BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
20.01.2021, godz. 10:15
Szczyrk HS-104
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2020/2021
12.09.2020 Berchtesgaden Niemcy HS-98 za Villach
13.09.2020 Villach Austria HS-98 odwołane
13.09.2020 Berchtesgaden Niemcy HS-98 za Villach
14.09.2020 Villach Austria HS-98 odwołane
26.09.2020 Kandersteg Szwajcaria HS-106 odwołane
27.09.2020 Kandersteg Szwajcaria HS-106 odwołane
18.12.2020 Seefeld Austria HS-109
19.12.2020 Seefeld Austria HS-109
23.01.2021 Oberhof Niemcy HS-100
24.01.2021 Oberhof Niemcy HS-100
13.02.2021 Kranj Słowenia HS-109
14.02.2021 Kranj Słowenia HS-109
13.03.2021 Premanon Francja HS-109
14.03.2021 Premanon Francja HS-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Elias Medwed Austria 223  
  Zak Mogel Słowenia 223  
3 Marco Woergoetter Austria 193 -30
4 Jernej Presecnik Słowenia 191 -32
5 Niklas Bachlinger Austria 140 -83
6 Markus Mueller Austria 138 -85
7 Rok Masle Słowenia 130 -93
8 Hannes Landerer Austria 116 -107
9 Maximilian Ortner Austria 115 -108
10 Julijan Smid Austria 105 -118
11 Tjas Grilc Słowenia 96 -127
12 Valentin Foubert Francja 95 -128
13 Jan Bombek Słowenia 89 -134
14 David Haagen Austria 76 -147
15 Mark Hafnar Słowenia 75 -148
16 Quirin Modricken Niemcy 71 -152
17 Daniel Tschofenig Austria 62 -161
18 Michael Hofer Austria 61 -162
19 Simon Spiewok Niemcy 60 -163
20 Dominik Peter Szwajcaria 56 -167
21 Alessandro Batby Francja 55 -168
22 Raffael Zimmermann Austria 54 -169
23 Jack White Francja 51 -172
24 Claudio Haas Niemcy 49 -174
  Marcel Strzinar Słowenia 49 -174
26 Luca Geyer Niemcy 42 -181
27 Jonas Schuster Austria 41 -182
28 Taj Ekart Słowenia 35 -188
29 Finn Braun Niemcy 31 -192
30 Francesco Cecon Włochy 24 -199
  Maksim Bartolj Słowenia 24 -199
32 Olan Lacroix Szwajcaria 17 -206
33 Krystof Hauser Czechy 12 -211
  Dominik Kulmitzer Austria 12 -211
  Mathis Contamine Francja 12 -211
36 Paul Justus Grundmann Niemcy 11 -212
37 Ozbe Zupan Słowenia 9 -214
38 Johannes Poelz Austria 7 -216
39 Tom Gerisch Niemcy 6 -217
40 Jules Chervet Francja 5 -218
  Daniel Moroder Włochy 5 -218
42 Timotej Jeglic Słowenia 4 -219
  Elias Kogler Austria 4 -219
44 Radek Rydl Czechy 3 -220
45 Kilian Weichselbraun Austria 2 -221
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1349  
2 Słowenia Słowenia 925 -424
3 Niemcy Niemcy 270 -1079
4 Francja Francja 218 -1131
5 Szwajcaria Szwajcaria 73 -1276
6 Włochy Włochy 29 -1320
7 Czechy Czechy 15 -1334
Wyniki konkursów
12.09.2020 Bechtesgaden Niemcy HS-98
Zwycięzca: Zak Mogel (Słowenia)
13.09.2020 Bechtesgaden Niemcy HS-98
Zwycięzca: Niklas Bachlinger (Austria)
18.12.2020 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Elias Medwed (Austria)
19.12.2020 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Elias Medwed (Austria)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2020/2021

Alpen Cup 2020/2021

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2021 (wtorek)
09:15
FIS Cup Szczyrk
09:45
FIS Cup Szczyrk
10:15
FIS Cup Szczyrk
13:00
FIS Cup Szczyrk
14:15
FIS Cup Szczyrk
15:30
FIS Cup Szczyrk
20 stycznia 2021 (¶roda)
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:15
FIS Cup Szczyrk
konkurs K
13:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
14:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs M
22 stycznia 2021 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
15:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
18:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:15
P¦ Lahti
konkurs druż.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
20:03
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
22:13
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
00:44
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
04:01
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
05:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
07:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
17:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
18:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
19:40
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich