Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2018/2019
08.09.2018 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
09.09.2018 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
05.10.2018 Predazzo Włochy HS-106 K-95
06.10.2018 Predazzo Włochy HS-106 K-95
21.12.2018 Villach Austria HS-98 K-90
22.12.2018 Villach Austria HS-98 K-90
12.01.2019 Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95 odwołane
13.01.2019 Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95 odwołane
16.02.2019 Kranj Słowenia HS-109 K-100
17.02.2019 Kranj Słowenia HS-109 K-100
23.02.2019 Oberhof Niemcy HS-100 K-90
24.02.2019 Oberhof Niemcy HS-100 K-90
09.03.2019 Chaux-Neuve Francja HS-118 K-106
10.03.2019 Chaux-Neuve Francja HS-118 K-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 David Haagen Austria 786  
2 Dominik Peter Szwajcaria 574 -212
3 Luca Roth Niemcy 445 -341
4 Aljaz Osterc Słowenia 401 -385
5 Jernej Presecnik Słowenia 383 -403
6 Philipp Raimund Niemcy 365 -421
7 Stefan Rainer Austria 358 -428
8 Sandro Hauswirth Szwajcaria 325 -461
9 Lovro Vodusek Słowenia 290 -496
10 Max Goller Niemcy 288 -498
11 Jan Bombek Słowenia 275 -511
12 Claudio Moerth Austria 266 -520
13 Mathis Contamine Francja 254 -532
14 Medard Brezovnik Słowenia 251 -535
  Maximilian Lienher Austria 251 -535
16 Peter Resinger Austria 235 -551
17 Mika Schwann Austria 234 -552
18 Lovro Kos Słowenia 232 -554
19 Kilian Maerkl Niemcy 203 -583
20 Tom Gerisch Niemcy 166 -620
  Julian Wienerroither Austria 166 -620
22 Francisco Moerth Austria 159 -627
23 Rok Masle Słowenia 150 -636
24 Matija Vidic Słowenia 149 -637
25 Josef Ritzer Austria 124 -662
26 Maximilian Ortner Austria 119 -667
27 Claudio Haas Niemcy 115 -671
28 Mark Hafnar Słowenia 113 -673
29 Tjas Grilc Słowenia 95 -691
30 Rok Oblak Słowenia 83 -703
31 Quirin Modricken Niemcy 80 -706
32 Alessandro Batby Francja 72 -714
33 Julian Ketterer Niemcy 49 -737
34 Benedikt Hahne Niemcy 46 -740
  Lars Kindlimann Szwajcaria 46 -740
36 Timon-Pascal Kahofer Austria 44 -742
37 Giovanni Bresadola Włochy 40 -746
38 Niclas Heumann Niemcy 38 -748
39 Noah Valtiner Austria 37 -749
40 Florian Kroell Austria 30 -756
41 Nejc Toporis Słowenia 28 -758
42 Marco Woergoetter Austria 26 -760
  Elias Medwed Austria 26 -760
44 Luka Robnik Słowenia 25 -761
45 Miha Lipovsek Rocnik Słowenia 22 -764
46 Gorazd Zavrsnik Słowenia 21 -765
47 Jack White Francja 20 -766
  Markus Mueller Austria 20 -766
49 Francesco Cecon Włochy 19 -767
50 Florian Mittendorfer Austria 18 -768
  Finn Braun Niemcy 18 -768
52 Michael Hofer Austria 17 -769
53 Olan Lacroix Szwajcaria 11 -775
54 Yanick Idesheim Niemcy 9 -777
55 Gabriele Zambelli Włochy 6 -780
56 Urh Rosar Słowenia 5 -781
  Marcel Rep Słowenia 5 -781
58 Marcel Strzinar Słowenia 4 -782
  Valentin Foubert Francja 4 -782
  Luca Geyer Niemcy 4 -782
  Enzo Milesi Francja 4 -782
62 Noah Camenzind Szwajcaria 3 -783
63 Daniel Moroder Włochy 2 -784
  Mattia Galiani Włochy 2 -784
  Justin Weigel Niemcy 2 -784
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2916  
2 Słowenia Słowenia 2532 -384
3 Niemcy Niemcy 1828 -1088
4 Szwajcaria Szwajcaria 959 -1957
5 Francja Francja 354 -2562
6 Włochy Włochy 69 -2847
Wyniki konkursów
08.09.2018 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: David Haagen (Austria)
09.09.2018 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: David Haagen (Austria)
05.10.2018 Predazzo Włochy HS-104
Zwycięzca: David Haagen (Austria)
06.10.2018 Predazzo Włochy HS-104
Zwycięzca: Jan Bombek (Słowenia)
21.12.2018 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
22.12.2018 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Luca Roth (Niemcy)
15.02.2019 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
16.02.2019 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
23.02.2019 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Dominik Peter (Szwajcaria)
24.02.2019 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Claudio Moerth (Austria)
08.03.2019 Chaux-Neuve Francja HS-118
Zwycięzca: Dominik Peter (Szwajcaria)
09.03.2019 Chaux-Neuve Francja HS-118
Zwycięzca: David Haagen (Austria)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2018/2019

Alpen Cup 2018/2019

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich