Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
21.07.2019, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2016/2017
10.09.2016 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
11.09.2016 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
30.09.2016 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-90
01.10.2016 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-90
17.12.2016 Seefeld Austria HS-109 K-90
18.12.2016 Seefeld Austria HS-109 K-90
14.01.2017 Schonach Niemcy HS-106 K-90
15.01.2017 Schonach Niemcy HS-106 K-90
25.02.2017 Kranj Słowenia HS-105 K-90
26.02.2017 Kranj Słowenia HS-105 K-90
04.03.2017 Hinterzarten Niemcy HS-77 K-65 OPA Games
05.03.2017 Hinterzarten Niemcy HS-77 K-65 OPA Games
10.03.2017 Chaux-Neuve Francja HS-118 K-100
11.03.2017 Chaux-Neuve Francja HS-118 K-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ziga Jelar Słowenia 639  
2 Timi Zajc Słowenia 438 -201
3 Markus Rupitsch Austria 408 -231
4 Rok Tarman Słowenia 367 -272
5 Moritz Baer Niemcy 362 -277
6 Aljaz Osterc Słowenia 330 -309
7 Clemens Leitner Austria 314 -325
8 Mika Schwann Austria 301 -338
9 Blaz Pavlic Słowenia 282 -357
10 Johannes Schubert Niemcy 247 -392
11 Bor Pavlovcic Słowenia 240 -399
12 Tine Bogataj Słowenia 238 -401
13 Cedrik Weigel Niemcy 223 -416
14 Justin Lisso Niemcy 206 -433
15 Jan Kus Słowenia 201 -438
16 Julian Hahn Niemcy 197 -442
17 Patrick Kogler Austria 187 -452
18 Philipp Haagen Austria 185 -454
19 Luca Roth Niemcy 182 -457
20 Janni Reisenauer Austria 180 -459
  Felix Hoffmann Niemcy 180 -459
22 Philipp Raimund Niemcy 179 -460
23 Maximilian Lienher Austria 177 -462
24 Paul Winter Niemcy 157 -482
25 Maximilian Schmalnauer Austria 153 -486
26 Paul Brasme Francja 146 -493
  Martin Diess Austria 146 -493
28 Noah Valtiner Austria 144 -495
29 Jonathan Siegel Niemcy 120 -519
  Matevz Samec Słowenia 120 -519
31 Julian Wienerroither Austria 119 -520
32 Sandro Hauswirth Szwajcaria 110 -529
33 Tilen Bartol Słowenia 100 -539
34 Fabian Seidl Niemcy 99 -540
35 Tobias Birchler Szwajcaria 98 -541
36 Dominik Peter Szwajcaria 96 -543
37 Lennart Weigel Niemcy 79 -560
38 Axel Maylaender Niemcy 65 -574
39 Jonathan Learoyd Francja 64 -575
40 Nik Fabijan Słowenia 59 -580
41 Stefan Rainer Austria 58 -581
  David Haagen Austria 58 -581
43 Adrian Sell Niemcy 57 -582
44 Tim Fuchs Niemcy 52 -587
45 Michael Falkensteiner Austria 47 -592
46 Mathis Contamine Francja 45 -594
  Francisco Moerth Austria 45 -594
48 Jan Hoerl Austria 37 -602
49 Moritz Echsler Niemcy 32 -607
50 Kilian Maerkl Niemcy 29 -610
51 Max Goller Niemcy 27 -612
  Lovro Vodusek Słowenia 27 -612
53 Jakob Kosak Niemcy 23 -616
54 Lovro Kos Słowenia 19 -620
55 Felix Althaus Niemcy 16 -623
56 Justin Nietzel Niemcy 15 -624
57 Giovanni Bresadola Włochy 12 -627
58 Nejc Toporis Słowenia 10 -629
59 Tomi Jovan Słowenia 8 -631
60 Justin Weigel Niemcy 7 -632
61 Dominik Schwei Austria 3 -636
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 3078  
2 Austria Austria 2562 -516
3 Niemcy Niemcy 2554 -524
4 Szwajcaria Szwajcaria 304 -2774
5 Francja Francja 255 -2823
6 Włochy Włochy 12 -3066
Wyniki konkursów
10.09.2016 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Felix Hoffmann (Niemcy)
11.09.2016 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
30.09.2016 Hinterzarten Niemcy K-90
Zwycięzca: Bor Pavlovcic (Słowenia)
01.10.2016 Hinterzarten Niemcy K-90
Zwycięzca: Maximilian Schmalnauer (Austria)
17.12.2016 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Johannes Schubert (Niemcy)
18.12.2016 Seefeld Austria K-99
Zwycięzcy: Aljaz Osterc (Słowenia) / Ziga Jelar (Słowenia) / Tine Bogataj (Słowenia)
13.01.2017 Schonach Niemcy K-90
Zwycięzca: Rok Tarman (Słowenia)
14.01.2017 Schonach Niemcy K-90
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
25.02.2017 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
26.02.2017 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Blaz Pavlic (Słowenia)
10.03.2017 Chaux-Neuve Francja K-106
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
11.03.2017 Chaux-Neuve Francja K-106
Zwycięzca: Moritz Baer (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2016/2017

Alpen Cup 2016/2017

Najbliższe zawody
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich