Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2021/2022
11.09.2021 Liberec Czechy HS-100 K-90
12.09.2021 Liberec Czechy HS-100 K-90
25.09.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
26.09.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
17.12.2021 Seefeld Austria HS-108
18.12.2021 Seefeld Austria HS-108
15.01.2022 Oberhof Niemcy HS-100
16.01.2022 Oberhof Niemcy HS-100 odwołany
11.02.2022 Kranj Słowenia HS-109 odwołany
12.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
12.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
13.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
12.03.2022 Eisenerz Austria HS-109
13.03.2022 Eisenerz Austria HS-109
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maximilian Ortner Austria 756  
2 Mark Hafnar Słowenia 572 -184
3 Maksim Bartolj Słowenia 429 -327
4 David Haagen Austria 425 -331
5 Jonas Schuster Austria 394 -362
6 Andre Fussenegger Austria 391 -365
7 Marcel Strzinar Słowenia 355 -401
8 Louis Obersteiner Austria 305 -451
9 Hannes Landerer Austria 300 -456
10 Raffael Zimmermann Austria 263 -493
11 Markus Mueller Austria 260 -496
12 Marco Woergoetter Austria 220 -536
13 Simon Spiewok Niemcy 219 -537
14 Stephan Embacher Austria 217 -539
15 Gorazd Zavrsnik Słowenia 209 -547
16 Dominik Kulmitzer Austria 207 -549
17 Xaver Aigner Austria 200 -556
18 Julijan Smid Austria 199 -557
19 Taj Ekart Słowenia 181 -575
20 Anej Razpotnik Słowenia 174 -582
21 Paul Justus Grundmann Niemcy 159 -597
22 Finn Braun Niemcy 142 -614
23 Luca Geyer Niemcy 141 -615
24 Lean Niederberger Szwajcaria 139 -617
  Johannes Poelz Austria 139 -617
26 Ben Bayer Niemcy 136 -620
27 David Tritscher Austria 122 -634
28 Marcel Rep Słowenia 110 -646
29 Simon Steinbeisser Niemcy 109 -647
30 Ozbe Zupan Słowenia 104 -652
31 Frantisek Lejsek Czechy 94 -662
32 Elias Medwed Austria 92 -664
33 Michael Hofer-Zauner Austria 80 -676
34 Simon Steinberger Austria 78 -678
35 Enzo Milesi Francja 74 -682
36 Enej Faletic Słowenia 65 -691
37 Adrian Tittel Niemcy 62 -694
  Elia Ernst Austria 62 -694
39 Teodor Igor Herbstritt Słowenia 56 -700
40 Jannik Faisst Niemcy 47 -709
41 Kilian Weichselbraun Austria 37 -719
42 Luca Gruenwald Austria 29 -727
43 Nik Heberle Słowenia 28 -728
44 Jan Nemecek Słowenia 26 -730
45 Krystof Hauser Czechy 25 -731
46 Valentin Foubert Francja 23 -733
47 Mattia Galiani Włochy 22 -734
48 Lucas Haagen Austria 16 -740
49 Simon Steinberger Austria 14 -742
  Maj Pagon Słowenia 14 -742
51 Emanuel Schmid Niemcy 13 -743
  Yanick Wasser Szwajcaria 13 -743
53 Eric Hoyer Niemcy 11 -745
  Daniel Moroder Włochy 11 -745
55 Tobias Hussl Austria 10 -746
  Zan Hribersek Słowenia 10 -746
57 Remo Imhof Szwajcaria 8 -748
  Clovis Pagnier Francja 8 -748
59 Juri Kesseli Szwajcaria 7 -749
  Julian Fussi Niemcy 7 -749
61 Jules Chervet Francja 6 -750
62 Faustin Moureaux Francja 5 -751
63 Timotej Jeglic Słowenia 4 -752
64 Sebastian Schwarz Niemcy 3 -753
  Luka Filip Słowenia 3 -753
66 Lukas Nellenschulte Niemcy 1 -755
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4816  
2 Słowenia Słowenia 2340 -2476
3 Niemcy Niemcy 1050 -3766
4 Szwajcaria Szwajcaria 167 -4649
5 Czechy Czechy 119 -4697
6 Francja Francja 116 -4700
7 Włochy Włochy 33 -4783
Wyniki konkursów
11.09.2021 Liberec Czechy HS-100
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
12.09.2021 Liberec Czechy HS-100
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
25.09.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
26.09.2021 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
17.12.2021 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Mark Hafnar (Słowenia)
18.12.2021 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Maksim Bartolj (Słowenia)
15.01.2022 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Markus Mueller (Austria)
12.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Hannes Landerer (Austria)
12.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: David Haagen (Austria)
13.02.2022 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: David Haagen (Austria)
12.03.2022 Eisenerz Austria HS-109
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
13.03.2022 Eisenerz Austria HS-109
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2021/2022

Alpen Cup 2021/2022

Kalendarium
Ville Kantee
Dziś urodziny obchodzą:
Ville Kantee (1978)
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
05:28
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
05:29
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:54
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
11:55
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
12:26
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
12:26
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
16:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich