 sierpnia 1990
Miejsce urodzenia: Trbovlje
Miejsce zamieszkania: Podkum
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Zagorje
Rok Justin
Urodzony: 6 kwietnia 1993
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: żonaty
Klub: SSD Stol Zirovnica
Matic Kramarsic
Urodzony: 2 lutego 1990
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Ljubljana
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ilirija
Robert Kranjec
Urodzony: 16 lipca 1981
Miejsce urodzenia: Ljublana
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: żonaty
Klub: SK Triglav Kranj
Rok Mandl
Urodzony: 18 lipca 1988
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Costella Ilirija
Ziga Mandl
Urodzony: 13 stycznia 1990
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Smartno na Pohorju
Igor Medved
Urodzony: 9 marca 1981
Miejsce urodzenia: Ravno (Ukraina)
Miejsce zamieszkania: Ljubljana
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ilirija Fersped
Mitja Meznar
Urodzony: 30 czerwca 1988
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Trzic
Stan cywilny: kawaler
Klub: NSK Trzic
Andraz Modic
Urodzony: 23 paĽdziernika 1996
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Logatec
Tomaz Naglic
Urodzony: 18 lipca 1989
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Ziri
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Alpina Ziri
Bine Norcic
Urodzony: 16 marca 1981
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Cerklje na Gorenjskem
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Jaka Oblak
Urodzony: 16 kwietnia 1986
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: ®iri
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Alpina ®iri
Anze Obreza
Urodzony: 26 stycznia 1987
Miejsce urodzenia: Slovenj Gradec
Miejsce zamieszkania: Mislinjska
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Velenje
Primoz Pikl
Urodzony: 25 sierpnia 1982
Miejsce urodzenia: Celje
Miejsce zamieszkania: Ljubno ob Savinji
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ljubno BTC
Andraz Pograjc
Urodzony: 26 wrze¶nia 1991
Miejsce urodzenia: Trbovlje
Miejsce zamieszkania: Kisovec
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Zagorje
Matjaz Pungertar
Urodzony: 14 sierpnia 1990
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Kamnik
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Menges
Jure Radelj
Urodzony: 26 listopada 1977
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Ljubljana
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ilirija-Centex
Gorazd Robnik
Urodzony: 11 lipca 1978
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Mislinja
Primoz Roglic
Urodzony: 29 paĽdziernika 1989
Miejsce urodzenia: Trbovlje
Miejsce zamieszkania: Zagorje
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Zagorje
Jure Sinkovec
Urodzony: 3 lipca 1985
Miejsce urodzenia: Ljublana
Miejsce zamieszkania: Ljublana
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ilirija
Saso Tadic
Urodzony: 2 stycznia 1988
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ljubno BTC
Jurij Tepes
Urodzony: 14 lutego 1989
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Ljubljana
Stan cywilny: żonaty
Klub: SD Dolomiti
Rok Urbanc
Urodzony: 28 lutego 1985
Miejsce urodzenia: Jesenice
Miejsce zamieszkania: Stara Fuľina
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Blaz Vrhovnik
Urodzony: 8 maja 1981
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Ljubljana
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ilirija Fersped
Rok Zima
Urodzony: 7 sierpnia 1988
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Trzic
Stan cywilny: kawaler
Klub: NSK Trzic Trifix
Peter Zonta
Urodzony: 9 stycznia 1979
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Ljubljana
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Dolomiti Ljubljana
Bine Zupan
Urodzony: 4 wrze¶nia 1984
Miejsce urodzenia: Jesenice
Miejsce zamieszkania: Begunje
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav
Primoz Zupan
Urodzony: 1 maja 1987
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Primoz Zupan-Urh
Urodzony: 22 stycznia 1983
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Ljubljana
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Miran Zupancic
Urodzony: 11 listopada 1989
Miejsce urodzenia: Zagorje ob Savi
Miejsce zamieszkania: Zagorje ob Savi
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Zagorje
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - 1. seria konkursu mieszanego
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich