Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
23.02.2020, godz. 09:00
Val di Fiemme HS-104
CoC
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2019/2020
13.09.2019 Velenje Słowenia HS-75
14.09.2019 Velenje Słowenia HS-75
20.09.2019 Val di Fiemme Włochy HS-106
21.09.2019 Val di Fiemme Włochy HS-106
20.12.2019 Seefeld Austria HS-109
21.12.2019 Seefeld Austria HS-109
10.01.2020 Oberstdorf Niemcy HS-137
11.01.2020 Oberstdorf Niemcy HS-137
08.02.2020 Kranj Słowenia HS-109
09.02.2020 Kranj Słowenia HS-109
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marco Woergoetter Austria 545  
2 Mark Hafnar Słowenia 368 -177
3 Zak Mogel Słowenia 335 -210
4 Tjas Grilc Słowenia 291 -254
5 Elias Medwed Austria 274 -271
6 Josef Ritzer Austria 244 -301
7 Lovro Vodusek Słowenia 243 -302
8 Peter Resinger Austria 212 -333
9 Mathis Contamine Francja 204 -341
10 Maximilian Ortner Austria 193 -352
11 Rok Masle Słowenia 178 -367
12 Jan Bombek Słowenia 170 -375
13 Claudio Haas Niemcy 153 -392
14 Markus Mueller Austria 152 -393
15 Sandro Hauswirth Szwajcaria 132 -413
16 Tom Gerisch Niemcy 127 -418
  Maksim Bartolj Słowenia 127 -418
  Niklas Bachlinger Austria 127 -418
19 Dominik Peter Szwajcaria 120 -425
20 Gorazd Zavrsnik Słowenia 116 -429
21 Daniel Tschofenig Austria 113 -432
22 David Haagen Austria 108 -437
23 Finn Braun Niemcy 102 -443
  Giovanni Bresadola Włochy 102 -443
25 Kilian Maerkl Niemcy 81 -464
26 Jernej Presecnik Słowenia 74 -471
27 Florian Kroell Austria 71 -474
28 Francesco Cecon Włochy 61 -484
29 Julian Wackernell Austria 52 -493
  Lars Kindlimann Szwajcaria 52 -493
31 Quirin Modricken Niemcy 50 -495
32 Daniel Tschofenig Austria 46 -499
  Matija Vidic Słowenia 46 -499
34 Timotej Jeglic Słowenia 38 -507
35 Jonathan Learoyd Francja 32 -513
  Taj Ekart Słowenia 32 -513
  Dominik Kulmitzer Austria 32 -513
  Lennart Weigel Niemcy 32 -513
39 Marcel Rep Słowenia 31 -514
40 Michael Hofer Austria 30 -515
41 Jack White Francja 29 -516
42 Rok Oblak Słowenia 27 -518
43 Elias Kogler Austria 26 -519
44 Luka Robnik Słowenia 25 -520
  Valentin Foubert Francja 25 -520
46 Enzo Milesi Francja 24 -521
47 Luca Geyer Niemcy 22 -523
48 Sebastian Ludwig Niemcy 20 -525
49 Louis Obersteiner Austria 16 -529
50 Paul Justus Grundmann Niemcy 15 -530
51 Alessandro Batby Francja 14 -531
52 Mattia Galiani Włochy 13 -532
  Radek Rydl Czechy 13 -532
54 Julian Ketterer Niemcy 12 -533
55 Raffael Zimmermann Austria 11 -534
56 Xaver Aigner Austria 9 -536
57 Jonas Schuster Austria 7 -538
  Marcel Strzinar Słowenia 7 -538
  Daniel Moroder Włochy 7 -538
60 Claudio Moerth Austria 4 -541
61 Karlo Vodusek Słowenia 2 -543
  Jonas Schuster Austria 2 -543
63 Lean Niederberger Szwajcaria 1 -544
  Olan Lacroix Szwajcaria 1 -544
  Simon Spiewok Niemcy 1 -544
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2274  
2 Słowenia Słowenia 2110 -164
3 Niemcy Niemcy 615 -1659
4 Francja Francja 328 -1946
5 Szwajcaria Szwajcaria 306 -1968
6 Włochy Włochy 183 -2091
7 Czechy Czechy 13 -2261
Wyniki konkursów
13.09.2019 Velenje Słowenia HS-75
Zwycięzca: Marco Woergoetter (Austria)
14.09.2019 Velenje Słowenia HS-75
Zwycięzca: Marco Woergoetter (Austria)
20.09.2019 Val di Fiemme Włochy HS-104
Zwycięzca: Marco Woergoetter (Austria)
21.09.2019 Val di Fiemme Włochy HS-104
Zwycięzca: Marco Woergoetter (Austria)
20.12.2019 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Zak Mogel (Słowenia)
21.12.2019 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Marco Woergoetter (Austria)
10.01.2020 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Mark Hafnar (Słowenia)
11.01.2020 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Mark Hafnar (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2019/2020

Alpen Cup 2019/2020

Kalendarium
Yuka Seto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
11:30
P¦ Rasnov
11:30
P¦ kobiet Ljubno
12:45
P¦ Rasnov
14:00
CoC Val di Fiemme
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
18:00
CoC Val di Fiemme
19:00
CoC Val di Fiemme
23 lutego 2020 (niedziela)
09:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich