Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2015/2016
05.09.2015 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
06.09.2015 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
25.09.2015 Hinterzarten Niemcy HS-100 K-95
26.09.2015 Hinterzarten Niemcy HS-100 K-95
18.12.2015 Seefeld Austria HS-109 K-99
19.12.2015 Seefeld Austria HS-109 K-99
15.01.2016 Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
16.01.2016 Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
13.02.2016 Planica Słowenia HS-104 K-95
14.02.2016 Planica Słowenia HS-104 K-95
19.03.2016 Baiersbronn Niemcy HS-106 K-95
20.03.2016 Baiersbronn Niemcy HS-106 K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jonathan Siegel Niemcy 503  
2 Adrian Sell Niemcy 475 -28
3 Jan Kus Słowenia 435 -68
4 Alex Insam Włochy 426 -77
  Janni Reisenauer Austria 426 -77
6 Domen Prevc Słowenia 400 -103
7 Clemens Leitner Austria 391 -112
8 Paul Brasme Francja 372 -131
9 Markus Rupitsch Austria 355 -148
10 Timi Zajc Słowenia 298 -205
11 David Siegel Niemcy 286 -217
12 Bor Pavlovcic Słowenia 255 -248
13 Tim Fuchs Niemcy 245 -258
14 Axel Maylaender Niemcy 189 -314
15 Johannes Schubert Niemcy 188 -315
16 Ziga Jelar Słowenia 185 -318
17 Andraz Modic Słowenia 178 -325
18 Paul Winter Niemcy 177 -326
19 Thomas Hofer Austria 169 -334
20 Rok Tarman Słowenia 155 -348
21 Felix Hoffmann Niemcy 154 -349
22 Mika Schwann Austria 153 -350
23 Martin Hamann Niemcy 147 -356
24 Felix Greber Austria 142 -361
25 Sebastian Bradatsch Niemcy 118 -385
26 Maximilian Steiner Austria 116 -387
27 Jan-Oswald Krassnegger Austria 108 -395
28 Aljaz Osterc Słowenia 107 -396
29 Julian Hahn Niemcy 104 -399
30 Tobias Birchler Szwajcaria 102 -401
31 Anze Lavtizar Słowenia 94 -409
32 Patrick Kogler Austria 90 -413
33 Constantin Schmid Niemcy 82 -421
  Simon Greiderer Austria 82 -421
35 Maximilian Schmalnauer Austria 76 -427
36 Max Schaale Niemcy 75 -428
37 Julian Wienerroither Austria 69 -434
38 Sandro Hauswirth Szwajcaria 65 -438
39 Mathis Contamine Francja 64 -439
40 Thomas Roch Dupland Francja 57 -446
41 Martin Capuder Słowenia 55 -448
  Sebastian Rombach Niemcy 55 -448
  Philipp Haagen Austria 55 -448
44 Tine Bogataj Słowenia 51 -452
45 Martin Diess Austria 49 -454
46 Mario Mendel Austria 41 -462
47 Tilen Bartol Słowenia 40 -463
48 Kristjan Lesnik Słowenia 34 -469
49 Moritz Echsler Niemcy 32 -471
50 Cedrik Weigel Niemcy 21 -482
51 Jonathan Learoyd Francja 19 -484
  Cene Prevc Słowenia 19 -484
  Felix Althaus Niemcy 19 -484
54 Blaz Pavlic Słowenia 17 -486
55 Jan Hoerl Austria 15 -488
56 Urban Rogelj Słowenia 14 -489
57 Noelig Revilliod Blanchard Francja 13 -490
58 Noah Valtiner Austria 12 -491
59 Florian Mittendorfer Austria 11 -492
60 Moritz Baer Niemcy 10 -493
61 Justin Lisso Niemcy 9 -494
  Maximilian Lienher Austria 9 -494
63 Nik Fabijan Słowenia 6 -497
  Lojze Petek Słowenia 6 -497
65 Matevz Samec Słowenia 5 -498
66 Luca Roth Niemcy 4 -499
  Dominik Peter Szwajcaria 4 -499
68 Dominik Schwei Austria 3 -500
  Matija Stemberger Słowenia 3 -500
70 Tim Bernoud Francja 1 -502
  Fabian Seidl Niemcy 1 -502
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2894  
2 Austria Austria 2372 -522
3 Słowenia Słowenia 2357 -537
4 Francja Francja 526 -2368
5 Włochy Włochy 426 -2468
6 Szwajcaria Szwajcaria 171 -2723
Wyniki konkursów
05.09.2015 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
06.09.2015 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
25.09.2015 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
26.09.2015 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
19.12.2015 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
20.12.2015 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Jonathan Siegel (Niemcy)
15.01.2016 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Jonathan Siegel (Niemcy)
16.01.2016 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Paul Brasme (Francja)
13.02.2016 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
14.02.2016 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
19.03.2016 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
20.03.2016 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2015/2016

Alpen Cup 2015/2016

Kalendarium
Sami Niemi
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
16 lutego 2020 (niedziela)
09:00
FIS Cup Villach
09:30
FIS Cup Villach
09:45
P¦ Kulm
10:30
FIS Cup Villach
11:00
P¦ Kulm
11:00
FIS Cup Villach
18:00
CoC Iron Mountain
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich