Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
Rosja
Sztab szkoleniowy

kadra A: Evgeny Plekhov,Ilja Rosliakov
kadra kobiet: Roman Kerov
Alexander Belov
Urodzony: 11 września 1981
Miejsce urodzenia: Ufa
Miejsce zamieszkania: Ufa
Stan cywilny: kawaler
Klub: Lokomotiv Ufa
Petr Chaadaev
Urodzony: 21 lipca 1987
Miejsce urodzenia: Moskwa (Rosja)
Miejsce zamieszkania: Mińsk
Stan cywilny: kawaler
Klub: COR Raubitci Mińsk
Georgiy Chervyakov
Urodzony: 15 lutego 1990
Miejsce urodzenia: Lisva
Miejsce zamieszkania: Perm
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start SCT Perm
Ildar Fatchullin
Urodzony: 16 października 1982
Miejsce urodzenia: Tatrin
Miejsce zamieszkania: Ufa
Stan cywilny: kawaler
Klub: Lokomotiv Ufa
Dmitry Ipatov
Urodzony: 30 czerwca 1984
Miejsce urodzenia: Magadan
Miejsce zamieszkania: Magadan
Stan cywilny: kawaler
Klub: Osvsm Magadan
Anton Kalinitschenko
Urodzony: 22 lipca 1982
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: b.d.
Pavel Karelin
Urodzony: 27 kwietnia 1990
Miejsce urodzenia: Nizhiniy Novogorod
Miejsce zamieszkania: Nizhiniy Novogorod
Stan cywilny: kawaler
Klub: Nizhiniy Novogorod
Valery Kobelev
Urodzony: 4 marca 1973
Miejsce urodzenia: Kaluga
Miejsce zamieszkania: Kaluga
Stan cywilny: kawaler
Klub: Kaluga CSKA
Stanislav Oshepkov
Urodzony: 21 marca 1989
Miejsce urodzenia: Perm
Miejsce zamieszkania: Moslwa
Stan cywilny: kawaler
Klub: Moskwa Shvsm
Evgeni Plekhov
Urodzony: 15 grudnia 1982
Miejsce urodzenia: Moskwa
Miejsce zamieszkania: Moskwa
Stan cywilny: kawaler
Klub: b.d.
Alexey Romashov
Urodzony: 29 kwietnia 1992
Miejsce urodzenia: St.Petersburg
Miejsce zamieszkania: St.Petersburg
Stan cywilny: kawaler
Klub: St.Petersburg
Ilja Rosliakov
Urodzony: 18 lutego 1983
Miejsce urodzenia: Murmańsk
Miejsce zamieszkania: Moskwa
Stan cywilny: kawaler
Klub: Moskwa Wvsm
Alexander Sardyko
Urodzony: 8 maja 1990
Miejsce urodzenia: Krasnoyarsk
Miejsce zamieszkania: Krasnoyarsk
Stan cywilny: kawaler
Klub: Krasnoyarsk
Maksim Sergeev
Urodzony: 16 czerwca 1999
Miejsce urodzenia: Leninogorsk
Miejsce zamieszkania: Leninogorsk
Stan cywilny: kawaler
Klub: GAU TSCP MDMiS RT
Alexey Silaev
Urodzony: 4 stycznia 1984
Miejsce urodzenia: Nizhny Novgorod
Miejsce zamieszkania: Moskwa
Stan cywilny: kawaler
Klub: Kaluga CSKA
Dmitry Sporynin
Urodzony: 1 czerwca 1989
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Nizhiniy Novogorod
Dimitry Vassiliev
Urodzony: 26 grudnia 1979
Miejsce urodzenia: Ufa
Miejsce zamieszkania: Ufa
Stan cywilny: kawaler
Klub: Lokomotiv Ufa
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Katharina Althaus
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich