Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2019/2020
13.09.2019 Velenje Słowenia HS-75
14.09.2019 Velenje Słowenia HS-75
20.09.2019 Val di Fiemme Włochy HS-106
21.09.2019 Val di Fiemme Włochy HS-106
20.12.2019 Seefeld Austria HS-109
21.12.2019 Seefeld Austria HS-109
10.01.2020 Oberstdorf Niemcy HS-137
11.01.2020 Oberstdorf Niemcy HS-137
07.02.2020 Planica Słowenia HS-100
08.02.2020 Planica Słowenia HS-100
13.03.2020 Eisenerz Austria HS-109
14.03.2020 Eisenerz Austria HS-109
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marco Woergoetter Austria 545  
2 Mark Hafnar Słowenia 368 -177
3 Zak Mogel Słowenia 335 -210
4 Jan Bombek Słowenia 330 -215
5 Lovro Vodusek Słowenia 329 -216
6 Josef Ritzer Austria 315 -230
7 Tjas Grilc Słowenia 291 -254
8 Elias Medwed Austria 274 -271
  Jernej Presecnik Słowenia 274 -271
10 Markus Mueller Austria 252 -293
11 Rok Masle Słowenia 221 -324
12 Daniel Tschofenig Austria 214 -331
13 Peter Resinger Austria 212 -333
14 Claudio Haas Niemcy 211 -334
15 Mathis Contamine Francja 204 -341
16 Maximilian Ortner Austria 193 -352
17 David Haagen Austria 190 -355
18 Niklas Bachlinger Austria 189 -356
19 Gorazd Zavrsnik Słowenia 182 -363
20 Maksim Bartolj Słowenia 146 -399
21 Sandro Hauswirth Szwajcaria 132 -413
22 Tom Gerisch Niemcy 129 -416
23 Dominik Peter Szwajcaria 120 -425
24 Jack White Francja 103 -442
25 Finn Braun Niemcy 102 -443
  Giovanni Bresadola Włochy 102 -443
27 Julian Wackernell Austria 97 -448
28 Francesco Cecon Włochy 94 -451
29 Florian Kroell Austria 87 -458
30 Matija Vidic Słowenia 85 -460
31 Kilian Maerkl Niemcy 81 -464
32 Lars Kindlimann Szwajcaria 62 -483
33 Quirin Modricken Niemcy 54 -491
34 Valentin Foubert Francja 49 -496
35 Rok Oblak Słowenia 47 -498
36 Elias Kogler Austria 46 -499
37 Timotej Jeglic Słowenia 38 -507
38 Jonas Schuster Austria 35 -510
39 Luka Robnik Słowenia 34 -511
40 Taj Ekart Słowenia 32 -513
  Jonathan Learoyd Francja 32 -513
  Dominik Kulmitzer Austria 32 -513
  Claudio Moerth Austria 32 -513
  Lennart Weigel Niemcy 32 -513
45 Marcel Rep Słowenia 31 -514
46 Michael Hofer Austria 30 -515
47 Nejc Toporis Słowenia 27 -518
  Xaver Aigner Austria 27 -518
49 Marcel Strzinar Słowenia 25 -520
50 Enzo Milesi Francja 24 -521
51 Luca Geyer Niemcy 22 -523
52 Sebastian Ludwig Niemcy 20 -525
53 Julian Ketterer Niemcy 17 -528
54 Louis Obersteiner Austria 16 -529
55 Paul Justus Grundmann Niemcy 15 -530
56 Alessandro Batby Francja 14 -531
  Eric Fuchs Niemcy 14 -531
58 Mattia Galiani Włochy 13 -532
  Radek Rydl Czechy 13 -532
60 Raffael Zimmermann Austria 11 -534
61 Simon Spiewok Niemcy 9 -536
62 Eric Hoyer Niemcy 8 -537
63 Daniel Moroder Włochy 7 -538
64 Olan Lacroix Szwajcaria 6 -539
65 Nace Erjavec Słowenia 2 -543
  Karlo Vodusek Słowenia 2 -543
67 Lean Niederberger Szwajcaria 1 -544
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2799  
2 Austria Austria 2797 -2
3 Niemcy Niemcy 714 -2085
4 Francja Francja 426 -2373
5 Szwajcaria Szwajcaria 321 -2478
6 Włochy Włochy 216 -2583
7 Czechy Czechy 13 -2786
Wyniki konkursów
13.09.2019 Velenje Słowenia HS-75
Zwycięzca: Marco Woergoetter (Austria)
14.09.2019 Velenje Słowenia HS-75
Zwycięzca: Marco Woergoetter (Austria)
20.09.2019 Val di Fiemme Włochy HS-104
Zwycięzca: Marco Woergoetter (Austria)
21.09.2019 Val di Fiemme Włochy HS-104
Zwycięzca: Marco Woergoetter (Austria)
20.12.2019 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Zak Mogel (Słowenia)
21.12.2019 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Marco Woergoetter (Austria)
10.01.2020 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Mark Hafnar (Słowenia)
11.01.2020 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Mark Hafnar (Słowenia)
07.02.2020 Planica Słowenia HS-100
Zwycięzca: Jernej Presecnik (Słowenia)
08.02.2020 Planica Słowenia HS-100
Zwycięzca: Jernej Presecnik (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2019/2020

Alpen Cup 2019/2020

Kalendarium
Julian Musiol
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Samuel Wiget (1992)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich