Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Kalendarz zawodów - Alpen Cup 2010/2011
11.09.2010 Kranj Słowenia HS-109 K-100
12.09.2010 Kranj Słowenia HS-109 K-100
02.10.2010 Oberstdorf Niemcy HS-100 K-90
03.10.2010 Oberstdorf Niemcy HS-100 K-90
17.12.2010 Seefeld Austria HS-109 K-99
18.12.2010 Seefeld Austria HS-109 K-99
14.01.2011 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
15.01.2011 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
12.02.2011 Kranj Słowenia HS-109 K-100
13.02.2011 Kranj Słowenia HS-109 K-100
12.03.2011 Chaux Neuve Francja HS-118 K-106
13.03.2011 Chaux Neuve Francja HS-118 K-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Lackner Austria 1010  
2 Stefan Kraft Austria 605 -405
3 Jaka Hvala Słowenia 387 -623
4 Daniel Huber Austria 352 -658
5 Christian Reiter Austria 341 -669
6 Ulrich Wohlgenannt Austria 335 -675
7 Rok Justin Słowenia 294 -716
8 Markus Schiffner Austria 283 -727
9 Thomas Diethart Austria 240 -770
10 Daniel Althaus Niemcy 233 -777
11 Tobias Lugert Niemcy 228 -782
12 Bjoern Koch Austria 205 -805
13 Stephan Leyhe Niemcy 202 -808
14 Peter Prevc Słowenia 180 -830
15 Marco Grigoli Szwajcaria 176 -834
16 Christoph Stauder Austria 170 -840
17 Daniel Wenig Niemcy 165 -845
18 Nejc Dezman Słowenia 163 -847
19 Dominik Maier Niemcy 162 -848
20 Marinus Kraus Niemcy 158 -852
21 Johannes Obermayr Austria 157 -853
22 Andraz Pograjc Słowenia 138 -872
23 Marc Ganserer Niemcy 137 -873
24 Lukas Mueller Austria 136 -874
25 Markus Eisenbichler Niemcy 133 -877
26 Gregor Deschwanden Szwajcaria 126 -884
  Michael Dreher Niemcy 126 -884
28 Gasper Vodan Słowenia 122 -888
29 Niklas Wangler Niemcy 120 -890
  Jan Druzina Słowenia 120 -890
31 Pascal Egloff Szwajcaria 113 -897
32 Adrian Schuler Szwajcaria 111 -899
  Michael Herrmann Niemcy 111 -899
34 Ronan Lamy Chappuis Francja 99 -911
35 Florian Altenburger Austria 76 -934
36 Lukas Dilitz Austria 70 -940
  Pascal Sommer Szwajcaria 70 -940
38 Matevz Slatinsek Słowenia 64 -946
  Alexandre Mabboux Francja 64 -946
40 Urban Susnik Słowenia 57 -953
41 Tim Babnik Słowenia 54 -956
42 Clemens Aigner Austria 52 -958
43 Pascal Kaelin Szwajcaria 42 -968
44 Christian Heim Niemcy 38 -972
  Luka Leban Słowenia 38 -972
46 Gasper Klinec Słowenia 36 -974
47 Gasper Martincic Słowenia 34 -976
48 Thomas Juffinger Austria 33 -977
49 Vital Anken Szwajcaria 26 -984
50 Olivier Anken Szwajcaria 25 -985
51 Sepp Lechner Niemcy 24 -986
52 Ludwig Pohle Niemcy 22 -988
53 Tobias Loeffler Niemcy 20 -990
  Kevin Goeschl Austria 20 -990
55 Gasper Bartol Słowenia 18 -992
  Benjamin Raffort Francja 18 -992
  Guillaume Berney Szwajcaria 18 -992
58 Matic Benedik Słowenia 17 -993
  Thomas Ortner Austria 17 -993
60 Robin Tanner Niemcy 15 -995
  Lukas Wagner Niemcy 15 -995
62 Michael Zachrau Niemcy 13 -997
  Florian Menz Niemcy 13 -997
  Anze Semenic Słowenia 13 -997
65 Jan Maylaender Niemcy 11 -999
66 Jaka Kosec Słowenia 10 -1000
  Nicolas Gonthier Francja 10 -1000
68 Ernest Prislic Słowenia 9 -1001
69 Michael Lunardi Włochy 7 -1003
70 Luca Egloff Szwajcaria 6 -1004
71 Stefan Huber Austria 5 -1005
72 David Grm Słowenia 3 -1007
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4107  
2 Niemcy Niemcy 1946 -2161
3 Słowenia Słowenia 1757 -2350
4 Szwajcaria Szwajcaria 713 -3394
5 Francja Francja 191 -3916
6 Włochy Włochy 7 -4100
Wyniki konkursów
11.09.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
12.09.2010 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
02.10.2010 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Jaka Hvala (Słowenia)
03.10.2010 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
17.12.2010 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Stephan Leyhe (Niemcy)
18.12.2010 Seefeld Austria K-99
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
14.01.2011 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
15.01.2011 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
12.02.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
13.02.2011 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
12.03.2011 Chaux Neuve Francja K-106
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
13.03.2011 Chaux Neuve Francja K-106
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
« powrót do strony głównej
Alpen Cup 2010/2011

Alpen Cup 2010/2011

Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
16:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
22:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:56
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich