TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
23.03.2019, godz. 10:00
Planica HS-240
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2013/2014
13.09.2013 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
14.09.2013 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
27.09.2013 Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
28.09.2013 Oberwiesenthal Niemcy HS-106 K-95
14.12.2013 Seefeld Austria HS-100 K-90
15.12.2013 Seefeld Austria HS-100 K-90
10.01.2014 Predazzo Włochy HS-106 K-95
11.01.2014 Predazzo Włochy HS-106 K-95
07.02.2014 Kranj Słowenia HS-109 K-100
08.02.2014 Kranj Słowenia HS-109 K-100
08.03.2014 Chaux-Neuve Francja HS-97 K-90
09.03.2014 Chaux-Neuve Francja HS-97 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Patrick Streitler Austria 648  
2 Elias Tollinger Austria 618 -30
3 Sebastian Bradatsch Niemcy 500 -148
4 Cene Prevc Słowenia 460 -188
5 Paul Winter Niemcy 455 -193
6 Tim Fuchs Niemcy 399 -249
7 Philipp Aschenwald Austria 328 -320
8 Michael Herrmann Niemcy 308 -340
9 Anze Lanisek Słowenia 274 -374
10 Kristijan Ravnik Słowenia 267 -381
11 Killian Peier Szwajcaria 255 -393
12 Stefan Huber Austria 246 -402
13 Franz Weiss Niemcy 233 -415
14 Tim Heinrich Niemcy 196 -452
15 Tilen Bartol Słowenia 194 -454
16 Martin Hamann Niemcy 185 -463
17 Simon Greiderer Austria 178 -470
18 Sepp Lechner Niemcy 174 -474
19 Dominik Maylaender Niemcy 170 -478
20 David Siegel Niemcy 155 -493
21 Alexander Hayboeck Austria 150 -498
22 Andreas Schuler Szwajcaria 135 -513
23 Petrick Hammann Niemcy 128 -520
  Thomas Hofer Austria 128 -520
25 Andraz Modic Słowenia 127 -521
26 Markus Gruber Austria 123 -525
27 Thomas Dufter Niemcy 115 -533
28 Tomaz Verbajs Słowenia 104 -544
29 Francesco Hollaus Austria 98 -550
30 Julian Hahn Niemcy 93 -555
31 Lucas Schaffer Austria 92 -556
32 Maximilian Steiner Austria 91 -557
33 Gabriel Karlen Szwajcaria 86 -562
34 Lukas Wagner Niemcy 81 -567
35 Ziga Jelar Słowenia 80 -568
36 Marco Aberger Austria 76 -572
37 Jaka Kosec Słowenia 73 -575
38 Thomas Ortner Austria 72 -576
39 Ulrich Wohlgenannt Austria 65 -583
40 Daniel Huber Austria 60 -588
41 Nils Wilfert Niemcy 58 -590
42 Oliver Kamienski Niemcy 48 -600
43 Florian Menz Niemcy 44 -604
44 Aljaz Vodan Słowenia 43 -605
45 Roland Rokita Austria 42 -606
  Federico Cecon Włochy 42 -606
47 Tobias Birchler Szwajcaria 38 -610
48 Daniele Varesco Włochy 35 -613
49 Mario Mendel Austria 27 -621
50 Arthur Royer Francja 26 -622
51 Zeno di Lenardo Włochy 24 -624
52 Zak Silih Słowenia 19 -629
53 Urban Rogelj Słowenia 17 -631
54 Florjan Jelovcan Słowenia 16 -632
55 Luca Egloff Szwajcaria 15 -633
56 Martin Schmid Austria 13 -635
57 Kristjan Lesnik Słowenia 10 -638
58 Axel Maylaender Niemcy 9 -639
59 Jeremy Pointu Francja 7 -641
60 Matija Stemberger Słowenia 5 -643
  Markus Rupitsch Austria 5 -643
62 Martin Diess Austria 4 -644
63 Benedikt Menz Niemcy 3 -645
64 Sebastian Rombach Niemcy 1 -647
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3355  
2 Austria Austria 3064 -291
3 Słowenia Słowenia 1689 -1666
4 Szwajcaria Szwajcaria 529 -2826
5 Włochy Włochy 101 -3254
6 Francja Francja 33 -3322
Wyniki konkursów
13.09.2013 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Tim Fuchs (Niemcy)
14.09.2013 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Tim Fuchs (Niemcy)
27.09.2013 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Killian Peier (Szwajcaria)
28.09.2013 Oberwiesenthal Niemcy K-95
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
14.12.2013 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Patrick Streitler (Austria)
15.12.2013 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Patrick Streitler (Austria)
10.01.2014 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
11.01.2014 Predazzo Włochy K-95
Zwycięzcy: Stefan Huber (Austria) / Sebastian Bradatsch (Niemcy)
07.02.2014 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Paul Winter (Niemcy)
08.02.2014 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
08.03.2014 Chaux Neuve Francja K-106
Zwycięzca: Paul Winter (Niemcy)
09.03.2014 Chaux Neuve Francja K-106
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2013/2014

Alpen Cup 2013/2014

Kalendarium
Robert Johansson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ Planica
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
13:00
CoC Czajkowski
seria próbna
14:00
CoC Czajkowski
konkurs ind.
24 marca 2019 (niedziela)
05:15
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
06:30
CoC Czajkowski
seria próbna
07:30
CoC Czajkowski
konkurs ind.
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kot zdobędzie mał± kryształow± kulę?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Domen Prevc
Timi Zajc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »