TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
20.01.2019, godz. 08:00
Zao HS-102
P¦ kobiet
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2018/2019
08.09.2018 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
09.09.2018 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
05.10.2018 Predazzo Włochy HS-106 K-95
06.10.2018 Predazzo Włochy HS-106 K-95
21.12.2018 Villach Austria HS-98 K-90
22.12.2018 Villach Austria HS-98 K-90
12.01.2019 Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95 odwołane
13.01.2019 Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95 odwołane
09.02.2019 Kandersteg Szwajcaria HS-74 K-65
09.02.2019 Kandersteg Szwajcaria HS-74 K-65
10.02.2019 Kandersteg Szwajcaria HS-74 K-65
16.02.2019 Kranj Słowenia HS-109 K-100
17.02.2019 Kranj Słowenia HS-109 K-100
09.03.2019 Chaux-Neuve Francja HS-118 K-106
10.03.2019 Chaux-Neuve Francja HS-118 K-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 David Haagen Austria 490  
2 Luca Roth Niemcy 285 -205
3 Philipp Raimund Niemcy 265 -225
4 Stefan Rainer Austria 243 -247
5 Dominik Peter Szwajcaria 232 -258
6 Jan Bombek Słowenia 196 -294
7 Maximilian Lienher Austria 187 -303
8 Sandro Hauswirth Szwajcaria 179 -311
9 Jernej Presecnik Słowenia 163 -327
10 Max Goller Niemcy 145 -345
11 Lovro Vodusek Słowenia 133 -357
12 Mika Schwann Austria 132 -358
13 Julian Wienerroither Austria 130 -360
14 Aljaz Osterc Słowenia 119 -371
15 Kilian Maerkl Niemcy 115 -375
16 Medard Brezovnik Słowenia 112 -378
17 Mathis Contamine Francja 105 -385
18 Peter Resinger Austria 92 -398
19 Tom Gerisch Niemcy 87 -403
20 Rok Oblak Słowenia 83 -407
21 Claudio Moerth Austria 81 -409
22 Mark Hafnar Słowenia 75 -415
23 Francisco Moerth Austria 63 -427
  Lovro Kos Słowenia 63 -427
  Alessandro Batby Francja 63 -427
26 Maximilian Ortner Austria 54 -436
27 Tjas Grilc Słowenia 53 -437
28 Timon-Pascal Kahofer Austria 44 -446
29 Giovanni Bresadola Włochy 40 -450
30 Niclas Heumann Niemcy 38 -452
31 Noah Valtiner Austria 37 -453
  Quirin Modricken Niemcy 37 -453
33 Claudio Haas Niemcy 28 -462
34 Julian Ketterer Niemcy 26 -464
35 Lars Kindlimann Szwajcaria 22 -468
36 Gorazd Zavrsnik Słowenia 21 -469
37 Miha Lipovsek Rocnik Słowenia 20 -470
38 Marco Woergoetter Austria 17 -473
  Benedikt Hahne Niemcy 17 -473
40 Jack White Francja 11 -479
  Olan Lacroix Szwajcaria 11 -479
42 Gabriele Zambelli Włochy 6 -484
43 Urh Rosar Słowenia 5 -485
  Josef Ritzer Austria 5 -485
45 Florian Kroell Austria 4 -486
46 Valentin Foubert Francja 3 -487
  Matija Vidic Słowenia 3 -487
  Francesco Cecon Włochy 3 -487
49 Justin Weigel Niemcy 2 -488
  Mattia Galiani Włochy 2 -488
51 Luka Robnik Słowenia 1 -489
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1579  
2 Słowenia Słowenia 1047 -532
3 Niemcy Niemcy 1045 -534
4 Szwajcaria Szwajcaria 444 -1135
5 Francja Francja 182 -1397
6 Włochy Włochy 51 -1528
Wyniki konkursów
08.09.2018 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: David Haagen (Austria)
09.09.2018 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: David Haagen (Austria)
05.10.2018 Predazzo Włochy HS-104
Zwycięzca: David Haagen (Austria)
06.10.2018 Predazzo Włochy HS-104
Zwycięzca: Jan Bombek (Słowenia)
21.12.2018 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
22.12.2018 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Luca Roth (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2018/2019

Alpen Cup 2018/2019

Najbliższe zawody
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
09:00
CoC kobiet Planica
seria próbna
09:45
CoC kobiet Planica
konkurs ind.
12:00
FIS Cup Planica
seria próbna
13:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
16:00
P¦ Zakopane
konkurs ind.
21 stycznia 2019 (poniedziałek)
15:30
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »