Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2022/2023
10.09.2022 Oberstdorf Niemcy HS-106 K-95
11.09.2022 Oberstdorf Niemcy HS-106 K-95
24.09.2022 Liberec Czechy HS-100
25.09.2022 Liberec Czechy HS-100
16.12.2022 Seefeld Austria HS-108 K-99
17.12.2022 Seefeld Austria HS-108 K-99
14.01.2023 Oberhof Niemcy HS-100 K-90 odwołany
14.01.2023 Eisenerz Austria HS-109 K-98
15.01.2023 Oberhof Niemcy HS-100 K-90 odwołany
15.01.2023 Eisenerz Austria HS-109 K-98
11.02.2023 Kranj Słowenia HS-109 K-100
12.02.2023 Kranj Słowenia HS-109 K-100
11.03.2023 Oberhof Niemcy HS-100 K-90
12.03.2023 Oberhof Niemcy HS-100 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stephan Embacher Austria 701  
2 Maksim Bartolj Słowenia 665 -36
3 Louis Obersteiner Austria 650 -51
4 Julijan Smid Austria 448 -253
5 Jonas Schuster Austria 426 -275
6 Andre Fussenegger Austria 394 -307
7 Taj Ekart Słowenia 366 -335
8 Raffael Zimmermann Austria 355 -346
9 Johannes Poelz Austria 332 -369
10 Simon Steinberger Austria 273 -428
11 Juri Kesseli Szwajcaria 272 -429
12 Emanuel Schmid Niemcy 245 -456
13 Rok Masle Słowenia 200 -501
14 Jakob Steinberger Austria 184 -517
15 Simon Steinbeisser Niemcy 181 -520
  Enzo Milesi Francja 181 -520
17 Ozbe Zupan Słowenia 165 -536
18 Tobias Hussl Austria 161 -540
19 Luka Filip Słowenia 158 -543
20 Sebastian Schwarz Niemcy 151 -550
21 Gorazd Zavrsnik Słowenia 142 -559
22 Enej Faletic Słowenia 141 -560
23 Remo Imhof Szwajcaria 129 -572
24 Adrian Tittel Niemcy 126 -575
25 Anej Razpotnik Słowenia 116 -585
26 Daniel Skarka Czechy 110 -591
27 Jannik Faisst Niemcy 97 -604
28 Clemens Vinatzer Austria 95 -606
29 David Rygl Czechy 85 -616
30 Jules Chervet Francja 79 -622
31 Jaka Drinovec Słowenia 74 -627
32 Felix Trunz Szwajcaria 69 -632
  David Tritscher Austria 69 -632
34 Ben Bayer Niemcy 64 -637
  Elia Ernst Austria 64 -637
36 Julian Fussi Niemcy 62 -639
37 Fabian Held Austria 60 -641
38 Lucas Haagen Austria 56 -645
39 Miha Sincic Słowenia 54 -647
40 Yanick Wasser Szwajcaria 53 -648
41 Lean Niederberger Szwajcaria 48 -653
42 Kilian Weichselbraun Austria 41 -660
43 Jiri Konvalinka Czechy 36 -665
44 Nik Gostisa Lah Słowenia 34 -667
  Philipp Fries Niemcy 34 -667
46 Alex Reiter Niemcy 30 -671
47 Andraz Veres Słowenia 20 -681
  Jannik Morin Austria 20 -681
49 Ari Repellin Francja 16 -685
  Lukas Nellenschulte Niemcy 16 -685
51 Nik Heberle Słowenia 10 -691
  Lukas Laimer Austria 10 -691
  Urban Simnic Słowenia 10 -691
54 Martin Jekovec Słowenia 8 -693
55 Marius Sieber Szwajcaria 7 -694
56 Ziga Jancar Słowenia 5 -696
  Janne Holz Niemcy 5 -696
58 Matthias Wieser Austria 4 -697
  Julien Gay Francja 4 -697
  Lasse Deimel Niemcy 4 -697
  Matija Prosenc Słowenia 4 -697
62 Matic Jereb Słowenia 3 -698
  Otto Maus Niemcy 3 -698
  Mauro Imhof Szwajcaria 3 -698
65 Felix Resinger Austria 2 -699
  Elias Malcher Niemcy 2 -699
67 Max Unglaube Niemcy 1 -700
  Faustin Moureaux Francja 1 -700
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4345  
2 Słowenia Słowenia 2175 -2170
3 Niemcy Niemcy 1021 -3324
4 Szwajcaria Szwajcaria 581 -3764
5 Francja Francja 281 -4064
6 Czechy Czechy 231 -4114
Wyniki konkursów
10.09.2022 Oberstdorf Niemcy HS-106
Zwycięzca: Maksim Bartolj (Słowenia)
11.09.2022 Oberstdorf Niemcy HS-106
Zwycięzca: Maksim Bartolj (Słowenia)
24.09.2022 Liberec Czechy HS-100
Zwycięzca: Rok Masle (Słowenia)
25.09.2022 Liberec Czechy HS-100
Zwycięzca: Rok Masle (Słowenia)
16.12.2022 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Louis Obersteiner (Austria)
17.12.2022 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Louis Obersteiner (Austria)
14.01.2023 Eisenerz Austria HS-109
Zwycięzca: Stephan Embacher (Austria)
15.01.2023 Eisenerz Austria HS-109
Zwycięzca: Johannes Poelz (Austria)
11.02.2023 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Jonas Schuster (Austria)
12.02.2023 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Andre Fussenegger (Austria)
11.03.2023 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Stephan Embacher (Austria)
12.03.2023 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Louis Obersteiner (Austria)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich